Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? fórum

Már miért bánnám meg, hogy a férjemmel feküdtem le először, és azóta se voltam mással? (beszélgetős fórum)


103. csikil4ny (válaszként erre: 100. - Gribedli***)
2016. dec. 9. 14:11

Szerintem egy felnott no legfeljebb azert nem szexel fuvel-faval, aki csak megtetszik neki, mert nekunk noknek fontosak az erzelmek is, fontos, hogy szeressen is a partner. Mar akinek, mert persze vannak kivetelek.


A beidegzodeseket meg nem konnyu levetkezni. Mar ott kezdodik, hogy a kislanyokat meg mindig megszolitjak, ha a nemi szervuk korul matatnak, a fiukat meg nem.

102. 328e1b30ab (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 9. 14:01
Ilyen emberekkel nem járnék össze.
101. gribedli*** (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 9. 13:44
Nem járnék össze ilyen emberekkel.
100. gribedli*** (válaszként erre: 96. - Oneman)
2016. dec. 9. 13:42

Értelek, de én kifejezetten arra gondoltam, ha a dolog kölcsönös és mondjuk morálisan sincs akadálya mert mindketten függetlenek. És akkor felesleges önmegtartóztatásnak tartom azt, ha egy nő nem mer szexelni az illetővel mert mondjuk vannak ilyen bridegződései, hogy mit szól a világ vagy hogy mert a pali nem beszél esküvőről.


Más az, ha valaki nem kívánja az illetőt, nem olyan erős a vonzalom, és mindenfélét kitalál maga és a másik előtt, hogy miért is nem bújik ágyba.


De ha pusztán bűntudatból nem teszi, holott semmi oka a bűntudatra, azt butaságnak tartom.


Amúgy meg tök mindegy, előbb utóbb kihalnak azok is, akik még így gondolkodnak, hogy a nő eredendően mindig bűnös, és nem lesz több pampogás, már mostanra is a nők egy része ennél sokkal tudatosabb, értelmesebb, nem dogmák szerint él.


Komolyan, ha van isten és azt mondta, hogy sokasodjatok, szaporodjatok, minden logika ellen lenne, hogy megszabja, hogy ki kivel, meg hogy szüzesség, stb. Hiszen ha isten teremtette az összes embert, akkor tök mindegy, hogy a Bélától van a Jucika gyereke vagy a Gézától, egyremegy, sokasodik az ember.


Vajon kinek érdeke, hogy csak a Gézával vagy csak a Bélával háljon? Mert istennek hót mindegy, hogy kitől van a gyerek. Nyilván egy féltékeny férfi találta ki (vagy több), hogy a tízparancsolatban ez a paráználkodás, mint isteni tilalom szerepeljen, mert csak egy hímnek lehet érdeke, hogy csak saját utódjairól kelljen gondoskodnia.


Ha létezik isten, nem támasztott volna ilyen szabályt. Az evolúció viszont igen, mert fajok közötti versengés is van. De isten számára nincs ember és ember közötti versengés, ha mindet ő teremtette.

99. babyapocakban (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 9. 13:26
Ez nem szégyellnivaló. Szerencsés ember vagy, elég korán találkoztál a legjobb emberrel.
98. oneman (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 9. 13:20
Ha az ember akár itt a neten, akár valós társaságban felvet egy ilyen témát, fel kell készülnie hogy sok különféle véleményt fog hallani. Lesznek akik röhögnek rajta, beszólnak, mások dícsérik, elismerik.
97. túrógombócka (válaszként erre: 95. - Enik09)
2016. dec. 9. 13:17

érdekes haveri köröd van.

ilyeneket én csak legbizalmasabb barátnőkkel beszélek meg (2-3 ember), másokkal kizárt.

96. oneman (válaszként erre: 87. - Gribedli***)
2016. dec. 9. 13:16
Vajon hány olyan van, hogy egy nő, vagy férfi önmegtartóztatást végez, mert bár részéről megvan a kémia, valami miatt nem jöhet össze a dolog? Mert a kémia nem nézi azt, hogy a másik mit akar, egyáltalán ki az, van-e már partnere, stb. Nem nő vagyok és egy nőnek biztos jóval kevesebb önmegtartóztatásra van szüksége, de én például jóval több nővel szexeltem volna ha csupán az én kémiámon alapult volna dolog.
95. Enik09 (válaszként erre: 90. - Érdekes73)
2016. dec. 9. 13:15
A szitu a következő. Időnként összeröffenünk pár ismerőssel, haverral, baráttal. Előfordul, hogy jön valamelyik ismerősnek az ismerőse. Általában mindig felhozódik a szex. Mikor arra a témára kerül sor, hogy ki, mikor, hány évesen, hányszor stb. és én is elmondom, akkor jön a beszólogatás, kioktatás stb. Sose én hozom fel, nem reklámozom. A közeli haverok tudják, de ha új emberek tudják meg, hülyének néznek. Sőt volt mikor el se akartam mondani, hát akkor elmondták a többiek helyettem. :) Röviden ennyi a szitu.
94. oneman
2016. dec. 9. 12:56
Érdekesnek találom, hogy akik csak egy emberrel próbálták azt mondják, hogy mással is biztos ugyanolyan. Vajon mire alapozzák ezt? Nyilván én férfiként egészen más vagyok és azt sem tudom eldönteni, hogy egy nőnek kivel milyen, más vagy éppen nem. Egyet tudok, én amikor a második nővel voltam, megdöbbentem rajta mennyire más volt. Aztán a többi szintén. Nem jobb vagy rosszabb, hanem más.
93. kristo_f (válaszként erre: 50. - C73db520ef)
2016. dec. 9. 10:54

Az autós csak egy hasonlat volt, még ha nem is a legjobb mint minden hasonlat

Viszont nem rövid pályafutásom alatt találkoztam jópár , akár pár éves akár húszon éves házasságokkal ahol bizony akkor jött rá a nő hogy mi a jó, amikor váltott.

Amig nem ettél banánt, nem tudod milyen az ize!

Természetesen, akinek bejött, semmi kifogásom ellene és el is hiszem hogy neki nagyon jó évtizedek múltán is

Attol még az én véleményem más


Az életben annyi mindent váltunk, ruhát, lakhelyet, munkahelyet, autót, nyaralási helyet stb. Férfit/nőt ugyanígy, mire rátalálunk arra az egyre aki...

2016. dec. 9. 10:50
Valószínű valami mégsem jó,különben nem lenne téma én így gondolom.
2016. dec. 9. 10:45

Én nem szoktam reklámozni,se erről beszélgetni idegenekkel,ha rákérdeznek elmondom, de amúgy nem téma.Csak a neten szoktam én is ilyen oltogatásokat olvasni...

Ja, 17 évesen a férjem volt az első, =bár voltak előtte fiúk),neki én a 4. tehát,ő már nem volt tapasztalatlan etéren...

Nekem nem hiányzik ,hogy nem feküdtem le mással is,kb ugyanolyan lehet..:)legfeljebb a méret,és a technika más...:)

90. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Enik09)
2016. dec. 9. 10:07
Hihetetlen hogy mi mindennel képesek foglalkozni egyes emberek :) Egyáltalán ez hogy jön fel mint téma ? Elképzelni se tudom a szitut... Ha jó így neked akkor ne foglalkozz más véleményével.
89. gribedli*** (válaszként erre: 81. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 8. 23:55

Nekem van fiam is, nemcsak lányaim, szóval mindkét oldalt meg fogom előbb utóbb ismerni. Igaz, a fiammal jóval többet lehet erről dumálni, mert értelmes, a lányok meg még kisebbek, meg nem is a dumálós fajták. Viszont a fiam ebbe nőtt bele, a tesóin keresztül már van fogalma arról, hogy milyenek a nők, és azt is látja családon belül, hogy mit is jelent az, hogy egyforma bánásmód, de nem mindenki olyan szerencsés, akár nő, akár férfi, hogy 1: vannak testvérei, 2: ellenkező nemű tesója van.


Így azért ha nem figyelünk oda olyan alapvető dolgokra, amiket alább írtam (előítéletek stb), akkor jelentősen beszűkülhet a látásmód. És nem mindenkinél, de előfordul.

2016. dec. 8. 23:44

Nincs ebben semmi szégyelnivaló.Ha Te ezt igy érzed jónak.Az tényleg jó!!!!

Ez igen!!gratulálok!!!

Légy büszke magadra.

Én nem biztos hogy tudnám ezt kivitelezni.

87. gribedli*** (válaszként erre: 80. - Csikil4ny)
2016. dec. 8. 23:36
Mondjuk én nem gondolom, hogy próbáljon ki minél több férfit egy nő. Nem a számuk a fontos, nem kell, hogy sok legyen. Inkább azon van a hangsúly, hogy ha úgy érzi, hogy megvan a kémia, akkor ne tartóztassa meg magát csak ilyen beidegződések miatt. Mindenki maga dönti el, hogy egy pasi megéri a kört, megvan a kémia vagy sem (és ebben nem dönthetek senki helyett, hogy mi neki a fontos). Ugyanolyan rossznak tartom a felesleges önmegtartóztatást, mint a felesleges "üres" szexet.
86. oneman (válaszként erre: 57. - L.luiselotte)
2016. dec. 8. 22:44
Minden nő arra vágyik, hogy 15-20 éves korában megismerkedjen egy férfivel, akivel aztán valamikor lefekszik és soha életében ne legyen más férfi az életében? Az hogy ez nem jön össze mindenkinek csupán szerencsétlenség? Sőt, mivel úgy tűnik keveseknek jön össze, akkor szinte az egész világ, a férfiak többsége, a körülmények, stb. a szexualitás terén a nők vágyai ellen dolgoznak?
85. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 84. - Csikil4ny)
2016. dec. 8. 20:23
köszönöm, aranyos vagy.
84. csikil4ny (válaszként erre: 81. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 8. 20:07
Ez jelzi, hogy valamit nagyon jól csinálsz!
83. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 82. - C601b1f339)
2016. dec. 8. 20:07
igen így van
82. c601b1f339 (válaszként erre: 81. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 8. 19:54
Igen, emberiességre, tiszteletre kell tanítani a gyerekeinket...
81. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 80. - Csikil4ny)
2016. dec. 8. 19:45
én fiús mama vagyok és szerencsére azt látom a fiamnál is hogy teljesen természetes módon tiszteletben tartja a lányokat, nincsenek futókapcsolatai hanem átlagosan 1-2 éves kapcsolatai vannak amit jónak tartok. Most a harmadik kis hajasbabával jár 18 éves kora óta (most 22) és én mindig nagyon megszeretem ezeket a kislányokat és ösztönösen ugyanolyan szeretettel irányulok feléjük mintha picit a sajátom is lenne. szerintem minden normális anya arra neveli a gyerekét (fiát vagy lányát) hogy a másikat tiszteletben kell tartani. nem is tudnék másképp működni.
80. csikil4ny (válaszként erre: 78. - Gribedli***)
2016. dec. 8. 19:39

"Miben tévedek? Nem írtam olyat, hogy nem lépnek fel az anyák. Azt sugalltam, hogy egy anyának a szíve megszakad, hogy mit művelnek a lányával."


Épp ennek az ellentétét írom: ezek az anyák senkitől sem kényszerítve gondolják helyesnek, hogy ha ők átestek ezen a hagyományos beavatkozáson, akkor a lányaik is essenek át. Persze egészen biztosan vannak olyanok is, akiknek a szíve szakad meg, meg olyanok is, akik harcolnak, hogy ne így legyen.


A többi mondandóddal természetesen egyetértek.


Itt is az a baj, hogy mentalitásváltásra van szükség. Nem csak a fiús anyák gondolják így, a lányos anyáknál sem általános, hogy azzal indítják útjukra a lányaikat, hogy próbáljanak ki minél több férfit, aztán döntsenek amellett, akivel jó a szex is és nemcsak. A legtöbb esetben nincs a családban szexuális felvilágosítás. A lánynak meg vagy van szerencséje, vagy nincs. Hány és hány nő marad a bántalmazó kapcsolatban, mert nem kap segítséget a családjától, tabunak számít...

79. kkrisztina72 (válaszként erre: 1. - Enik09)
2016. dec. 8. 19:13

Örülj neki!

A legnagyobb fiam és a párja Dóri idén lettek 25 évesek és áprilisban lesz TÍZ éve,hogy összetartoznak.Leérettségiztek,diplomáztak 3.éve Angliában élnek boldogan.

Múlt héten,Párizsban eljegyezte Benci Dórit.

Úgyhogy nem kell tizet,huszat kipróbálni...

78. gribedli*** (válaszként erre: 70. - Csikil4ny)
2016. dec. 8. 19:04

Miben tévedek? Nem írtam olyat, hogy nem lépnek fel az anyák. Azt sugalltam, hogy egy anyának a szíve megszakad, hogy mit művelnek a lányával. Mert ugye az a tisztesség, hogy szűz legyen. Ezt nem érti meg egy fiús anya, mert a fiús anyáknak gondolom az a fő, hogy jajistenem, nehogy valami ribit hozzon haza a gyerek. Illetve régen az anyósok biztos így gondolkodtak, hogy a meny legyen habtiszta becsületű, mintha a becsület ezen múlna.


Aztán az mekkora hülyeség, hogy csak azzal lefeküdni, akiel is vesz. Na, ilyen is volt régi korokban: csak akkor vették el feleségül a lányt, ha biztosra tudták, hogy tud gyereket szülni. Ennek egyetlen módja az volt, hogy esküvő előtt szex ugye. Megvolt a szex, nem maradt terhes, hát istenem, nem vették el. Oda kellett adnia magát, hogy házasodjék, de el sem vették. A "becsület" meg már odalett, és többet nem tett neki házassági ajánlatot más, hiszen már nem szűz.


Az, hogy a középkorban így gondolkodtak, hát elég szar, de elmúlt. Na de hogy még most is ez alapján dőljön el, hogy ki a "becsületes", ki a "tisztességes", gáz. Mondom ezt úgy, hogy házasságban élek elég régóta, szerintem csak azzal házasodjon az ember, akit szeret. Nem azért kell szeretni, hogy elvesz-e, hanem ahhoz kell hozzámenni, aki bebizonyította, hogy szeret, közös döntés. Semmi baj nincs azokkal a nőkkel, akik nem házasok, vagy nekcsak egy partnerük volt, van, mert nem ettől csorbul vagy sem a becsületük.

77. c601b1f339 (válaszként erre: 67. - Gribedli***)
2016. dec. 8. 14:31
Egyetértek, a nő is ember ebből kellene kiindulni, de legtöbbször még az egyenjogúság látszata sincs meg. Férfiként el sem tudom képzelni, hogy a másik nem csak a nemi szervet lássa bennem, hogy tárgyként vagy szülőgépként tekintsem rám. De az is rohadtul irritálna már rövid távon is ha burkolt módon állandó szexuális zaklatásnak lennék kitéve. Arról nem is beszélve, hogy egy életen keresztül többet és jobban dolgozzak kevesebbért teljesen megalázó. Sorolhatnám ezeket a hülye dolgokat egész nap, de visszatérve a témához, ahány ház annyi szokás. Ha kipróbálsz más férfiakat akkor vagy bejön vagy nem, ha túl sokan lesznek a próbakomák, egy idő után már nem hozzák a hatást, megemelkedik az ingerküszöböd. Nagyapám azt mondta, hogy ha beállsz prostinak a kupiba, akkor számíthatsz arra, hogy lesz aktus és olyan is ami nem tetszik majd, de hoztál egy döntést, csinálni kell, de hozhatsz más döntést is és akkor azt kell csinálnod. Tehát, hogy abszolút monogám kapcsolatban él valaki és az jól is működik, annak örülni kell. Az életben egyébként is minden viszonylagos, vannak akiknek egy idő után a swingerklubok világa, bdsm-partyk is kevéssé válnak. A lényeg, nem, hogy nem kell bánni, hanem örülni kell egy stabil párkapcsolatnak. Kicsit összevissza írtam, ahogy jöttek a gondolatok...:)
76. c73db520ef (válaszként erre: 75. - 328e1b30ab)
2016. dec. 8. 11:18

A vilag legtobb tajan altalanos.

Es mindegy, hogy azsiai vagy europai.

75. 328e1b30ab (válaszként erre: 74. - Csikil4ny)
2016. dec. 8. 11:13
Sajnos igen. A zsidó-keresztény kultúrkörben is nagyon nagy a nőelnyomás.
74. csikil4ny (válaszként erre: 72. - 328e1b30ab)
2016. dec. 8. 10:56
Nem is kell ilyen messzire menni: itt a hoxan is vannak olyan nok, akik bunnek tartjak a szexet, a kereszteny kulturanak is megvannak a maga hibai, berogzultsegei.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook