Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kellett így történnie? fórum

Miért kellett így történnie? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért kellett így történnie?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
195. 55875e9863 (válaszként erre: 194. - C34c3bfc47)
2012. szept. 25. 20:51

Kérlek ne menj. :(

Adj valami életjelet majd magadról, hogy minden rendben van-e!!!

2012. szept. 25. 20:44

Ne haragudjatok, de elköszönök mindenkitöl.

Törlöm magam, de minden szèpet ès jòt mindenkinek

2012. szept. 25. 19:53
Noranna ne fèlj. Nincs mit magyaráznod, lèpj le!
2012. szept. 25. 19:45
Hagyd abba lègyszives. Majd èn megmagyarázom. Hiba volt, ha elmondom a mièrteket megèrti a párom is hogy nem öt akartam elárulni, csak a magány miatt törtènt.
191. 55875e9863 (válaszként erre: 182. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 19:30

Nem is nekünk fogsz magyarázattal tartozni.

Súlyos magyarázat kell majd, a súlyos tetteidre!


Tudtam, hogy kilehet téged ugrasztani a bokorból.

Teljesen mindegy, hogy mivel rágalmazod, és mivel fenyegeted!


Azért azt is tedd hozzá, hogy ha te nem bántanád, akkor nem kellene a sérüléseit, és a testi traumáit gyógyítani.


Az igazságot már tudják akiknek tudnia kell, így bármi nemű baja lesz a feleségednek, neked el kell majd számolnod a tetteiddel!

2012. szept. 25. 19:12
Ha letèrdelsz könnyebb eltalálni a fejedet! Inkább hùzd ki magad, most te vagy elönyben!
189. c34c3bfc47 (válaszként erre: 187. - Banyaci)
2012. szept. 25. 19:00
Èn csináltam hülyesèget! Valahogy rendbehozom, amint hazaèr a párom
188. Banyaci (válaszként erre: 182. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 18:36
Gusztustalan vagy.
187. Banyaci (válaszként erre: 184. - 4ba64ea65e)
2012. szept. 25. 18:36
Csatlakozom hozzád, ha segítségre lesz szükség, jövök. Norannának ebben a helyzetben nem hiszem el, hogy ezt neki kell elintéznie. A félelem nagy úr.
2012. szept. 25. 18:36
Noranna engem nem kell fèltened.
2012. szept. 25. 18:31

Ági, itt vagyok. Nem kell fenyegetőzni, ezt nekem kell elintéznem. Én írtam, vállalnom kell.

Tèged, mintahogy a többi fòrumozòt sem, nem ismerlek.

184. 4ba64ea65e (válaszként erre: 182. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 18:15
Csak hogy tudd, bizonyìtèkok vannak ellened. Olyanok amiket nem tagadhatsz. Ha nem jelentkezik Noranna, mennek a rendőrsègnek!
183. 55875e9863 (válaszként erre: 180. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 17:54

Tudtam, hogy kilehet téged ugrasztani a bokorból.

Teljesen mindegy, hogy mivel rágalmazod, és mivel fenyegeted!

Azért azt is tedd hozzá, hogy ha te nem bántanád, akkor nem kellene a sérüléseit, és a testi traumáit gyógyítani.


Az igazságot már tudják akiknek tudnia kell, így bármi nemű baja lesz a feleségednek, neked el kell majd számolnod a tetteiddel!

2012. szept. 25. 17:43
Hozzàd nem szóltam. Ne àrtsd bele magad, neked nem tartozom magyaràzattal.
2012. szept. 25. 17:40

Na ez az igazi tetűség! Segítő szàndék??? Álnèven??? Nőnek kiadva magadat???

Nem voltàl meggyőző, bocs!

180. 7fcae9d32a (válaszként erre: 178. - C34c3bfc47)
2012. szept. 25. 17:32

Okos kislàny. Kicsikém, igazad van màr mindegy.

Hogyan? Lehet, hogy megosztanàm a vilàggal, milyen tàrs vagy. Mit tettél, hogyan csaltàl, hogyan manipulàltad a körülötted élőket. Hogyan próbàlsz bàrmit megtenni azért, hogy mindenki veled foglalkozzon, hogy milyen gyógyszereket szedsz, sőt talàn még azt is megosztanàm màsokkal, hogy mikor és hol kezeltek.

Ugye milyen jó érzés?

Hetek óta tudom, hogy szervezkedsz valamit. Gyalàzatos amit tettél, de lesz 2hetünk, hogy megbeszéljünk mindent. Műltat és jövőt egyarànt. Mert így nem maradhat, ezt te is tudod.

Én szeretlek, de este lesz miről beszélgetnünk.

179. 55875e9863 (válaszként erre: 174. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 16:16

Egyébként, kíváncsi lennék arra én is mit érezhet egy ilyen társ/férj.

Miért teszi meg amit tesz?

Nincs tisztában, a dolgokkal? Vagy természetesnek veszi?

Szerinted a másik fél szemszögéből mit látnál, a férj szemszöge milyen lehet?

178. c34c3bfc47 (válaszként erre: 174. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 15:51
most már mindegy. te hogyan mesélnéd?
2012. szept. 25. 15:47

Pontosan.


A személyi szabadság korlátozása már bűncselekmény.

A reprodukcióhoz való önálló döntési jog megsértése már bűncselekmény.(gyerekszülés)

Fenyegetés és egyéb megfélemlítés már bűncselekmény.

Visszaélés, testi sértés, bántalmazás, mind-mind bűncselekmény.

Szexuális erőszak már bűncselekmény.

Lelki terror, még nincs törvénybe írva, de bűncselekmény lesz, amint hatályba lép.


Nos, most csak ami eszembe jutott leírtam több rendbeli bűncselekményről van szó.

Ez már régen nem a családi fészek melegének a fenntartása, hanem a MINDENNAPI TÚLÉLÉSRŐL SZÓL!

A másik az bizonyítékok utólag is előkerülhetnek, vannak ügyes ügyvédek, és jogi tanácsadók, akik tudnak a bántalmazó szemszögéből vizsgálódni, ez már gyerekjáték egy-egy ilyen agresszív köcsög lekapcsolása.

Ezt van aki egy darabig eltűri, de ez csak azért történik mert az áldozatot meggyőzi a bántalmazó fél, hogy ez így van rendben.


Nos akkor ébredjünk fel, és húzzuk ki az ujjunkat a biliből...: MINDEN EMBERNEK JOGA VAN A NYUGODT ÉS SZÉP ÉLETHEZ!

NEM KÖTELES SENKI SEM ELTŰRNI A TESTI-LELKI BÁNTALMAZÁST, A MEGALÁZÁST, A SZENVEDÉST!

Emberi alapvető jogok.

176. titzi (válaszként erre: 170. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 15:39

ugyan már,gondold át picit

1-otthon ülni a gyerekkel nem föltétlenül üdítő

2a férfiaknak a társadalom több lehetőséget,magasabb fizetést,magasabb nyugdíjat biztosít még egy nővel azonos iskolázottság,azonos munkakör esetén is,tehát férfiként nem olyan nagy mutatvány megadni"mindent",de az anyagi az nem a minden!

3 otthont teremteni csak egy nő tud,szoptatni csak egy nő tud,anyának lenni és embert neveleni valakiből egy nő fog..jah,hogy,ha minőségi embert akarsz a gyerekedből,akkor ez bizony azzal jár,hogy anya otthon ül vele egy ideig és nem megy vissza 6 -8 hét vagy félév után dolgozni annyi pénzért amennyit a bölcsöde,baby sintér kapcsán úgy is kifizet a család


a kismamának talán nem jár kikapcsolódás?csak azért ,mert nem dolgozik éppen?


ismerek olyan idős asszonyt,végigdolgozta az egész életét,és azt mondta egy dolgot bán az életben,csak,hogy visszament dolgozni hamar (emiatt ma is 70 évesen! úgy érzi rossz anya volt)-mert akkoriban az volt a propaganda..és ennek sok anya-gyerek kapcsolat áldozatul esett

175. Banyaci (válaszként erre: 174. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 15:36
Valóban, minden kapcsolathoz ketten kellenek. Ettől függetlenül, semmi, DE SEMMI(!!!) nem hatalmazza fel egyik felet sem arra, hogya másikat megüsse. Sőt elmondanám, hogya gyerekvállalását kényszeríteni is bűncselekmény. Mert el lehet válni. Mi az, hogy teremtse meg? Amikor az ember már semmit nem akar megteremteni, hanem ki akar lépni egy kapcsolatból azt hagyni kell. Attól, hogy valakinek pénze van, még nincs joga rabszolgaként bánni a feleségével. Ámbár ezt neked, hiába is írom le. Élsz a saját kis búrácskád alatt és nem látsz tovább az orrocskádnál. Vedd le a búrádat és nézz körül ebben a fene nagy világban és akkor rájössz, hogy nem mindig mi alakítjuk a körülményeket. Mert ezen a földön nem egy ember jár, hanem nagyon nagyon sok. Bizony.bizony olykor mások (van, hogy éppen az akit szerettünk, akiben hittünk) beleköp a szép tiszta leveskénkbe.
174. 7fcae9d32a (válaszként erre: 172. - C34c3bfc47)
2012. szept. 25. 15:17

drágám, hidd el nekem sokkal több fogalmam van, mint ahogyan azt valaha is gondolnád.

ha nyugodt családi életre vágysz, akkor tegyél érte!

nem olyan nehéz, csak próbálj meg jó feleség lenni, olyan aki tudja mi a kötelessége.

neked csak egy feladatod van, próbáld minden erőddel boldoggá tenni a családod!

Nézz egy kicsit magadba, hátha találsz hibát amit javítani kell, válaszold meg azt az egyszerű kérdést, hogy miért elégedetlen veled a párod.

ha ezek megvannak, meg lesz a nyugodt életed is.

minden kapcsolathoz ketten kellenek, nem hiszem, hogy te hibátlan lennél.

egy kicsit egyoldalú így ez a történet, nem?

173. 4ba64ea65e (válaszként erre: 170. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 15:02

azt hiszem te vagy az egyetlen aki bunkó módon kezeled ezt a történetet.

kívánom, hogy csak ilyen kapcsolatod legyen és próbálj belőle szabadulni!

akkor majd okoskodhatsz, láthatsz a másik szemével!


ja, ha most megsértődsz nem fogsz hiányozni!

172. c34c3bfc47 (válaszként erre: 170. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 14:51

elárulom a nagy titkot, nyugodt családi életet szeretne.

olyat ahol nem attól kell rettegni, hogy mikor jön haza a párod és mibe lesz kedve belekötni.

te beleegyeznél olyan szabályokba, hogy te csak legyél szép, állj mindig rendelkezésemre,mosolyogj mellettem, ezért cserébe este megverlek ha nem vagy hajlandó lefeküdni velem.

mert én megcsallak, azt csinálok amit akarok neked meg kuss.


mivel ez egy nyilvános fórum, ezért csak kérni tudlak, amiről fogalmad sincs azt ne véleményezd.

vagyis inkább ne itélj úgy, hogy elképzelésed sincs arról, milyen lehet így élni.

a jeleket köszönöm, de ha nem kapok többet nem fogok megsértődni

171. 55875e9863 (válaszként erre: 170. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 13:37

Én is visszamentem a bántalmazó páromhoz, nem is egyszer. Több oka van ennek. Sajnos az áldozatok eleinte jobban hisznek a bántalmazó férfinak, mint önmaguknak, hiszen már tönkre van téve az önbecsülésük. Egy kis pszichológia...


Én magamról tudom. A PÉNZ NEM MINDEN. Konkrétan sz@rok a pénzre. NEM BOLDOGÍT, csak öl, butít és a nyomorba dönt.

Az ilyen gazdag férfiak pont ebből csinálnak látszólagos színházat. Óóóóó ugyan én mindent megadok a feleségemnek. Aha... csak nem biztos, hogy a páros pofon is a jólét része...

A házasság, és minden más kapcsolat 2 ember közt kompromisszumokra épül.

Természetesen. DE VANNAK BIZONYOS HATÁROK.

Ha egy kicsit bele ásod magad az alkotmányos jogba, le van írva az emberi alapjogok, amikkel alig vagyunk tisztába, de nap mint nap sértik meg ezeket!


Minden egészséges lelkületű ember, szeret dolgozni innen kapja a sikerélményt, szeret tanulni innen kapja a fejlődés által kapott önbecsülést, és szeret emberekkel kapcsolatot teremteni innen kapjuk a szociális érzékünket, az ember társaslény, börtönbe zárva, magánzárkában előbb utóbb tönkre megy a lélek.


Xyz/x!!!

A nane oldalán sok mindenre választ kaphatnál ezekben a kérdésekben! Mert ott talán megértenéd a mérgező párkapcsolati pszichológia alapjait, mégis miért teszi azt az ember amit tesz.

Olvass egy kis pszichológiát, és a személyiség vizsgálatok közt is nézz szét, jobban megfogod érteni ezeket a dolgokat.

Érteni kell ahhoz, hogyan KELL TUDNI KEZELNI, ÉS VISELKEDNI az ilyen helyzetekben, MINT ÁLDOZAT, vagy MINT SEGÍTŐ!

Tanulmányozd a régi nagy bölcseket, költőket, és több vallást is rágj át, hogy választ kaphass a házassági-párkapcsolati MIÉRTEKRE...

Ezek mind-mind segítségedre lesznek ha ezt a szakmát választod!

170. 7fcae9d32a (válaszként erre: 168. - Acuko)
2012. szept. 25. 12:49

olvasd újra a cikket. otthagyta-visszament.

azóta meg ugyanúgy élvezi a gazdag élet minden előnyét.

otthon ül a gyerekkel, megvan mindene.

nem teheti azt amit szeretne? mit szeretne?

tanulni? dolgozni? vagy csak szabadon pasizni, bulizni?

kemény élete lehet, de magának teremti.

egy házasságban el kell fogadni bizonyos szabályokat, főleg ha a társ teremt elő mindent.

2012. szept. 25. 12:26

Sajnos az ilyen elmebeteg/ idegbeteg férfiak NEM CSAK gazdag családból, hanem szegény családból is kikerülnek... Az egyetlen hasonlóságuk, hogy mindegyik ilyen férfi (nem érdemelnék meg ezt a megnevezést), BÁNTALMAZÓ CSALÁDBAN NŐTT FEL. Vagyis ugyan ezt látta a szüleitől.


Én is voltam olyan kapcsolatban ahol én hozzám képest alul iskolázott párom volt, nekem akkor már meg volt az érettségim, és egy szakmám. Már dolgoztam és 3x jobb volt a fizetésem mint az ővé. Ő sokszor nem dolgozott, és havi 20-30 ezer ft segélyt, ezt azt kapott csak. BUTA VOLTAM, NAIV VOLTAM, FIATALON ELHITTEM EBBŐL MÉG LEHET NORMÁLIS ÉLET. Rosszul gondoltam. Sikerült kilépnem, de ezt más meséltem.

Utána persze a gazdag és tehetős férfi környékezett meg, elég sok udvarlóm volt mindig, de mindig rosszul választottam.

Az egyik a gyár igazgató, a másik a bank igazgató... igen... talán elvakított az, hogy apa azt szerette volna, ha gazdag és jól kereső férjem lesz majd. Mert mi szegény család voltunk apa pedig szerette volna nekem a jót, a szép életet. Ez idáig rendben is van.

Csak amikor rájöttem, hogy nem csak a szegény család, nem csak a gazdag család neveli ki az aberrált köcsögöket. Rájöttem, hoppá az mutatja meg milyenné válik felnőttként, amit gyerekkorában lát!!!


Későn vettem észre, későn jöttem rá...

Nem tudom, de az biztos, egyedül kijönni a sz@rból nehéz volt. Már csak elvi kérdésből sem kértem segítséget. Mert eltökéltem, egyedül is menni fog! ÉS SIKERÜLT IS.

Sikerülni fog ugyan ez 5000000x is, mert már nem 1 ilyent láttam, nem 1 ilyen szörnyűséggel kellett szembe néznem. Ismerem a rendszerét, és könnyebben átlátom a dolgot. Azzal lesz könnyebb a szabadulás, ha az áldozat megvilágítja önmagának a sötét részeket, értelmet nyer minden... átlátja, megérti, és előbb-utóbb rájön a megoldásra.


"Minden ami létezik, annak van ellentéte is.

Mindenre van megoldás, mindennek van olyan párja, ami kioltja és megszünteti. Ez ellen nincs kivétel, csak meg kell tudni találni az ellentét párját."

168. acuko (válaszként erre: 159. - 7fcae9d32a)
2012. szept. 25. 11:21

Hol van az, hogy otthagyta, és vissazment??? Ilyet nem olvastam, nem láttam.

Jó lenne, ha nem hibáztatnád, hidd el, ő nem hibás. Ilyen szemét emberrel került össze, aki először megtévesztette a viselkedésével, igért neki fűt-fát-bokrot, ő meg elhitte. Fiatal és naív volt.

Egy szép élet reményében ment hozzá. Azután a pasi megváltozott, kimutatta, hogy miylen is ő valójában, akkor, amikor már biztosnak érezte a pozícióját.

Nagyon igazságtalan és ok nélkül kemény vagy vele. Nem ezt érdemli!! Ő áldozat, nem őt kell még jobban bántani és belerúgni még párat!!


"Jön egy csaj, beleül a jóba, megfelel neki minden, jól érzi magàt, viszont adni nem akar."


Te miről beszélsz???

Épp ez az! lehet, hogy beült a jóba, (bár ezt kétlem) de ezért cserébe nem hogy nem ad, hanem rabszolgának használják!!

Nem tudsz olvasni? vagy értelmezni??

Hogy mondhatsz ilyet, hogy ő nem ad? A szabadságát, a lelki egyensúlyát adta oda és adta fel! Cserébe tűrnie kell a megaláztatásokat, ki kell szolgálnia a férjét és bólogatnia kell, mert különben orditozás és vádaskodás a jussa.

Tudod mit? Cserélj vele helyet!

Csak egy hónapra. Cak egy hétre. Kiváncsi lennék, te hogy bírnád.

Ja, hogy Te nem tűrnéd? Hát erről van szó. Ő kénytelen tűrni, amíg meg nem találja a kiutat.

Segíteni kellene neki, nem bántani, mert abból kap nap mint nap eleget.

!!!!!

167. titzi (válaszként erre: 151. - C34c3bfc47)
2012. szept. 25. 11:15

ugyan! egy ilyen alakért!

na nehogy már!!!! megtiltom!:D

166. titzi (válaszként erre: 129. - Acuko)
2012. szept. 25. 11:08

nem lehet ezt földrajzi helyhez kötni

a családi háttér a döntő,szeretetteljes volt-e vagy nem,olyan volt-e,ahol engedték az érzelmi intelligenciáját kifejlődni,kiteljesedni

nyilván a genetika is...de azért főleg az,hogy mit látott otthon.. aszülői vagy nevelői példa..


aki szerettetteljes légkört lát otthon,azt adja tovább


a másik probléma a sokgyerekes családok,ahol nincs idő mindegyik gyerkő kicsi lelkével foglalkozni,ők sajnos nem fognak tudni érzelmileg gazdag életet élni

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook