Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
2007. jan. 13. 20:14

Bemasolom amit Hoxa irt be a mellimplantatumom kovetkezmenyeirol: "Szövődmény idegsérülés, savógyülem, gyulladás, tüdőembólia, zsírembólia stb. lehet. A műhiba a mellek elvesztésével is járhat. Kapszulaképződés gyakori, a szervezet ekkor kötőszövetes tokot képez az implantátum körül, majd ez a tok zsugorodik, a mell keménnyé, rugalmatlanná válik. Bármikor kialakulhat, műtéti eltávolítása is szükséges lehet. Néhány vélemény szerint a mellrák korai felismerésének is csökkenhet az esélye az implantátum miatt, ám ezt a rendszeres orvosi vizsgálat kivédheti."

Ezeket nyilvan ti is tudjatok, mert hat olvasni roluk eleget. Nem feltek ezektol? Engem csak ezek fognak vissza, pedig biztos nagyon szep a cicitek, es en is szeretnek nagyon.

278. T.Kati (válaszként erre: 277. - Reni128)
2007. jan. 13. 20:07
Reni! Köszi
277. reni128 (válaszként erre: 276. - T.Kati)
2007. jan. 13. 19:29
Privát ment!
276. T.Kati (válaszként erre: 275. - Reni128)
2007. jan. 13. 19:06
Szia Reni! Megkérdezhetem, hogy Te hol csináltattad és kinél??
275. reni128 (válaszként erre: 274. - T.Kati)
2007. jan. 13. 18:37

Szia!

De jó,hogy ezt írtad,mármint az árról.Nekem mindennel együtt 800 volt.Amikor itt olvasgatom,hogy 500-600-ért is csinálják igen csak gülüzik a szemem!!!Bár én is nézelődttem érdeklődtem több helyen 700-750 alatt sehol nem ígérték!!!(Budapesten)

274. T.Kati (válaszként erre: 269. - Suelen)
2007. jan. 13. 16:57
Szia Suelen! Én is Bajusz Hubát néztem ki, és már utána is jártam, de Ő az egyik legdrágább. 900.000ft- ba kerülne. Tegnap olvastam a hosszú leveled, a Tiéd elég elfogadható áron van. Biztos annyi? Félsz a műtéttől? Várom válaszod!
273. d0759ec0b9 (válaszként erre: 272. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 13. 16:19

Szia, nekem 2002-ben volt a műtétem. A műtét után meglepő módon semmien fájdalmam nem volt. (Igaz, elég magas a fájdalom küszöböm.)

Izom alá van beültetve az implantátum és én úgy gondolom, akinek van, az gyakrabban nézegeti-masszírozza a mellét, tehát nem hiszem hogy nagyobb esélyünk van a mellrákra mint másoknak.

Az tény (nálam)hogy teljesen érzéketlenek lettek a mellbimbóim.

Most szeretnénk második gyermeket, az orvosom szerint semmi akadálya nincsen szoptatás szempontjából.

2007. jan. 13. 16:08
Lanyok, olyan jo nektek, hogy ilyen batrak vagytok! Nekem sem valami szepek, de en annyira felek a mutettol, meg hogy utana talan megbanom. Azt olvastam hogy az implantatumot itt is 10-15 evente cserelni kell. Azt is olvastam, hogy daganatos elvaltozast nehezebben veszik igy eszre, illetve csak kesoni stadiumban. Meg hogy van a szoptatas, lehet veluk? Es ha mondjuk szeretkeztek, ugyanolyan erzekenyek maradnak? Ne haragudjatok a sok eszetlen kerdesert, ti hogy vagytok ezekkel? Nincs idegen anyag erzesetek?
271. reni128
2007. jan. 13. 15:22

Sziasztok!

Szerintem sem mindegy,hogy mennyit kell utazni.Nekem sajnos az első hónapban 2naponta kellett mennem a vissza.Elég körülményes volt így is,hát még ha messze van.

Reni

270. *Linda* (válaszként erre: 262. - Kinga82)
2007. jan. 13. 15:06
Csak bulizni ne nagyon menj úgy.....:)))))))
269. suelen (válaszként erre: 264. - T.Kati)
2007. jan. 13. 14:44
Szia Kati!Először Szegedre szerettünk volna menni mi is a barátnőmmel,de végülis a távolság miatt választottunk egy közelebbit(Bp.).Elég sokszor kell kontrollra járni az első évben,nem mindegy a költség sem,meg az út hossza sem.Ott Szegeden Dr.Bajusz Hubát néztük ki a lányok véleménye alapján.Utánajártam,és tényleg nagyon jó a referenciája,dolgozott Amerikában is.
268. *Linda* (válaszként erre: 262. - Kinga82)
2007. jan. 13. 14:39

Nekem 450.000 volt.....

És Neked mekkora van?

267. *Linda* (válaszként erre: 266. - Rozália)
2007. jan. 13. 14:38

Nekem 2 éve 200.000 Ft/pár volt.

Jan. 1-től volt egy kis áremelkedés, szerintem most 220.000-tól felfelé....

+a műtéti díj.....

266. Rozália (válaszként erre: 261. - *Linda*)
2007. jan. 13. 11:37
És mégis, mennyibe kerül egy implantátum?
265. Kinga82 (válaszként erre: 264. - T.Kati)
2007. jan. 12. 18:05

Szia!


Én Szombathelyen csináltattam.Elég sokan járnak ide, amikor engem műtöttek, aznap volt sárvári és mosonmagyaróvári is.

264. T.Kati
2007. jan. 12. 17:22
Sziasztok! Régóta tervezem a mellplasztikai mütétet. Szegeden nem tud valaki jó orvost ajánlani?? Kinga Te hol csináltattad, hogy ennyibe került? Mennyire fájdalmas műtét után? Várom válaszotokat!!!
263. Fuzsuka
2007. jan. 12. 15:50

sziasztok!


Az ország keleti felében nem tud valaki jó dokit ? Debrecen, Nyíregyháza ?

262. Kinga82 (válaszként erre: 260. - *Linda*)
2007. jan. 12. 15:20

Szia!

Nekem 490.000 Ft volt, decemberben, januártól 550.000-ért csinálja az orvos, ezért is írtam ennyit priviben mindenkinek.

Tegnap vettem egy fehér, kicsit áttetsző mohair pulcsit, melltartó nélkül próbáltam fel, meg úgy voltam benne egy ideig, és majdnem elbőgtem magam az örömtől, hogy ilyen szépek a cickók. :))

261. *Linda* (válaszként erre: 255. - Rozália)
2007. jan. 12. 14:40

Szia!

Amikor engem műtöttek , volt egy szobatársam, akit szintén mellrákkal műtöttek.

Nekem azt mondta, hogy az implantátumot ki kellett fizetni, viszont a műtéti díj TB-re ment.

Undorítónak tartom azt, hogy nem támogatja a műtétet teljes mértékben a TB ilyen esetekben....

260. *Linda* (válaszként erre: 250. - Kinga82)
2007. jan. 12. 14:37

Kinga!

Megkérdezhetem, hogy Neked mennyibe került?

259. Matír
2007. jan. 12. 13:52
Sziasztok!Szeretném megtudni,kinek van tapasztalata,v.ki hallott Dr.Grigalek Gáborról,és mit?Őt hallottam a legjobbnak,kérlek benneteket segítsetek,sötétben tapogatódzok...!Mellkorrekcióm lenne,felvarrás,plusz beültetés.Köszi!
258. suelen
2007. jan. 12. 09:56

Sziasztok!Új vagyok itt,de már az összes eddigi hozzászólást végigolvastam.Régóta terveztem a mellnagyobbítást,borzasztó gátlásokat okozott "fiús" mellkasom.Barátnőmmel egymást biztatva ,közösen fogtunk a kutakodásba.Némi utánaolvasás után kiválasztottuk Dr. Gáspár Leventét az Istenhegyi Klinikán.Tegnap voltunk nála konzultáción.Nekem nagyon szimpatikus,szakmailag felkészültnek láttam,és rendkívül alapos.Hosszan beszélgettünk(két órát voltunk benn),és ezért pénzt nem kért.Azt mondta,ezt jól meg kell gondolni,időnk van,esetleg keressünk fel mást is.De a barátnőm már volt előtte 2 orvosnál,és áldja a sorsot,hogy úgy hozta,hogy eddig még nem csináltatta meg.Ugyanis az első orvos csak nagyobbítást(feltöltést) javasolt,a második viszont már montda,hogy bizony felvarrás is kell.De az ő módszerével rengeteg vágás lett volna a mellén.Lett volna alul,meg a bimbó körül,valamint egy függőleges is:S...Dr. Gáspár pedig azt mondta,hogy meg lehet csinálni csak a bimbó körüli metszéssel.Nekem csak nagyobbítás lesz,egy 325 -ös,kohéziós géllel töltött csepp alakú érdesített implivel,alsó metszéssel.Ez életem végéig maradhat(ha nem okoz problémát,vagy nem szeretnék mást...).Kaptunk is időpontot február 7.-re,amikor mindkettőnket egyszerre tudna operálni.Úgyhogy felpörtögtek az események,a kivizsgálást addig meg kell csináltatni.Csak akkor kezd a műtétbe,ha a kockázat minimális,azaz kis nátha,herpesz is kizáró ok!Előzőleg vitamint kell elkezdeni két héttel az időpont előtt napi 3x 500mg C-vitamint,és napi 2x 100 mg E-vitamint.Az ár nem titok,650 ezer lenne nekem.Ebben benne van az összes konzultáció ,és a kontrollok,a kórházi férőhely,az altatás, a műtét ,az implantátum,a melltartó.Annyira alaposan elmondott mindent,hogy mikor feltehettük a kérdéseinket,nem jutott már eszünkbe semmi..:)Van honlapja is,akit érdekel,a nevére rákeresve odatalál(nem reklám:))) )

Vidáman jöttünk ki tőle,és én nagyon megbízok benne.Azt mondta neki az a legnagyobb öröm,ha majd mikor bikinit próbálunk,felhívjuk,és örömmel mondjuk,hogy nem tudunk választani,mert mindegyik jól áll:))) ...Az én mértem jelentősen nőni fog ahogy mondta,jelenleg sajna a 75/A-sat sem töltöm ki...elég szomorú...A műtét után kényelmesebb lesz valószinű a 80-as,és a B-s talán kicsit szűk lesz,a C-s lesz az igazi!Ez most hihetetlennek tűnik nekem.A teendők kb azok,amiket eddig is olvastunk itt,hogy a műtét után nagyon fontos betartani a pihenést és a kímélő életmódot 3-4 hétig.Ha ezt elblicceljük,könnyen az eredmény látja kárát.Az implinek rögzülnie kell.Ja és még azon is röhögcséltünk,hogy papírunk lesz róla,hogy még kb 2 hétig biztonsági övet nem használhatunk:))))..3-5 napig a vezetés is tilos,elég egy hirtelen mozdulat és a belső (nagy felületű )seb felszakadhat,vérezni kezd és akkor vége mindennek..Szó volt még a napozásról ,hogy 3-6 hó UV-tilalom van,a hegek nem gyógyulnak szépen ha sugárzás éri..meg még sok mindenről.Írjatok mi érdekel még!:)))

Nekem olyan gondom van,hogy a férjem hozzáállása nem kedvező.Eleinte felhozott minden ellenérvet:veszélyes az altatás miatt,drága,szövődménye lehet,cserélni kell stb.Aztán mutattam neki az eredményeket,és ahelyett,hogy tetszését nyilvánította volna ,mindegyikben talált kivetnivalót.Nekem meg persze azt mondja ,hogy így is jó vagyok neki...Kérdés:hogy a fenébe vagyok így is jó,ha a gyönyörű cicik nem tetszettek ...Megjegyzem,én ével óta nem veszem le a felsőmet szeretkezés közben ,az meg hogy megérintse kizárt...Mondjuk mivel nagyon kicsi,azelőtt sem simogatta túlzásban ...talán emiatt alakult ki a gátlásom is,mivel azt tapasztaltam,hogy nem mutat nagy érdeklődést a méret miatt.Akkor jól gondoltam,hogy marad a felső ,ha neki a szép cicik se tetszettek...Ez a vélemény-nyilvánítás megintcsak magam alá tett,és másnap szóba is hoztam..Erre bökte ki,hogy az egészet csak azért ellenzi,mindamellett,hogy tényleg nem veszélytelen,mert féltékeny rám...:S

Az a teóriája,ha szép cicijeim lesznek,akkor biztos elhagyom őt...Ez nagyon megdöbbentett,és önzőségnek tartom.Inkább jó neki úgy,hogy én legyek kis gátlásos,strandra menni nem szerető,a nyarat végigszenvedő,csak az övé legyek...Szerintem meg nem a ciciken múlik,hogy kitartok-e mellette.Meg nem is kéne olyan pasi,akinek ez számít.Csakis magam miatt csináltatom,senki kedvéért nem feküdnék kés alá!Azért csinálom,mert szeretnék kedvtelve a tükörbe nézni,és megelégedett lenni a látvánnyal.

Bocsánatot kérek,ha túl hosszú lett a hozzászólásom,és talán túl nyílt,de úgy gondolom,azért vannak ezek a fórumok,hogy megbeszéljük ezeket a dolgokat.Írjátok le a véleményeteket!

És mindenkit arra buzdítok,ha az elhatározás megszületett,és a keret megvan rá,vágjon bele!A műtétről természetesen beszámolok majd!

Üdv. mindenkinek!

257. -virag-
2007. jan. 11. 19:09

Sziasztok!


Nekem a mellfelvarrással kapcsolatban lenne néhány kérdésem, ha valakinek van ezzel tapasztalata!?

És persze a szokásos orvosválasztás, kit ajánlotok?

Tegnap voltam az Aestheticánál, nemtudom ismeri-e valaki ezt a sebészetet, ha igen minden info érdekelne!


Előre is köszönöm!

256. pemo
2007. jan. 11. 17:47
Sziasztok!Tudnátok írni árakat a mellnagyobbításról?
255. Rozália (válaszként erre: 241. - Sirga)
2007. jan. 11. 05:02
Szia Sirga! Azt írod, vlahol alul, hogy egészségügyi probléma miatt a mellplasztikát a TB. támogatja. Engem érdekelne, ugyanis mellrák-műtétem volt. Lelkileg nagyon megvisel, hogy milyen lett a műtött mellem. Arra szeretnék választ, hogy akkor így nem került pénzedbe? És kell-e pl. beutaló, vagy valami, vagy csak orvost kell keresni? Légyszi, válaszoljál. Köszi.
254. Kinga82
2007. jan. 10. 21:51
Budapesten és környékén én nem voltam orvosnál.Az árak nagyon szóródnak, orvostól függ. Nekem tökjók a tapasztalataim, nagyon tetszik az eredmény, és egyáltalán nem bántam meg. Semmi problémám nem adódott. :)
253. tvirag
2007. jan. 10. 18:04
Mellnagyobbító műtétre készülök, kérlek ajánljatok nekem Budapestről vagy környékéről orvost, és tájékoztassatok árakról és egyebekről is. Köszönöm
2007. jan. 9. 23:29

Sziasztok!

Én is gondolkozom egy mellnagyobbító műtéten. Szívesen fogadnék tanácsokat, kihez forduljak, mennyiből úszom meg, milyen tapasztalataitok vannak, stb..

Előre is köszönök minden választ!

251. cilimok
2007. jan. 9. 18:36

En is meg csak a tervezgetesnel tartok es a segitsegeteket kerem. Nem tudom, hogyan induljak el orvosvalasztas ugyeben. Rengeteg doki van. Ti hogyan talaltatok ra az "igazira"? Irjatok neveket kerlek

Koszi

250. Kinga82 (válaszként erre: 249. - *Linda*)
2007. jan. 7. 22:32

Lehet, hogy ez a különbség. Én minél kevesebbet kértem, mert nagyon nem szeretek nem tudni magamról.

December 14-én műtöttek (2006), és Szombathelyen, Dr Gerencsér József, aki a világ legrendesebb éás aranyosabb orvosa, nekem legalábbis :)

Én állítólag hitelkártyákról dumáltam, amikor felébresztettek (bankos vagyok), de erre nem emlékszem, de amúgy mindenre. Akkor olvastam Tisza Kata könyvét is, arra is emlékszem. Sőt, arra is, hogy nagyon csinos volt a műtős.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook