Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kellett így történnie? fórum

Miért kellett így történnie? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért kellett így történnie?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
75. jegeskávé (válaszként erre: 74. - 55875e9863)
2012. szept. 14. 21:55
Egyet értek a kiemelt résszel!
74. 55875e9863 (válaszként erre: 71. - Horex)
2012. szept. 14. 21:46

Egyértelmű, részben egyetértek veled... mindenki alap joga, hogy bántalmazásban ne részesüljön...

Másrészt a női nemet annyira azért tisztelnie kellene minden embernek, hogy ne a gyengébbiken élje ki agresszivitását.


"LEGYEN AKÁRMILYEN HISZTIS EGY NŐ, LEGYEN HÁRPIA VAGY HÁZI SÁRKÁNY, ANNAK IS MINDIG MEG VAN AZ OKA! DE EZ AKKOR SEM JOGOSÍTJA FEL A FÉRJÉT ARRA, HOGY MEGÜSSE, AKKOR INKÁBB HAGYJA EL.

NEM TULAJDON A MÁSIK EMBER, NEM SZIÁMI IKREK, VAN DÖNTÉSI JOG, ÉS INTELLIGENS EMBEREK MÓDJÁRA ELLEHET VÁLNI, HA MÁR AZ NEM JÓ AZ EGYIK FÉLNEK SEM."


Amúgy az én párkapcsolatomban is vannak viták, nem is akármilyenek. Viták/veszekedések mindig is lesznek, de inkább az asztalt csapkodjuk, minthogy egy másik élőlényt bántsunk, önös sértettségünkből kifolyólag. Inkább veszekedjenek 120 decibellel, akkor sem érdemli meg egy gyengébb azt, hogy megüssék...

73. babyyy
2012. szept. 14. 21:37
Bár tanácsot nem kértél, azért én leírom mit tennék a helyedben. (Miután minden bátorságodat összegyűjtötted a fiad és a magad érdekében)...Először is, ha újra megver, menj el orvoshoz. Legyen látlelet, bármi ami bizonyítékként szolgál később. Hívhatod a NANE-t is. Beszélj az édesanyáddal. Ha a viszonyotok jó, akkor meg fogja érteni, teljesen mindegy, hogy hazudtál e neki vagy sem. Ha tud, adjon pénzt vagy szerezz bárkitől, akitől tudsz és fogadj fel egy családjogi ügyvédet. Ő részletesen el tudja mondani hogy mik a jogaid, mi fog történni a gyerekelhelyezéskor, mire számíthatsz, mivel tudod bizonyítani hogy vert stb stb. Ha mindez megvan, akkor nagyon gyorsan le kellene otthonról lépni. A legokosabb, ha a NANE-től kérsz segítséget ebben. A rendőrségre is bemehetsz (bár az szerintem se ér semmit). A lényeg az ügyvéd. Az ügyvédek nagyon ki vannak okosítva, ismerik az ügymenetet, felvilágosítanak a jogaidról, ismerik a kiskapukat stb. NE FÉLJ!
72. horex (válaszként erre: 71. - Horex)
2012. szept. 14. 21:35
hírt=húrt
71. horex (válaszként erre: 60. - Lindi0730)
2012. szept. 14. 21:34

Egy nő sem érdemli meg, h megverjék"


No no!

Azért tudják a hírt addig feszíteni akármily békés valaki

A gyenge nő az addig mondja a magáét/hisztijét mig a férfi mást nem tud tenni dühében

70. b4d40997c0 (válaszként erre: 68. - Hte23)
2012. szept. 14. 20:59

Ohohó :) Bizonyítani is egyszerű ám ;) Igaz régi vacak oprendszerrel rendelkező telefonokra nem garantálom, de Symbian-ra tudok szerezni, Androidra vagy Windows Phone-ra száz számmal vannak hangfelvevők... Androidra teszteltem egyszer, és anyum beszédét a konyhából kristálytisztán felvette úgy, hogy én a szobában voltam a telefonnal együtt... Ő is csak utólag tudta meg, hogy felvettem... ráadásul el lehet tüntetni a telefonról is a nyomokat, mivel én találtam egy olyan felvevőt, ami elküldi neked vagy egy bizalmasodnak a felvételt, és utána egyből törli a telefonból. Szóval felveszi, te leállítod, vagy időzített leállítást is lehet állítani, ő elküldi, és kitörli... így semmi nyoma nem marad annak, hogy felvetted, csak azon az email címen.

És az a hangfelvétel már elég bizonyíték lesz a rendőrségen is. Hajaj, ha én ezt tavaly tudtam volna :)


Ui: Ahogy látom Éda, tényleg kitettél magadért... ;)

69. 55875e9863 (válaszként erre: 68. - Hte23)
2012. szept. 14. 20:26

Semmi sem lehetetlen. Mi már tudunk erről, ő már megtette az első lépést.

A jogi oldalát már nagy vonalakban kikerestem neten, már csak egy jogász kell, aki majd a többi részben tanácsot ad neki.


Hozzáteszem... mindent lehet bizonyítani, az ellenkezőjét is bárminek! Csak tudni kell, mit hogyan kell forgatni, bárkit ki lehet ugrasztani a bokorból...:)

Sok fórum olvasó van hasonló helyzetben, én is voltam és még lehetek!!! Többen ki is jöttünk ebből. Tehát nem lehetetlen ügy. A gyermek miatt pedig még jobban égetőbb a probléma. Ez pedig még többet nyom a mérlegen...

Én hiszem azt, hogy megoldható bármilyen probléma előbb utóbb.

68. hte23 (válaszként erre: 65. - 55875e9863)
2012. szept. 14. 19:44
Csakhogy a bizonyítás nehéz, szinte lehetetlen. Nem hallja senki. Max. a gyerek. Az meg elnyomja magába.
2012. szept. 14. 19:07

Szerintem is ez a cikk egy segèlykiáltás. De ha van net, akkor keress egy uügyvèdet rajta ès tájèkozòdj!

Az elsö lèpèst megtetted!

2012. szept. 14. 18:27

2012. évi C. törvény XV. FEJEZET

AZ ÉLET, A TESTI ÉPSÉG ÉS AZ EGÉSZSÉG ELLENI BŰNCSELEKMÉNYEK fejezete kimondja:


TESTI SÉRTÉS


164. § (1) Aki más testi épségét vagy egészségét sérti, testi sértést követ el.

(2) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon belül gyógyul, az elkövető könnyű testi sértés vétsége miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(3) Ha a testi sértéssel okozott sérülés vagy betegség nyolc napon túl gyógyul, az elkövető súlyos testi sértés bűntette miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(4) A büntetés bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztés, ha a könnyű testi sértést

a) aljas indokból vagy célból,

b) védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen személy sérelmére, illetve

c) a bűncselekmény elhárítására idős koránál vagy fogyatékosságánál fogva korlátozottan képes személy sérelmére követik el.

(5) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a könnyű testi sértés maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okoz.

(6) A büntetés egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztés, ha a súlyos testi sértést

a) aljas indokból vagy célból,

b) védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen személy sérelmére,

c) a bűncselekmény elhárítására idős koránál vagy fogyatékosságánál fogva korlátozottan képes személy sérelmére,

d) maradandó fogyatékosságot vagy súlyos egészségromlást okozva,

e) különös kegyetlenséggel

követik el.

(7) Aki a (3) vagy (6) bekezdésben meghatározott bűncselekményre irányuló előkészületet követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

(8) A büntetés két évtől nyolc évig terjedő szabadságvesztés, ha a testi sértés életveszélyt vagy halált okoz.

(9) Aki a súlyos testi sértést gondatlanságból követi el, vétség miatt

a) a (3) bekezdésben meghatározott esetben egy évig,

b) a (6) bekezdés b)-c) pontjában meghatározott esetben három évig,

c) életveszélyes sérülés okozása esetén egy évtől öt évig

terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


KÉNYSZERÍTÉS


195. § Aki mást erőszakkal vagy fenyegetéssel arra kényszerít, hogy valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön, és ezzel jelentős érdeksérelmet okoz, ha más bűncselekmény nem valósul meg, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


KISKORÚ VESZÉLYEZTETÉSE


208. § (1) A kiskorú nevelésére, felügyeletére vagy gondozására köteles személy - ideértve a szülői felügyeletet gyakorló szülő, illetve gyám élettársát, továbbá a szülői felügyeleti jogától megfosztott szülőt is, ha a kiskorúval közös háztartásban vagy egy lakásban él -, aki e feladatából eredő kötelességét súlyosan megszegi, és ezzel a kiskorú testi, értelmi, erkölcsi vagy érzelmi fejlődését veszélyezteti, bűntett miatt egy évtől öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Bocsi, hogy ennyit bemásoltam, de minden ami ide tartozhat kikerestem neten...

Remélem segítettem ezzel valamit, mert jó ha tudjuk ilyen esetben mit lehet tenni!!! Mert mindenre van megoldás, még akkor is ha kilátástalannak tűnik a helyzet. :)

2012. szept. 14. 17:54

Ezt találtam:

"...családon belüli erőszak a Polgári Törvénykönyvről szóló 1959. évi IV. törvény (Ptk.) 685. §-ának b) pontja szerinti hozzátartozó, volt házastárs vagy volt élettárs által elkövetett...

1)tettleges bántalmazás, vagy azzal való fenyegetés,

2)nemi önrendelkezési jog megsértése, így különösen a közösülésre vagy fajtalanságra kényszerítés, illetve ezzel való fenyegetés, 3)erőszakkal, vagy fenyegetéssel arra való kényszerítés, hogy a bántalmazott valamit tegyen, ne tegyen vagy eltűrjön,

4)személyi szabadságtól való megfosztás,

5)a mindennapi biztonságos életvitelben való tartós, rendszeres vagy súlyos zavarás (zaklatás),

6)az emberi méltóság vagy becsület rendszeres illetve súlyos megsértése.

7)fenyegetés az olyan súlyos hátrány kilátásba helyezése, amely alkalmas a bántalmazott megfélemlítésére vagy félelemben tartására.

8)az erőszak irányulhat a bántalmazottra vagy rá tekintettel másra, továbbá megvalósulhat dolog megsemmisítésével vagy megrongálásával, illetve állat bántalmazásával."

-------------------------------------------

10. § (1)14 Zaklatásnak minősül az az emberi méltóságot sértő, szexuális vagy egyéb természetű magatartás, amely az érintett személynek a 8. §-ban meghatározott tulajdonságával függ össze, és célja vagy hatása valamely személlyel szemben megfélemlítő, ellenséges, megalázó, megszégyenítő vagy támadó környezet kialakítása.

--------------------------------------------

Illetve ebben is le van írva az ide tartozó jogszabályok:

2009. évi LXXII. törvény

a hozzátartozók közötti erőszak miatt alkalmazható távol tartásról címmel...


SZÓVAL VANNAK JOGSZABÁLYAINK SZERENCSÉRE A CSALÁDON BELÜLI ERŐSZAKRA NÉZVE IS, IGAZ NINCS KIEGÉSZÍTVE TÖKÉLETESEN, DE AMI BIZONYÍTHATÓ BÁNTALMAZÁS, AZT BIZONY BÜNTETI A TÖRVÉNY.


A 72 órás távol-tartás kezdetben lósz@rt se ér, de abban a pillanatban amikor újra bántalmazásra kerül a sor, azonnal újra hatályba lép, a meglévő határozat.

A többszörösen bizonyított esetekben főleg ha gyerek is van a családban, gyorsabban döntenek.


Legyen akár mennyire befolyásos az a zsarnok férfi, én már egy ilyen mocskot leráztam és megleckéztettem, és jöhet bármi, tudom hogyan kell helyretenni az ilyeneket... Hiába nem hozták meg a külön az új Btk.-ba a családon belüli erőszakot külön részletezve, de a erőszak az erőszak, és a zaklatást sem lehet mással összetéveszteni.

Majdnem minden le van jogilag fedve, csak erő kell hozzá, hogy végig csináld!

A gyermeked nyugodt jövőjéért már megéri az áldozat!

2012. szept. 14. 17:21

Nagyon sajnálom ami veled történik.Nem hibáztatlak,mert fiatal volt és tapasztalatlan.Próbálj pénzt gyűjteni,és lelépni.A gyereket meg nem olyan könnyű elvenni elhiheted.

Írj majd!

63. 55875e9863 (válaszként erre: 62. - Hte23)
2012. szept. 14. 14:20

Egyetértek! Utólag én is okos vagyok...

De az biztos, hogy a segítség kérésen túl, sok más dolognak össze kell tudjon állni, szerencse kérdése is. Jól összeszervezni a lelépést, vagy más dolgot, mert másképp nem megy. Alapos mérlegelés után. Egyszer én is már végig csináltam. Igaz akkor baba nem volt, könnyebb volt valamivel, de így is közel 4 évbe került, mire sikerült lelépni és leépíteni.


Én is sokat tanultam a cikk írójától, és bizony elrettentő példa, de ilyen esetek nap mint nap! történnek... csak sokan még azt sem merik/vagy nincs rá lehetőségük, hogy szóljanak valakinek.


EGYÉBKÉNT A CSALÁDJOG ÉS A POLGÁRI TÖRVÉNYKÖNYVBEN TUDTOMMAL VANNAK OLYAN MÓDOSULT JOGSZABÁLYOK AMIK VÉDIK A LELKI TERRORBAN ÉS TESTI BÁNTALMAZÁSBAN ÉLŐ NŐKET ÉS GYERMEKEIKET IS!

EGY JOGÁSZ ISMERŐSSEL, VAGY ÜGYVÉDDEL KELLENE TITOKBAN EZT MEGBESZÉLNED, MILYEN LÉPÉSEKET LEHETNE ELLENE TENNI, HISZEN HÁZASSÁGBAN ÉLTEK!

62. hte23 (válaszként erre: 59. - 55875e9863)
2012. szept. 14. 14:05

Erőt ad az, amikor egy nő felismeri hogy milyen terrorban él, és felismeri azt, hogy ez nem természetes..akkor rájön..arra...


NEM ÉRDEMLI MEG A GYEREKEM, HOGY EBBEN NŐJÖN FEL. A GYEREKEMNEK MÁS ÉLETET SZÁNOK. A GYEREKEM CSAK AKKOR LESZ BOLDOG, HA EGY BOLDOG ANYUKA VAN MELLETTE. NEM AKAROM, HOGY A GYEREKEM EZT A MINTÁT VIGYE TOVÁBB AZ ÉLETBE. NEM AKAROM, HOGY VELE IS IGY BÁNJANAK, VAGY Ő IS IGY BÁNJON MÁSOKKAL, MERT AZT HISZI,AZT TANULTA, AZT LÁTTA, HOGY EZT IGY KELL.


Ez adjon elég erőt ahhoz hogy meg tudd tenni a megfelelő lépést. Segitséget kell kérned.

2012. szept. 14. 14:03

Nem is tudom mit mondjak!Ez szörnyű!


Bocsi de muszáj kimondanom:dögöljön meg az összes ilyen szemétlába barom állat és a kedves képviselő "úr" is hogy képes volt ekkora hülyeséget mondani.ERRE NINCS MENTSÉG!!!!

60. lindi0730 (válaszként erre: 14. - Fairytalentum)
2012. szept. 14. 14:00
Mert megérdemled? hogy gondolhatsz ilyet? Egy nő sem érdemli meg,h megverjék.
2012. szept. 14. 13:54

Sajnos sokan vannak ilyen és hasonló helyzetben. Olyanok is akikről nem hinnénk, mert olyan szépen, és nyugodtan élnek látszólag. Pedig ott vannak a zsarnokok a szomszéd családnál, a hálószobában, a másik utcában, a gazdag családban, a másik országban, a minta férj személyében...

Csak a félelem és a patt helyzet miatt évekig csendben tűrik a nők a megaláztatást. (és ez régen is így volt, de kevesebb nyilvánosságra hozatallal)


Már az is haladás, hogy mersz róla beszélni/írni.

Mindenki utólag tud irtó okos lenni, egy adott helyzetben pedig bárki betud rezelni, ahogy illik.


Remélem sikerül megoldást találnod idővel erre! Remélem semmi bántódásotok nem esik, és hátha valami úton-módon válásra adná a fejét...

Tönkretesz téged és a gyermeketeket is...

Ilyenkor kívánok minden ilyen helyzetben lévő nőnek és lánynak, olyan erős anya tigris ösztönöket, hogy széttudják tépni azt a szemét zsarnok férfit...

2012. szept. 14. 13:54
Én is éltem így. 18 éves voltam, fiatal, szerelmes. Összeköltöztünk, mindenért kaptam. Ha köszöntem egy ismerős férfinak rögtön jött a pofon. Nem állhattam szóba palikkal. Szégyelltem magam mindenki előtt, megalázott nyilvános helyeken, mindenhol. Elszöktem tőle többször is, de mivel csak ismerősökhöz tudtam menni, mindig hazatértem, mert nem maradhattam más nyakán. Nem volt családom aki segített volna. Terhes lettem, az első gyerekemmel, megtartottam. 5 hónapos terhesen az utcán rugdosott. Nem tudtam hová menjek, mitévő legyek, 45 kg voltam gyerekkel a hasamban. Nem mertem feljelenteni, mert fiatal voltam, féltem tőle nagyon. És akkor lenézett rám az Isten, 13 évre börtönbe került. Nemsokára férjhez mentem, ő persze megtudta. 7 évig fenyegetett még a börtönből! Eltelt a 13 év, szabadult. A lányunk most 17 éves, ki nem állhatja az apját. Én most 38 éves vagyok. Már nem félek tőle. Nem kell még a gyerektartás se, az a lényeg, hogy ne keressen minket. Igenis van olyan, hogy annyira félünk, hogy nem merünk lépni!!! :(
57. hte23 (válaszként erre: 1. - C34c3bfc47)
2012. szept. 14. 13:54

Kicsi lány.. sajnálom.

Átérzem, tudom.. mit érzel.

Igaz én fizikai erőszakot nem "élveztem", de a lelkem meg lett erősen törve. Önbizalmam, önbecsülésem romokban. Zsarolás, fenyegetés.

Tudom hogy nehéz, nekem 23 év kellett ahhoz hogy ki merjem mondani, ennyi, nincs tovább. Mindig kifogásokat kerestem miért maradjak. Volt a kifogások között gyerek, anyagiak..meg az hogy a jó asszony a köténye mögé rejti a családi bajokat.

Aztán egyszer betelt a pohár.

Nehéz volt.

Erre mindenkinek fel kell készülni hogy mennyire nehéz.

De az ember szeme előtt annak kell(kellene) lebegni, én is ember vagyok, megérdemlem a boldogságot.

Van segitség. Bár nem túl sok, de van.

Ha kell a vállam, én is vagyok..

És igen, azt mondjátok nem lehet a gyereket elvenni az anyjától.. de ő fél ettől..én is féltem... aztán kimondtam, ha el tudja venni akkor vegye..Nem vette el, bár azóta is ezzel fenyeget.. és ennek ellenére 6 hónapja nem látta a lányát.

És egyébként meg lehet.

DE az, aki nem élt át ilyen helyzetet, nem tapasztalta meg, annak fogalma sincs arról milyen félelem uralkodik a bántalmazottakon. Senki nem hisz nekik. Senki.

Irtam egy cikket, pont Varga Mihály nyilatkozata alapján.. felháboritott... csak sajnos idő mire megjelenik.. .

Szeretnék segiteni...

2012. szept. 14. 13:43
Erőt, kitartást és jó döntést kívánok, amit nemcsak a magad, hanem gyermeked érdekében is meg kell majd lépned. Mert mi lesz ha rossz jegyet hoz haza és ő is "elértéktelenedik"? Szomorú, hogy vannak ilyen férfiak, kívánom mindnek, hogy egyszer egy erősebbel kezdjenek és kapják meg ami nekik jár...
2012. szept. 14. 13:35
A cikkiròja csak ir. Nem akar semmit, csak panaszkodni egyet ès talán elijeszteni másokat a hasonlòtòl. Persze, hogy nem jò ìgy, de nem mer változtatni rajta. Kiváncsi leszek, hogy válaszol-e mèg nekünk. Remèlem, hogy igen, ès remèlem, hogy eröt merit ès tud lepni is
2012. szept. 14. 13:07
Uramisten, ezt még olvasni is szörnyű. Nem maradhatsz így, valamit lépned kell! Nem veheti el tőled a fiadat, pusztán azért mert pénze van, miközben értelmileg és érzelmileg is egy nagy senki és terrorban tart téged!!! Nane.hu kezdetnek itt érdeklődnék a helyedben, ők el tudnak bújtatni addig, amíg a válóperes tárgyalás le nem folyik. Ha a tárgyaláson bebizonyosodik, hogy valóban veszélyes rád nézve a férjed akkor távolságtartási határozatot is kérhetsz ellene. A kisfiatok mennyi idős is? A gyermekelhelyezési pert nagyon körültekintően szokták intézni, nem fogják tényleg pusztán csak és kizárólag a vagyonáért neki ítélni.
2012. szept. 14. 12:52

szerintem a posztoló csak fiatal volt és szerelmes. a szülőknek kellett volna visszatartani (vagy eleve óvatosabbra nevelni), de ez nem így történt, így hibázott egy óriásit, és még mindig nyeli a következményeit.


a kérdés az, el tudja-e hitetni magával, hogy egyedül is lehet erős, dönthet másképp, és ki tud lépni ebből, egy másfajta életet kezdve.

2012. szept. 14. 12:24

Miért történt ez így?

Panna 33 mal értek egyet,nem szabad beleszeretni a csillogásba,ha mégis,akkor nem szabad azt hinni,hogy az csak nekünk szól.Egy ilyen férfi körül nőhordák tartózkodnak,és tépik szétfele..

"gazdag,""gyönyörű""""..ááá.. hacsak az ember maga is nem tökléletesen gyönyörű,és kőgazdag,akkor kevésé valószínű,h harmonikus,monogám kapcsolat lesz belőle.

Egyébként sem szabad ilyen rövid ismeretség után házasodni.Egy csomó fontos dolog nem derül ki ennyi idő alatt,ha el akarják titkolni.Akiknak persze sikerült,az kivétel..de remélem,ők sem mondják azt,csak mert nekik sikerült,hogy ez az üdvözítő út,és bárkinek sikerülhet.


megoldási lehetőségeket pedig mondta ka többiek..erőt és kitartást kívánok.

51. Banyaci (válaszként erre: 48. - Fairytalentum)
2012. szept. 14. 12:13
A legerősebb fa törzsét is meg lehet törni. A legvastagabb gerendát is szét tudják rágni a termeszek. Könnyű messziről okosnak lenni valakivel akinek már megtörték az akaratát, elvették az önbizalmát és elhitették vele, hogy egy senki, semmi. Marhára sokat segítesz azzal, ha beképzelt módon nagyképűen osztod neki az észt. Mert ugye, jól megmontad neki és te lettél a frankó. Nem baj, te lagalább jobban érzed magad tőle.
50. horex (válaszként erre: 48. - Fairytalentum)
2012. szept. 14. 12:11

vagy bármi másért, az meg is érdemli!"


Félelemröl hallottál már?

Vagy olyan emberi beállitottságrol hogy terorizálni lehet?

Te első voltál mindig az adott emberi csoportban?

Gondolok itt baráti társaság, munkahely stb

Mindenhol kialakulnak hierarhiák ahoa be kell illeszkedned, mert has nem csak kiszúrnak veled vagy kiutálnak

Na ilyenkor mit tennél, mennél tovább?

Máshol is ez a helyzet, onnan is menned kellene


Szerinted az a sok csaj aki most a parlamentet figyeli hogy alakul trv. az mind megérdemli a helyzetét?

Vagy akiket ténylegesen agyonvertek vagy agyonszúrtak?


Ne légy már ennyire határozott

Inkább azt mondanám ,MÉG tapasztalatlan vagy

49. horex (válaszként erre: 14. - Fairytalentum)
2012. szept. 14. 12:05

Ennél te keményebb is tucc lenni, tán akad még valami a szótáradban amivel ekézhetsz valakit,

hajrá!


Ki tudja hol szúrja el az életét az ember. Azt csak visszanézve lehet látni, előre nem.


A poszttolónak!

Tudom nagyon nehéz/dehogy tudom, nem vagyok benne/

ha már ugyis ver néha, egyszer ki kellene nyitni a szádat és számonkérni hogy miért is csinálja, amikor lesed minden pillantását és óvakodsz hogy egy rossz mozdulatot is tegyél

Persze ez fel fogja bősziteni és talán még jobban felpofoz

El kell viselned, aztán napokon belűl, a megfelelő alkalomkor, eljönni onnan, menni vissza a szülői házba, akármilyen szegényen is , akármiylen körülmények közé is


Tudom, innen könnyű tanácsot adni, de fel fogsz örlődni idegileg és aztán fizikailag is ebben a házasságban


Az ilyen emberek nem engedik el a "tulajdonukat" akkor sem ha másikat szereznek mellette

Az ő világában ez nem jól nézne ki

Inkább egyzer egy nagy balhé , de legyen vége


Fiatal vagy, tapasztalatbol tudom, hogy a gyerek sem akadály hogy később új normális párt találj és normális életed legyen


Ahogy irják, NANE és rendőrség, még ha az nem is segit, de nyoma van a cselekménynek ami később "jól jöhet"


Igazad van, írd ki magadbol, ez átsegít a mindennapokon

48. fairytalentum (válaszként erre: 47. - Mirandas)
2012. szept. 14. 12:01

Fél?Akkor miért van még mindig a pasival?

Ha én félek akkor lepattanok mint a nyúl,köd előttem,köd utánam.

Hallottam már lelki terroról de továbbra is az a véleményem hogy aki hagyja magát,megalkuvásból vagy bármi másért,az meg is érdemli!

47. Mirandas (válaszként erre: 43. - Fairytalentum)
2012. szept. 14. 11:47
Nekem az jött le belõle, hogy fél. A fizikai erõszaktól, és lelkileg is zsarolva van. Ne legyél már ennyire érzéketlen. Te nem hallottál még lelki terrorról, megfélelmlítésrõl? Egy erõs akaratú nõvel nem tuná ezt csinálni a pasas, de gondolom célirányosan keresett partnert annó.
2012. szept. 14. 11:45
Kísértetiesen hasonlít ez a sztori ahhoz,amit láttam a környezetemben.Ezért kell vigyázni a nagyon lóvés pasikkal sajnos.Pénzt gyűjtenék a helyedben,és lelépnék valahogy,ne nyugodj bele ebbe az állapotba.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook