Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
358. barbye123 (válaszként erre: 357. - R-é-k-a)
2011. jún. 2. 16:07

hát azt én is remélem!!!!!

köszönöm szépen!!! :)))

357. R-é-k-a (válaszként erre: 349. - Barbye123)
2011. jún. 2. 16:06
Szia Barbye! Jajj de jó, Gratulálok. Remélem minden rendben. Vigyázzatok magatokra! :)
356. gubaj05
2011. jún. 2. 15:58

Egész nyugis napom van! Kitakarítottam, reggel megfőztem nemsoká indulunk sétálni a leányzóval!


Macilány: szugerálás beindult!

355. Skittles (válaszként erre: 354. - Macilány)
2011. jún. 2. 11:02

szugerálunk Macilány..... mmmmm.....zzzzzz....mejnen már lefele a mérleg. A torna jótékony hatása később jön meg. Ha erősítő edzés, akkor a zsírocskák átalakulnak izommá. tehát nem elfogy, viszont az izomnak több energifelhasználásra van szüksége.....vagy? na most jól belegabajodtam ebbe

lényeg, hogy NE ADD FEL! KITARTÁS! és arra gondolj, hogy nem fölfele ment....már ez is egy jó érv :p

2011. jún. 2. 10:57

SEGÍTSÉG!

Szugeráljatok nekem is valamit! Május 26-a óta, azaz 1 hete se fől, se le... de nem adom fel, csak olyan jó lenne már látni valami haladást!


Diéta szempontjából egyébként minden oké... 2 napja próbálkozom a tornával is... de semmi eredménye :(

353. Skittles (válaszként erre: 349. - Barbye123)
2011. jún. 2. 10:56

Gratulálok neked!

na és kíváncsian várjuk a fejleményeket:)

352. gubaj05 (válaszként erre: 349. - Barbye123)
2011. jún. 2. 10:53

IRÁNY A DOKI!!!! Az első jó tanács (én 22 kg híztam terhesség alatt) nagyon figyel oda a nassolásra és az esti evésekre én is így csinálnám legközelebb mert még mindig azt a 9 hónapot próbálom ledolgozni!

(92kgmal mentem szülni)


NAGYON JÓ EGÉSZSÉGET KÍVÁNOK és várom a fejleményeket! Puszi

351. Macilány (válaszként erre: 349. - Barbye123)
2011. jún. 2. 10:51

Gratulálok!!!!!!!

Millió puszi és ölelés neked!!!!!!

Vigyázz magatokra!!!!!

350. gubaj05 (válaszként erre: 346. - Barbye123)
2011. jún. 2. 10:50
Képzeld el mikor nekem kiderült, hogy valaki lakik a pocakomban volt vagy 2 napig mensim ami nem volt furcsa mert amúgy is csak 3-4 napig tartott mégis úgy éreztem vennem kell egy tesztet, mert a tüneteim nem szűntek meg, hasfájás, mellfeszülés és érzékenység no meg az állandó pisilés. Szóval egyik nap vettem egy tesztet és napközben megcsináltam és nagyon halványan ugyan de két csíkos lett. Másnap doki és most itt rohangál körülöttem:) szóval bármi lehet!!! DRUKKOLOK!!!
2011. jún. 2. 10:48

Lányok nem bírtam tovább....

Teszteltem!!!!

és babás vagyok!!!!!

a képeimnél van kép a tesztről....

betojok.... de mostantól fogyizni nuku.... de az egészséges táplálkozás marad!!!!

további szép eredményeket nektek!

348. Skittles (válaszként erre: 346. - Barbye123)
2011. jún. 2. 10:43

Hát nagyon drukkolok neked én is:)


Olyan lehangolt vagyok még mindig, ilyenkor szokott rámtörni a falási roham....ettem padlizsánkrémet, amit az este készítettem, és nem kenyérre kentem rá, hanem egy szelet sajtra. Jó a sajt is zsíros meg minden, de csak egészségesebb, mint egy nagy szelet házikenyér. Bekészítettem fél liter vizet, és olvasgatom a naplókat, cikkeket... meg lakást keresek:)

347. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 346. - Barbye123)
2011. jún. 2. 09:41

Szia Barbye!


Pont azon gondolkoztam, mi lehet veled, és voltál-e már dokinál.:)

Én vennék a helyedben 2 féle tesztet biztos, ami biztos alapon. A legbiztosabb viszont a doki.

Ha rászánod ma magad, naaaagyon drukkolok!!!:)

2011. jún. 2. 09:21

sziasztok lánykák!!!!

eléggé készen vagyok.... enni nem eszem többet mint eddig, menstruálnom kéne de 3. napja késik....

örülnénk egy babunak.... de az elmúlthónapokban is késett.... de most olyan furi....

szerintetek ha napközben tesztelek mutathat valami jót nekem?

2011. jún. 2. 09:18

Jó reggelt lányok!


Skittles, ne ad fel..sajnos van ilyen. Nekem 6 napig állt a mérleg 75,4-en, Kelnorem tartotta bennem a lelket...egy dekát sem mozdult. 6 nap után (feltételezem mert mérgemben már szétfutottam magam) egyik napról a másikra 60 dkg-val kevesebb lettem. Azóta most megint haladok lassacskán.

Biztos, hogy veled is így lesz, csak nem szabad feladni..kitartás!!! És persze szugeráljuk is! :)


Ma egész jól indult a napom, már nagyon közeledik a hétvége. Alig várom a 2 nap pihit.:)

Gubaj, nagyon megirigyeltem a tegnapi eper szüretet, úgyhogy reggel szedtem is magamnak egy maréknyit munka előtt... most ez lesz a délelőtti kajcsim:)


Szép napot Nektek, ne bűnözzetek!:)) Inkább napozgassatok, amíg jó idő van.. Hétvégére sajnos megint nem sok jót ígérnek.

344. Skittles (válaszként erre: 342. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 2. 07:38

Jó reggelt csajok!

Ma nagyon elkenődtem....csak 20 dkg....hogy lesz ebből -3 jövő vasárnapig??????

Na de nem adom fel, hátha beindul, csak most egy kicsit ott álldogál. Megpróbálok jobban odafigyelni.


Ti hogy vagytok?

343. gubaj05
2011. jún. 1. 20:43

Sziasztok!


Aysha feltételezésed helyes egész délután kinn sütkéreztünk a gyermekkel és szinte faltuk a friss epret. Most értem haza zumbáról sajnos utoljára tudtam menni a héten, de majd előveszem RR 20 perceseit holnapra meg utána!


Én azt mondom hét végére mindenkinek meg lesz az áhított heti mínusz, hisz ahogy olvasom ez egy nagyon lelkes, szorgalmas elszánt csapat!


Én megint csak pénteken méretközöm eddig ez bevált!


További szép estét!

2011. jún. 1. 13:44

Hello Lányok!


Skittles az a 3 kg meg kell, hogy legyen.. szugeráljuk:)

És gyógyulj meg gyorsan, remélem ma már nem olyan rossz a helyzet, és a sós fürdő használt.

Többieknél mi újság? Mindenki ezerrel sütkérezik a napon?:)

Én most ebédeltem,... a változatosság kedvéért csirkét.

Naaagyon nyűgös napom van, alig várom, hogy hazaérjek.

2011. máj. 31. 23:23

Na megjöttem, igaz csak 45 percet, de zumbáztam. nem bírtam tovább. Nem tudom mi lett, felfáztam, vagy összeszedtem vmit, de hihetetlenül fáj, begörcsölt a hasam. vmi nem okés:(

megyek és beleülök egy kád sós vízbe. remélem segít.


nekem is szugeráljatok kicsit. jövő hét végére legyen meg a 3 kg minusz. aztán mondom tovább is:D

2011. máj. 31. 23:15

Ismét itt:) Csak jöttem elköszönni és jó éjszakát kívánni.:)


A futás ma elég szánalmasan ment a tegnapihoz képest. Mindig beleesek a hibába, hogy a hétvégi pihi után túlhajtom magam... aztán 2 napig csak vánszorgok, mert itt fáj.. ott fáj.De a kötelező 50 percet végigküszködtem.


Gubaj, ezzel én is pont így vagyok. Igazából már holnapra szeretném azt a 60-at, de ha augusztus végére sikerülne elérni annak is eszméletlenül örülnék.


Réka, remélem gyorsan letudod a fogdokit, és elmúlik a fogfájásod.. az naaagyon rossz tud lenni.:S Mérleggel meglátod tényleg sokkal egyszerűbb, kell a kontroll.


Skittles, rám is így hat ez a kis csapat. Ma már nagyon nem volt kedvem elindulni, de olvasgattam aztán gyorsan bejelentettem, hogy megyek futni.. és akkor már muszáj volt ( onnantól kezdve még húztam egy órát...legalább, de csak elindultam)


Ha Ti nem lennétek, szerintem mostanában könyvelném el, hogy egy feladott fogyókúrával ismét gazdagabb lettem, és képtelen vagyok visszaszerezni a régi formám. Viszont most elszántabb vagyok, mint eddig bármikor.:)

Szóval köszi lányok az elmúlt két hetet:)


Szép álmokat, és sok-sok kitartást holnapra! Jó éjt!

2011. máj. 31. 21:50

Sziasztok csajok!

gondolkodtam, hogy tornázzak-e vagy sem, de olvasva a hozzászólásokat szégyen volna lefeküdnöm torna nélkül, ugyhogy léptem is:D

338. gubaj05
2011. máj. 31. 21:20

Szép estét Hölgyeim! Csak így tovább mindenkinek!


Mai zumba kipipálva ebéd óta semmi csak folyadék nagyon akarom a 60kg -ot július végére! (de ha augusztus vagy szeptember lesz belőle sz se baj csak legyen)


Mindenkinek szugerálok és szorítok és próbálok gyakrabban írogatni, hogy nehogy valaki feladja!

2011. máj. 31. 20:17

Hajrááá Csajok:)! Nekem is sokat számít,hogy olvashatom itt a siker-storykat:)..nem feladni, nem hisztizni, csak keményen!!!

<3

2011. máj. 31. 20:05

Sziasztok! Aysha olyan ügyes vagy, hogy mindig futsz. Én már napok óta nem mozogtam, mondjuk az evést se vittem túlzásba, főleg hogy most fáj a fogam. :(

Még mindig 80kg vagyok, de mostmár van mérlegem (eddig nem volt) úgyhogy most figyelek minden változást. Nem hagyom, hogy ennél több legyek.


Gubaj Te is nagyon szorgalmas vagy ahogy látom :)


Ha nem lenne ez a fórum, akkor én most tuti

valami chips-et vagy édességet ennék. Ma fél 7kor vacsoráztam és ma már nem is eszek. :)

2011. máj. 31. 17:37

Kelnorem, .. rajtam nem fog múlni,szugerálom ezerrel.:DD

A lényeg, hogy az a bizonyos fari legyen mindig szem előtt..:))


Gubaj, örülök, hogy megúsztad a hétvégét. Ez így igazságos, ha egész héten lelkiismeretesen zumbáztál, szaladgáltál Léna után...lassan lehet úszhatsz is utána, ha majd nagyon belejön a pancsiba:)


El sem hiszem, de vége a májusnak. Egyébként a képeim közé felraktam az okos kis progim májusi képét, amibe vezetem hogy mennyit futok, eszek. A konklúzió: 20 nap alatt 4.8 kg.:)

Ha júniusban is lecsússzanna mondjuk 5-6, akkor már naaagyon-nagyon elégedett lennék.:))


Most indulok futni. Este már ne rosszalkodjatok! Puszi mindenkinek!:))

2011. máj. 31. 16:53

Én szugerálom szívesen mindenkinek...csak össze ne kavarjam, hogy kinek mennyi az álomsúly?:D nehogy aztán gondok legyenek belőle:D...

Eddig gubajnak és aysha-nak 60...ezt nem nehéz fejben tartani...többieknek is javaslom, hogy bátran írják le ide az az álom súlyt, ssőtt gondoljanak rá annyiszor egy nap ahányszor csak lehetséges, és SIKERÜLNI FOG:)

MÉG valami...azért NEKEM IS szugeráljátok már azt az 50-et ha kérhetem...meg hogy FORMÁS legyen vagy én nem tudom:D

333. gubaj05
2011. máj. 31. 12:46

Sziasztok!

A strand remekül sikerült imádta a kis manóm, igazi kis vízi szörny:) És igen még zumbázni is elmentem, de a nap hatására gondolom én borzasztó fejgörcsöm volt uh ezt most nem élveztem annyira mint szoktam, de a lelkesedés maradt ma is megyek. Stabilan tartom a 68at uh a hétvége nem kavart be. De nekem is lehet szugerálni azt a 60at!


Mai nap: reggeli nem volt csak ebéd. Tojás, paradicsom, paprika uborka kis sonka!

332. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 330. - E6e5405fd3)
2011. máj. 31. 09:49
Naaaa jóóó, 1-2 hónappal is ki tudok egyezni azt hiszem:D
2011. máj. 31. 09:47

Megértem,..még szerintem is korai. Csak azt gondoltam, hogy te is azon szerencsések közé tartozol, akik órára pontosan ki tudják számítani.

Akkor mától drukkolunk nektek naaagyon!!!..:))

Kelnorem szugerálása is tuti hatásos ...tanúsíthatom.:)

És ne idegeskedj, akkor inkább kivételesen engedélyeznénk 2-3 kocka csokit, csak hogy termelődjenek azok a bizonyos a boldogsághormonok.:))

2011. máj. 31. 09:28
Aysha, hidd el szívesen szugerálnám azt a 60-at:D...pk legyen hatvan:) nem igérem, hogy hnapra...de hamarosan:)...mit szólsz?:D
329. barbye123 (válaszként erre: 328. - 65ee7f8f80)
2011. máj. 31. 09:21

az a baj hogy máskor is szokott késni pár napot.... nem költök feleslegesen tesztre... majd ha egy hetet késik akkor veszek egyet....

rossz mert lassan 2 éve volt egy spontán vetélésem.... (nem tudtam a babáról, késett)

aztán elment.... és azóta figyelem magam... meg várom hogy sikerüljön.... nem szeretném elrontani....:( rossz ez így....

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook