Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
189. tudomany (válaszként erre: 188. - ÉVI24)
2006. dec. 18. 21:39

Szia Évi!

A méretet még nem tisztáztuk, de a doktor ezeket az intervallumokat mondta: 220 és 290 között lehetséges. Ja igen, és mirigy alá. Én 160 cm vagyok és kb 57 kg. Széles a vállam..

Az Erzsébet Kórházban műt Dr Wagner Pál. Sok jót hallottam róla, és láttam "munkáját" is. Ettől függetlenül nagyon ideges vagyok, mert ugye hát félek az ismeretlentől..De nagyon akarom, mert önértékelési gondjaim vannak, és bízom benne, hogy ez segít.

Évi, neked mennyi idős az "új cicid" és most hogy vagy? Mikor tudtad elkezdeni odahaza a szokásos fizikai munkákat elvégezni?

Van valakinek netán priviben képe arról hogy milyenből milyen lett?

Szorítsatok értem nagyon!!!

188. ÉVI24 (válaszként erre: 187. - Tudomany)
2006. dec. 18. 17:52

Hát ne izgulj nem lesz semmi gáz. Bemész tök nyugisan, mint pl. suliba kapsz egy pár lapot, amit alá kell írni, hogy a kockázatokkal, meg az altatással tisztában légy. Aznap enni és inni nem szabad semmit!! Így este egyél bármit, mert 1-2 napig nem fogsz. Csak infulziót. Bár na a műtét délután lenne, akkor ehetsz reggel. Adnak szurit és már alszol is és két szép mellel jösz ki a műtőből, ott mindenképp fel keltenek. Ennyi kb. Aztán csak alszol 1-2 napog szinte, meg segítséggel lehet wc-re menni is. Nekem mostanság fáj a hátam a sok háton fekvéstől, mert oldalt nem nagyon lehet meg úgy szúr is a mellem. Néha bele nyillal ha magasról kell valamit le venni és nyújtózni, de nem vészes, kímélni kell magam max 2 kilót szabad emelni és 2 hónap mire lehet sportolni, de aztán nagy 10-20évig ilyen pöpec cicim lesz:)Ha valami érdekkelne csak írj bátran és ne izgulj sima ügy, nekik ez a cici gyár óránként újjab jelöltöt tólnak a műtőbe :))

Neked mekkora lesz és izom alá, vagy mirigybe, hol műtenek? Sok sikert Évi

187. tudomany (válaszként erre: 186. - ÉVI24)
2006. dec. 18. 17:08
Évi, nekem 2 nap múlva lesz...! Léccci írj valami biztatót, vagy ha nem megy, akkor valami olyat, amitől végképp inamba száll a bátorságom! :-)
186. ÉVI24
2006. dec. 17. 19:40

Sziasztok!

Nekem múlt hét szerdán volt a műtétem izom alá 210-eset kaptam. Nem volt túl könnyű a következő napok. Nem lehet csak háton felüdni és feküdni is szúr a mellem. Most bevérzett a hónomalatt ami a rám kötött csőből nem folyt ki. De én nem szorultam rá más segítségére csak 1 napig.

Aki előtte áll az ne izguljon és picit sem féltem mikor mentem a kórházba. És most is pozitívan állok hozzá, de tudom, hogy sajnos 2 hónap kell a teljes gyógyuláshoz, és addig nem lehet tornázni amit sajnálok.

Ha valakit valami érdekkel csak írjon bátram sok sikert mindenkinek és mindenki aki gondolkozik rajta, bátran vágjon bele! Sokkal jobb lesz utánna!

185. tudomany (válaszként erre: 181. - Betti01)
2006. dec. 17. 17:52

Szia Betti!

Izgultunk ám érted! Légyszíves írj, ha már képesnek érzed magadat rá!

Írd meg hogy volt, jól sikerült-e és milyen a közérzeted!

Még három nap és rajtam a sor. Be vagyok tojva, de nem kicsit, hanem nagyon.

Puszi!

184. reni128 (válaszként erre: 176. - Betti01)
2006. dec. 17. 15:11

Szia Betti!

Hogy vagy??????

183. tudomany (válaszként erre: 182. - Gigi.01)
2006. dec. 14. 00:40

Szia Gigi! Sziasztok Többiek! Ciki, de nem tudom hogyan kell megnézni a privát üzenetet Gigi...

Jövő hét közepén lesz a műtétem, izguljatok értem!

Gigi, azt mondod kb egy hét ágy vagy fotelnyugalom szükségeltetik a műtétet követően? Jó kis vicc lesz, ha éppen karácsonykor nem tudom majd felemelni a karjaimat....

182. Gigi.01
2006. dec. 13. 13:35

tudomány és betti01: küldtem privát üzenetet!

Puszi Mindenkinek!

181. betti01
2006. dec. 13. 12:09

Szia

Kösz hogy irtál, biztosan egyéni minden mert függ a fájdalomtűrőképességhez is. Ma beszéltem az altatóorvossal ugy hogy már világosabban látok. Nem tudom ezt a nem evést hogy élem túl:) Aznap 3 mellműtéte lesz a dokinak, ugy hogy megy neki az üzlet:) Holnap derül ki hány órakor műtenek. És mikor lehet enni először?

Márti

180. reni128
2006. dec. 12. 19:11

Húúúúúú,jó néhány kérdés!De ez természetes.Én is hetekig faggattam a barátnőimet akik már túl voltak rajta.Szóval az én tapasztalataim a következőek:Orvost egy ismerős ajánlásával választottam.(az csak plusz pont volt,hogy nő és közel van a klinika)

A műtét után felébresztenek,de én nem sokáig bírtam.Aludtam még estig.Már az nap fel lehet--KELL-kelni,persze ez segítséget kíván.Nekem izom alá tették,(úgy tudom ez a fájdalmasabb),az első pár napban nagyon rossz érzés.Mintha iszonyatos izomlázad lenne vagy ahogy Sky írta, hasonló egy erőszakos spárgához. :o)Én a második nap már egyedül is fel tudtam ülni,lassan,nehezen de megoldható.Nem mondom,hogy nem fájt a mozgás,de elvielhető.Első napokban(talán egy hét is volt)nagyon furi érzés,nehéz(a szorító melltartó meg a kötések miatt is) és idegen.De napról napra jobban megszoktam,ma már nem is emlékszem milyen volt elötte(3 hetes).

Persze még most nem az igazi,kemény feszül,semmi mozgás,és nagyon különös érzés megfogni,a varrat még csúnyácska,de így is örülök és jol érzem magam,mert tetszik és tudom,hogy ennél is szebb lesz!

Mindenképpen azt kell mondanom,MEGÉRI!

179. gota
2006. dec. 12. 15:28

Engem is érdekelnének az ilyen konkrét dolgok, meg az is, hogyan választottad ki, kinél fogod csináltatni, stb.

Meg az is, hogyan érezted magad utána. És ez mind lelki, mind fizikai értelemben érdekelne...

178. betti01 (válaszként erre: 177. - Reni128)
2006. dec. 12. 14:50

Kösz

Az altatásról semmit nem tudok, pl rögtön felébresztenek? Mikor lehet először felkelni az ágyból? Fájdalmat rögtön éreztél? Maga a mell feszül-e gondolom zavaró először csak idegen még. Szóval ilyen dolgok érdekelnének

Márti

177. reni128
2006. dec. 12. 13:15

Betti01!

Én itt vagyok,ha tudok szivesen válaszolok!

176. betti01
2006. dec. 12. 11:36

Sziasztok


Most szombaton lesz a műtétem, nagyon izgulok, és sok kérdésem is lenne, de senki nem válaszol!

:((

175. reni128 (válaszként erre: 174. - Sky)
2006. dec. 12. 06:07

Szai Sky!

Hogy ment a munka?

174. sky
2006. dec. 10. 18:05

Sziasztok.


30-án műtöttek, 28O-as texturáltat kaptam, izom alá, azóta pihenek. Fáj, ha nem mozgatom a karjaimat, akkor szinte egyáltalán nem, de az ablakot már nem tudnám fájdalom nélkül becsukni. Igazából az izom, ahogy nyúlik, az rossz. Mintha le akarna valaki menni spárgába... Holnaptól már megpróbálok dolgozni, irodai munka, semmi nehezebb dolog emelése, meglátjuk. Kissé fáradékony vagyok, de ez érthető, 1O nap fekvés után. Az utóbbi napokban már nagyobbakat is tudtam sétálni, vinni, emelni még semmit. Ha sokat állok, vagy megyek, akkor fáj karom is...

A Virányos klinikán voltam Budán Pap dokinál, szimpi ember. Spec melltartó kiszorította belőlem a lelket is az első időben, mára már megszoktam. Persze én is nagyon örülök.

173. Gigi.01 (válaszként erre: 172. - Reni128)
2006. dec. 4. 23:58

Azért is írtam, hogy akinek van gyereke az mindenképp segítségre szorul. Ez természetes, hiszen a gyerekeidet el kell látni. Nekem még nincs gyerekem és arra próbáltam utalni, hogy így egyedül nem feltétlenül szükséges felügyelet, ha a főzés alól mentesülök. Viszont vannak csajok, akik igénylik még egyedül is, hogy akár két hétig is kiszolgálják őket. Ezzel sincs semmi baj. Mindenki a saját igényei szerint készüljön fel a műtét utáni lábadozásra.

A gyermekeidhez gratulálok! Azt pedig őszintén sajnálom, hogy problémád adódott. Nagyon remélem, hogy rendbe jössz, mert mégis csak drága mulatság és elég nagy dolog. Vigyázz magadra!

Puszi

172. reni128 (válaszként erre: 171. - Gigi.01)
2006. dec. 4. 17:30
Gigi!Természetesen nem szorultam 100%-ban kiszolgálásra,nem is úgy értettem.Nekem van két pici gyermekem(3és 5 évesek)meg egy kutyám,így olyan jellegű segítségre volt inkább szükség,mint oviba hordani,főzni,kutyát sétáltatni,vásárolni.Mellesleg én is minden tőlem telhetőt igyekeztem megcsinálni,lett is belőle problémám. :o(
171. Gigi.01 (válaszként erre: 165. - Tudomany)
2006. dec. 4. 09:59
UI.: Annyit még hozzáfűznék, hogy elolvastam reni hozzászólását és hát... nekem nem volt senki, aki kiszolgáljon. Nem volt szükséges. Minden megy csak lassabban és egy kicsit nehezebben. Itt olyasmire gondolok, hogy nem egyszerű felhúzni a zoknit a lábadra !:) A mosogatás sem egyszerű. Anyukám főzött, azt nem kellet, kitakarítottam, kivasaltam, megágyaztam a műtét előtt, hogy pihenhessek, ahogy hazaértem. Hozzáteszem egyedül élek külön a szülőktől. A gyermekes anyukák viszon segítség nélkül kizárt, hogy boldogulnának! Ott kötelező!
170. Gigi.01 (válaszként erre: 168. - Droma)
2006. dec. 4. 09:50
Igen.
169. Gigi.01 (válaszként erre: 165. - Tudomany)
2006. dec. 4. 09:49

Szia!

A személyes tapasztalatom: a műtét előtt ugyanúgy éltem, mint azelőtt, azaz nem szedtem semmiféle vitamint. Olvastam ezt több lánynál, de nekem erről egyéni a véleményem, amit a fórumon nem írok le. Mivel egy keddi napon délután fél 4-kor műtöttek az előző napon még rendesen ehettem és ez így is volt. A műtét napján reggelizhettem ( na ezt kihagytam ) és ezután már sem enni sem inni nem lehetett. A műtét simán ment, fájdalmaim nem voltak, mert kaptam fájdalomcsillapítót. Éjszaka nem sokat aludtam, mert még a cicik előtt mindíg hason feküdtem és igen kényelmetlen volt hanyatt fekve, de már a 3. napon simán és azóta is. Hogy mennyire fáj utána? Ez gondolom egyénfüggő, mert én egyáltalán nem szedtem fájdalomcsillapítót, mert "annyira" nem fájt! Az első héten az ágyba lefekvés és felkelés kellemetlen, mert a kezeidre támaszkodsz és az fájdalmas. Az egy heti szigorú pihenőt betartottam, semmi házimunka csak pihenés. Személy szerint én nem igazán feküdtem, két napig nem győztem írni a fórumra ( a másikra, ahol fenn vagyok )a sok lánynak, akikkel megismerkedtem ott és máig levelezünk. Inkább neteztem és a műtét utáni 2. naptól minden nap sétáltam egy kicsit, először furcsa volt.


Nem tudom, hogy milyen tanácsot adhatnék... Én olyan szinten vágytam erre a műtétre, hogy nagyon-nagyon nyugodt voltam előtte, utána, azóta! Egyszerűen érzed a boldogságot, hogy teljesül az álmod és lesznek cicik, ettől majd kicsattansz a boldogságtól és semmilyen negatív gondolatod ne legyen. A műtét után meg örömmámorban úsztam, hogy vannak. Nekem a hozzáállás sokat segített és az, hogy nem féltem!

Most már három hetes leszek holnap, dolgozok és jól vagyok.

Ha bármilyen kérdésed van írj, mert lehet, hogy kihagytam valamit, amit tudni szeretnél. Válaszolok mindenképpen.

Egyébként meg gratulálok, hogy Te is megcsináltatod! Hidd el nem fogod megbánni! Leírhatatlan az érzés, hogy mennyire megváltoztatta az életem!

Puszi: Gigi

168. Droma
2006. dec. 3. 21:54
És a vágás helye megmarad?
167. reni128 (válaszként erre: 165. - Tudomany)
2006. dec. 2. 08:19

Szia!Igaz célzottan Gigihez szólt a kérdésed,gondolom nam baj,ha Én is leírom a tapasztalataimat.Tehát szerintem az a legfontontosabb,hogy követsd az orvosod utasításait.Már legalább 2héttel a műtét elött készülni kell.(vitaminok,egészséges étrend...)Aztán a műtét utáni 2-3-4napban szigorú pihenés.Erre az időre mindenkeéppen kell valaki aki melletted van és "kiszolgál".Fájdalomra számítani kell,de nem olyan vészes.Engem halálra riogattak,a legrosszabbra is fel voltam készülve,de szerencsére jobb volt mint amire számítottam.A lényeg,hogy ne hagyd el magad!

Sajnos nálam kompéikáció lépett fel,minden felkészülés és elővigyázatosság ellenére.Remélem veled minden rendben lesz!

Üdv Reni

166. Mimóza
2006. dec. 1. 22:10

Sziasztok!!!!Jó rég jártam erre!De jó hírem van!Február 5.-én végre valóra válik az álmom!!!Ugyanis akkor műt dr Gáspár Levente!285cc-s,csepp alakú,magas profilú,texturált felszínű,koheziv géllel töltött implantátumot kapok félig izom,félig mirigy alá!Gondoltam megosztom Veletek!:)

Puszi Mindenkinek!

165. tudomany (válaszként erre: 153. - Gigi.01)
2006. dec. 1. 17:24

Szia Gigi! Nagyon jó dolog, hogy ilyen nyíltan leírtad a tapasztalatiadat itt a fórumon.

Én is mellnagyobbító műtétre készülök,...még 3 hét... Légyszíves segíts, és írj nekem mindenfélét! Mire készüljek, mire számíthatok, mennyire fáj utána, meddig kíméljem magamat.. Mit gondolsz, van-e olyan dolog, amire nem hívják fel a figyelmünket, vagy van-e olyan tanács, tapasztalat, amit mindenképpen fontosnak tartanál megosztani velem.

Nagyon köszönöm, és nagyon számítok a válaszodra. :0)

164. gpetra (válaszként erre: 157. - Hajasbaba)
2006. dec. 1. 13:03
Engem már kétszer műtöttek, igaz, nem plasztikai műtétek voltak, se ez a történet szempontjából nem is lényeges. Mind a kétszer altattak (nem is lehetett volonamáshogy a műtét jellege miatt), és soha semmi problémám nem volt azon kívül, hogy altatásból kicsit kótyagosan ébredtem fel, és a műtét utáni éjszaka nem tudtam aludni. De nálam a már említett krákogás, torokfájás és egyéb kellemetlenségek nem merültek fel.
163. reni128
2006. dec. 1. 12:35

Sziasztok!

Tanácsra és infóra lenne szükségem.Ma van a 10. napja,hogy megműtöttek.(szilikonos mellnagyobbítás,izom alá).Az egyhetes kontrol alkalmával a Dr nő észrevette,hogy az egyik varrás kissé piros és duzzadt.Kezelet valami krémmel,betadinnal és további antibiotikumot kaptam.Két nap múlva újra mentem,szerinte láható javulás,de még sem az igazi.Nyomásra váladék ürül.A seb nem záródik teljesen,így kaptam 3 új öltést.Ismét krém,kötés stb....

Volt már valaki hasonló helyzetben?Nagyon félek,mert a legrosszabb esetben ki kell venni az implantátumot!

Ha tudnátok adni némi infót arról,ilyen esetekben mi segíthet a gyógyulásban,nagyon megköszönném!

Üdvözlettel:Reni

162. Sirga (válaszként erre: 161. - Hajasbaba)
2006. nov. 29. 20:29
Mit jelent az intubálás? (Bocs, nem vagyok egészségügyis, csak orvosi sorozatokban hallottam ezt a szót.) Ha altatnak, tubus is van. Ha nem, akkor természetesen nincs - minthogy ébren vagy, nem kell mesterségesen lélegeztetni.
2006. nov. 29. 17:45
Most végülis teljesen nem értem.Intubálnak?Mert valaki azt mondja hogy nem, valaki meg azt hogy igen.Ez függ mütéttől?
160. muci5 (válaszként erre: 158. - Andrea77)
2006. nov. 27. 22:43

ez sok mindentol fugg az implantatum markajatol, korhaz vagy klinika, es a dokitol termeszetesen, aztan hogy hol teszik be az implantatumot az is nyom a latba

a legjobb tudomasom szerint 430,000- egeszen 1,500,000 Ftig is hallottam mar rola, altalaban 600-850,000 kozott...csinaltatjak a lanyok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook