Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
328. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 326. - Barbye123)
2011. máj. 31. 09:15

Azt elhiszem, hogy nem egyszerű így bizonytalanságban. Bár egy nap még nem jelent semmit, és a diéta is bekavarhat.

Tesztet már csináltál?

2011. máj. 31. 09:13

Jó reggelt mindenkinek! :)


Kelnorem...királylány vagy, a woodoo nagyon működött. Ma reggel a mérlegen, 74,7 volt (75,4 helyett).. holnapra szugerálhatnál, hogy 60 kg legyek:D

Most reggeliztem. Főtt tojás, ubival...nem kedvenc, de nem volt jobb ötletem, és másra nagyon időm sem.


Skittles, neked hogy indult a napod? Többiek? Itt a jóidő és mindenki nagyon elcsendesedett. :P

Érthető, szívesebben napozgatnék, sétálgatnék most én is. :)

2011. máj. 31. 09:09

sziasztok lányok....

rég voltam....

kicsit meg vagyok zuhanva.... tegnap kellett volna megjönnie eddig semmi.... bár mondjuk örülnénk egy babynek tervezgetjük....

jajjj és ez a várás kikészít.... de a hűtő még tele van nem támadtam meg....:)

hát fogyogatok sztem kiló most nem ment le de a hasamon látszik!!! szép napot nektek!

2011. máj. 31. 08:39

sziasztok csajok!

hogy vagytok?

2011. máj. 30. 23:05
Hát a mérce az a farmer:D...meg még van egy két ruha a talomban...nekem tényleg az a fontos, hogy minusz egy két kg,és formálódjak...de iszonyú nehezen megy:(((...tisztán emlékszem, hogy annó, amikor 65kg voltam sokkal kevesebbet szenvedtem... az első 10kg tényelg "leolvadt" rólam...
2011. máj. 30. 23:01

Kelnorem, reggelig ne is hagyd abba, így hátha lesz hatása.:D Cserébe szugerálom a farid & persze téged is! Ez a minimum!:D Már akartam is kérdezni, hogy neked mi a mérce, ha nem elsősorban a mérleg.


Gubaj...szerintem Léna tett róla, hogy az anyukája diétáját ne szabotálja az a kis reggeli péksüti. Ha jól sejtem duplán ledolgoztatta :) Remélem jól sikerült a strand is, és ha ezek után a zumbához is volt erőd, akkor tényleg le azzal a bizonyos kalappal:)


Skittles, ha visszaolvasgattál,akkor láthatod, hogy ezt a hétvégét általánosan is fekete pontosnak nyilváníthatjuk.:)Viszont mindenki vezekelt érte, ahogy illik, és szerintem ez a lényeg. A tornáért egyébként is jár a mai piros pötty... én megszavazom:)


Nekem nem volt rossz napom.. csak kicsit nehezen indult, de lássuk be hétfő van:).

A kajcsival nem volt gond, ahogy a nagy könyvben meg van írva, fehérje, semmi szénhidrát ( kb 40g összesen). Este voltam szaladgálni is...ééés nagyon jól ment.:) 50 percet egyben végigfutottam, ebből 15öt meg is húztam rendesen. Az egyetlen gondom, hogy mindig hányingerem van utána. Nektek nem szokott edzés után az lenni? Én mindenkitől csak a farkasétvágyat hallom,.. amit el sem tudok képzelni. Örülök, hogy ha az a fél liter víz lecsúszik valahogy.

2011. máj. 30. 22:23

Sziasztok csajok!

Nem tűntem el, csak megint összeszaladtak a dolgaim. Tegnap nem annyira voltam ügyes, sőt fekete pontos...este lecsúzott süti, és 7kor egy mézes csirkemell saláta. De ma kompenzáltam:D s tornáztam is 1 kerek órát:D

Nektek hogy telt napotok?

2011. máj. 30. 22:15

Léna??:) de szép neve van:) gratulálok:)!

Reggelire szerintem azért még megbocsájtható egy sajtos croissant-os áffér:)...

Aysha még mindig szugerálom azt a mérleget:)..illetve nem is a mérleget, hanem téged:)!!

Nálam annyi a helyzet, h. tegnap félve felvettem azt a farmerom, ami már pár hónapja nem igazán jött rám:)...és SIKERÜLT magamra húznom, SŐT be is gombolni DE azért még koránt sem úgy áll (azaz feszül mint állat), ahogy régen:P...úgyhogy még én sem "adhatom" fel...

320. gubaj05
2011. máj. 30. 12:52
Sziasztok! Én a reggelemet máris bűnözéssel kezdtem reggel 7 és egy sajtos korászon (nem tudom máshogy leírni) azóta semmi szigorúan csak citromos víz vagy 1,5 és hol van még a nap vége:) este zumba délután strand és délelőtt tempós séta volt Lénával(ő a gyerek) szóval remélem ez az egy péksüti hónapok óta először megbocsátható! Most mennem kell magamra szabni a fürdőruhám mert tavaly ősz óta összementem :)
319. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 318. - E6e5405fd3)
2011. máj. 30. 11:13

Kelnorem, nagyon remélem, hogy hatásosan voodoozod a mérlegem, mert úgy néz ki más már nem nagyon segít:DDD

Ha jól számolom 4-5 napja meg sem mozdult.


Hétköznap minden nap futkározok egy órát,hétvégén sajnos nem nagyon tudom megoldani, de jöv. héttől lehet ezen is változtatok.


Még abban bízom, hogy a hétfői futás általában másnapra -0,5kg szokott hozni(valószínüleg kiizzadom a hétvégén elraktározott vizet. Tuti nem a zsírpárnákból megy le, de azért olyan jó látni). Ha csak 20 dekával leszek kevesebb holnapra én már azzal is nagyon-nagyon boldog leszek.


Éhség ellen nekem is az édesítős puding ami bejött,már ketten szavaztunk rá Macilánnyal..egy próbát lehet megér.:),..illetve a protein shakek..vannak nagyon fincsik (mogyorós-csoki, fehér csoki-mokka,.. gyümisek..)

Sajnos ha éhes vagyok én leginkább az édességet kívánom. Egy pöri, vagy melegszendvics ritkán hoz lázba.:)

2011. máj. 30. 09:55

Enyje-benyje Csajszikáim:)!

A héten, tessék betartani mindent, amit elterveztek!

Aysha te jársz valamerre mozogni???

Most már azért jó ideje stagnál a súlyod, úgyhogy sztem ideje lesz ha elindul de azonnal lefelééé!!

SZUGERÁLOM:)!!!Remélem hnap már 74,-el kezdődik!!!:)))!!!Gondolj te is erre:)!!

2011. máj. 30. 09:11

Jó reggelt Lányok!


Hogy indult a hétfőtök? Nekem kicsit borúsan...nem sok kedvem volt reggel felébredni...mondanom sem kell a mérlegen még mindig 75,4kg... ettől sem lett felhőtlen jó kedvem.:(


A hétvégém nekem sem volt makulátlan. Vendégségben nehéz azt mondani, hogy köszi nem kérek semmit. Szerencsére falatokkal kibekkeltem valahogy. Úgy számoltam, hogy 700-800kcal-nál így sem ettem többet naponta, de ebben aztán volt minden. Pattogatott kukorica, panírozott rántott hús, rántott hal, túró szelet...Ma szigorúan protein-shake napot tartok vezeklésül.:(


Szép napot mindenkinek, ügyesek legyetek!:) Igyekszem ma én is összekapni magam, ha már a hétvégém ilyen lazára sikerült.

316. gubaj05
2011. máj. 29. 22:06

Sziasztok!


A hétvégémről annyit, hogy sok-sok bűnbe esés és lazítás. De a holnap, na holnap vége a lazításnak szigorú odafigyelés és mozgás!


Mindenkinek sikeres hetet kívánok!!!

315. R-é-k-a (válaszként erre: 313. - E6e5405fd3)
2011. máj. 29. 12:09

Helló.


Én is eperrel, vagy ha már nagyon kívánom a csokit akkor túrórudit szoktam enni. Egy nap egy db szerintem nem sok. Ha én előttem lett volna raffaello, tuti nem álltam volna meg 3 db-nál! :)


Remélem jól telik mindenkinek a hétvége.

Kitartást Nektek! :)

314. Macilány (válaszként erre: 313. - E6e5405fd3)
2011. máj. 28. 23:21
Én az édesség utáni vágyamat tejbezabival, vagy édesítővel főzött pudinggal szoktam csillapítani... illetve most eperrel, cseresznyével!
2011. máj. 28. 23:11

Sziasztok!:)


Tényleg kicsit mindig "meghal" a fórum 7vgn:)...én ma kicsit bűnöztem :(...3kindertejszeletet benyomtam a napfolyamán, meg 2updates pudingot, viszont normális kaját alig ettem, mert vhogy nem kívántam...ezek a pirosnapok mindig ezt váltják ki belőlem:)...szerencse, hogy nincs a közelemben sugarshop:P azt hiszem 10kg gumicukrot megtudnék enni egy ültő helyemben:).

Egyébként, olvastam, hogy inkább gumicukorból egyél pár falatot mint csokiból, ha diétázol mert azokban kevesebb a kcal.

Ha rátok tőr az édességéhség, ti ezt hogyan oldjátok meg?

Macilány, elismerésem, hogy 3db raffaelónál megtudtál állni:)...én nem bírnám ki...nem tudok "megálljt" parancsolni az a baj:)

2011. máj. 28. 22:34

Minden hétvégén kihal a fórum:) de ez így "normális" mindenki a családjával tölti ezt a kis időt!


Jó éjt Mindenkinek!

311. Macilány (válaszként erre: 310. - Skittles)
2011. máj. 28. 10:41
Gratulálok, nagyon ügyes vagy! Csak így tovább!
2011. máj. 28. 07:26

Jó reggelt csajok!

no vége a 13 naposnak. -4.8 kg-al zártam. Lehetne több is, de ennek is nagyon örülök. És köszönöm, mert titeket olvasva sikerült kitartani nehéz pillanatokban, és nem feladni.

Mostmár megpróbálok egészséges kajákat enni, mértékkel, és mozgást is meiktatni. Következő célom: két hét alatt 3 kilónak búcsút inteni

309. Macilány (válaszként erre: 308. - Gubaj05)
2011. máj. 27. 21:41
Nagyon köszönöm! Ti vagytok a legnagyobb segítség... a támogatásotok pótolhatatlan!
308. gubaj05 (válaszként erre: 307. - Macilány)
2011. máj. 27. 21:29
na ez igazán remek! csak így tovább nagyon jól haladsz!
2011. máj. 27. 21:21

Sziasztok!

Nem tüntem el, csak a tegnapi délutános műszakomból éjfélkor értem haza, ma meg már reggel 7-re mentem vissza...

Tegnap epret, cseresznyét és puffasztott rízs szeletet ettem egész nap... ja és 3 db Raffaellot... ma reggel 10 dkg-al voltam kevesebb :) Szóval haladok... lassan, de biztosan:)

Nagyon örülök, hogy hétvége van... hétfőn kezdődik a kalóriaszámolós, villámdiétás 4. hetem vége, illetve az 5. hetem kezdete :) majd megírom milyen eredményt tudhatok magaménak:) Eddig úgy tűnik, hogy 4 hét = -6 kg :) Nagyon boldog vagyok!


Szép estét mindenkinek!

306. gubaj05
2011. máj. 27. 20:41
Hahhóóóóó! Hogy vagytok csajok? Kinek, Hogy megy a mai nap? Nekem semmi nem jött össze ma se bicikli, se zumba és lekváros kenyeret ettem persze szigorúan teljes kiőrlésűt :D azért ez kicsit álszentség de ez van! Ráadásul jól felbosszantottak ma uh feszült is vagyok de legalább agyomoridegtől nem vagyok éhes. Minden rosszban van vmi jó...
305. gubaj05 (válaszként erre: 300. - Skittles)
2011. máj. 27. 15:49
NAGYON NAGYON ÜGYES VAGY ÉS KITARTÓ! CSAK ÍGY TOVÁBB... :D
304. gubaj05
2011. máj. 27. 15:47

Szép napot Mindenkinek!

Sajnos nagyon sok dolgom volt ma így csak most tudok írni, egész nap a konyhát sikáltam:( de reggel már alig vártam, hogy mérlegre állhassak és az eredmény 68,5 vagyis 2 hét -1,5 igaz van még 2 napom a hétből remélem az a 0,5 is lemegy. Ma ha minden igaz biciklizek egy kicsit (4 km) utána zumba. Nem hiszitek el de olyan szinten nem voltam éhes ma, hogy csak ezért ettem egy joghurtot, hogy nehogy elszédüljek!


További szép délutánt!

303. Skittles (válaszként erre: 302. - 116199a424)
2011. máj. 27. 14:36
Én pont az ellentétével küzdök, pedig rengeteg vizet iszom, zöldség, joghurt, és gyümi is volt.... Colonix-on gondolkodom, vagyis mondta múltkor a gyögynövényesnél a csajszi, hogy nem a Colonix 'márkával', hanem ugyanazokat megveszem külön töredékébe kerül....elgondolkodtató. Szerintetek?
2011. máj. 27. 13:45

Sziasztok lanyok! Drukkolok mindenkinek :-)


Csak 1 kerdes: nektek nem okoz gondot, ha alig esztek rostosat? En siman meglennek joghurttal, gyumolccsel-zoldseggel, de olyankor olyan hasmenesem van, hogy csak na! Most is ezert estem vissza... ha nem eszek kenyeret, muzlit vagy legalabb krumplit/rizst, egesz nap ki se tudok mozdulni otthonrol.

301. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 300. - Skittles)
2011. máj. 27. 11:42

Naaagyon ügyes vagy, gratulálok!!!:)...olyan sokat nem bűnözhettél, ha 5kg-t sikerült leadnod 2 hét alatt. Arról nem is beszélve, hogy pajzsmirigy gondokkal állítólag 2x olyan nehéz.:))

Örülök, hogy itt vagy...olyan jó látni, hogy ha kitartunk az elhatározásunk mellett, akkor jönnek az eredmények is.

Szerintem ez mindenkinek erőt ad, hogy folytassa...nekem is, annak ellenére, hogy a mérleggel 2 napja nem vagyunk jóban:(


Csak így tovább, és észre sem veszed, olyan gyorsan lepereg az a pár kiló:))


Szerencsére mindjárt ebéd... már kopog a szemem. Hoztam körözöttet...és egy paprikát... Jó étvágyat mindenkinek! :)

2011. máj. 27. 11:04

Hello csajok!

ez az utolsó napom a villámdiétából. -4.8 kgnál tartok, és nagyon örülök. remélem reggelre meglesz az 5. Bár a diéta 8 kg-ot ígér, az sok szerintem és megterhelő a szervezetnek, még ez a közel 5 is 2 hét alatt, de kellett, hogy folytatni tudjam, és lassan kibontakozzak a zsírpárnáim alól. Bűnöztem is, meg sajnos nem sikerült 100%ig betartani, de kb 80%-ra igen. A gyomrom is összeszűkült picit, és nem fogom halálra zabálni magam. csak egészségeset és 6 után nuku kaja.


köszönöm csajok, hálás vagyok, hogy vagytok, mert veletek sikerült, és fog sikerülni:)

2011. máj. 27. 09:51

sziasztok!!!

hát nekem az elmúlt két nap nem sikerült valami fényesre.... ettem pizzát hambit....

de szerencsére megmaradt a -2kg....

lassacskán majd lefogok fogyni remélem !


nagyon ügyesek vagytok, de tényleg!

jó ez a kis csapat!!! elmondjuk örömünket bánatunkat egymást támogatjuk.... nagyon nagyon szupi ez!!!

tegnap egész nap sétáltunk... elfáradtam mint az állat.... kiruccantunk pécsre mucikámmal.... jó volt nagyon... sztem a hambit le is sétáltam amit tegnap ettem! :)

szép napot nektek! :)

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook