Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért kellett így történnie? fórum

Miért kellett így történnie? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Miért kellett így történnie?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
15. talofa (válaszként erre: 14. - Fairytalentum)
2012. szept. 14. 10:23
Hát igen,a jóindulat!!!!!Gratulálok!Remélem a Te életed csupa szép és jó...és soha nem hoztál még rossz döntést,amit később megbántál.Mikor elolvasom a Blikk és a Bors cikkeinek hozzászólásait,akkor szoktam ezt gondolni,hogy menni irigy,rosszindulatú ember van....sajnos!De ha elolvastad volna rendesen,akkor láttad volna,hogy a fórum inditó,nagyon szerelmes volt...és ilyenkor az ember lánya szeme előtt általában rózsaszín köd van és baromian elfogult.
14. fairytalentum (válaszként erre: 1. - C34c3bfc47)
2012. szept. 14. 10:13

(Miért kellett így történnie?)

Mert megérdemled.


Bölcs az a szólásmondás hogy aki sokat markol az keveset fog!

13. talofa (válaszként erre: 12. - Agis)
2012. szept. 14. 10:01
Fiatalon az ember sokszor csinál olyat,amit felnőtt fejjel nem tenne:(
12. agis
2012. szept. 14. 09:58

Ne haragudj, ha egy lanyt a nyaralo es az auto meg a penz csabit el, (egy szot sem szolsz a szemelyisegerol) az ne csodalkozzon ha kesobb azzal kell szembesuljon, hogy ot is szinte arukent kezelik.


A pasi kicsit beteg, a no meg a kulsosegekbe bolondult bele. Ez a sztori lenyege.


Nem kivanok neked rosszat, kedves cikkiro, gondold vegig mik a lehetosegeid (erettsegin kivul rendelkezel szakmaval?) hogyan tudnad magatokat eltartani..

11. talofa (válaszként erre: 9. - Afrodita)
2012. szept. 14. 09:53
Így van!!!
2012. szept. 14. 09:52
Ez borzasztó, de nem lehet hosszútávon így élni és még nagyon fiatal vagy. Nehéz új életet kezdeni, de tapasztalatból tudom, hogy lehetséges, mert a nulláról kellett ujjá építenem az életem. Az előző kapcsolatomban én is úgy gondoltam valamiért, hogy el kell viselnem bizonyos dolgokat, mert nő vagyok (és Ő keresett jobban). Hát egy fenét, én szeretnék egyenrangú lenni egy kapcsolatban és te se add alább!!! A rossz kapcsolatból amiben boldogtalan vagy ki kell lépni, mert tönkremész testileg, lelkileg. Sok erőt kívánok, hogy képes legyél jól dönteni!
2012. szept. 14. 09:46
Nem veheti el a kisfiadat, hiába van rengeteg pénze, ezt nem tudja elintézni.. Ha az anya normális, teljesen tiszta, beszámítható, szépen gondoskodik a gyerekéről, akkor soha nem veszi el tőle egy bíróság sem!
2012. szept. 14. 09:43
Hivd föl a Nane segélyszámát. Ők ha mást nem is kérsz, lelki támaszt biztosan tudnak adni. Sajnálom, hogy ennyire rossz helyzetbe kerültél. Azt kell mondja, hogy ezek az amberek módszeresen vadásznak,kivetik a hálójukat majd a csapdába esett áldozatot szép lassan betörik. Ebből a hálóból nem enged ki magától, semmiért. Élve biztosan nem. Ez egy holtig tartó rabság. Csak magad tudsz kimenekülni, elszökni. Ez nemkönnyű. Talán szép lassan módszeresen meg kellene tervezned a szökést. Hívd fel a NANE-t.
7. kisj
2012. szept. 14. 09:42
Jézusom... ez borzalmas:(
6. talofa (válaszként erre: 1. - C34c3bfc47)
2012. szept. 14. 09:40

Nagyon sajnállak!:((De,hagyd ott!!!!Anyudékhoz menj a kisfiaddal...nem olyan könnyű elvenni a gyereket,hiába van pénze!Tapasztalatból mondom...

Hallgass rám,mert kicsinál,és az se neked se a kisfiadnak se jó!....Fiatal vagy,ne rontsd el!Sok erőt és kitartást kívánok!!

2012. szept. 14. 09:37
Szia!Borzasztó volt végigolvasni a cikked!!A barátnőm,hasonló házasságban él,náluk nincs pofon "csak"lelki terror.....Tiszta szívből remélem,hogy egyszer lesz erőd kilépni ebből a borzalomból!!!Minden jót kívánok!!
2012. szept. 14. 09:35
Ó te szegény!Eddig csak filmen láttam ilyet!Nem tudom,hogy lehet-e ennek jó vége?Mert ha meg is un és elenged,mi lesz a gyerekkel?Kívánom a legjobbakat!
2012. szept. 14. 09:21
Sajnálom, ez döbbenetes... remélem mielőbb ki tudsz törni onnan a fiaddal együtt... :,(
2012. szept. 14. 09:20

Megdöbbentő... Részvétem, nem tudom, mit mondjak.

Ezt a cikket el kéne olvasni a "kedves" képviselőknek is.

2012. szept. 14. 09:08
A sztori a saját házasságom története. Nem várok megoldást, talán csak megértést. Akár hasznos is lehet valakinek. Egyszerűen csak szeretném kiírni magamból a fájdalmat és a dühöt.
Nincs senki akivel megoszthatnam mindezt.
Csak remelem, hogy a férjem soha nem tudja meg.

Ugrás a teljes írásra: Miért kellett így történnie?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook