Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
3303. Henci2
2010. márc. 24. 20:57
A 80 cm es is elég szerintetek?
3302. Henci2 (válaszként erre: 3301. - 61cf7811dc)
2010. márc. 24. 17:14
Boltban vetted?vagy rendelted
2010. márc. 24. 08:37

Na csak beszereztem tegnap én is egy hulahoppot: hihetetlen milyen gyorsan belejöttem... baromi fárasztó, de nagyon élvezem :D

Reggelre két kék folt formájában nyilvánult meg az igyekezetem a csípőcsontomon, de majd veszek fel vmi vastagot legközelebb.


Egyszóval: meggyőztetek!

Kitartóan fogom csinálni, és nagyon várom az eredményeket!

3300. Henci2
2010. márc. 22. 17:10
És még azt is szeretném kérdezni a magichoopal kapcsolatban, hogy ha leejted nem törik szét rajta a számláló,:D?
3299. Henci2 (válaszként erre: 3298. - Vviki2)
2010. márc. 22. 15:52
Köszönöm szépen a segítséget:) És hol vetted?
3298. vviki2 (válaszként erre: 3297. - Henci2)
2010. márc. 22. 15:12

Ez egy olyan műanyag karika aminek a belső felén kis göbök vannak. Azt írják, hogy masszíroz, de ez azért túlzás...inkább jól odavág..;-P Önmagában is kb.1kg, de meg is lehet tölteni, így még hatásosabb. Nekem heti 1cm ment le a pocimból tőle, napi 20perc karikázással. Szerintem jobb, mint a sima, de ezt biztos megcáfolnák páran...:-)

Van honlapjuk. Írd be a keresőbe.

3297. Henci2
2010. márc. 21. 15:25
Sziasztok! Mi az a magichoop, miben másabb mint a sima karika, és hol lehet venni?
3296. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 3295. - Gordonka)
2010. márc. 17. 19:35
köszi szépen mindenkinek, aki kitöltötte :)
3295. Gordonka
2010. márc. 16. 22:08
én kitöltöttem :)
3294. Csigusz 79 (válaszként erre: 3290. - Töhöske)
2010. márc. 12. 23:34

Sziaszok!


Ez még nagyon jó derékra,próbáljátok ki,hatásos :


[link]

(az utolsó gyakorlat az)

3293. Gordonka (válaszként erre: 3287. - 61cf7811dc)
2010. márc. 12. 22:56
Én ezzel vitatkoznék. Rendkívül hasznos mozgás, csak, mint mást sem, ezt se vigye az ember túlzásba. Tesitanár ide vagy oda, én már annyi butaságot hallottam tanároktól...
3292. Packy
2010. márc. 12. 22:18

Hi all!


Már egy ideje olvasgatlak titeket.

Mostanában kezdtem el újra aerobicozni, s gondoltam előveszem régi barátom, a hulakarikát:)

Aztán eszembe jutott,hogy beírom már a google-ba,vannak-e hasonló gondolkodású egyedek, s így bukkantam rátok:)

Aztán, a magichoop-ra. Nos, tegnap kaptam meg, karikáztam is vele másfél órát, s reggelre lett két pici foltom..olyan halvány színűek,semmi kék vagy zöld...

Ma is karikáztam vele 45percet, kivi vagyok,holnapra lesz-e több folt :D

Remélem lesz hatása, bár..ha régen a tök síma, töltetlen hulakarikával formálódtam, akkor ezzel...:))Ráadásul az 5 éves hugom is rákapott s most vehettem neki is egy kicsi karikát:D

Hulázásra fel!

3291. e-vike (válaszként erre: 3290. - Töhöske)
2010. márc. 10. 21:55

Szia! Köszi! Szerencsére minden adott! Van egy fa hullahoppom,90cm-s. Még "gyerekkoromból". Most néztem a neten,milyen drága!!!!

1 óra az nagyon sok....:-((

Közben gondolom csinálsz valamit,mert különben elég unalmas lehet. Tegnap reggel 15 percet,este 20-at csináltam:-)) Szerencsére megy!

3290. töhöske (válaszként erre: 3289. - E-vike)
2010. márc. 10. 17:28
Szia! Derékkarcsúsításra a legtökéletesebb a hullahopp. Ha kevesebbet csinálod (napi 20 perc)lassabb az eredmény ha többet (napi 1 óra)akkor gyorsabb,érezhetőbb,a lényeg a rendszerességen van,mint minden mozgásformánál.
3289. e-vike
2010. márc. 8. 20:43

Sziasztok! Mennyire vékonyitja a derekat a hullahopp? Van aki régóta csinálja és használ neki?

Fogyni nem szeretnék,de a derekamat szeretném karcsúsitani. :-)

3288. Mira0512
2010. márc. 5. 00:36

Sziasztok!

Ma vettem 90 cm-est! Nagyon jól megy!!!!:-) Ja, és megmutattam az előzőt nővéremnek, aki óvónő, mit mondott: Jó, hogy nem ment ezzel, nálunk az ovisoknak van ekkota:-)És tök jó kimondani: Tudok hulahoppozni!!!!:-)

3287. 61cf7811dc (válaszként erre: 3282. - Gordonka)
2010. márc. 4. 13:41

Nem úgy értettem, hogy a karika koptatja ki, hanem maga a mozgás, legyen az karikával vagy anélkül

Az egyetemen mondta egyébként a tesitanárom... :S

2010. márc. 2. 15:53

Szerintem, ha valaki gyermekkorában sokat karikázott, akkor olyan ez, mint a biciklizés. Én is így jártam vele. Az óvodában én voltam a legprofibb,aki a legtovább a derekán tartotta a karikát.

Aztán tavaly néztem valami fitness dvd-t, amin hullahoppoztak mesterien, és egyszerűen nem tudtam rávenni magamat, hogy én tudok hullahoppozni. Aztán végül felkaptam, próbálgattam, sokszor leesett, de elég hamar belejöttem. Majd vettem egy magic-et, ami jól összeverte a hasamat, de sokkal lényegesebb hatása lett. Nekem inkább ez az unalmas, de mióta olvaslak benneteket, újra kedvet kaptam hozzá. Csak még alig egy hete eltört a nagylábujjam, és félek, nehogy ráessen. Szóval amint meggyógyultam, tuti újra elő fogom venni. :D

3285. Mira0512
2010. márc. 2. 14:13

Sziasztok!

Hát én vasárnap vettem egy karikát,gondoltam egyenlőre elég lesz a kisebb, kezdésnek...Pedig sokat vacilláltam ám! :-) Aztán itthon kipróbáltam, és hát nem igazán akart menni. :-( Erre gyorsan youtube, menéztem hogyan is kell azt csinálni. Hát hiába... Majd keresgéltem google-ban, és Rátok találtam! :-) És nagyon örülök neki :-) Pláne mivel ezek szerint nem volt hülye ötlet hulahoppot venni. Csak kicsit elméreteztem :-)Én kis naivan azt gondoltam, majd a kisebbel könnyebb lesz. Hát azóta próbálgatom, de a max 13 tekerés volt :-) És hát lemértem, mindössze 60 cm-es :-) Asszem nagyobb után kell néznem.:-)De már az is megmozgat, hogy állandóan hajolgatok érte :-)

Szóval a lényeg, hogy köszönök nektek minden infót! :-) Kár, hogy nem vásárlás előtt találtalak meg benneteket! :-)

3284. töhöske
2010. márc. 2. 12:04

Sziasztok. Szerintem a fa sem ártalmas,én ezt még sehol nem hallottam láttam,pedig sokmindent elolvastam már a témában (diéta,fogyi,karikázás stb).


Stregaval egyetértek,tényleg meg kell találni azt a mozgásformát amit az ember tud is csinálni,és amiben örömét leli.

Én például képtelen vagyok otthon tornázni dvd-re vagy bármie,pedig sokan csinálják. Egyedül baromi lusta vagyok hozzá,és megunom.

Táncolni nagyon szeretek én is,csak annyi bajom van a lábammal,mostanában még vádlim is gyakran fáj.


Lidérc mizus? Melőhely megvan még? Láttam a multkor nagyon tele volt a hócipőd.

3283. Gordonka
2010. márc. 1. 18:56
Bocsánat, a medencecsontokat sem bántja. Elírtam.
3282. Gordonka (válaszként erre: 3277. - 61cf7811dc)
2010. márc. 1. 18:56
Nem tudom, kik mondják, hogy nem egészséges, de én a műanyag magicosat a derekamon pörgetem, nem bántja a csípőcsontokat, hozzájuk sem ér, viszont rugalmasan és erősen tartja a csípőizmokat. A fáról nem tudok nyilatkozni, de ez a műanyag nem bántja a csontokat.
3281. Nadáné
2010. márc. 1. 17:37

Hmm hát köszi szépen ezeket a biztató szavakat. Olyan jó,hogy valaki így fogja fel,nem pedig úgy,mint én is,hogy ilyen béna vagyok,hogy ezt is abbahagyom,mint minden mást. :(

Most pl nagyon érdekelne a step aerobic,csak sajnos nem találtam még filmet hozzá. Magamtól meg nem igazán megy. :-s

De azért ezek a kedves szavak nagyon jól estek. köszönöm még egyszer. :)

3280. strega777 (válaszként erre: 3279. - Nadáné)
2010. márc. 1. 10:30

Szia!

Jaaaaj, ne szégyelld magad! Nem rajtunk múlik sajnos, hogy mi varázsol el... Én is egy csomó dologba belekezdtem, mire megtaláltam számomra a legeslegszebb dolgot a világon, a társastáncot. Azelőtt én sem voltam kitartó, és magamat hibáztattam, hogy nem vagyok képes semmit normálisan végigcsinálni. Kosaraztam, vívtam, aerobikoztam, és mindegyiket meguntam. De amikor elkezdtem táncolni, éreztem, hogy ez valami más, hozzám tartozik. Egyelőre tetszik a hulahopp is, majd elválik, hogy lesz-e ebből is egy pici "szerelem". Ne magadat hibáztasd, keresgélj valami más mozgásformát, biztos megtalálod a Neked valót! :) És szerintem akkor hulahoppozz, amikor van kedved hozzá, ne erőltesd, mert úgy csak rosszabb! :S

További szép napot Neked! :)

3279. Nadáné
2010. febr. 28. 20:36

Sziasztok! Én úgy szégyellem magam. :(

Abbahagytam, és feladtam a karikázást. :(

Egyszerűen ebbe is beleuntam. Tényleg van velem valami baj. Egyszerűen nem vagyok egyáltalán kitartó. mindent megunok. :(

3278. strega777
2010. febr. 27. 20:31

Sziasztok Lányok!


2 hete rendületlenül próbálkozom, és képzeljétek, sikerült, pedig elég siralmasan ment... :) Pár percig tudom folyamatosan tekerni a karikát,

és annyira boldog vagyok! Nekem ez már nagyon nagy teljesítmény... :D És hozzáteszem, hogy a fórum olvasása miatt sikerült, nem adtam fel! Köszönöm Nektek! Szóval most jöhet a karcsúsodás! :)

2010. febr. 26. 18:08
Azt mondják, tönkreteszi / kikoptatja a medence csontjait... nem egészséges. Én is ki akartam próbálni, de lebeszéltek...
3276. töhöske
2010. febr. 26. 17:47
Bocsika hogy csak most tudok írni. Igen filmet vagy egy izgi sportközvetítést szoktam nézni közben. Nekem van fa is meg műanyag is (a magic-et nem ismerem) de már jó fél éve csak a fát használom. Könnyebb tekerni mint a műanyagot(nekem nincs benne semmi)viszont legalább olyan hatásos szerintem.Ja,és bizonyára már kiderült közben,igen saját tapasztalat ból beszélek. Nagyon szeretek karikázni. Csipőficamom,ludtalpam és az asztmám miatt nekem nagyon korlátozottak a mozgási lehetőségeim. Úszni lehetne még,de azt meg anyagilag nem győzőm.
3275. Gordonka (válaszként erre: 3274. - E7d58500d8)
2010. febr. 25. 21:26
Neked melyik vált be jobban? Én pl. kivettem egy ívet a magic-ból, mert állítólag minél kisebb a karika, annál jobban megdolgoztat...
2010. febr. 25. 20:42

Sziasztok!

Nekem van fa is, és magic is, Felváltva használom, de volt hogy egyszerre tekertem mind a kettőt:)

Foltok csak az elején vannak, ha rendszeresen tudod használni, 1-2 hét és elmúlnak!

❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook