Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2011. máj. 20. 09:53

Macilány, persze, hogy meg tudod csinálni.:) A felét hősiesen megcsináltad botlás nélkül, ugyanennyi menni fog most is.:) Főtt tojással és tejjel is.:)


Én amikor böjtöltem, mindig azon gondolkoztam, hogy milyen diétás finomságot fogok csinálni, ha már más is engedélyezett a zöldségleven, teán kívül, és arra, hogy már csak pár nap van addig. Nekem ez segített.:)

2011. máj. 20. 09:16

Jó reggelt!

Elérkeztem a félidőhöz!!!! Holnaptól visszaszámlálás kezdődik, ami a 10 napos diétámat illeti:) Eddig jól bírom, sőt egyre jobban... ma fél kg csirkemell a menű leveszöldségekkel... most megyek a zöldségeshez és fogok készíteni egy isteni, egy mennyei, egy utánozhatatlan csirkés zöldséglevest, persze tészta nélkül... :)

Eddig minden nap nagyon vártam a holnapot, mert az milyen jó lesz... hát a szombat az 1,5 liter tejjel, a vasárnap pedig 10 db főtt tojással fog telni... hát még nem tudom, hogy várom e!? DE MEG TUDOM CSINÁLNI!

2011. máj. 20. 08:41

Jó reggelt Mindenkinek!


Tegnap este már nem volt erőm bekapcsolni a gépet, mikor hazaértem. Pörgős napom volt nagyon, ahogy látom Nektek is.:)

Voltam futni egy laza 50 percet, és enni sem ettem semmit, amit nem lehet..


És hogy irigykedjetek egy kicsit, a mai reggelim palacsinta lesz.:) Na jóó, nem az az igazi, csak szénhidrátszegény (semmi cukor vagy liszt), de így is nagyon jó illata volt mikor sütöttem, és nagyon jól néz ki. Kiváncsi leszek mert ilyet még nem csináltam:)

2011. máj. 19. 23:11

Sziasztok!

Most értem haza munkából... nagyon elfáradtam, sok volt ez a 15 óra... Ma a petrezselymes burgonyámat ettem... jól el voltam vele... és erős voltam, mert egész nap hatalmas Milka csokik és bonbonok voltak körülöttem 15 órán keresztül, de nem ettem egy falatot sem... ismerem magam, egy falatnál nem tudok megállni... Szóval nem hagytam magam elcsábítani!


Jó éjt mindenkinek!

204. gubaj05
2011. máj. 19. 22:10
Sziasztok! Bocsi de csak most érek rá:) a napom remek volt kaja utoljára délben este megvolt a zumba délután hosszú séta a gyerekkel így én rengeteg piros pontot könyvelek el magamnak! A hétvégén nem tudom mennyire leszek aktív, előre is bocsi a hallgatásért, de mindenkinek további kitartást, sok-sok mínusz kilót és nyugodalmas jó éjszakát kívánok!!!
203. barbye123 (válaszként erre: 202. - Skittles)
2011. máj. 19. 19:00

helló!

én is jól vagyok tegnap védkeztem de ma tuti nem fogok!!! mert rossz volt meghazudtolni saját magam

én ma kolbászt ettem 2 zsemlével epret meg almát semmi mást....

további sok sikert :)

202. Skittles (válaszként erre: 200. - Barbye123)
2011. máj. 19. 18:44
kopkopp en vagyok, de csak telorol,igy bocsi az ekezetek miatt. En nagyszeruen vagyok, koszonhetoen, hogy ma ketten is megjegyeztek, hogy: ejha,kinga,te fogytal es ragyogsz. No ez mai napra megadta a motivaciot,hogy el ne csabuljak. Delre fott hal lett volna, estere marha, de friss marhaporkolt volt, kb 15 dkgot megettem belole delkor, es soksok citromos vizet azota. Vacsi nuku es nem is vagyok ehes. Es ti hogy vagytok?
2011. máj. 19. 18:38

Sziasztok és üdv Reni! :)Ma ráálltam egy mérlegre ami remélhetőleg jól működik és kiderült, hogy 78kg vagyok! Végre hetessel kezdődik! :) Már "csak" 10 kg van hátra. :)

Ma nem tornáztam és nem is fogok, besegítettem az esküvőn ma elég sokat takarítottam, rohangáltam stb. Reggel 8kor kezdtük és most értem haza...:S

Hulla vagyok. Már majdnem megcsináltunk egy hetet! :)

2011. máj. 19. 14:40
hú de eltűnt mindenki.... ki hogy van?
199. barbye123 (válaszként erre: 198. - Gubaj05)
2011. máj. 19. 14:40
gratula csak így tovább!!!!
198. gubaj05
2011. máj. 19. 11:02
Túl vagyok a mérlegelésen, egész meglepő ahhoz képest, hogy megvan és előtte megittam egy kávét és vagy 2 deci vizet. Kíváncsiak vagytok ugye? Na jó nem csigázom tovább 69,6 ami egész remek megint jól telik a napom a nagytakarítást leszámítva:) alig várom az esti zumbát:)
197. reni79
2011. máj. 19. 10:07
Amúgy most 63 kg vagyok és örülnék ha le tudnék menni 58 kg-ra!
196. reni79 (válaszként erre: 191. - Skittles)
2011. máj. 19. 10:06

Köszönöm!:)


Én is majd később mesélek magamról.


Sajnos a diétával az a bajom hogy könnyen elcsábulok.Tegnap pl.estig szépen betartottam az előirt napi kalória és szénhidrát "adagot", sőt az esti torna is megvolt aztán a párom behozott egy tál sütit és onnantól vége volt:(

Nem tudtam megállni hogy ne egyek belőle:(

2011. máj. 19. 09:48

sziasztok!

jaj csajok tegnap este én is bűnbe estem....

párom vett magának egy csokis kagylót.... meg nekem is egyet és megettem olyan hét körül....:(

akkor még nem volt bűntudatom mert elfoglalta a figyelmemet egy pici veréb.... kieshetett a fészekből hehe én meg hazahoztam.... etetem... ügyes kis kópé.... fogvájó végével ici pici csirkemell darabkákat eszeget.... még a végén felnevelem....

az ablakpárkányon lakik, szúnyoghálós nem tud megszökni.... csináltunk neki fészket is...


na szóval utánna olyan rossz kedvvel feküdtem le..... jajj nagyyon megbántam.... de többet ilyet nem csinálok tök szar volt utánna.... :(

2011. máj. 19. 09:04
Még nagyon nem ébredtem fel.. szóval hetessel kezdődik, nem 66,7 hanem 76,7..én még mindig nem szoktam ehhez hozzá:)) A 66,7 tetszett volna:)
2011. máj. 19. 09:01

Gratulaaa mindenkinek, Macilány..elképesztő vagy...csak így tovább:)) Örülök nektek nagyon, ma reggelre Ti vagytok a jó hírem, mert nekem a mérleg ma nem sok jót tartogatott.

Tegnaphoz képest fél kilót híztam. Viszont tegnap előtt másfelet fogytam. Igazából számítottam rá, h valamennyi vissza fog jönni, amikor pótolom a vizet a szaladgálás után. De olyan rossz volt látni a 66,2 helyett a 66,7-et.

2011. máj. 19. 08:52

Jó reggelt lányocskák!:)

Akkor kezdeném azzal amit tegnap ígértem. 27 éves vagyok és min 27 helyen laktam eddig( suli, pasi, munka, mindig volt valami ok a költözésre, de az otthonom még mindig apu-anyu háza:)Végül közgazdász lettem, és egy nagykercégnél robotolok irodavezetőként. Másfél éve megtaláltam életem párját is.:) Mivel ő Bp-n lakik, én pedig még egyelőre vidéken, tervben van egy újabb költözködés az év végére.:) A plusz kilókra nincs semmi jó indokom, letettem a cigit, és csokifüggő lettem. Azóta az őrülten sportoló, dietetikus barátaim olyan szinten kiképeztek fogyókúra témában...,olyan lettem, mint egy fogyilexikon:) Maximalista vagyok én is, valamit vagy nagyon csinálok, vagy sehogy. A kitartásommal szokott inkább gond lenni, legalábbis a diétát illetően, úgyhogy kérek mindenkit, ha elegem lenne, és elcsábulnék,'csapjatok a kezemre'!:)

191. Skittles (válaszként erre: 190. - Reni79)
2011. máj. 19. 08:50

Szia!

szivesen látunk:)



Gyorsan mesélek én is kicsit. 22 éves vagyok, tavaly végeztem az egyetemmel, de csak most fogok államvizsgázni. Most besegítek anyunak egy panzió vezetésében, és mindennapjaiba, közben biztosításokkal is foglalkozom. Szingliként élem a mindennapjaim...egyszer rámtalál a herceg(bízo benne), de jól elvagyok köszönöm így is. lassan hozzátartozik az életemhez a fogyókúra. Baj csak az, hogy hangulatevő vagyok, ez mellett nemrég kiderült, hogy pajzsmirigy gyulladásom van, meg alulműködésem....állítólag emiatt is nehezebben megy a fogyás, nem is említem már, hogy mióta szedem a bogyót rá, állandóan éhes vagyok...pffffffff......


na de egy jó hír: újabb 20 dkg tegnap óta


mindenkinek sok sok minusz kilót

190. reni79
2011. máj. 19. 08:22
Sziasztok!Én is próbálkozom kalória és szénhidrát számolással.Csatlakozhatnék?5 kg-ot szeretnék fogyni.
189. gubaj05 (válaszként erre: 188. - Macilány)
2011. máj. 19. 07:43
:) ez remek nagyon nagyon ügyi vagy!!! Már csak 7 nap! Én még nem álltam mérlegre, de tuti plusz lesz mert mikulás van :(
2011. máj. 19. 07:06

Jó reggelt! Újabb 1 kg mínusz!!!!!!!!


Azaz 3 nap = -2,5 kg!!!!!!!

187. Macilány (válaszként erre: 186. - Hope1104)
2011. máj. 18. 23:13
Most egy 10 napos villámdiétát, egyébként pedig számolom a bevitt kalóriákat. Valahol korábban... 16-án leírtam a pontos "diétát".
186. Hope1104 (válaszként erre: 185. - Macilány)
2011. máj. 18. 22:44
Macilány Te milyen fogyit csinálsz ? :)
2011. máj. 18. 22:41
Bocsánat, de már megint én... az előbb elfelejtettem, hogy végül ettem ma még 5 dkg sajtot, így összesen 758 kalóriát, illetve elkészítettem holnapra a burgonyát. A petrezselymes burgonya mellett döntöttem és abból ettem pár darabot igazán csak kóstolás céljából, ezt nem számoltam bele a kalóriába, de ha hozzá is adnék +100 kalóriát akkor is jó volt ez a nap (szerintem).
2011. máj. 18. 22:34

A tegnap esti kívánságom bejött nektek, azt írtátok... hát holnapra sok mínusz kilót mindenkinek!!!!


Jó éjszakát!

2011. máj. 18. 22:33

Akkor most jövök én :)

Júliusban leszek 31 éves. Pécsen élek a párommal, akivel már 10 éve együtt vagyunk... (az esküvő nem a szívügyünk, így marad a vadházasság) Egy pécsi egészségügyi magáncégnél dolgozom recepciósként, betegeket veszek fel, időpontot adok vizsgálatokra és leleteket gépelek stb.

Pár év múlva szeretnénk gyereket, de én előtte leakarok fogyni jó pár kilót... mondjuk 40-et! Tudom ez nagyon sok, de én ráérek és 7 kg-on már túl is vagyok. :)

Gubaj írta, hogy skorpió és tőle kérhetünk macerálást, ha fel akarjuk adni a fogyit... ígérem jelentkezni fogok! Szóval én Rák vagyok a családcentrikus, babusgató, kényeztető, segítőkész... szóval ha valakinek szeretethiánya van írjon bátran :)

182. gubaj05
2011. máj. 18. 21:50

Sziasztok!

Akkor igyekszem rövid lenni:) a 27et töltöm idén novemberben, a párommal élek együtt és nevelgetjük, szeretgetjük majdnem 14 hónapos kislányunkat. Miskolcon végeztem jogászként bár még az államvizsga várat magára - kisasszony közbeszólt. Az egyetem mellett és várandósságom 37. hetéig egy nyelviskolában dolgoztam mint angol nyelvoktató. Jelenleg itthon vagyok a mi kis mazsolánkkal, és emellett van 1-2 magántanítványom, fordításokat csinálok szóval nem unatkozom. Skorpió vagyok a kitartó akaratos fajtából szóval rám aztán számíthattok ha úgy gondoljátok, hogy fel akarjátok adni senkit nem fogok addig békén hagyni amíg el nem éri a célját mert maximalista is vagyok:)


További szép estét és jó éjszakát!

181. R-é-k-a (válaszként erre: 179. - Gubaj05)
2011. máj. 18. 20:56

Hellóóó. Pont én is erre gondoltam amit írtál!:) Én tegnap aztán nem tornáztam, de ma igen egy órát, ja meg utána futkároztam a kutyákkal! :) Fél 6 fele ettem salátát, meg most egy joghurtot. Sőt még napoztam is ma, mert barnulni akarok, úgyhogy a mai napot rendesen megcsináltam szerintem.

Én most fősulira jelentkeztem, várom az eredményt, munkát sajna nem találok...de most el is vagyok foglalva mert szombaton esküvőre megyek. Előre bocsánatot kérek, azért amit ott fogok enni:S :)

2011. máj. 18. 20:53

Szia Gubaj!


A husi isteni finom lett, én még dobtam hozzá a jénaiba egy fél mini cukkinit is felkarikázva, és a tetejére egy csipet trappista került. Amikor kész lett már elég késő volt, úgy hogy jól eldugtam a hűtőben reggelig... de azért belecsipegettem.:)) Kedvenc listás:)

Egyébként nagyon szívesen hallanék én is mindenkiről valamit, amit szívesen megosztana magáról. Főleg, hogy most már elég családias a hangulat, kevesen vannak itt nap mint nap. Én igérem holnap első dolgom lesz, most viszont megyek futni,.. győzött a lelkifurdim.:)Muszáj, amíg nincs teljesen sötét.

Jó lenne, ha holnap reggel már lenne mit olvasgatni, tényleg kíváncsi lennék rátok csajok, ha már így 'bajtársak' lettünk.


Jó éjt Mindenkinek!:)

179. gubaj05 (válaszként erre: 177. - 65ee7f8f80)
2011. máj. 18. 20:26

Nekem se jött össze a zumba:( anyósoméknál voltunk és nem értünk haza időben, de mintha éreztem volna 2 körül ettem utoljára azóta csak iszok:) szóval nekem nincs lelkiismeret furdalásom!!!


Mit szólnátok ahhoz, hogy ha mindenki mesélne vmit magáról csak hogy eltereljük a gondolatainkat? tudjátok család, munka ilyesmi. NA??? :)

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook