Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
70. zoja (válaszként erre: 69. - Sirga)
2006. okt. 24. 21:03
az én mütét utáni leírásom:Hazabocsátás után ne feküdjön ágyban egész nap,és minnél többet vágezze a váll nyak derék gyakorlatokat amelyket megmutattunk önnek. műtét utáni elsö héten csak a minimálisan szükséges dolgokat végezze tartozkodjon az erőkifejtéstől karjait ne emelje magasra nagyobb súlyt ne emeljen.Én pl. nagyon jól vagyok Műtét után 2 nappal nagynéni jött segiteni én csináltam az egyszerűbb dolgokat ő a fizikailag nehezebbeket. Mütét előtt mindent kimostam kivasaltam kitakaritottam,így 2 hétig csönd van addigra a család feléli a tiszta ruhát és az egyéb tartalékot .Szervezd meg jől és menni fog Üdv Zoja
69. Sirga (válaszként erre: 54. - Zoja)
2006. okt. 23. 17:41
Zoja, és mindenki, aki jól tájékozott e kérdésben! Hogy oldjátok meg, hogy 2-3 hétig ne végezzetek még házimunkát se? Nekem legalábbis azt mondták, felvarrás után 2-3 hétig se házimunka, se séta. "Úrinő" módjára majdhogynem egész nap feküdni. Tényleg így van? Mert ez igen behatárolná - pontosabban: nullára csökkentené - az esélyeimet!
68. Mimóza (válaszként erre: 67. - Jerry)
2006. okt. 22. 09:25
Köszönöm,Jerry!!!!!!
67. Jerry
2006. okt. 22. 00:01

Szia, Mimóza!

Megkaptam és válaszoltam Neked!

66. Gigi.01 (válaszként erre: 64. - Hajasbaba)
2006. okt. 21. 21:16

Szia!

November 14.-én lesz a műtétem.

65. Mimóza (válaszként erre: 63. - Jerry)
2006. okt. 21. 18:43
Szia!!!Írtam Neked privát üzit!
64. hajasbaba (válaszként erre: 47. - Gigi.01)
2006. okt. 21. 16:39

Szia.

Mellnagyobbito mütétet szeretnék csináltatni.Még nem döntöttem orvos és hely mellett sem.

Mikor csináltatod?

Köszi

63. Jerry
2006. okt. 21. 12:58

Sziasztok!

Valaki kérdezett Dr. Urszán Albertől. Nagyon korrekt, ügyes orvos. Olyan, aki nem hajlandó

" lufikat" készíteni, alaposan mérlegeli, hogy a testalkatodnak mi a megfelelő forma és méret. Alaposan tájékoztat a lehetséges szövődményekről, nem titkol el semmit. A műtétet kórházban végzi, így megvan a biztonságérzeted, hogy, ha " bármi " történik, akár más osztályról is, a segítségedre lesznek. Viszont a körülmények abszolút " kórházon felüliek"

62. Gigi.01 (válaszként erre: 61. - Mimóza)
2006. okt. 21. 08:48

Szia!

Nem veszem zaklatásnak a kérdésedet. Én Szegeden Bajusz Huba doktornál. Nagyon sokan Budapesten csináltatják. Nem tudom, hogy Te hol laksz, de általában a többség a lakóhelye közelében keres orvost. Mondjuk ahogy olvastam 80%-ban Bp.-i hölgyek plasztikáztatják magukat. Nálam nem ez volt a szempont, a lakóhelyemtől jóval messzebb van Szeged, mint Bp. Ha valaki tud ajánlani orvost, aki már átesett a műtéten és elégedett az orvossal és az "eredménnyel", azt érdemes megfogadni. Van még további két lehetőség. Az egyik, hogy több orvoshoz elmégy és amelyik szimpatikus; a másik, ha interneten megnézed az orvosok honlapját és a tudása vagy a fotók...stb. alapján választod. A lényeg, hogy csakis Te dönts!

61. Mimóza (válaszként erre: 60. - Mimóza)
2006. okt. 21. 00:32
Illetve kinél FOGOD csináltatni??:)
60. Mimóza (válaszként erre: 55. - Gigi.01)
2006. okt. 21. 00:27
Szia!Köszönöm a válaszodat!:)De,ha megengeded zaklatnálak még 1 kérdéssel: Te melyik orvosnál csináltattad a cicidet?(épp nagy "dokivadászaton" vagyok!!!) ;)
59. Gigi.01 (válaszként erre: 57. - Muci5)
2006. okt. 19. 23:27

Szia!

Mell alatt lesz a vágás.Bimbónál semmiképpen nem akartam. Az orvos is ezt javasolta.

Azt nem tudom, hogy hol a legjobb, de én megbízom az orvos javaslatában, hiszen már több műtét és tapasztalat alapján javasol. Gondolom az implanttól is függ, meg egyénől is.

Akik már túl vannak rajta (egy másik fórumon is fennt vagyok) azok nagyon biztatnak mindenkit, hogy csináltassák meg, mert nagyon boldogok és elégedettek!!! Orvost mindenki javasol, természetesen azt, aki operálta és elégedett az orvossal is és az eredménnyel is. Van aki 5-10 orvoshoz is elmegy, mielőtt választ, de van aki az internetről keres magának. Általában az ajánlások alapján döntenek, de van aki az árak alapján.Ha gondolod priviben megírom a másik fórum nevét és olvass bele. Bár én 10 napig olvastam, mire a végére értem.

58. Gigi.01 (válaszként erre: 55. - Gigi.01)
2006. okt. 19. 23:17
Priviben akartam.Bocsi.
57. muci5
2006. okt. 19. 22:58

atolvastam a forumot az elejtol az utolso betuig, amilyen nehezen akart a csevej beindulni, most olyan sokan vagyunk mar itt a topikban akiket foglalkoztat a tema.

Gigi 01 nagyon szoriok neked, gondolom tobbedmagammal itt a forumon, azt nem irtad, hogy hol teszi be az iplantatumot? hol lesz a vagas?

en ezen agyalok... hol lehet a legjobb? mostmar 100 szazalek biztos vagyok benne, hogy tavasszal haza megyek megcsinaltatni, kerdes kihez kell melyik dokihoz?

56. 93c2b3c42f (válaszként erre: 26. - Nagykira)
2006. okt. 19. 21:18

Helló csajok, hű de régen ültem a gép előtt.

Válaszolva kérdésedre, implantátumot kaptam.

55. Gigi.01 (válaszként erre: 49. - Mimóza)
2006. okt. 19. 20:17

Szia!


Csepp alakú implant, a mérete 275-ös. Kereket szerettem volna, de mivel vékony vagyok az orvos ezt javasolta, mert abban mindketten egyetértettünk, hogy inkább természetes legyen, mint kontúros. Így a melltartóméretem 70a -ból 75b-c lesz.

54. zoja
2006. okt. 19. 16:40
Tegnap túl estem rajta.Nem is olyan vészes .Szerintem szép lessz,ííííííígy első ránézésre. A lányom szerin jó lessz.
53. Madár
2006. okt. 19. 13:26

Sziasztok!

Én is új vagyok itt. Ki tud valamit Dr Seffer Istvánról? Pontosan az érdekelne, hogy milyenek az árai. (Azt tudom,hogy a munkái eszméletlen szépek. Kaposváron van a klinikája. 28 éve van a szakmában! Ha valaki tud légyszi segítsen!!! köszi.

2006. okt. 19. 11:13

Sziasztok!

Én is új vagyok itt, úgylátom ,ez a téma vonza az újakat:-) 2000-ben csináltattam meg a cicieimet szülés után, és egy percig nem bántam meg. Akkor sem, és azóta sem volt velük semmi problémám, igaz a műtét utáni évben volt egy újjabb korrekciós, mert sokat fogytam, de azóta is minden rendben van. Hévizen csinálták, akkor még 250.000.-Ft-ért.

Én csak biztatni szeretném mindazokat, akik még csak gondolkoznak rajta! Sokkal jobban érzem magam, a szégyenlőségem elmúlt, nagyobb önbizalommal nézek a világba, és ez az élet minden területére kihatott. Ugyhogy csak hajrá, ne gondolkozzatok sokáig, az életünk véges! :-)

2006. okt. 19. 11:10

Köszi a választ, sajnálom, jó lenne tudni az okokat, hogy miért nem!

Azért elkezdek keresgélni mást, de mindenképpen nőt akarok! Nem sürgős, addig amíg a kisfiamat emelgetni kell, semmiképpen nem csináltatom meg!

50. kira26
2006. okt. 19. 10:21

Sziszatok új vagyok nézzétek el ha "felesleges" doglot kérdezek..

egy ideje fontolgatom a mellnagyobbítást

és szfehérváron szeretném megcsináltatni ... ha tud vki orvost javasolni árral megköszönöm

a másik kérdés h én még a honlapjáról kinéztem Dr. Toperczer Zsolt-ot róla van vkinek infója?

49. Mimóza (válaszként erre: 38. - Gigi.01)
2006. okt. 18. 22:50

Szia!

Új belépő vagyok,és én is nagyon szeretnék mellnagyobbító műtétet.És ha nem vagyok túl indiszkrét,megkérdezhetem,hogy mekkora és milyen fajta implamtátumokat választottál?

Válaszodat előre is köszönöm. Üdv.

48. Sirga (válaszként erre: 44. - Szoszike)
2006. okt. 17. 11:00
Látom, műtéti időről esett szó: azt elfelejtettem beírni. Szóval, a felvarrásra azt mondta doktor bácsi, hogy 2,5-3,5 óra. Ritka, hogy 2 óra alatt végezzenek, de az is, hogy a 4 órát elérjék. Nagy tudású orvosról van szó, rá merném bízni magam - csak a gyerekeket kire bíznám addig? :)))
47. Gigi.01 (válaszként erre: 42. - Hajasbaba)
2006. okt. 17. 10:13

Szia!

Számomra szimpatikus orvos, de a munkájáról a műtét után tudok írni.

A műtét idejét nem tudom megmondani, mert nem tudom, hogy milyen beavatkozást akarsz.

Az enyémre egy jó órát, talán másfelet mondott.

Még beszélek vele, meg tudom majd mondani pontosan.

46. Sirga (válaszként erre: 44. - Szoszike)
2006. okt. 17. 10:03
Még egy kis adalék: tegnap beszéltem Dr. Mucs Mihállyal mellfelvarrás ügyben. Kis mell esetleg megáll 300 alatt is, az enyém 350-400ezer között lenne. Ódzkodom az altatástól, de a fő visszatartó erő, hogy műtét után 2-3 hétig semmi házimunka, de még séta sem! (Nem igazság! Ezt akkor tudja megtenni az ember - talán -, amikor még nincs gyerek. Ha már van, akkor valószínűbb a megereszkedés - viszont luxus az előírtak betartása!) Egyébkén tnagyon alapos: pl. előtte vérvételre, mammográfiára is elküld(ene, ha vállalhatnám). Puszi mindenkinek!
45. Gigi.01 (válaszként erre: 43. - Szoszike)
2006. okt. 17. 10:02

Biztosan szépek lesznek. Bízom benne.

Árakban nincs nagy különbség magánklinikákon. Azt olvastam egy másik fórumon, hogy akinek olcsóbban csinálták, azt rendes kórházban műtötték.

Az a fontos, hogy mindenki a maga számára megfelelő orvost válasszon. Van sok plasztikai sebész. Akik már átestek a műtéten és elégedettek az eredménnyel ajánlják az orvosukat.

44. Szoszike (válaszként erre: 40. - Sirga)
2006. okt. 16. 19:42

Köszönöm Sirga:)

nagyon aranyos vagy, nagyon sokat segítettél.

megnézem amiket írtál:) köszi:)

43. Szoszike (válaszként erre: 38. - Gigi.01)
2006. okt. 16. 19:40

ennyiért már nagyon gyönyörűnek kell lennie:)

biztos szép lesz ne aggódj:)

42. hajasbaba (válaszként erre: 35. - Gigi.01)
2006. okt. 16. 13:26

Sziasztok!!

Érdekelne hogy milyen orvos a Dr.Bajusz Huba?Mennyi ideig tart a mütét?

Köszi

2006. okt. 16. 11:38
Sziasztok! Nincs esetleg vm információtok dr Urszán Albertről?Már jó ideje tervezek 1 mellnagyobbító műtétet,és most úgy tűnik lesz is rá lehetőségem,de mindenképp a legjobb dokit szeretném választani.Ha esetleg tudtok valakit ajánlani,azt is nagyon megköszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook