Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
218. Kinga82 (válaszként erre: 221. - Juniperus)
2007. jan. 3. 09:18

Köldök áthelyezés? Hát, ez nem hangzik valami jól...Nem csodálom, ha egyelőre csak tapogatózol. Én simán szültem anno, bár nem tudom, ettől függ-e, hogy visszamegy az ember hasija, vagy sem. Sokat nem tudok a császárról.

Hát, remélem, sikerül megcsináltatni a pocidat, és elégedett leszel :)

217. 5464505f6a (válaszként erre: 213. - Reni128)
2007. jan. 3. 01:18
Nekem nem fáj.És ha vki olyan(vagy hasonló) okból megy műtétre,mint Kinga82,többnyire érthető is.Caak sok olyat látni,h teljesen normális a melle,de megnagyobbítatja,aztán írja,h még nagyobbat szeretne...Én tulajdonképpen azt nem értem,miért akarnak nagy-mégnagyobb ciciket a lányok?
216. ÉVI24
2007. jan. 2. 22:38
Nem tudom ki-hogy van vele, de nekem lassan 3 hetes lesz és nagyon érzékeny a mellbimbóm és a mellem is viszket. A vágás fölött mintha zsibbadna szerintem elvágták az idegeket. Másnak ez milyen?
215. Kinga82 (válaszként erre: 218. - Juniperus)
2007. jan. 2. 21:53

Szia Juniperus,

ma csak erre járok, mert ma találtam ezt az oldalt, és bejött. Végre szabin vagyok kicsit :)

A hegek fájnak néha, mert pl a melltartó pont azokat nyomja, és ez néha rossz érzés. A mellem sokkal érzékenyebb lett, de ez nem feltétlenül rossz :)

Időjárásra nem érzékenyek, már egyáltalán nem fájnak, néha kellemetlen egy-egy mozdulat. Az nem nyerő, amikor a fiam belefejel véletlenül, de az sem fáj túlzottan. Nálam bejött az, hogy az első nap nagyon rossz, de kibírható, a második kelelmetlen, de én már melóztam, a harmadikon meg semmi extra. Az első hét után nem volt olyan dolog a hétköznapi életben, amit ne tudtam volna megcsinálni. Persze, síelni még nem voltam azóta :) De majd arról is beszámolok, ha egyáltalán lesz hó idén. :(

Csak nem Te is műtétre készülsz?


K.

214. Kinga82 (válaszként erre: 212. - 5464505f6a)
2007. jan. 2. 21:29

Beleszerelmesedve?Ez a kérdés úgy hangzott, mintha magába a műtétbe lenne szerelmes itt bárki.Nos, az talán egy másik topik lehetne. Kérlek, az én indokom (mivel a többiek nevében nem nyilatkozhatom): 175 cm magas vagyok, 57 kg, erős csontokkal, és olyan mellkassal, amit kajakosaink is irigyelhetnének, sajnos, csak a hátam-mellem szélességét tekintve. Sportolok is, ami szintén nem kedvez a mell kerekdedségének. Miután két éve szültem egy kisfiút, majd másfél évig szoptattam, gyakorlatilag nem maradt mellem. Sajnos, ez cseppet sem túlzás. Ami pedig maradt, az lógott, irtózatosan kinyúlt a bőröm. A kötőszöveteim is gyengék.

Ergo, nem vagyok szerelmes a plasztikai műtétbe, nagyon féltem az altatástól, de nem volt más lehetőségem arra, hogy arányosabbá tegyem az alakomat. Nem szeretnék versenyezni a magazinok szereplőivel, nem is tudnék. De most jobban érzem magam a bőrömben, bár egyáltalán nem lettem más ember (se több, se kevesebb-illetve nagyjából 1 kg-val több-haha), és a problémáimat sem két darab implantátum oldja majd meg, ha lesznek.

Röviden-hosszan ennyi.

Hidd el, mindenkinek más a sztorija, de van mindenkinek. Biztosan van neked is olyan dolgod, ami probléma, és amire ilyen-olyan megoldást keresel. Nos, ez is egy megoldás.


Üdv,Kinga

213. reni128
2007. jan. 2. 21:19

Kedves Malefiko és Ekka!

Szerény véleményem szerint ez nem szerelem kérdése.Egy nő sosem elégedett magával és ha módjában van változtatni ezen,hát miért ne tenné??Ha én a műtétemtől jobban érzem magam,az ne fájjon senkinek!

Üdv Reni

212. 5464505f6a (válaszként erre: 211. - Ekka)
2007. jan. 2. 20:32
Erre én is kíváncsi lennék!!!Nos?
211. Ekka
2007. jan. 2. 19:56
Miért van mindenki így beleszerelmesedve ebbe a plasztikázásba?
210. Kinga82
2007. jan. 2. 19:55

Hm.Most látom, hogy mennyire mást mond minden orvos: én squash-olok, és fontos volt, hogy mikor kezdhetem újra, és mindössze 4 hét után már kezdhetem is, 3 hét után meg próbálkozhatok. Azaz jövő héten. Már várom. Igaz, én másnap már mentem melózni (nem aludtam a kórházban), és 3 nap múlva levezettem 240 km-t. Szerintem sok minden múlik az egyéni fájdalomtűrésen is, nem? Meg hogy ki, milyen gyorsan gyógyul...

Kinga

209. Kinga82
2007. jan. 2. 19:49

Sziasztok!

Nekem dec.14-én volt a műtétem, 350 ml-s,középállásút kaptam, de nekem ez nem túl nagy a kajakos mellkasomhoz. Sőt, már tervezem a nagyobb nagyobbíttatását. :) Én az altatástól rettegtem, de felébredtem.

Viszont lenne egy kérdésem: én alul, a vágás körül érzem az implantátumot. Vagy ilyen nincs és csak én képzelődöm? Vagy teljesen természetes? Vagy nagyon gyorsan húzzak a dokimhoz?

Grat mindenkinek, aki bevállalta, és bátorságot azoknak, akik tervezgetik :)

Kinga

208. *Linda* (válaszként erre: 210. - Kwiiz)
2007. jan. 1. 17:54

Szia!

Igen, de neki már brutálisan nagy volt....

Nekem azt mondták, hogy 260 és 400 között nem nagy a különbség, csak első hallásra tűnik durvának...

Neked is van?:)

207. *Linda*
2006. dec. 30. 00:11

Sziasztok!


Nekem 2 éve nagyobbították meg a melleim, 260as magas profilút kaptam.

Nagyon elgondolkoztam, hogy kicseréltetem egy 400 feletti extra magasra....

Cserével és ilyen nagy mérettel van valakinek tapasztalata?

köszi...

206. Tymmy18
2006. dec. 28. 13:05
Egy mások orvos viszont azt mondta hogy lehet egybe csinálni, és már sok ilyet csinált de nem ereszkedtek meg. A képek alapján is láttam az oldalán a neten. Én január végére tervezem a mütétet. Puszi
205. tudomany (válaszként erre: 204. - Tymmy18)
2006. dec. 28. 12:04

Szia Timi!

Valószínűleg az orvosodnak igaza van: a két korrekciót két műtétben kell megcsinálni, méghozzá az ideális az lenne, ha 6 hónap eltelne a műtétek között.

De ha gondolod, keresd fel az én orvosomat, aki szakmailag kiváló,és nem pénzéhes. Biztos, hogy a legjobb szakvéleményt adja majd: minden szerdán délelőtt az Erzsébet kórházban Dr Wagner Pált.

204. Tymmy18
2006. dec. 28. 02:21

Sziasztok!

Uj vagyok és szeretnék sokkal okosabb lenni:)

Aki eddig megcsináltatta annak gratulálok a bátorságáért és örülök hogy örültök:)

Nekem ez sajnos nagyon sok lelki problémát okoz.ha ránézek vagy rá gondolok elsirom magamat. (szülés után vagyok) . Voltam már pesten egy dokinál. nem igazán tetszett. Azt mondta hogy nem ajánlatos felvarrást és nagyobbítást egybe csinálni mert akkor 1-2 honap és logni fog. Mi a véleményetek? Januárba elmegyek szegedre a Mohos Gáborhoz . Tudtok róla valamit? Irjatok ha tudtok. köszi mindenkinek

203. tudomany (válaszként erre: 197. - ÉVI24)
2006. dec. 27. 16:01

Szi Évi!

Kb 2 órával előtted mentem haza..De írtam neked privit!

Pussz!

202. tudomany (válaszként erre: 201. - Reni128)
2006. dec. 27. 16:00

Szia Reni!

Írtam privit.

Pussz!

201. reni128
2006. dec. 26. 17:21

Tudomány és Betti!

Elnézést,csak most találtam meg a privit.Válasz ment!

Puszi!

200. reni128 (válaszként erre: 199. - ÉVI24)
2006. dec. 25. 14:05

Szia Évi!

Igaz nekem még csak másfél hónapos(vagy annyi sincs)

így nem tudok érdemben hozzászólni a dologhoz,csak gondoltam megjegyzem,hasonlóak az érzéseink!

Bár nekem a forma meg a méret tetszik,de a tapintás meg az hogy nem mozdul nem nagyon.Én nagyon bízom abban,hogy ez még javulni fog.(láttam már pár régebbit és azok elég természetesnek tűntek!)

Kitartás!!!!!Már csak 2-3hónap és kiderül!!! :o)

Sziasztok!

199. ÉVI24
2006. dec. 25. 12:41
Kiváncsi lennék olyan véleményére, akinek már régebb óta van izom alá ültetett implantátuma. Bár nekem 2 hetes lesz, de iszonyú kemény semmi köze a természetes mellhez, gondolom, mert kicsi volt és a saját mirigy álományom az nem sok, és most meg az izmot tolták előre, alá téve. Mert a doki azt mondta olyan lesz mint ha a természetes lenne, de eddig nem sok köze van. Gondolom akinek kicsi volt és mirigy alá tették annak tényleg olyan gyömöszkölhető, mint ha természetes lenne, vagy nem tudom, örülnék ha írnátok erre véleményt. olyan baj, hogy az ember mindég a saját hibályából tanul leginkább és ez elég drága tanuló pénz. Nem éppen ilyenre számítottam, méretben és alakban sem fogásra meg pláne. Bár 2-3 hónap mire véglegeseb betokosodik és addig változni is fogmég. Köszi és várom véleményeteket!!
198. ÉVI24
2006. dec. 25. 12:40
Kiváncsi lennék olyan véleményére, akinek már régebb óta van izom alá ültetett implantátuma. Bár nekem 2 hetes lesz, de iszonyú kemény semmi köze a természetes mellhez, gondolom, mert kicsi volt és a saját mirigy álományom az nem sok, és most meg az izmot tolták előre, alá téve. Mert a doki azt mondta olyan lesz mint ha a természetes lenne, de eddig nem sok köze van. Gondolom akinek kicsi volt és mirigy alá tették annak tényleg olyan gyömöszkölhető, mint ha természetes lenne, vagy nem tudom, örülnék ha írnátok erre véleményt. Köszi
197. ÉVI24 (válaszként erre: 195. - Tudomany)
2006. dec. 25. 12:33
Hogy vagy? Voltam bent a klinikán, szerda 11 kor, de már haza mentél és akkor mentem kötést cserélni. Kiváncsi vagyok, hogy viseled. Nekem már ne fáj, 1 hetes és vezettem már, meg ma nagy bevásárlást tartottam, pedig nekem izom alá tették. Te mekkorát kaptál? Nekem ez a szilikon olyan kemény, mint egy labda fura. Várom leveled Évi ui. ja hogy is hívnak, nem jöttem rá? :)
196. Zadkiel
2006. dec. 23. 14:36

sziasztok:)

Én is ide értem közétek.Engem 20-án műtöttek 500-ast kaptam,hát mitne mondjak:) gyönyörű lett.Nem féltem,nagyon vártam..igaz az ára húzós de más a kocsirészleteit fizeti havonta ,,nekem azt már nem kell én majd a melleimet fizetem havonta..de ezt már vissza nem vehetik:)Nagyon rossz volt amikor a fájdalomcsillapító hatása kezdett elmúlni..mintha valaki mindig a mellkasomon ülne..az orvossal azt beszéltük meg,hogy izom alá teszi de sajnos nem tudja miért mégis mirigyállományba került...ezt viszont dühösen vettem tudomásul..nehezen megy még az ágyból való felülés ,ami inkább nevezhető tápászkodásnak..de azért napról napra jobb--és ez a szorító melltartó a végzetem..nagyon kényelmetlen..nyomja a varatokat..szerencsére csak alul vágtak ,mivel így kértem ..csepp alakút ültettek be..a körülmények a kórházba nem voltak túl jók..valami oknál folyva a férfi osztály és női épp összevan vonva..a mosdóban kínos jelentek voltak..szerencsére műtét utáni nap hazaengedtek..de ne sírjak hisz bármi áron is,de ezt akartam és boldog vagyok ,hogy végre szép nagy melleim vannak..anno 40 kilót fogytam és megereszkedett a mellem és szoptatás sem tett neki jó..de a lelkiegyensúlyom kezd helyreállni..már csak a gyógyulás végét várom..mindenkinek csak ajánlani tudom,,hogy hajrá..ha megteheti vágjon bele..puszi nektek


Zadi

195. tudomany (válaszként erre: 192. - Betti01)
2006. dec. 22. 12:20

Szia Betti!


Remélem jól vagy és elégedett!

De mi van ezzel a fórummal, hogy nem ír rá senki?!


Én túl vagyok rajta és egy igazán formás nő néz vissza rám a tükörből. S bár nem volt könnyű az elmúlt 2 nap, már kezdem úgy érezni, hogy megérte!

Puszi mindenkinek!

194. tudomany (válaszként erre: 192. - Betti01)
2006. dec. 19. 21:45
Hajrá Betti!! Kitartás! Még egy nap, és sorstársak leszünk. :-)
193. tudomany (válaszként erre: 191. - ÉVI24)
2006. dec. 19. 21:44

Sziasztok Évi és Sirga és a Többieknek is puszi!!

Aranyosak vagytok hogy biztattok! Holnap kora délelőtt lesz a napja! Annyira izgulok, hogy a víz is lever folyton. Szorítsatok nekem, s ha visszajöttem és már kicsit is használható leszek, megírom nektek egy 7 kötetes regényben, hogy mi is volt meg hogyan is volt. Emlékszem, nekem is nagyon sokat jelentettek (jelentenek) Gigi leírásai, és persze a ti biztatásotok is.

Már csináltam "ilyen volt" képeket, és megvettem az első melltartómat is (pedig a méretét még nem is tudom...). Nem baj, jó lesz kabalának.

LÁnyok! Mit vigyek a kórházba? Gondolom olyan ruhadarabokat kell vigyek visszafelére, ami elől gombolódik, és nem valami szűk bebújósat..

Ha még eszetekbe jut valami okos tanács, léccci írjátok meg! Addig is pusza!

192. betti01
2006. dec. 19. 13:10

Szisztok


Szombaton megműtöttek, rosszabbra számitottam bár nem vagyok szerencsés mert aznap csak hánytam igy legyengültem. Másnapra jobb lett haza is jöhettem.

Maga a műtétre ugye nem emlékszem, de utána sem fájt vészesen. Talán ahhoz hasonlitanám mikor szülés után beindul a tej csak ezt megkétszerezve, plusz a sebfájdalom. Mára már inkább csak a lefekvés, felülés okoz gondot, és hogy nem lehet ékszaka megfordulnom. 300cc magas profilú texturáltat kaptam, ez már nem tartozik a kicsik közé, az eredmény pedig szép. Aznapra a dokinak három mellplasztikája volt! Napról napra jobb! Hajrá lányok nem kell félni, megéri!!!!!!

191. ÉVI24 (válaszként erre: 189. - Tudomany)
2006. dec. 19. 10:43

Szia!

Nekem 13.án volt a műtétem és 2. nap még kellet nekem segíteni de a3.on minden ment önállóan, de addig is a felülésben kellet a segítség.

Ha mirigybe ültetik, az nem gáz, nem is igen fog fájni. Engem is ott műtöttek és az a doki az jó fej. Van kábel Tv és tök jó a szoba, külön fürdőszobával, reggel még meg kell fürödni fertőtlenitőszeres vízzel. Aztán irány a cici gyár! Ne izgulj talán 1-2 napig lesz rossz neked, mert mirigy alatt nem is fáj. Én a fájdalomtól féltem, de nem volt semmi. A 2-3. napon tudsz majd írni akkor írjál minden képpen, hogy hogy vagy meg minden!! Minnél nagyobb az inplant annál jóbban lóg utánna, meg fáj is. Nekem nem kell majd melltartót viselnem tök szuper :)) Bár nem is lett valami óriási 75B-s. Nekem elsőre csak ilyen lehetette és mivel sportolok ezzel is meg szenvedtek, le volt tapadva az izmom.

Szoritunk értedd!! Aztán meg írj minden képpen!!

190. Sirga (válaszként erre: 189. - Tudomany)
2006. dec. 19. 09:29
Szorítok Neked, és közben irigykedek! :) Nyugi, tuti szép leszel! Egyébként a dokidról én is csak jót hallottam. Ne aggódj: irány szépülni!
189. tudomany (válaszként erre: 188. - ÉVI24)
2006. dec. 18. 21:39

Szia Évi!

A méretet még nem tisztáztuk, de a doktor ezeket az intervallumokat mondta: 220 és 290 között lehetséges. Ja igen, és mirigy alá. Én 160 cm vagyok és kb 57 kg. Széles a vállam..

Az Erzsébet Kórházban műt Dr Wagner Pál. Sok jót hallottam róla, és láttam "munkáját" is. Ettől függetlenül nagyon ideges vagyok, mert ugye hát félek az ismeretlentől..De nagyon akarom, mert önértékelési gondjaim vannak, és bízom benne, hogy ez segít.

Évi, neked mennyi idős az "új cicid" és most hogy vagy? Mikor tudtad elkezdeni odahaza a szokásos fizikai munkákat elvégezni?

Van valakinek netán priviben képe arról hogy milyenből milyen lett?

Szorítsatok értem nagyon!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook