Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? fórum

Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? (beszélgetős fórum)


133. massalhangzo (válaszként erre: 132. - Plavalaguna)
2016. dec. 10. 17:22

nincs semmi kulonbseg. a szexrol ugyanugy lehet beszelgetni, mint egy szinhazi eloadasrol. nem a tema maga hatarozza meg azt, hogyan beszelnek rola. a politikarol is lehet gusztustalanul beszelni, vadaskodni, szemelyeskedni, egymast szapulni, mint normalisan, kivancsian dumalni


valamilyen szinten prudseg, ha valaki nem tud a szexrol beszelni, es szerinte pfuj maga a tema is. manapsag annyira nyiltan es szabadon lehet muvelni, megis gyakran az a ket ember, aki egymassal szexel nem tud beszelni rola, akkor sem, ha problemak vannak


ha szex a tema, nem azt kell feltetlenul elkepzelni, hogy ket tini vihorasz es nagyzolva mondogatja, o mennyire imadja az analt, es a parja szerint kiralyul szop. nem kell ilyen sztereotipiakban gondolkodni. a szex erdekes tema, es sok mindent lehet tanulni is csupan abbol, hogy beszelgetsz rola, masok szemelyes tapasztalatat megismered

132. plavalaguna (válaszként erre: 127. - Massalhangzo)
2016. dec. 10. 17:13
az, hogy nem tabutéma, és elviccelődnek az emberek egymás közt, meg hogy megbeszélik a pózokat, azért az éles különbség ;)
131. massalhangzo (válaszként erre: 129. - Channa*)
2016. dec. 10. 16:51

szerintem olyat senki nem irt. bar abban sincs semmi, ha valaki megkerdezi, a masik mikent szereti vagy hogyan jo neki. csak nyilvan ha olyan tarsasag van, ahol siman elbeszelgetnek a szexrol, elsorol meg akarhanyadikrol, azok nem akadnak ki komolyan azon, hogy valakinek a ferje volt az elso :D


azon is felesleges vitazni, mi a jobb, elsovel egyutt maradni vagy sem. ugyanannyira jo lehet elso szerelemmel harmonikusan es jo hazassagban elni ezer evig, mint akar egyedulallokent randizgatni, kalandozni, kapcsolatozni. megvan mindkettonek a jo oldala. az eros meghittseg, biztonsag sem feltetlen jobb, mint egy folytonos megujulas, izgalmas kalandok (nemcsak szexre ertve)


nyilvan mindenki arra az oldalra huz inkabb, ami hozza kozel all, ahogy alakult az elete

2016. dec. 10. 16:48

valahogy én ezt a helyzetet se nagyon tudom elképzelni.

félig ismeretlen emberek között szóba jön, h a pár szinte gyerekkoruk óta együtt van, csak ők voltak egymással és boldogok, minden rendben a kapcsolatukban. és erre valaki beszól??? és a pár szégyelli magát? nem hihetetlen ez?

129. Channa* (válaszként erre: 127. - Massalhangzo)
2016. dec. 10. 16:45
De nem úgy, hogy faggatják egymást (ki, kivel, mikor és, hogyan, stb.).
2016. dec. 10. 16:34
Tul van egy kicsit mar nagyon tolva ez.
127. massalhangzo (válaszként erre: 119. - Channa*)
2016. dec. 10. 16:29

miert lenne problema, ha egy tarsasagban szoba kerul a szex? nem mindenkinel tabutema ez, es nyilvan nem a szuloi ertekezleten vagy egy szupermarketben a penztari sorban kezdenek el errol beszelgetni egymassal vadidegen emberek.


a politika peldaul sokkal kenyesebb, azon hajlamosan olre menni :D a szex sok embert erdekel, itt is mennyi forum nyilik rola. beszelgetni rola nem azt jelenti, hogy ossznepi gruppen zajlik

126. andi6020 (válaszként erre: 115. - Channa*)
2016. dec. 10. 16:15
A kimerül meg az előkerül nem ugyanaz .
125. plavalaguna (válaszként erre: 120. - Unom)
2016. dec. 10. 15:59
várj, csak, szerintük már most is értelmes témájuk van, hiszen nem trottyosak :D
124. plavalaguna (válaszként erre: 121. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 10. 15:58
azért az tényleg kétséges, hogyha valakit érdekel mondjuk a fizika, és hogy hol tart, akkor egy társaságban mégis inkább mások szexuális szokásairól beszélget ;)
123. plavalaguna (válaszként erre: 117. - Channa*)
2016. dec. 10. 15:56

azért nem minden fiatal ilyen ;) igaz már én is trottyos vagyok a valóvilásgos szexről meg rózsaszin felhőkről beszélünk körökben :D


szóval nyugi, vannak fiatalok, akik ha megkeresnek valami infót, utána beépítik, járnak prózai színházba pl, érdekli őket a tudomány, stb...

Sokféle fiatal van. csak a felszínes réteg a hangosabb, harsányabb általában.. De ez mindig így volt

122. 65a50256f6 (válaszként erre: 119. - Channa*)
2016. dec. 10. 15:37
A politikával az a gond, h sokszor elfajul a vita róla... mindkét fél kell h tudja, mikor kell mondjuk gyermeknevelésre vagy könyv film ajanlora váltani....
121. ea3e7161c6 (válaszként erre: 117. - Channa*)
2016. dec. 10. 15:30

Sosem érdekelt senkinek a véleménye rólam. Magányügy!

A műveltségemmel abszolút nincs problémám. (szeretnél velem a kvantumfizikáról beszélgetni?) :)

Az öltözködésem szélsőséges. A egyszerű farmertől a dominajelmezig, bármi jöhet. Imádom a pirosat is.

A netet meg imádom. Főleg akkor, ha nem tudok valamit, nagyon jó ám rákeresni!

120. unom (válaszként erre: 119. - Channa*)
2016. dec. 10. 15:28
Ezeknek 10 év múlva se lesz értelmes témájuk :)
119. Channa* (válaszként erre: 118. - Unom)
2016. dec. 10. 15:25

Én most csak abból a szemszögből vizsgálom, hogy ennek a fiatal társaságnak ez egy beszélgetési téma és ördögtől valónak tartják, hogy pl. politikáról fecsegjenek.

Igen, idősebbek között is vannak ilyenek....

118. unom (válaszként erre: 117. - Channa*)
2016. dec. 10. 15:21
Ez nem kor, hanem IQ függő. Idősebbek közt is vannak ilyen szánalmas egyedek bőven.
117. Channa* (válaszként erre: 116. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 10. 15:15

Könyvekről, egy jó filmről,űrutazásról, bulikról és akár politikáról.


Hiába vagy fiatal (azért kíváncsi lennék a korodra...), az nem jelenti azt, hogy ki kell teregetni ezt is magadról. Aztán majd csodálkozol, ha ribinek tartanak, véleményt alkotnak rólad (olyat ami nem tetszik esetleg).

Ne hidd, hogy attól vagy menő, hogy ezeket elmondod. Most mondanám, hogy inkább a műveltségeddel csillogjál, de nem teszem, mert a mai fiatalok semmit nem tudnak, csak úgy ha rákeresnek a neten:D Szerintem egy társasági élet nem arról szól, hogy átbeszéljük egymással a szexuális szokásainkat, hanem teljesen másról. Nem csoda, ha nincs a mai fiataloknak barátjuk, hiszen kinek kellene egy ilyen barát vagy barátnő? Erre a sarkon álló hölgy is megfelelő, aki ezzel keresi a kenyerét és akitől sok fiatal egy picit sem különbözik. Sem az érdeklődését, sem az öltözködését tekitnve....:DDDD

Azt hiszed, hogy vicces vagy de nem.....

116. ea3e7161c6 (válaszként erre: 115. - Channa*)
2016. dec. 10. 14:58

Aha. Általában megszoktuk beszélni ki hogyan szereti csinálni. Van, aki a simát szereti, van aki popsiba is, és hasonlók. Színes a paletta. ;-)


Fiatalok vagyunk, nem trottyok. Miről beszélgessünk? Politikáról? :D :D

115. Channa* (válaszként erre: 112. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 10. 13:35

Ezt jól értem? Te azt a társaságot tartod jónak, ahol a szex egy sztenderd téma?


Én nem vagyok prűd, de a haverjaimnak semmi köze ahhoz, hogy hány pasim volt, kivel feküdtem le és mikor. Ez egyedül rám tartozik. Még a férjemnek sincs köze hozzá. Ne érdekelje, hiszen engem sem érdekelnek azok a nők, akik előttem voltak.


Én olyanokkal nem sütögetnék együtt, akik érdeklődési köre kimerül a szex témába. Sekélyes, unintelligens ember az ilyen. Még a legjobb barátnőmmel sem beszélem meg a szexuális életemet, pedig már közel 50 éve barátnők vagyunk. Igaz, ő ismeri a volt barátaimat is, de ennyi, semmi több.

114. Zakkantcsajszi (válaszként erre: 96. - Oneman)
2016. dec. 10. 08:16
Miből gondoljátok ti férfiak h egy nőnek kevesebb önmegtartóztatásra van szüksége???Gondolom ez csak tipp,mert vannak olyan nők akik ugyanolyan aktívak szexuálisan mint a pasik mi is szeretünk megnézni egy jó pasit és igen megfordul a fejünkben h milyen lehet vele de ennyi...van olyan nő akinek nem áll itt meg a dolog de mi is szeretjük a szexet a változatosságot.Egy szexuálisan érett nő igenis szereti a szexet és ha nincs partnere van olyan h csak szexpartnerre vágyik mert hiányzik neki ugyanúgy.Kicsit eltértünk a témától de én azt veszem észre mostanában h kezd megfordulni ez a "fáj a fejem most ne" teória és bizony van amikor a nők lennének aktívabbak és a pasi passzívabb amióta a nőkkel is van foglalkozva az ágyban nem úgy mint 40-50 évvel ezelőtt amikor kutyát nem érdekelte h egy nő szex általi orgazmust élt-e át valaha.A nők ki vannak éhezve a minőségi szexre mondta egy pszichológus és milyen igaza van:)
113. Bichter1 (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 10. 08:09

..nem szeretnék ilyen haverokat/barátokat/ismerősöket magam körül. Ha ebben megszólnak, megnyugodhatsz, hogy minden másban is! Sőőőt ... így indul el a pletyka is rólatok.

Az ilyen jó akaratú emberekkel semmi magánjellegűt! ...delete az életemből.

112. ea3e7161c6 (válaszként erre: 110. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 10. 07:23
Nem is jó az a társaság, ahol nem kerül elő a szex! Elképzelhetetlennek tartom, hogy ilyen emberekkel sütögessek a kertemben. :D
111. oneman (válaszként erre: 107. - Gribedli***)
2016. dec. 9. 23:55

Arra hogy valaki fájdalmat okoz-e nekem azt tudom mondani, hogy ha nem tudom nem fáj.

Ami a fórum témáját én sem mondanám semmire sem hogy baj, vagy nem baj, mindenki döntse el maga, hogy neki mi a jó. Csak azt mondhatom, amit már korábban is, hogy utólagosan szemlélve azt mondom hogy nagy hiba lett volna egy nőnél maradni és ha lehetőségem lett volna rá még több nővel szexeltem volna.

110. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 9. 19:18
érdekes haveri kör. nekünk is sok barátunk van, elég sokszor összeröffenünk kerti sütögetés szülinapok bármi, de valahogy a szex az kimarad a témából.
2016. dec. 9. 17:21

Volt szó arról, h az anyák erőltetik esetleg h a lányuk uaolyan legyen. Szerencsére az enyém nem ilyen :)

Sőt, az apai nagymamám se :)

Mindkettejük ferje "első és utolsó" nekik.

108. csikil4ny (válaszként erre: 106. - Gribedli***)
2016. dec. 9. 17:05
Engem sem zavar, semmi kozom nincs senkinek a szexualitasahoz, nem is itelkezem. Mindenki dontse el, hogy mit szeretne. A megcsalast viszont elitelem. Meg akkor is, ha engem eddig nem csaltak meg, vagy legalabbis nem tudok rola. Lehet azt is kulturaltan: vagy valassal, vagy ha nem monogam az illeto, akkor azt is elore egyeztetve.
107. gribedli*** (válaszként erre: 104. - Oneman)
2016. dec. 9. 17:04

Ha mindketten kapcsolatban vannak, akkor jogosnak tartom az önmegtartóztatást, mert egymás partnereit bántanák meg. Az meg nem dogma, hanem egyszerűen nem akar pl fájdalmat okozni a szerettének. Ha meg már nem szereti, akkor meg lehet próbálni máshogy megközelíteni a problémát, de nem ez a fórum témája. A fórum témája az, hogy most baj, vagy nem baj, hogy valaki hozzámegy az első szerelméhez, és baj, vagy nem baj, hogy nem az első szerelméhez megy hozzá?


Szerintem egyik sem baj. Történések, döntések sorozata.

106. gribedli*** (válaszként erre: 103. - Csikil4ny)
2016. dec. 9. 16:59

Igen, természetesen úgy gondoltam, hogy érzelmek is vannak, vagyis van egy valamilyen összhang, ha kezdetleges szinten is, mert azért amíg nem ismerik annyira egymást, ennek megfelelő lesz az érzelem, szimpátia, összhang is. Azt érzed. És lehet, hogy nem életed szerelme, de valami akkor is van a 2 ember között.


Jellemző, hogy vagy az egyik végletre gondolnak az emberek, vagy a másikra. Ha valaki azt mondja, hogy sok partnere van, én nem arra asszociálok, hogy a kocsmában mindenki megdugta "kő kóla" előjátékkal. Hanem azt, amit mond: sok partnere van/volt, ezek akár mindegyik lehetett érzelmileg is nagyon intenzív, még akkor is, ha rövid ideig tartott. Nemcsak az a szerelem, ami évtizedekig tart. Vannak nagyon erős, intenzív kapcsolatok nagy szexelésekkel és mégsem házasság a cél teszem azt. És lehet, hogy mélyebb beszélgetéseket folytatnak mint bárki más. Engem egyáltalán nem zavar, hogy vannak ilyen nők. Akkor sem, ha én a tartósat preferálom, szerintem szükség van arra, hogy aki meg nem, az önfeledten élhesse az ő szexualitását is, vagy az ő érzelmi világát, ami nem okvetlenül egy férfira koncentrálódnak.

105. oneman (válaszként erre: 97. - Túrógombócka)
2016. dec. 9. 14:40

Ilyet egyébként én is csak a legbizalmasabb barátnőimmel beszéltem meg, nem a haverokkal. :-)

Mondjuk itt a neten azért más a dolog, mert el lehet bújni a virtualitás sűrű homályában.

104. oneman (válaszként erre: 100. - Gribedli***)
2016. dec. 9. 14:36

Értelek, én meg éppen arra gondoltam, vajon hány olyan eset van, amikor lenne kölcsönös vonzalom, de ahogy írod morális akadálya van a dolognak, mert például nem függetlenek? Aztán bűntudatból, erkölcsi vagy egyéb okokból elmarad a dolog, mondhatjuk úgy hogy önmegtartóztatás történik.

Mert ha van ilyen akkor mégiscsak sokan dogmák szerint élnek, csak esetleg nem olyan értelemben ahogy Te gondoltad.

Amit írsz arról szól hogy a szex és a szaporodás szoros kapcsoltan van egymással, erre én azt szoktam mondani hogy ma már a klasszikus örök életre szóló párkapcsolatokban is a szexnek csak egy töredék része szól a gyermeknemzésről.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook