Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? fórum

Méheltávolítás - akinek elvégezték már ezt a műtétet, megosztaná velem a tapasztalatait? (tudásbázis kérdés)


18064. cs45 (válaszként erre: 18063. - Emeke)
2013. márc. 2. 16:44
Igazad van ;) Próbáld ki,ha úgy gondolod,nekem így alakultak a dolgaim...amit,már nagyon nem bánok!Megerősödök és ÉLEK :) Azt kívánom,hogy sikerüljön ;)
18063. Emeke (válaszként erre: 18058. - Cs45)
2013. márc. 2. 15:45
Nem muszáj őszintén válaszolni! Pukkadjanak meg!
18062. cs45 (válaszként erre: 18059. - Vicus68)
2013. márc. 2. 14:03
Nagyon véreztem,görcsöltem.10 és 22 nap változó volt.Azt mondták,ha szedem a Visannét elmúlik a vérzésem is és nem fog megjönni.Lemenő,felmenő ágad,betegségeink,szokásaink...és kötelező velük a kapcsolattartás 3 havonta a statisztika miatt,hogy kire milyen hatással van a gyógyszer. :(
2013. márc. 2. 10:19

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat a kérdőívemre!

Megosztották a Hivatása szülésznő oldalon a facebook-on, és én is megosztom ott a saját oldalamon, hogy aki még nem töltötte ki, kitölthesse, vagy az új tagjai a fórumnak is tudomást szerezzenek róla.

Tehát úgy keressétek face-n: Richter Angéla a nevem és Nyíregyháza a lakhely, a link, ahol kitölthetitek a kérdőívem az üzenőfalamon lesz.

18060. Vicus68 (válaszként erre: 18058. - Cs45)
2013. márc. 2. 09:53
És milyen intim kérdések voltak ?
18059. Vicus68 (válaszként erre: 18058. - Cs45)
2013. márc. 2. 09:52
Ó, ez nem valami biztató. Az a baj, hogy nem sok választásom van, ha nem szedem, és kiújul, mehetek megint műtétre. A hasüregi sejtek meg nagy bajt is csinálhatnak. Bár mivel már öt hónapos múltam, a hasüregben megtapadókról már valószínűleg tudnék. Megtaláltam a gyógyszer leírását, a teljes ár 38000 ft lenne. Talán annyival vagyok előnyben, hogy nekem nem kell tartanom erős vérzéstől, nem szedek fogamzásgátlót, és ugye teherbe se eshetek. Neked voltak tüneteid, hogy felmerült a szedése ?
18058. cs45 (válaszként erre: 18057. - Vicus68)
2013. márc. 1. 23:58

Szia!

Nekem augusztusban volt kis műtétem endometriozis és myoma miatt.Utána Visanne gyógyszert írtak a központban...ismerősökre bukkantam akik szedték...,hát én nem kezdtem el.4 hetes vagyok a méhecskémet vették ki teljesen...petefészek maradt.Kérdőívet kell a gyógyszerhez kitölteni,mert kísérleti gyógyszer,közöltem,hogy ez túl intim és személyes, (mármint a kérdések) mire azt a választ kaptam,hogy akkor,ha nem töltöm ki nem jár a gyógyszer.Ingyen adják,ha kitöltöd,300 forint dobozdíjat kell,csak fizetni.

18057. Vicus68
2013. márc. 1. 22:23
Két hete volt egy kis műtétem, ma elhoztam a szövettani eredményt. Jól gondolta az orvosom, tényleg endometriózisom volt. Ahhoz , hogy ne újuljon ki, fel kell íratnom egy Visanne nevű gyógyszert. Ismeri ezt valaki ?
18056. julika0127 (válaszként erre: 18048. - Ladybird13)
2013. márc. 1. 19:52
Isten hozott köztünk akik már túl vagyunk rajta! Pihenés, pihenés!
18055. julika0127 (válaszként erre: 18051. - Labnemarika)
2013. márc. 1. 19:50
Örülök hogy jól vagy, pihenj sokat!
18054. ladybird13 (válaszként erre: 18053. - Ibab)
2013. márc. 1. 19:24
Kristófkám ment a barátnőjéhez este, és a lelkemre kötötte, nehogy menjek reggel futni..... de ne a műtét miatt, hanem mert fúj a szél :P:P:P
18053. ibab (válaszként erre: 18049. - Szörvívör)
2013. márc. 1. 19:00

József Attilát szeretem!!!Sajnos ez a klaviatúra fekete, nincs rajtam szemüveg és a körmöm is beakad a két billentyű közé,úgyhogy én is tele vagyok helyesírási hibákkal, de hát ez itt nem szakdolgozat, úgyh bocsi...:-)))

Isten hozott minden friss bontott lányt :-)))szigorú ágynyugalom,mert odamegyek és megnézem, hogy mit csinálsz!!! MErt ilyenkor még az orrodat sem fújhatod ki!!!!AZ akrobatizálást felejtsd el. Bocs a naturális részletekért, de akkor is vigyázz, ha a fenekedet törlöd, ott is van hirtelen mozdulat!!Most tudod meg igazán, hogy eddig még fikázni is hasizomból fikáztál. MInden nehéz,mindenhez hasizom kell, de nem baj, nem kell most mezei futást nyerni!!!

18052. Terkócia
2013. márc. 1. 17:04
Sziasztok! Üdv a hazatérteknek! Mielőbbi felépülést nektek. Én azt kérdezném szalagplasztikája volt e valakinek közületek? Nekem az volt a fő tényező, a méhkivétel a bónusz. Ma voltam szövettan eredményért. Minden ok, végülis kiderült nem volt hiábavaló a méheltávolítás. Elkalandoztam. A hálóval műtötteket kérdezném mennyi idő után dolgozhattak teljes erőbedobással. Nekem a dokibácsi fél év tehermentesítést mond. Addig nem szabad emelnem, cipelnem. De hát én nővérke vagyok. Mit csináljak? Nem tudom tolerál e főnököm fél év 'kismama' műszakot.
2013. márc. 1. 16:18
Sziasztok!Itthon vagyok.MEGCSINÁLTAM!Köszi minden bíztatást!
18050. szörvívör (válaszként erre: 18048. - Ladybird13)
2013. márc. 1. 15:58
ISTEN HOZOTT ladybird13!!! :):):) Tényleg szaladok!
2013. márc. 1. 15:57
Most látom, hogy Ibabbal József Attilán nőttünk föl!(szóközt, vessszőket, helyesírási hibákat kéretik elnézni, mert most is sietek)! PÁ!
18048. ladybird13
2013. márc. 1. 15:56
Sziasztooooooooooooooooooooooooook!!!!! Ma jöttem haza a kórházból, egészen jól vagyok, holnap írok részletes beszámolóóóóót! És süt a nap.... kell ennél több?? :D:D
2013. márc. 1. 15:52
Lányok! Süt- sütött- a nap! Én kivirúltam, és mint írtam rohangáltam mindenfelé- gyalog!!! Siettem haza, hogy -mielőtt a fiam órára megy- megfőzzek.(burgonyapüré, sóskamártás, csirkemell sülve). Ilyen nagyvonalú ebéd volt ma, mert sütött a nap!Ez nem időigényes, én azért rohangáltam. De! Közben kávét főztem a víz kilöttyent a kőre, amit nem töröltem föl! Másik fordulónál akkorát estem seggre, hogy az én gyermekemnek ordítottam, hogy húzzon fel, mert szerintem amit fölvarrtak, most minden leszakadt! :) Alig vártam, hogy március legyen! Megjött. Tudom, hogy ez nem nagyon érdekes, de elmondtam! :) Legyetek jók, ha tudtok!
18046. szörvívör (válaszként erre: 18042. - Perudó)
2013. márc. 1. 15:42
Szia perudó! Dolgozni voltam, majd szaladtam az új személyimért, majd bevásárolni és gyorsan még főzni, de!!! hét hónaposan!!! Neked még annyi lenne a házimunka, hogy egy jó ebéd után megtörlöd a szád, és alszol egy kiadósat!!! Azt a terem-buráját!Férj-ügyben sajnos már nem tudok hozzászólni, de a 21 éves fiam a sóhajom lesi a mai napig is!!!(az Édesapja is ilyen volt, s ha élne ilyen lenne most is) Persze, hogy fáj a hasad. Jó, hogy nem szólal meg, hogy "...hagyja a dagadt ruhát másra..."!Ha erőlködsz, a Férjed azt hiszi, hogy az úgy van rendjén, hogy bírod! Mindenki más, számít a kor, a test, a szervezet, és a környezet!!! Magad nyugtatgatod, hogy "ez még belefér". Nem fér bele! A nagyon fáj nem fér bele!Szólj a Férjednek, hogy segítsen, mert Neked még nem szabad semmit, csak magaddal törődni! Ahogy Ibab írja, igenis még az ásványvizes flakon is nehéz, azt is kis üvegben, pohárban!!! Gyógyulj! :)
18045. ibab (válaszként erre: 18042. - Perudó)
2013. márc. 1. 13:53
Igaza van Rózsának, SEMMIT(!) sem szabad csinálnod. Örülj, hogy ellátod magad, most az energia a gyógyuláshoz kell. Fáradt vagy m ég egy jó darabig az biztos, és a hasfájás is szépen múlik, ha csak 20 perc, fél órákra kelsz fel.Pláne egy hetesen! NEhogy gond legyen, hagyd a dagadt ruhát másra! Nekem még egy ásványvizes üveg is gáz volt felemelni!!!!
18044. györfi rózsa (válaszként erre: 18042. - Perudó)
2013. márc. 1. 10:15

Szia!

Bizony van ilyen pasi, az enyém is ilyen!

Ezt a fórumot Ő ajánlotta nekem, bár már túl voltam a műtéten!

Nagyon jó volna ha legalább egy hetet tudnál csak a pihenéssel, gyógyulással foglalkozni ! Lehet a hasad is azért fáj, kérd meg a párodat hogy segítsen, mert szükséged van rá! Neki sem lenne jó, a későbbiekben ebből enne problémád! Nagyon vigyázz magadra, még annyira friss műtött vagy!

18043. d6a6db9804 (válaszként erre: 18042. - Perudó)
2013. márc. 1. 05:33

Szia! Téged akkor jó hamar hazaengedtek. A férjed miatt ne csüggedj, nem egyformák! :-))Van úgy, hogy zavarban van és nem is tudja mit csináljon / kedveskedjen Neked. Azért ott mocorog a fejében ez az egész. Én sem voltam tulságosan elkénye ztetve, de így legalább hamarabb megerősödtem. (Bár ehhez hozzájárult, hogy a vérképem nem lett vészes.)

Időnként azért nem árt figyelmeztetni a kedveseinket; ez nem volt ám kis dolog! Minden férfi másképp éli meg ezt a műtétet.

Azért nagyon vigyázz magadra! Egy-egy munka után feküdj le. Az elején, miután megfőztem az ebédet, remegett mindenem, alig vártam a megérdemelt pihit.

Mielőbbi gyógyulást Neked!!! :-)

18042. perudó
2013. febr. 28. 22:21

Sziasztok!

Hihetetlen hogy vanilyen pasi is..........

Ma volt egy hete a mútétnek,hétfőtől itthon vagyok.

Nagyon rendben voltam,nem fájt semmi,de szerda óta nagyon fáj a hasam.Ez még gondolom belefér.

Az igazság viszont az hogy az én férjem elég furcsán mutatja ki a támogatását.Próbálom csinálni amit birok,de úgy veszem észre nem tesz jót még a minimális házimunka sem.Jó olvasni titeket,ésköszönöm a válaszokat is. Jó éjt mindenkinek.

18041. Terkócia
2013. febr. 28. 17:29
Nini, egy Pasi! Már majdnem olyan rendesnek tűnik mint az én férjem:-) Viccet félretéve, örülök, hogy itt vagy. A lányok már írták a lényeget. A legnagyobb lépés szerintem ez volt, hogy beléptél egy ilyen csajos fórumba, csakhogy minél többet megtudj. Kímélet, tehermentesítés, éjszakai forgolódás elviselése, rostos ital, gyümölcs mindig legyen otthon. Nedves kendő, puha-puha-puha-nagyon puha Wc papír,(amennyiben hüvelyi úton történik a műtét nagyon fontos!!!)It is él az a titkos szabály: nem baj ha van mosatlan a mosogatóban. Ráér... legyetek minél többet együtt.
18040. Bogyó1977 (válaszként erre: 18036. - Z69.)
2013. febr. 28. 17:27
Üdv közöttünk kedves Z69! A lányok előttem mindent elmondtak nagyjából! Szerencsés a párod, hogy ilyen gondos,figyelmes párja van,mint Te! Ha kérdésed van,bátran tedd fel, biztosan tudunk majd tanácsot adni! Engem jan.22én operáltak,még "friss" vagyok! :)
18039. Bogyó1977
2013. febr. 28. 17:17
Sziasztok Lányok! Ha emlékeztek,nekem a kórházba menetel is másodjára "jött össze".. Na a táppénzemmel is gubanc van,a munkaügyis nem küldte el a tavalyi jövedelemigazolásom,az előző munkáltatómtól. Ma kaptam a levelet az OEP-től..ja és 4800ft táppénzelőleget utaltak..! Ezért holnap mehetek Érdről Újpalotára intézkedni, ÉN, holott ez nem az én hibám! Jó kis nap.. Mondtam,h nekem semmi nem megy simán... :)
18038. Cicus 67 (válaszként erre: 18018. - Angyalka0728)
2013. febr. 28. 16:26
Szia. Kitöltöttem a kérdőívet. Tényleg nem tartott sokáig és nem volt megterhelő. Örülök ha segíthettem vele.
18037. Emeke
2013. febr. 27. 19:45
Kedves Z69... már az hogy ide bekukkantottál valami sokkal többről tanúskodik, mint amit férfiak el szoktak követni. A többire rá fogsz érezni! Ami velünk történt, csupán átmeneti állapot! Én azt szoktam mondani azoknak a nőknek, akik sajnálkozva érdeklődnek... hogy számomra sem attól férfi egy férfi, hogy prosztatája van! Egy férfi itt kezdődik! A párja mellett van és segíti jóban, rosszban! Megtérül a befektetett idő! Ez a lényeg!
18036. Z69.
2013. febr. 27. 17:46
Hú nem semmik vagytok!Köszi a kedvességet mindhármótoktól! Valahogy így gondoltam a dolgaim, ahogy tanácsoljátok,csak parázok, h figyelmetlen leszek.A konyhában otthon vagyok az nem gond, és a takarítás sem. Sokak szerint nagyobb rend van nálam mint mikor a volt nejem még velem élt. Ibab! tetszett a Ferihegyes hasonlatod. Tudom a dolgom e téren is/remélem/ már a-tól z-ig átbeszéltük. Mindenképp az Ő egészsége az első!A nőiességét nem féltem és a párja leszek a műtét után is. Ja még valami: a fogimplantációban is profi vagyok))))! 2db 350 000ft. és az egyik egy hét után lelazult.Szép estét Nektek! Majd jövök még.
18035. ibab (válaszként erre: 18022. - Angyalka0728)
2013. febr. 27. 17:10
Angyalka Drága!! Kérdezz tőlünk nyugodtan!! Egy disszertációnyi anyag van már itt, minden témában...no meg néha gesztenyés rolád, motorozás, gyereknevelés,főnökszidás,most már fogimplantáció is stb...dream-team:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook