Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 29. 11:03

El is felejtettem: pénteken nagytakarítottunk!!!! Egér nem volt, így belebetegedtem a portörlésbe...

Kell egy pár nap, mire kiheverem a traumát!

2012. jan. 29. 11:00

Tegnap vendégség volt, malac pecsenyét készítettem, - ma a nagyobbik lányomék jönnek. Nem sütöttem, én is diós kekszbombát tálaltam a délutáni cappuccínóhoz.

Ebéd után mi is alszunk, de ha jönnek, este már a TV-t sem kapcsolom be, olyan fáradtan zuhanok ágyba...

Jobbulást kívánok mindkettőtöknek!

2012. jan. 28. 15:48

A horkoláson jót nevetgéltem magamban... (szerintem férjed túloz).

Ha már kimásznánk ebből a jó 2 hete tartó megfázásból, akkor mehetnénk a fürdőbe...legalább egyszer.

2012. jan. 28. 15:45

Andikám! Ilyenkor délután alszom kb. egy órát, ha színház van. Moziba nem járunk.

Nekem ajánlották a sok gyalogolást. Ma persze nem megyek sehová, egész délelőtt dolgoztam (csak házi munkát). Ebéd lesz 2 napra, süti az unokáknak készült. A keksztekercset szeretik, hamar megvan. A sós sütim ma nem sikerült, már régen csináltam ezt, vékonyabbra kellett volna kiszaggatni. Nem baj, megesszük...

2012. jan. 27. 19:16
De jó Neked Ágikám! Én nem szeretek gyalogolni, - a színházban és moziban elalszom és a férjem szerint még horkolok is! DDD
2012. jan. 27. 13:36
Kaptam levelet is a volt debreceni szomszédoktól, még Ágnes napra. Már írtam is választ (kézzel), mert ezek öregek, ők is kézzel írnak. Majd fel kell adni a levelet, ha arra járunk (posta felé).
2012. jan. 27. 13:35

Sziasztok!

Andikám, még nem fáztam rá.

Kicsit köhög a férjem, de mégis járkál.

Tegnap este voltunk a színházban, ez nagyon jó színtársulat! Máraitól láttuk a Kaland c. darabot, Mécs Károly volt a főszereplő.

Ma kórusba megyünk, 5-kor indulunk, este jó, ha fél 9-re hazaérünk, vagy még később. Gyalogolni szoktunk, tegnap is gyalog jöttünk haza este. Nem volt rossz idő. Ma meg nálunk süt a nap!!

2012. jan. 25. 20:04

Ágikám édes, nehogy "ráfázz"!

Nálunk gyönyörű napfényes idő volt!

2012. jan. 25. 17:26

Sziasztok!

Jó fáradt vagyok... énekeltünk temetésen, fél 2-re kellett menni, és majdnem futva jöttem haza, kb. 3/4 4-re. Orkánszerű szél fújt!

Éppen elmúlt a megfázásom...

2012. jan. 24. 18:50

Mi snapszerozni szoktunk négyesben.


Ma Győrben voltunk pancsizni, nagyon jó volt.

Végre sikerült a férjemnek bicajt venni!

2012. jan. 24. 14:27

Mit kártyáztatok? Mi kanasztázni szoktunk, vagy ha hárman: akkor ulti!

A férjemmel kettesben: rabló römit.

Mindenkinek szép napot kivánok! Legyetek jók, ha tudtok...

2012. jan. 22. 20:44
Nektek is szép álmokat!
2012. jan. 22. 20:30

Az jó lehetett!

Szép álmokat nektek!!!

259. Bártfai Andrea (válaszként erre: 257. - Mamcili)
2012. jan. 22. 20:02
Szerettem vasalni, ma már vasalnak helyettem!
2012. jan. 22. 20:01
Céklával és friss kenyérrel ettük, - jól szórakoztunk tegnap is, estig vertük a blattot.
257. mamcili
2012. jan. 21. 15:26
vasalás!
2012. jan. 21. 14:59

Jó szórakozást kivánok nektek!

Az jó, ha van disznótoros és megfőzöd, biztosan laktató, hozzá savanyúság és valami köretet csinálsz biztos.

Ma én is főztem eleget, lesz pár napra a húsból, mivel én kevés húst eszem. Maradt a garnírungból, de hétfőn már csinálni kell a húshoz valamit, talán zöldséges rízst. Holnap sütöm a túrós sütit, bekötöm a számat (van szájmaszk a patikából).

2012. jan. 21. 07:50
Csak a holnapit kszítem én, - de csak meg kell sütnöm a disznótorost. Ma vendégségbe megyünk és kártyázunk.
2012. jan. 20. 13:49

Andikám! Főzni Te fogsz a családi összejövetelen?

Erre mondom én, hogy: brrr..

2012. jan. 18. 19:32

Tegnap este gulyást főztem mára, mert ma elmentünk wellness-szülinapozni Velencére a legkisebbel. Jó volt, jót labdáztunk, élményfürdőztünk.

Mostanra már fáradt vagyok, de tartanom kell magam, mert megállás nélkül csengenek a telefonok. Hét végén meg családi összejövetel lesz, mindig mondom, nem kell olyan felhajtást csinálni. Megfordítom a 69-et és 96 lesz belőle. Brrr.... nem szeretnék annyi ideig élni... persze ez nem kívánságműsor....

2012. jan. 18. 10:08
nem krumli, hanem krumpli
2012. jan. 18. 10:07
Ma megint nem volt semmi kedvem a főzéshez.. már azt gondoltam, hogy holnaptól semmit sem főzök... na de ma lángos lesz, már félig kész van, a többi gyorsan megy. Holnap elég lesz egy főzelék, vagy krumli és a panírozott halacska, ami készen kapható.Pénteken: mákos tészta, ez a kedvenc. Szombaton: 2-3 napra főzni kell, valami húsos ételt, még nincs eldöntve, hogy mit.
2012. jan. 18. 10:04

Az a jó, ha férjed olvas! Jót tesz az agyának!

A portörlést régen a könyvekkel is megcsináltam, kiszedtem, kefével az oldalukat letöröltem, ütögettem, de az mikor volt! Jó régen. Most van valami szerkentyű, amivel könnyebben megy, a menyem mondta. Na de az sokba is kerül (gondolom), meg akkor is fel kell mászni, leszedni a polcról, stb.


Ami benn van (üveg mögött), azzal sem foglalkozom.

Ma virágot locsoltam, az egyik elég ronda..

A kaktuszaim a spájzban pihennek télen meg a lépcsőházban. Tavasszal kipakolom az erkélyre. Nézegetem, van, amit át kell ültetni, venni hozzá földet. Lehet, hogy kedvem lesz ehhez. De: nem bánnám, ha a növények száma csökkenne szép lassan...

2012. jan. 16. 18:42

Van egy kutricánk, doboz számra könyvekkel.

A férjem 2 könyvtárba is jár minden héten. Falja a könyveket, szinte egész éjjel olvas...

A polcaink is telerakva, - naná, hogy utálok port törölgetni!!!!

248. Bártfai Andrea (válaszként erre: 246. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 16. 18:39

Megyek hozzád vasalni, Te gyere port törölni!

Sajnos nincs egerem. DDDD....

247. 9bbaa658f2 (válaszként erre: 246. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 16. 09:56
Evvel én is így vagyok.:D))
2012. jan. 16. 09:54
A vasalást gyűlölöm!!Mintha kést forgatnának a hátamban,mikor vasalnom kell.Megcsinálom mindig,de azt a gyűlöletet,amivel csinálom.... :((
2012. jan. 16. 09:52

Sziasztok!

Nálunk annyi könyv van, mint égen a csillag. Csak a régieket vesszük elő mindig, a már olvasott kedvenceket, meg a Nők Lapját, előfizette a gyermekem. Karácsonyra férjem kapott egy könyvet, én kézbe vettem, és nagyon érdekes! - A házi munka, a képszerkesztés és egyebek mellett nem sok idő marad olvasásra. A gépen néha még szoktam mahjongg-ozni is, ez is nagyon szórakoztató!

2012. jan. 15. 20:41

Hát igen ez a gond vidéken élőknek és persze autó nélkül. Most már sokszor mi is a tömegközlekedést választjuk a fene nagy benzinár miatt!

A férjem most városi túrakerékpárt akar venni, mert ezt a mozgást is beütemezte és így el tud kerekezni a könyvtárba is.

2012. jan. 15. 10:57

Itt Szolnokon nem adnak olyan beutalót, mint régen Debrecenben. Ott adtak 10 kezelést, volt gyógyvíz.

Itt csak Uh-ot adnak és még valamit a derekára raknak a férjemnek, kis csipkedést érez, ez is valami gépi kezelés. Csak 10-et kapott. Nem lehet reklamálni, Reumatológián írták fel. Spórolás van szerintem.

Ja, a stíriai metélt! Fincsi lehet. Megnézem majd a receptet, de nem ehetem, ha sok benne a tejföl meg a tejszin.

Ma sütök egy kis mézes sütit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook