Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
11. zoja
2006. júl. 14. 20:47
Ja és magamban is
10. zoja (válaszként erre: 6. - 575e11e2d1)
2006. júl. 14. 20:46
bízom benned,de azért elmegyek és veszek 1 pár cicit
2006. júl. 14. 20:23

Pl. ezt az oldalt:


www.mellplasztika.net

8. piper72 (válaszként erre: 4. - Elvira1)
2006. júl. 14. 20:09

Elvira1! Szerintem, ha megnézel egy két plasztikai sebészeti oldalt, akkor megváltozik a véleményed.

Nekem senki ne mondja, hogy derékig érő vagy felemás mellek nem zavarják és nem kell vele foglalkozni, mert van aki úgy is szeretni fogja...


A szélsőséges eseteket most felejtsük el, amikor már valaki egyre nagyobbat és nagyobbat akar vagy éppen nem áll mindkét mellbimbója pontosan szimetrikusan középen.

2006. júl. 14. 18:31
En nem sajat tapasztalatrol tudok beszamolni, hanem arrol, hogy a fiam baratnojenek van plasztikaztatva a melle. Nem ismertem Ot a mutet elotti idoszakabol, de a ferjem szerint csak kis "pattanasok" voltak Neki mellek helyett. Most a jelenlegi formaja szerint sexis no lett, igy en ugy gondolom, hogy ha ez hianyzik a boldogsagbol, akkor miert ne?
2006. júl. 14. 03:55

Reméljük hamarosan a következőket hallod:


"Úgy nézel ki, mint még soha"

És itt nem a melledre gondolok...

5. zoja (válaszként erre: 1. - Muci5)
2006. júl. 14. 02:01
Nekem először a párom mondta,hogy nem csináltatome meg.Akkor kiakadtam mivel a fogyás 2 baba szoptatása hát látszik,nem annyira vészes,de azért ráférne egy kis sebészkedés.Na azóta eltelt kb 2 hónap is ,és csak nem nyugszom azóta.Ahány ruhát felpróbálok mindig azt nézem hogy milyen lenne nagyobb keblekkel.Lényeg valószínű megcsináltatom nyár végén.Egy barátnőm évekig gondolkodott rajta míg rászánta magát és boldog az eredménnyel.JA és engem 69 kilósan is szertett a párom,de azért most kibökte:úgy nézel ki mint mikor megismertelek./kivétel a cici/
2006. júl. 10. 15:14
Nekem sincs tapasztalatom ,de jo velemennyel sem vagyok rola.Mindenki ugy szep ahogy megszuletett -irtozom az ilyenfele beavatkozasoktol!!!!
2006. júl. 10. 14:58
Tapasztalatom nincs, véleményem van. Az is érdekel?
2006. júl. 10. 13:45
senki nem csinaltatta?
2006. júl. 10. 00:42

1-2 honapja allandoan ezen jar az eszem, de tartok tole, van olyan kozulunk aki elmondana a szemelyes tapasztalait, -/+ egyarant erdekel!

es most ezalatt nem azt ertem, hogy jajj nem kell az , ha szeret igy is szeret, persze ezt mar ismejuk, magam miatt, magamnak akarom!

szoval? tudtok vmi tapasztalatrol irni, elonyok hatranyok, stb?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook