Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 2. 20:23

Ágikám, mondtam, hogy nem szeretem a ramát, mióta elbarmolták. Nagyon vizes lett, nem jó. Van másik margarin, ami jobb, de a Metróban kapni olcsóbb vajat.

Ma a Nagycsariban voltunk, vettem egy kacsát.

Kínai gyors étteremben ebédeltünk, nagyon bőséges és valami fenséges volt! és mindössze 1.400-at fizettünk.

Mondtam a férjemnek, oda máskor is elmegyünk!

2012. márc. 2. 14:03

A vajas pogi... már nem is hiszem, hogy sütni fogok, van bőven elfoglaltságom...

Tényleg vajat teszel bele? Nem ramát? A vaj kicsit drága most. Mondják, hogy a csirkehús árát is fogják emelni 2 hét múlva, aztán majd megint egyszer. Ki a csuda fogja megvenni olyan drágán? Lehet, hogy a magyar nyugdíjasok VEGETÁRIÁNUSOK lesznek?

2012. márc. 2. 14:00

Sziasztok! Mi újság?

Sehol senki????

2012. márc. 1. 20:59

Sziasztok!

Andikám! Itt főleg mi fórumozunk...

Vérvétel? Igen, az kell néha...

Ma sokat takarítottam, valamit főztem is.Elég jól eltelt a nap.Fogjuk rá..

2012. febr. 29. 22:01

Ágicám!

Nekem nagyon jó programjaim vannak, ma vérvételen voltam!

De főztem finom húslevest daragaluskával és vajas pogit sütöttem.

387. Bártfai Andrea (válaszként erre: 386. - 6d7bc4531d)
2012. febr. 29. 22:00
Jó, akkor gyere hozzánk vasalni és hozz sütit is! DDD...
2012. febr. 29. 17:39
vasalni nem szeretek, sütni kedvelek
2012. febr. 29. 17:35

Sziasztok!

Ma jó későn értem ide...cseréltek ablakot, párat, remélem, nem lesz majd így hideg, illetve nem fúj be a szél. Takarítottak a munkások, de nekem is volt mit csinálni bőven! Holnap lesz a folytatás, jön egy fiatal nő, a függönyt mi nem tudjuk feltenni, meg takarít, segít elpakolni. Az erkélyek (kettő van) is koszosak, pedig nemrég mostam őket fel.

MA volt paprikás krumpli virslivel, amiből én alig ettem. Holnapra még nem találtam ki kaját, de a délelőtt jó része elmegy a rendcsinálással, takarítással.

2012. febr. 28. 19:42

Sziasztok!


Ma voltam az általános állapotfelmérésen, nagyon jól diagnosztáltak és jó tanácsokat kaptam. Utána találkoztunk a férjemmel a WestEndben és meghívott kínai ebédre.

Holnap hajnalban megyek vérvételre, utána rohanok haza, mert lebbencslevest szeretnék főzni és az elég macerás nekem.

Jó éjt, puszika!

2012. febr. 28. 12:37

Sziasztok Leánykák!

Andikám! A lityi szóról jut eszembe, hogy a Szüleim mondták ezt így néha. Én már ezt a szót el is felejtettem.

A kefírt én is szeretem, néha megeszem, de a pudingot jobban. Most mind a ketten az édességet kívánjuk. Persze, kövérebbek leszünk tőle.. na de valami jó is kell az embernek.

Akartam itthon, Szolnokon wellness-ezni... Mondom a férjemnek: tudod mit? Menjünk el szombaton a gyógyvízbe, utána valahol együnk valamit, majd kitaláljuk, hogy hol, van sok hely, pl. önkiszolgáló is, ahol fincsi a kaja és gyorsan halad a sor. Férjem mondta: jóóóóóó!

Erre eszembe jut másnap: nem mehetünk, mert a lába visszeres (mind a kettő), be szokott gyulladni, szed rá bogyókat. A meleg víz nem lesz jó neki, a hideget meg nem szereti, úszni sem tudunk nagyon. Röhej, hát persze hogy lőttek a jó kis hétvégének!!!!!!!

2012. febr. 27. 20:17

Hallóka!


Nem szeretjük a pálinkát, csoki likőrt nasizunk.

Nyáron sörözünk. A férjem inkább whiskyzik.

A Dagály gyógyforrásából hoz minden héten 10 liter fincsi vizet, azzal főzöm a levest és a teát. El is fogy 1 hét alatt a 10 lityi.

Most kaptam az egyik nővértől kristálygombát, nagyon finom üdítőt készítek vele, - kefirgombám már volt, így uzsonnára egy csésze kefir nagyon egészséges finom, sűrű ital.


Szép álmokat!

2012. febr. 27. 08:47

Sziasztok!

Andikám, pálinkát miért nem hoztál?

Mi is hozunk újabban artézi kútról vizet, palackokba tesszük. Nincs nagyon messze gyalog, és mindenki hozza, és issza. Nagyon finom, felfőzöm, melegen iszom. - A pálinkából reggel és este 1 korty épp elég és leköti a savat, meg amúgy is a lelkünket melengeti...

2012. febr. 26. 16:54

Sziasztok!


Jaj Ágikám, bocsi, hogy nem szóltam: a Petőfi forrásnál voltunk pálinkafesztiválon.

Hoztam is másfél lityi, gyönyörű, kristálytiszta, friss forrásvizet.... DDDD...

2012. febr. 26. 11:13

Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Andi, hol vagy????

2012. febr. 25. 15:42
mosogatást nem kedvelem szeretek sütni,fözni.
2012. febr. 25. 14:28

Sziasztok!

Ma egész délelőtt főztem, mosogattam.

Lesz ebéd holnapra is. - Ma lehet már délután internetezni, és éneket is akarok tanulni...

Szép napot mindenkinek!

2012. febr. 24. 18:36

A fogsornak sem szabad nyomnia, ill. törnie. Addig kell visszamenni vele, amíg nem jó.

Holnap kirándulunk a Petőfi forráshoz, ott ebédelünk, nem főztem.

Puszika, - szép estét!

2012. febr. 24. 12:47

Sziasztok! Kellemes délutánt!

Már nem is fáj az ínye a férjemnek. Itt nem az implantátummal van baj, hanem a teljes protézissel. Neki mindig is rossz volt, akármilyen protkót csináltak. Most végre ez jó, nem mondhatom, hogy nem az. Mert nekem is tört kb. 2 év eltelte után, de csak 2 napig. Nem mentem sehová, ecseteltem, éjjelre betettem, de nem rágok vele éjjel, mert nem eszem. A férjem viszont éjjel is eszik, meg nappal is eszeget... na de az a fő, hogy 1 nap után elmúlt a fájdalom neki!

Ma sem panaszkodhatom, nem unatkoztam.

Főzés, mosogatás, a holnapi főzés előkészítése, teregetés, kis vasalás (ing, zsebkendő), voltunk a közeli zöldségesnél, meg felmostam. Megnéztem a neten a Barátokat, mert tegnap voltunk a színházban és nem láttam ezt a részt. Ma sem látom, mert megyünk kórusba, és jó, ha fél 9-re hazaérünk.

2012. febr. 23. 19:25

Sziasztok, - szép estét!


Ágikám! Vigyétek vissza a férjed fogát! Nincs értelme szenvedni! Nem 2 forint volt!

2012. febr. 23. 13:25

Ma én csak krumplipürét csináltam, és hozzá sütöttem ki panírozott halakat. De voltunk mi is a városban mászkálni, elintézni ezt meg azt, mindig van mit. Aztán a mosott ruhákat elpakoltam, az újat bepakoltam a gépbe, teregettem, mosogattam. Szeretek eltörölgetni, akkor nem látom ott az edényt tovább. Felmosni ma nem nagyon kellett. A hajamat is mostam, és becsavartam, várom, hogy száradjon ki, mert este lesz a színház, akkor majd próbálok tupírozni és szórakozni a kifésüléssel. Még tornáznom is kell addig. Szóval nincs unalom...

Tegnap mi is voltunk a kórusban, utána pedig a misén, ahol hamvazkodás volt.

Puszillak Andikám!

Mindenkinek szép délutánt kivánok sok szeretettel!

2012. febr. 22. 19:00

Tegnap este megfőztem mára, mert bankügyeket intéztünk (száraz babpüré volt sült csirkeszárnnyal).

Most meg holnapra (fogászat lesz): paradicsommártást főtt burgonyával és még maradt sült csirkeszárny.

Itt volt az unokám, de csak főzeléket evett, azt mondta hamvazó szerdán nem eszik húst. Nekem mindegy, a férjem református...

A férjed menjen vissza megjavíttatni, selejtes munkát kapott, annak nem szabad törnie!!!!

2012. febr. 22. 09:18

Sziasztok!

Ma lángos lesz az ebéd.

A férjemnek fáj az ínye, pedig neki is implantátuma van és arra rápatentolja a protézist..

Nem értem, nekem nem tör, vagyis néha, de akkor éjjel pihen, meg bekenem az ecsetelővel, és elmúlik 2 nap alatt a fájdalom.

Andikám! Nálunk süt a nap! Ma mit főzöl???

2012. febr. 21. 20:14

Nekem is 4 volt a csontfeltöltés miatt...

Jó is, hogy már tele szájjal nevethetek! DDDD....

2012. febr. 21. 15:44
Az jó, ha kinő a foga 4 hónap múlva! Én már csak tudom, nekem 3 hónap múlva nőtt ki...illetve, kicsit több volt, mint 3 hó..
2012. febr. 21. 15:43

Sziasztok!

Mindenkinek szép napot! (igaz, már délután van).

Lehet, hogy megnézem a MALAC-filmet!

Este csak a Barátok közt-öt nézem, és alig várom, hogy vízszintesen legyek az ágyikómban...

2012. febr. 20. 17:29

Láttam egy nagyon aranyos videót!


Üssétek be:


"ORMI A MALAC"


Nagyon édi!!!!!!!

2012. febr. 20. 17:28
SZIASZTOK!
2012. febr. 20. 17:20

Szóval zajlik az időskori élet...

Na mi fogászatra járunk, most a férjem miatt. 4 hónap múlva kinő!

Kibírunk mindent, ugye Ágikám?!

2012. febr. 20. 17:17

Na ez szuper! A férjem ingeit ha így vasalnám, nem tudom, mit szólna!

Felkeltem reggel 5-kor, a cuccal elindultunk gyalog, jégpálya volt az út, de ezt későn vettük észre. Szerencsére, nem estünk el! Kinn a kórházban azt mondták, hogy nem fekhet be a férjem, mert nemrég feküdt a Belgyógy.-on, és van egy várakozási idő. Maradjunk ott, míg jön a dr.-nő, és kérjünk új időpontot. NA de nem jött, erre mi hazajöttünk, kipakoltunk a kofferből, telefonon kértünk új időpontot és ebédeltünk (még jó, hogy volt mit). Utána mosogattam és lefeküdtem aludni, mert én is úgy éreztem, hogy hulla vagyok (leszek).. Ja és persze, behordtuk a piszkot a lakásba, párszor felmostam a köveket...

Pá,pá, jó estét, szép álmokat éjjelre!!!!!!!!!!!

2012. febr. 19. 17:49

Helló, helló!

Most ment el a család, - kellmesen hulla fáradt vagyok! Azt a rengeteget, ami főztem, sütöttem...

Minden nagyon finom volt, dícsérték is rendesen!

Megyek pihizni, puszillak benneteket!


Ágikám, egy ismerősnél láttam: a lepedő alá tette a vasalni valót, azt mondta éjszaka azon alszik, reggelre ki van vasalva!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook