Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a víztisztító berendezésekről? fórum

Mi a véleményetek a víztisztító berendezésekről? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2007. aug. 2. 12:25
szerintem inkább ásványvíz....
4. zsuzso58 (válaszként erre: 1. - 8fc8629034)
2007. aug. 2. 12:09
Ismerve a családi hátteredet / [link] én azt javaslom, ne gondolkozz rajta. Ha az anyagi helyzeted megengedi, mindenképp szerezz be egy jó minőségűt. Nekem még csak egy kicsi asztali szűrőm van, de ez is sokat számít. /havi ~1350 a költsége, de finom a víz vele/
2007. júl. 29. 15:36
Sziasztok! Nekünk is van és nagyon jó!Olyan mintha ásványvizet innánk, semmilyen klóros ízt nem lehet érezni, és a rákkeltő anyagokat is kiszűri!Szerintem érdemes venni, ahhoz képest hogy régebben mennyi ásványvizet vettem, mindenképp visszajön az ára.
2007. júl. 29. 14:38
Szerintem már hozzászoktunk a " szennyezett " víz fogyasztásához. Gardia betegséget pedig mástól sokkal könnyebb kapni. De mindenkit saját pénztárcája jobban befolyásol mint a gardia. Mert azt tudni kell hogy ezek nagyon drága készülékek. Mindenképpen mérlegeld a dolgot.
2007. júl. 20. 12:03
Szerintem manapság elkél egy ilyen a háztartásokban. Nálunk is van valami baci a vízben álítólag amitől Gardia betegséget lehet kapni. Bár én még nem tapasztaltam.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook