Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? fórum

Melyik az a házimunka, amit a legjobban utálsz? Amit szívesen kihagynál az életedből? Melyiket szereted a legjobban? (beszélgetős fórum)


242. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 239. - Cec20e66f6)
2012. jan. 15. 10:53

Szeretem: teregetést, vasalást, elpakolást

Nem utálom, de nehezebben megy: porszívózás

Szeretem: rendrakás (de nem egész nap)

241. Bártfai Andrea (válaszként erre: 239. - Cec20e66f6)
2012. jan. 14. 21:02
Gyere hozzám is én kifejezetten utálok porszívózni!!!!!
2012. jan. 14. 21:01

Miért nem kértél Te is beutalót? Kétszer jár egy évben! 2 x 15 nap kedvezményes pancsizás, gyógyfürdőzés! Nemsokára mi is kiíratjuk.

Nem szeretjük a túrógombócot, sőt semmiféle édes tésztát. Míg élt az apukám, sokszor készítettem stíriai metéltet. Azóta nem főztem, pedig a férjem szereti.

Ma töltött linzert sütöttem, már mondta is, hogy ez támadás volt ellene.

Nem szoktam reggelizni, de fél 12 - és 12 között már ebédelünk.

2012. jan. 14. 19:49

Utálom: teregetés és a száradt ruhák elpakolása

Szeretem: porszívózás, maga a rendrakás

2012. jan. 14. 19:48

Nekem soknak tűnt ma a mosogatás, mert nem hagyom ott, hanem törölgetek is...

Főztem húslevest, utána túrógombócot. Nem nagyon volt tökéletes a gombóc, máskor ugyanígy csinálom, és nagyon jó, puha. Nem értem, most miért lett kicsit keményebb (Anyukám mondta a receptet). Aztán voltam a szembe-szomszédasszonynál, ő mondta, hogy tesz bele pici lisztet és margarint , én pedig úgy szoktam, hogy a túróhoz tojásokat és a grízt, hagyom pihenni kicsit, és kifőzöm.

Nekem is kedvem lett a fürdőhöz, de a férjem megy a kezelésekre még a derekával hétfőn. Ha nem lesz nagyon hideg, mehetnénk itt a gyógyfürdőbe, nem utaltak be minket, csak mint nyugdíjasok mennénk. Nekem nem is fáj semmim általában, de ártani nem árthat...

Mindig elég rendesen reggelizek, mégis már 10 órakor olyan éhes vagyok, hogy borzasztó..

2012. jan. 13. 10:46

2 személyre nem kell olyan sokat mosogatni, nem kell ahhoz gép, - de annak idején "futott a ló" és mindenből a legjobbat, legmodernebbet akartam.


A férjem ma már lement az usziba, én kihagyom a mai napot.


Tejfölös burgonyafőzeléket főztem csirke far-hát pörkölttel. Most már kellőképpen éhes is vagyok. (Nem szoktam reggelizni, csak egy cappuccinót.)

2012. jan. 12. 20:56

Tegnap nagyon jó gyógyszert vettem a férjemnek, már sokkal jobban van, el is ment tankolni.


Amikor beköltöztünk az utolsó házunkba, mosókonyhánk volt zuhannyal, káddal, mosógéppel (az amire a clematis fut), mellette a konyha mosógéppel.

Az életben senki olyan gyönyörű fényesre nem tisztítja meg a poharakat, mint a mosogatógép. Én imádtam!!!

2012. jan. 12. 19:13

Andikám! Jó, ha nem kapod el... férjem is köhög már egy hete kb., de nem fájt a torka, nem volt láza, tehát szed valamit, és vagy elmúlik, vagy nem..

sőt: nagyobbik fiam is sokáig köhögött mostanában.

234. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 233. - 325a8ae486)
2012. jan. 12. 19:12
igen, nemsokára mindenki mosogatógépet vesz, az én gyermekeimnek is van.. biztosan szeretik, már én erre a kis időre nem vennék...
233. 325a8ae486 (válaszként erre: 230. - Rochlitz Szilveszterné)
2012. jan. 11. 21:23
változik az ember, - mosni is a gép mos :)
2012. jan. 10. 19:05
Kutyabajom Ágikám! Tudod: csalánba nem üt.... DDDD
2012. jan. 10. 18:40
Andikám, vigyázz magadra te is, ne légy beteg!
230. Rochlitz Szilveszterné (válaszként erre: 229. - 325a8ae486)
2012. jan. 10. 18:39
Én is szerettem régen mosogatni és vasalni is, de már unom, főleg a mosogatást..
229. 325a8ae486 (válaszként erre: 215. - Franc22)
2012. jan. 9. 21:23
én mosogatni szeretek:DD
2012. jan. 9. 21:18

Aranyos lehet a kis unokád, én is szeretnék már újra dajkálni, de az unokám még nem nősül...

Köszönöm a jókívánságot, a férjem ma egész nap feküdt és nem úgy néz ki, hogy holnap felkelhet. Ez valami csúnya vírus lehet.


Egyébként azért egér, mert az mindent összemászkál! DDD....

2012. jan. 9. 11:50
Eszembe jutott az egér, mint portörlő... miért nem cica?? (fenekébe a csípős paprika)
2012. jan. 9. 11:49

Szia Andikám!

Igen, itt voltak! Nagyon édes a kis unokám, kaptunk róla egy új fotót, keretben, amit ő készített..kártyáztunk, talicskáztunk, csikiztük, kacagott, és táncolt, de hogy! Mint egy táncosnő.

Te jó sokat főztél! Le a kalappal.(én csak magunknak, a fiamék ettek útközben valahol, másnap a kisebbik fiaméknál ettek, aludtak).

A férjednek gyógyulást kivánok!!!

Nem kellett ma sem főznöm, ment a mosógép, teregettem, boltba mentem, férjemnek tejeskávét adtam, volt maradék tej. Tegnap meg pudingot főztem, megettük. Mindig korán ebédelünk.

2012. jan. 8. 21:27

De itt vagyok már Ágikám!

Csak tegnap szülinapi bulin voltunk, ma meg kártyáztunk Csabiékkal. Este mentek el, utána mosogattam.

AÍzlett nekik az ebéd: húleves, rántott csirkeszárny, velőrózsa rántva, burgonya saláta, majonézes burgonya, bólyi túrós volt. Fél órát mosogattam!

Közben a férjemet teáztatom, mert megfázott szegénykém.

Megjött a családod?

2012. jan. 8. 19:17
Sziasztok! Senki sehol???
2012. jan. 7. 13:46

Köszi... most más miatt (is) izgulok. Nagyobbik fiamék jönnek a Dunántúlról délutánra. Mobilozott, de rögtön letette. Felhívom: nem veszi fel. Menyemet hívom: nem veszi fel ! Unokámnak nincs mobilja (még 6 éves lesz), ezért Őt nem hívom... csak drukkolok itt. Sok a baleset az utakon! Istenem, csak ne legyen bajuk!!!!

Az ebéddel is baj volt ma. Finom a csirkés receptem, 35 perc alatt megsül mindig. Ma félig nyers maradt. Kétszer kellett visszatenni, míg normális lett. A krumpli azalatt kihűlt. Enni sem volt kedvem...A gáz fűtőértéke ilyenkor nagyon kicsi lehet, vagy nem tudom...

2012. jan. 5. 20:57
Azért csak nyugodj meg!
2012. jan. 5. 16:59

Köszönöm Andikám! Igen, menyem segít. Na és ott a házi orvosnő, majd beutalja még ide-oda...

igyekszem nem izgulni, de ha a családban valakinek baja van, akkor nem tudok nem izgulni...

Ma hazajött férjem, holnap megy kezelésre a derekával, és még kb. 7 alkalommal. De gyógyvíz nincs, legalábbis itt nem írták fel.

2012. jan. 4. 19:56

Átestem egy csomó vizsgálaton, - július óta nem tudták megállapítani, hogy mi bajon van, milyen szerrel mulasztható el a kellemetlen tünet, és mi okozza.

A menyed biztos megnézte a férjed tüdejét. Ő a végére fog járni, az biztos!

Ágikám, ne izgulj annyit, minden rendben lesz!

2012. jan. 4. 17:19

Továbbra sem kedvencem a főzés...

Ma nem is főztem magamnak, ill. kisütöttem 3 db panír. halat, a férjemhez kimentem 2-szer a kórházba, meg a patikába. Hulla fáradt lettem, mert alig ettem délelőtt. Délután aludtam egy kicsit.

Szerencsére azt mutatták ki, hogy a férjem szívének SEMMI baja. De mitől voltak a panaszok a mellkasában? Most ezt kell kideríteni...

218. 06718ca650 (válaszként erre: 217. - Bártfai Andrea)
2012. jan. 3. 19:57
így van. :)
2012. jan. 3. 19:34
Nem is kell mindent szeretni! Persze, amit muszáj.....
216. 06718ca650 (válaszként erre: 215. - Franc22)
2012. jan. 3. 16:55
én nemcsak mostanában, mindig útálok. :)
215. Franc22
2012. jan. 3. 15:48

én mosogatni nagyon utálok mostanában

minden mást szívesen megcsinálok

2012. jan. 3. 14:48
én most minden házimunkát utálok...de már jó lenne nekikezdeni....
2012. jan. 3. 14:36

Sajnálom a férjedet, - viszont igen nagy szerencséje, hogy jó, együtt érző felesége van.

Az nagyon jó, ha örömöd telik valamilyen hobbiban.

Nekem is el kéne kezdenem a tervezést és a szerkesztést, - de még pihizek egy kicsit!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook