Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mennyire hasznos a hulahopp? fórum

Mennyire hasznos a hulahopp? (tudásbázis kérdés)


2008. máj. 24. 18:22
95.000 forint. Megnézted a dvd-t? Mi a véleményed? Egyébként kipróbálható.
2008. máj. 24. 18:01
És hány százezer forint ez a fotelocska? :)
2008. máj. 24. 17:17
Akiket a hullahopp érdekel és szeretnék látni egy újabb verzióját azoknak ajánlom ezt a linket. [link] Nagyon klassz dolog és hatásos. Már meg lehet rendelni a dvd-én látott kütyüt. Ha kérdésetek van keressetek, szívesen válaszolok.
540. timi,,
2008. máj. 24. 07:13
Hozzá lehet szokni szerintem.
539. Inesse
2008. máj. 23. 17:18
Sziasztok! Elvileg jó alakformáló, de engem baromira csikiz. :S Hozzá lehet szokni, vagy akkor nekem felejtős a hullahopp?
2008. máj. 23. 06:12
sót tettem bele,és működik:)
537. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 534. - Momocsek)
2008. máj. 22. 23:30

egyelőre még nem mentem utána, mert sokszor előfordult már, hogy vettem valami újat, aztán nem használtam... a régi kis karikámat meg még mindig tekerem :)

de lehet, hogy egyszer rászánom magam, és beruházok magic hoopra.

igazából az érdeklne, hogy hatásosabb-e, mint a normál karika.

536. timi,,
2008. máj. 22. 20:49
Nekem rizs van benne,,,hát néha kijön egy egy szem de nem vészes!!
2008. máj. 21. 21:57

Sziasztok!

Fel töltöttem a magichoop karikámat durva szemű sóval és ahol a műanyag dudorokat kell beletenni,kijön belőle a só tekerés közben.Ki is öntöttem belőle,és most az a kevés ami benn maradt,nagyon zörög.Szerintetek tegyek bele rizst?Az biztos nem jön ki. :-)

2008. máj. 21. 20:49
zsannuska lentebb leírtam neked, hogy hogy tudod beszerezni a magic hoopot. Sikerült?
2008. máj. 21. 19:11

engem is érdekelne a combon való tekerés :)


ma végre tudok megint hullahoppozni, holnap nincs vizsgám...

532. talia
2008. máj. 21. 16:58

Sziasztok!

tudnatok e segiteni abba hogy mi a titka a combon karikazasnak,a derekamon szuperul megy,azt el sem felejtettem gy.korom ota,de akar hogy is probalom a combomon nem marad meg.Kerlek ha tudjatok a titkat irjatok mert nem tudok "raerezni" :(((((( elore is koszi

531. LeeBaa
2008. máj. 20. 09:51

Szia!


A tegnapi 50 percem nekem is hamar eltelt, mert közben néztem a jóbarátokat és hülyére röhögtem magamat. Mostmár nekem is megy deréktől egészen a combom tövéig. Olyan jót vidultam magamon ahogy csináltam. Vicces látványt nyújtottam ahogyan a tükörbe néztem a mozdultokat. Utána thermo krémet + fóliát tettem magamra és egy jó óra pihi a polár takaró alatt. :) Majd egy hónap múlva meglátjuk az eredményt. :) (remélem)

530. tundikt (válaszként erre: 529. - LeeBaa)
2008. máj. 19. 21:52

Szia LeeBaa!

Hidd el, ez a leghatásosabb módszer amit valaha végeztem. A párom éppen ma jegyezte meg, hogy a leglátványosabb eredményt, legrövidebb idő alatt ezzel értem el. Dicsekszik is vele az ismerősei között. Futok lassan két éve heti kb. 5-ször 1 órát (8-9 km). Előzőleg jártam egy évig konditerembe heti 3-4 alkalommal, de ilyen szép kockás még nem volt a hasam. A zsír egy hónap alatt eltűnt róla, kb. 3 cm-rel lett vékonyabb a derekam. De nem csak a derekamról olvadt le a zsírpárna, hanem az a bizonyos kapaszkodó "izom" is a csípőmről. Ahogy múlik az idő egyre ügyesebben karikázom, s mára már tudom forgatni a derekamtól combközépig mindenütt. Általában MP3 lejátszóval a fülemben, rockzenét hallgatva, ritmusra forgatom. Engem remekül kikapcsol amellet, hogy formál. Ja, és vettem egy neoprén izzasztó nadrágot, amit nem csak futáshoz veszek fel, hanem a hulahoppozáshoz is, ez amellett, hogy izzaszt, megvéd a kék-zöld foltoktól is.

Szóval, én azt mondom: kitartás, és ami a legfontosabb, RENDSZERESSÉG (és ez minden mozgásformára igaz).

529. LeeBaa
2008. máj. 19. 08:47

Sziasztok!


Tegnap nagyon nehezemre esett este megcsinálni a kötelező hulahoppozást. (40 perc)

Légyszi "dobjatok fel" és írjatok be egy két siker sztorit. Pl: ennyi ideje csinálom és ennyi cm ment már le.

Kicsit lankad a kitartásom. :(

2008. máj. 17. 19:35
Na, akkor a www.magichoop.hu oldalon találsz egy mobilszámot. Azt előbb hívd fel, mert csak előzetes egyeztetés alapján vannak a helyen. Én úgy jártam, hogy csak odamentem, de potyára, mert nem volt ott senki. Na, szóval a telefonba azért kérdezz rá, hogy elmehetnél-e érte, mert pesti vagy és akkor megbeszéltek egy időpontok. (Én így csináltam.) A címet fejből nem tudom, de azon az oldalon azt is megtalálod. Remélem mihamarabb magic hoop tulajdonos leszel! :)
527. 48d40f4ff5 (válaszként erre: 525. - Momocsek)
2008. máj. 17. 19:25
igen. hova lehet értemenni?
2008. máj. 17. 18:09
NAGYON NEHÉZ, DE MEGÉRI CSINÁLNI, MINDENT MEGMOZGAT!
2008. máj. 17. 18:05
Nem tudom, mert én elmentem érte személyesen. Pesti vagy? Mert ha igen, akkor te is megoldhatod így.
2008. máj. 17. 17:47
még egy kérdés: a kiszállítási díj mennyi volt?
2008. máj. 17. 17:46

köszi :)


igen, ez jóval nagyobb lehet, mint ami most van nekem, azt hiszem, fontolóra veszem a magichoopot :)

2008. máj. 17. 17:19
Jaaa... :) Igen szélesebb, majdnem 3,5 cm, tehát nagyobb felületen ér. Jó sok só vagy rizs fér bele. De úgy már nagyon nehéz. Valaki írta, hogy úgy csinálja, előtte le a kalappal. Nekem még így is nehéz. Sok sikert hozzá! :)
2008. máj. 17. 16:53

azt hiszem, nem jól tettem fel a kérdést... :)


arra az átmérőre gondoltam, amibe bele lehet még tölteni sót, rizst stb.

az érdekel, hogy szélesebb-e (nagyobb területet masszíroz-e a karika tekerés közben), mint a normál műanyag

2008. máj. 17. 14:32
100 cm
2008. máj. 17. 12:40
akinek magic hoopja van, meg tudná mérni, hogy mekkora a karika átmérője? köszi előre is
518. talia
2008. máj. 17. 10:38
Koszi a segitseget Lanyok, azt hiszem varok meg par napot mig elmulik a fajdalom,mert ma 2 perc utan beereztem,tiszta szado-mazo ;) raadasul meg nem mertem feltolteni a karikat,csak igy uresben lilulok-kekulok.Azt hiszem maradok a fokozatossag elvenel.
2008. máj. 16. 16:18
Sziasztok! Én ma megyek a magic hoop-omért, már nagyon várom. Tegnap vettem egy sima műanyagot és azt töltöttem fel rizzsel. Tegnap és ma is csináltam 20 percet, de annyira fáj, mint az állat. Úgyhogy nyugi talia nem vagy egyedül! :) Üdv a csapatban! :)
516. senico (válaszként erre: 513. - LeeBaa)
2008. máj. 16. 16:02
szerintem teljesen
515. béka603 (válaszként erre: 514. - Talia)
2008. máj. 16. 15:36
Szia,,Igen,ezen szerintem mindenki átesik,aki elkezdi a karikázást!Először nekem is kék-zöld lett a derekam,fájt is rendesen.Én vártam 3-4 napot,és utána kezdtem újra.Azóta egyszer sem éreztem azt a fájdalmat amit az elején.Nekem fel is van töltve a karikám,így több mint 2kg.Úgyhogy ez a fájdalom elmúlik, utána sokkal könnyebb lesz!Ha úgy gondolod,ki is szedhetsz a karikádból egy elemet,felesleges ezért egy újabbat venni..Ezekután már csak könnyebb lesz.:)
514. talia
2008. máj. 16. 14:11

Sziasztok Mindenki,

Kb 2 honapja akadtam veletlenul erre a forumra,es akkor en is elkaptam toletek a karikalazt.Eddig csak csendben olvastalak benneteket,viszont most a segitsegeteket kernem.2 csalados fiatal anyuka vagyok,nincs rajtam sok felesleg-156cm 49kg pici uszogumi maradt a szules utan-csak nagyon szeretek mozogni,regen imadtam hullahoppozni,ez most is igy van.Szoval en is rendeltem egy magic hoopot,tegnap karikaztam is egybol 20 percet,isteni volt.Reggelre mindenhol lila lettem ami meg nem is zavar annyira,hanem annyira faj hogy meg a nadragot is alig viselem el,igy ma 4 perc karikazas utan feladtam,mint akit osszevertek ugy erzem magam.Kerlek irjatok hogy ez normalis e,ha igen mikor mulik el,es fojtassam e 5 percekkel,vagy inkabb megvarjam mig elmulik a fajdalom?Ma azon gondolkodtam inkabb veszek egy mezei muanyagot es feltoltom,csak nem tudom,hogy attol is ennyire fog fajni?Elore is koszonom valaszaitokat :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook