Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? fórum

Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? (beszélgetős fórum)


73. csikil4ny (válaszként erre: 65. - C73db520ef)
2016. dec. 8. 10:53

Most is nagy uzlet a szuzhartya visszaallitas az arab vilagban...


Regen is volt kivetel, pl. a csangoknal (es nem csak) elfogadott volt a komolyszandeku fiatalok kozott a szex, mert termekeny lanyt akartak elvenni, tehat eskuvore csak akkor kerult sor ha bebizonyosodott.

72. 328e1b30ab (válaszként erre: 70. - Csikil4ny)
2016. dec. 8. 10:52
A férfitársadalom nyomása ezeken a vidékeken olyan mértékű, hogy fel sem merül: lehetne más lehetőségük is.
71. 328e1b30ab (válaszként erre: 69. - C73db520ef)
2016. dec. 8. 10:51

A nőknek is JOGUK van a kiegyensúlyozott szexualitáshoz.


NEM határozza meg egy nő értékét, hogy 1 vagy 12 férfival feküdt le életében, amennyiben szabad akaratából vett abban az aktusban részt minden nagykorú fél.


Aki mást mond, az hazudik.

70. csikil4ny (válaszként erre: 67. - Gribedli***)
2016. dec. 8. 10:49
Itt tevedsz: nagyon sok anyuka all ki a lanyokon vegzett korulmeteles mellett! Olyan nok, akiken annak idejen elvegeztek ugyanezt. :( Napjainkban kb. szazmillio korulmetelt no el...
69. c73db520ef (válaszként erre: 67. - Gribedli***)
2016. dec. 8. 10:48

Nem itelkezem.

Mindenki a sajat boret viszi a vasarba.

68. 328e1b30ab (válaszként erre: 65. - C73db520ef)
2016. dec. 8. 10:47
A tisztességnek semmi köze nincs a korrekt szexuális élethez. Ostoba nőelnyomás volt ezt is.
67. gribedli*** (válaszként erre: 65. - C73db520ef)
2016. dec. 8. 10:44

Ugyanmár, a "tisztességes" férfi??? A férfiakon senki nem végzett szüzességi tesztet, úgyhogy ha attól tisztességtelen volt egy lány, hogy nem volt szűz, ugyanúgy a férfi is tisztességtelen volt. Csak ugye a férfiak diktálták ezt a szabályt, így logikus, hogy rájuk nem vonatkozott. Nem tartom fair playnek, no meg azok a nők, akik ezt elfogadják és etalonnak tartják, csak saját maguk ellen, a női nem ellen beszélnek.


Ha elvárt a nőtől a szüzesség, akkor legyen elvárt a férfitől is. A tapasztalat meg azt mutatja, hogy ha mindketten szüzek, elég sokat fognak bénázni (tisztelet a kivételnek), így szerintem az a jó, ami most van, hogy mindenki saját maga dönthet, hogy tapasztalatot gyűjt vagy sem, de mindez ne váljék annak a rovására, hogy tisztességes vagy sem.


Aki független, és más függetlenekkel teszi, az tisztességes és pont.


Vannak helyek a világon, ahol a " tisztesség megőrzése" érdekében a kislányoknak levágják a csiklóját és bevarrják a hüvelyét. A "tisztességes" férfiak. Mint nő, nem tudom tollerálni ezt, hogy nőkkel, kislányokkal ilyet tegyenek. Ha lenne lányod, te is megértenéd. Mivel fiad van, bele sem tudsz gondolni, mit érezhet egy lányos anyuka egy afrikai vagy dél-amerikai országban, hogy mit tesznek a lányával a tisztesség megőrzése érdekében, ezért ítélkezel olyan hamar.

66. 328e1b30ab (válaszként erre: 63. - L.luiselotte)
2016. dec. 8. 10:18

A csökött hagyományon és a nőelnyomáson kívül semmi nincs benne.


Egy nő mondjon le talán örökre a normális, élvezetes szexualitásról, csak azért, mert ő csak a Bélával fekszik le, akkor is, ha a Béla béna az ágyban, vagy fizikailag nem passzolnak?

65. c73db520ef (válaszként erre: 63. - L.luiselotte)
2016. dec. 8. 10:14

Nem csupan 30. hanem 60 evvel ezelott is.

Akirol kiderult, hogy nem virgo, bizony nagy szegyen volt ranezve; es "tistesseges ferfi" nem is nagyon allt szoba vele, nemhogy elvette volna felesegul. Persze neha volt az a penz, fold, amiert szemet hunytak e hianyossaga felett.

64. gribedli*** (válaszként erre: 63. - L.luiselotte)
2016. dec. 8. 09:42

Ja, de mi van, ha kiderül, hogy az ágyban nem jó vele? Ránézésre, megismerve ezt nem tudod, amíg meg nem tetted. És akkor utólag nehogymár olyannal kelljen maradnia valakinek. Abból lesznek a rossz házasságok.


Van egy muzulmán barátnőm, 10 éve házasok. A férje is muzulmán és mindketten szüzek voltak. Az elején a csaj tőlem kért tanácsot mert igaz, együtt laktak már vagy 2 éve, tartották, hogy házasság előtt ne legyen szex, mégis friss házasként meg nem ment. Extrém sokat bénáztak az ágyban, mert a csajnak fájt, a fiú meg nem akart neki fájdalmat okozni és lekonyult neki. Ez ment 1 évig, szüzek maradtak. Szerintem friss házasságnak nem erről kellene szólni, hanem felszabadult szexelésről is. Ha mindketten tapasztalatlanok így is elsülhet.


Hawaii-on nem ismerik ezt a mondást, hogy csak azzal feküdjön le az ember, aki elveszi. A hawaii kultúrában házasság előtt bárkivel szexelhetnek a nők/férfiak, akár gyerekük is lehet, házasság után viszont elvárt a hűség. Gondolom, ők megmosolyognàk ezt a mondást:)

2016. dec. 7. 23:00
cca 30 évvel ezelőtt volt egy olyan mondás, hogy egy nő csak azzal a férfival feküdjön le, aki biztosan elvenné feleségül ill.akihez hozzámenne.Lehet hogy egy kicsit idejét múlt. de azért van benne valami.
62. segítőkész (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2016. dec. 7. 21:28
Teljesen igazad van.Az én tesóm 20 ève van a párjával nagyon szeretik egymást a mai napig és neki a férje volt az első és az egyetlen.
61. gribedli*** (válaszként erre: 57. - L.luiselotte)
2016. dec. 7. 21:24
Nem minden nőnek ez a vágya, van, aki kíváncsibb természet. És nem okvetlenül irigy arra, akinek tartós kapcsolata van. 17 éve vagyok a férjemmel, nekem így jó. De lehet, hogy Kovács Gizike meg nem szereti a tartós kapcsolatokat és nem irigy rám, mert neki az jó, hogy váltogatja, én meg nem vagyok irigy rá, mert nekem meg az a jó, amiben én vagyok.
60. gribedli*** (válaszként erre: 53. - Massalhangzo)
2016. dec. 7. 21:15

Ez így igaz, ha sok lett volna, akkor meg az a baj.


Szerintem ez annyi mindentől függ, hogy ki hányadik partnerként találja meg azt, aki mellett megmarad. Ha valakinek azt dobta a gép, hogy az első pasi egyben az igazi is, örülni kell. De ez nem szabály, hiszen ha egy másik nőnek meg pont rosszat dobott a gép, miért kellene lehorgonyozni amellett? Mindenki keresse a boldogságot, de a saját iránytűje szerint!

59. gribedli*** (válaszként erre: 55. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 7. 21:12
:DD
2016. dec. 7. 19:54
Hát ne bánd meg!:)
2016. dec. 7. 19:53

szerintem minden nő vágya, hogy elsőre megtalálja az igazit, csak nagyon kevésnek jön össze.

Mindanesetre gratulálok !

56. Bichter1 (válaszként erre: 1. - Enik09)
2016. dec. 7. 19:47
Mások gondja, ne legyen a te gondod :D :D
55. ea3e7161c6 (válaszként erre: 51. - Gribedli***)
2016. dec. 7. 19:24

"mindenki engem néz"

-nem, te nézel körbe!


kb. :D

54. ea3e7161c6 (válaszként erre: 46. - 328e1b30ab)
2016. dec. 7. 19:22
Hát hogy a viharba ne! :)
53. massalhangzo (válaszként erre: 1. - Enik09)
2016. dec. 7. 19:22

ha teged zavar, akkor minek hozod fel tarsasagban, hogy ti szuzen jottetek ossze 18 evesen? mert sokan jonnek ossze fiatalon, abban nincs semmi furcsa. akik meg baratok, rokonok stb., azok reg tudjak, ismernek titeket, valoszinuleg semmi rosszat nem mondanak


ha azt hoznad fel tarsasagban, hogy a ferjed az 50. szexpartnered, a ferjednek meg te a 100., akkor is lennenek, akik gratulalnanak, meg akik fujolnanak :D

52. gribedli*** (válaszként erre: 41. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 7. 19:07
:D
51. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Enik09)
2016. dec. 7. 19:06

Gratulálok!:) Mivel nincs viszonyítási alapod, hogy ki jobb, ki rosszabb mint ő, erről szerintem nem is érdemes témázni. Amit nem tudsz, azt nem tudod, ennyi. Akivel most vagy, jól érzed magad. Ez a lényeg. Nem a mások véleménye. Ha nektek így jó, nem kötelező kinyitni Pandora ládikóját, úgyhogy inkább örüljetek egymásnak és kész!:)


Egyébként nem hiszem, hogy aki emiatt furán néz, az rosszindulatból tenné, lehet, hogy csak neked fura az a nézés.

50. c73db520ef (válaszként erre: 47. - Kristo_f)
2016. dec. 7. 18:19
Csak a ferfit nem hasznalati/elvezeti targykent kezeli... kifogta a szamara legjobbat.
2016. dec. 7. 17:41
Az autós analógia kapcsán azt hiszem, mostantól más szemmel kell néznem a hivatásos gépjárművezetőkre és a használtautó-kereskedőkre is....:D
48. 328e1b30ab (válaszként erre: 47. - Kristo_f)
2016. dec. 7. 16:34

Mint minden általánosítás, ez is sokakra igaz, de nem mindenkire.


Ja, másfél autó kell a sivatagba. A kérdés már csak az, hogy hányan és hány valós élethelyzetben mennek a sivatagba.


Más kérdés, hogy eleve repülni kell, s akkor ez a témakör fel sem merül. :)

47. kristo_f (válaszként erre: 29. - 328e1b30ab)
2016. dec. 7. 15:24

Autópályára vagy a Szahara rallira más autó kell

Terepviszonyoknak megfelelően mindig más autóval más tájakra, az igen "érdekfeszítő"


Ha egy nő vásárolni megy órákig próbálgatja a ruhát/cipőt, de férfiböl elveszi az elsőt ami a polcon van

Érdekes!

:)

46. 328e1b30ab (válaszként erre: 43. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 7. 15:15
Akkor érjük egymást a járművek tekintetében.
45. ina87
2016. dec. 7. 15:11
mást probáltak föl elírtam...
44. ina87
2016. dec. 7. 15:10
nem jelenti azt h meg bánod,sőt jogos h miért is bánd meg.viszont nem egyet tudok akik félre léptek és az asszony sosem tudta meg gondolom itt a férfiak föl próbáltak csak azért mást is mert hajtotta őket a kíváncsiság...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook