Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2011. jún. 14. 09:21

Jó reggelt Lányok!


Először is elnézést kérek, hogy ilyen régen nem voltam. A Balaton nagyon jó volt, egy nyaralásal felért az elmúlt 3 nap. Voltunk off-road találkozón is, eszméletlen volt, egyszer mindenkinek látni kell, azt ami ott van.:) Szóval tényleg jót tett nekem az elmúlt 3 nap, feltöltődtem, kikapcsolódtam..tele lelkesedéssel, élményekkel kezdtem a kedd reggelt...nagyon rég volt ilyen.:)


Az alakomnak már kevésbé esett jól a 3 nap pihenő, pedig az ellenkezőjére számítottam igazából (legalábbis tegnap estig)

Alig ettem valamit. Halat, csirkét, zöld salit, ahogy számoltam, volt hogy csak napi 3-400kcal. Sokat rohangáltunk, sétáltunk, röpiztünk, tollasoztunk. Ha nem volt olyan étel, amit ehettem, akkor inkább nem is ettem semmit, és időm nem volt arra, hogy magamnak főzőcskézzek. Eközben nagyon sok folyadékot ittam. Kész 'mintafogyis' voltam.:)


Viszont tegnap bűnbe estem, a diétám óta először úgy igazán. Minden egy McDonald's-os shake-kel kezdődött, vagy 700kcal(rendesen több egy napi kajám). Aztán itthon még 6-8db győri édes kekszecske és egy rántott sajt is eltűnt mondván, hogy 3 napig egy hős voltam, a mai napom pedig már úgy is bűnözéssel zárult (és így kb 1800kcal-val).

Reggel közel fél kilóval voltam több, mint ahogy elmentem "nyaralni". Remélem, hogy a nagy része csak a víz, és a tegnap esti kajcsi, és egy-két nap alatt visszatér a mérlegem is a rendes kerékvágásba:)

De most annyira jó kedvem van, hogy még ez a fél kg sem idegesít. És az a shake még így is megérte, mert valami mennyei volt:)) Ma lefutkározom úgy is a keksszel és rántott sajttal együtt.:)

417. R-é-k-a (válaszként erre: 416. - Gubaj05)
2011. jún. 11. 21:16

Szia! Jajj de jó gratulálok, nagyon jó az a mínusz 2 kg! Biztos meg lesz az 5 is.Ügyes vagy :D


Nálam a mérleg még mindig ugyanannyit mutat, de remélem majd jövőhéten már lesz valami változás. Neked is jó hétvégét meg persze a többieknek is :)

416. gubaj05
2011. jún. 11. 20:09

Sziasztok! Gondolom hétvége van így mindenki pihen pláne hosszú hétvége, de azért én gondoltam felnézek. A mai napom eddig rohanás volt délelőtt posta, séta, játék, futkározás Lénával. Délután anyósékkal halálra fagyás a focipálya mellett.

Reggeli 2 szelet rozsos toast kenyér májkrémmel és sok zöldséggel. Ebéd nuku most ettem megy 1/8ad dinnyét. Ohh a lényeget majd elfelejtettem a heti mérlegelés eredménye -2 kg :D erre én sem számítottam nagyon örülök július 19én megyünk nyaralni addigra ha meg lenne a meglenne a 62 az már csak 5 kg és még van kicsivel több mint 1 hónapom pontosan 5 hetem még ha heti -1kgmal számolok akkor is meg lesz most ez a cél! Húúú de nagyon remélem, hogy sikerül... Nagyon számítok rátok csajok!


Jó hétvégét és hasonló sikerélményt Neketek is!!!

415. gubaj05 (válaszként erre: 414. - R-é-k-a)
2011. jún. 10. 22:36

Köszi aranyos vagy!

Úgy látom a mai napon csak mi aktívkodunk itt.

Az én napom röviden a reggelivel be is zárult étkezés tekintetében este megvolt a zumba ja tényleg utána ettem egy kis salit kíváncsi vagyok a holnapi mérlegre! Úgy izgulok, hogy nem is vagyok álmos csak aztán nehogy nagyot koppanjak:)


Törökbe én is vágyok vissza 12 voltam mikor utoljára jártam ott az meg lassan 15 éve volt úúú de elment az idő...


Jó éjt Mindenkinek!!!

2011. jún. 10. 14:11

Sziasztok. Tegnap grilleztünk... hát nem igazán fogtam vissza magam, de azért tele se ettem magam. 7 órakor ettünk, az még nem olyan késő szerintem. Tornáztam azért egy órát.


Gubaj: köszönöm a szugerálást!:) Meg ne foglalkozz azokkal a nádszálkisasszonyokkal, szerintem Te is csinos vagy :)


Ma eddig egy győri édes szendvicset meg egy szelet bountyt ettem mert voltam délelőtt szegeden a Vogavadászaton, tudjátok a Neo-val lehet utazást nyerni, de sajna nem nyertem :( Pedig úúúgy elmentem volna Törökbe!:)


Szép Napot mindenkinek!

413. gubaj05
2011. jún. 10. 12:19

Szép jó napot!

Azt hittem mire géphez jutok itt már tele lesz csacsogva a fórum, de csalódnom kellett :(

Remélem azért mindenki jelentkezni fog.

Tegnap este megkívántam a sült virslit a hogy a páromnak csináltam így ma az volt a reggelim a pénteki mérlegelést elhalasztottam holnapra hisz még ma este zumba! Egyenlőre ennyi nagyon várlak Titeket! Puszi Csajok

412. gubaj05
2011. jún. 9. 21:16

Sziasztok! Amilyen laza volt a tegnapi nap olyan pörgősre sikeredett a mai. Délelőtt vásárlás utána főzés hús leves, petrezselymes krumpli, rántott hús, tejfölös uborka saláta, de én ebből csak salit ettem meg pár szem krumplit mert imádom. Aztán 3ra mentünk Lénával az orvoshoz elkapott vmi bőrfertőzést a strandon, utána apa szezonzáró meccsére mentünk úgy volt, hogy hatalmas pizzázás meg sörözés lesz de vesztettek így az egészből nem lett semmi (örültem de csak a pizza miatt) és már a fürdetésnél is vagyunk utána zumba és most itt vagyok.


Nagyon elfáradtam és ma csini nap volt zumbán és kicsit odacsapott az egómnak. Csak nádszál királykisasszonyok voltak. uh nem is ettem mikor hazaértem.


réka: jövőhétre hetesssel fog kezdődni szugerálok!

2011. jún. 9. 20:48

Szió!


Köszönöm, aranyos vagy.:)

Látom még mindig csak kettecskén vagyunk...lassan azért remélem előkerülnek a többiek is.:)

Ma nekem is dekára ugyan annyi volt a mérleg, mint tegnap...de már nem idegesítem magam. Amikor egy hétre megállt teljesen, az bosszantó volt, de újra elindult..azóta nem stresszelek rajta (nagyon).

Fogadni merek, hogy jöv hét ilyenkorra már neked is bőven 7-essel kezdődik, majd meglátod.:)

Még csak most indulok futni, ha ezt így folytatom lassan éjfél körül fogok elindulni.:) Jó lenne valahogy visszatérni a délutáni rendszerbe.:)


Egyébként túl vagyunk a szülinapozáson, és letudtam egy fél korty pezsgővel. Szerencsére az igazi ünneplés hétvégén lesz vacsicsatával, vagy 20 fogásal, tortával, munkatársakkal,stb. Pont kimaradok belőle.. de kivételesen annyira nem bánom:)


Jó tornát neked,Réka! És szép estét mindenkinek! Futás után még felnézek, puszi! :)

2011. jún. 9. 15:42

Szia Aysha! Én itt vagyok csak nincs semmi különös amit írhatnék. Idegesít ez a hülye mérleg, megint csak alig vagyok több 80-nál, ma 80.3-at mutatott, csak lenne már 79, valamennyi! Ááááá! :(

Majd este még írok, ha tornáztam meg ilyesmi.

Isten Éltesse Anyukádat:)


Többiek?Merre vagytok?


szia:)

2011. jún. 9. 13:47

Sziasztok!


Itt mindenkit elvitt a vihar?:) Mi a helyzet veletek?

Nekem ma elég borús napom van.. minden értelemben Kicsit rosszul viselem ezt a semmilyen időjárást (szó szerint sötét van az irodában, és fel kellett kapcsolni a villanyt, hogy lássunk valamit.)

Este viszont már jobb kedvem lesz.:) Ma van az én legdrágább anyukám szülinapja:)) Délután még elszaladok, nézek neki valami helyes kis meglepit...csak addig kell itt kibírni valahogy.

2011. jún. 8. 22:53

Sziasztok!


Ezek szerint ez ma a dicséretek napja. Gubaj, téged az edződ, engem pedig a munkatársak dicsértek. Naa jóóó, a dicsértek enyhe túlzás az esetemben.:)) Volt egy "mi van veled, nagyon össze vagy esve" és "jársz edzeni? Már látszik" Igazából az előbbit is bóknak vettem, ..akitől kaptam, tudom, h úgy értette:)

A fürdőruha témában igazad van, és végül is sokkal jobb a helyzet, mint mondjuk egy hónapja..:) Bár ahogy a dolgok állnak, lehet esernyőre és villámhárítóra nagyobb szükségem lesz, mint bikinire:) Majd meglátjuk.


Azért, hogy nyugodt legyen a lelkiismeretem voltam ma is futni, 55perc kipipálva. Enni alig ettem. Mivel reggel itthon hagytam az ebédem és egész nap egy kis adag tonhalsalátát sikerült beszereznem, előtte reggelire 3 kanál zabkorpát proteinnel. Munka után rohantam bevásárolni, csavarogtam kicsit húgival, utána elmentem futni és már olyan késő volt, hogy a vacsit el is felejthettem gyorsan. Nem baj, majd holnap reggel pótolom.


Réka, remélem hamar elmúlik a fogfájásod. Holnapra én is fogorvost tervezek...sikerült elhagynom az egyik tömésem, szerencsére még nem fáj, de nem szeretném megvárni. Irigyellek a barátnő miatt. Az enyémeket akkor sem tudnám fitness- vagy edzőterembe elrángatni, ha fizetnék nekik:)) Bár ők nincsenek annyira rászorulva, mint én. Szóval nektek hajrá, ketten már nagyon szórakoztató tud lenni.:)


Kelnorem, ha sikerült kipiheni a vizsga (és gondolom az este fáradalmait), akkor várjuk a beszámolót!


Szép estét és jó éjt mindenkinek!

407. gubaj05
2011. jún. 8. 21:31

Sziasztok!


Réka: köszi :) pont ma dicsért meg a zumba edzőm, hogy látványos a formálódásom, bár én kétkedő vagyok uh reklámfogásnak tudtam be egészen péntekig a mérlegig akkor kiderül a tuti.

Bölcsesség fogat már nekem is húztak, nem kellemes de jobb volt mert nekem nagyon fájt előtte. Öblögess pálinkával ;)


Mai napom kb azzal telt, hogy vártam veletek mi van és óránként volt időm megnézni, hogy mikor írtok.


Barbi????

Kelnorem???


Szóval ennyi most ettem meg egy natúr joghurtot, délután sétáltunk egy jó órát a gyermekkel esti zumba megvolt vasalnom kell!!!

2011. jún. 8. 20:54

Jó estét mindenkinek!


Kelnorem hogy sikerült a vizsgád? Remélem írsz majd, vagy már borozgatsz? :D


Skittles Üdv újra itt.Akkor jó, ha nem híztál, azért folytasd majd, és ne add fel! :)


Gubaj: szerintem nagyon jók a centi eredmények. Ügyes vagy hogy mindig eljársz zumbázni, én is kiszeretném már próbálni. Mindig beszéljük barátnőmmel, de még nem voltunk.


Aysha jó Neked, hogy a balcsira mész. Megérdemled a szorgalmas futkározás után.:)


Végül leírom mi volt ma velem: délelőtt takarítottam, mostam, vasaltam stb.. Aztán voltam a fogorvosnál, nő a bölcsességfogam!És eléggé fáj.

Tornáztam ma egy órát, aztán megsétáltattam a kutyákat, és negyed 8kor értem haza, így csak fél 8 kor tudtam vacsorázni, salátát, meg aztán ettem egy kakaós jó reggeltet, kívántam megint az édességet.Kb ennyi.


Remélem jöttök és írtok! =)

405. gubaj05 (válaszként erre: 404. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 8. 14:37
Hülyén fog hangzani amit írok de igaz! A ruha nem attól áll jól mert vékony vagy hanem attól hogy jól érzed magad benne és ez igaz a fürdőrucira, jó vannak azért szélsőségek. De én biztos vagyok benne, hogy nem kell emiatt stresszelned! Örülj a hirtelen jött vakációnak és ne görcsölj!!!
2011. jún. 8. 12:55

Hello Lányok!


Skittles...ha felfüggesztetted a fogyit, és nem hiztál vissza, az mindenképpen jó jel:).. Ezek szerint nem lesz nagyon nehéz megtartanod az álomsúlyt...csak valahogy el kell jutni odáig.:) És legalább tudod, ha nagyon besokalsz, és tartasz 4-5 nap pihit, akkor onnan tudod folytatni, ahol abbahagytad:)


Gubaj, ebben a víz dologban lehet valami. Nekem tényleg sokszor fájt, mert nem ittam eleget. Azóta valahogy rászoktattam magam, most már észre sem veszem, hogy estére megvan a 3 liter... Zöld teát én sem bírom ízesítve, fura utóíze lesz...szerintem. Bár vannak ilyen mániáim. Pl. mikrózott csirke és pulyka szintén furi izű, inkább hidegen eszem, ha nem tudom sütőben melegíteni. Tuudom, nem vagyok százas.:))


És a nap híre, hétvégén a Balcsin leszünk...fürdőruhaaaa... áááá.....a rémálmom.:S És ott lesznek a párom haverjai is...még a gondolatba is belebetegszem...

Nem az a baj, hogy még van rajtam pár kiló, hanem, hogy rajtam nagyon rosszul áll. Vannak tőlem sokkal nagyobb darab lányok, akiket annyira tudok irigyelni, mert jó alakjuk van. Az enyém csak akkor néz ki valahogy, ha ropi vagyok..és szálkás. Na mindegy.. sokmindenre jó egy óriási törcsi:))

403. Skittles (válaszként erre: 402. - Gubaj05)
2011. jún. 8. 12:28
nekem pl régen emiatt állandó fejfájásom volt. akkor javasolták, hogy ha elfelejtem, v keveset iszok, akkor állítsam be az órám és minden 1 órában, igyak egy pohárral. sikeres volt, elmúlt a fejfájásom is aztán. Most is van, hogy néha elfelejtek elegendő mennyiséget inni, de ilyenkor úgy érzem éhes vagyok:D uh inkább iszom
402. gubaj05 (válaszként erre: 401. - Skittles)
2011. jún. 8. 11:29
folyadék hááát, hadilábon állok vele mindig jó ha 1 liter lecsúszik estig, zumba altt fél liter uh lehet, főztem magamnak zöld teát de úgy el édesítőztem, hogy hányingerem lett tőle és kiöntöttem... :)
401. Skittles (válaszként erre: 400. - Gubaj05)
2011. jún. 8. 11:18

Semmi gond:)


Gondolkodtam én is, hogy le kellne centiznem magam....bár szerintem nincs olyan hosszú mérőszalag:D

előbb nem, este mikor hazamegyek. addig meg szenvedek a bőrfájásommal:(

Kajám terv szerint halad....habár estefele szoktak a gondok jelentkezni.


Ittál elég folyadékot? attól is fájhat az ember feje

400. gubaj05 (válaszként erre: 398. - Skittles)
2011. jún. 8. 11:00
Bocs most látom elírtam a neved, kérlek ne haragudj:)
399. gubaj05
2011. jún. 8. 10:52

Jó reggelt vagy inkább szép napot Csajok!


Iszonyatos fejfájásom van, de itt nagyon rossz idő van biztos azért.

reggeli kipipálva virsli paradicsom, igazából nem is voltam éhes de vmit ennem kellett mert éreztem, hogy kell:) Mérlegre nem álltam viszont centiztem ami igen kedvező eredményeket hozott. Jó oké sejtettem, de mégis a kíváncsiság. szóval az eredmények:

Január (kiindulási pont)

csípő (fenéknél és hasnál ahol a legvastagabb) 104cm => 96cm

derék 84 cm => 78cm

comb (legvastagabb részen) 62cm => 58 cm

mell igazából tök mindegy mert az ugyanolyan maradt szinte 106 cm => 104 cm (utálom)


Kelnorem: vizsga??? gondoltam rád erősen


Barbi: várjuk az eredményeket, minden érdekel!


Stikkles: welcome back! :)


Aysha: csak így tovább!!! tessék szépen minden este futkározni! :)


további szép napot mindenkinek!

2011. jún. 8. 08:11

Sziasztok csajok!


A tékozló lány visszatér. rengeteg dolgom volt, meg net közelben sem voltam. és mondanom sem kell, hogy a fogyi is felfüggesztettet kapott, de nem híztam, fogytam még kereken 10 dekát....nem nagy teljesítmény.

Gyorsan visszaolvasok, hogy miről maradtam le

397. barbye123 (válaszként erre: 396. - 65ee7f8f80)
2011. jún. 8. 07:56

Jó Reggelt!

köszönöm szépen aranyosak vagytok nagyon!!!!

mindenképp írni fogok!

addig is jó fogyást nektek lánykák!

2011. jún. 7. 21:57

Kelnorem! Ne izgulj már csajszi, nekem is mindig ilyen érzésem volt vizsga előtti este, és amikor kellett, valahogy mindig megvilágosodtam. Holnapra letisztul a nagy zűrzavar, majd meglátod.:))

Egyébként a vizsgaidőszakban az egyetlen jó dolog, hogy előbb utóbb mindig vége van, te is mindjárt túl leszel rajta!:)Holnap este pedig koccintunk egy nagyot virtuálisan! Kitartás!!!:)


Barbi, nagyon örülök Neked. Itt már az egész főrum egy emberként szurkol! Mindenképpen írj majd mi újság!


Gubaj, a görög dinnye nem olyan vészes, főleg egy hajcsár zumba-edző után:)Már én is szemezgetek vele egy ideje a polcokon. Ez is felkerült a jutalomlistára a béres alexandrás túró jégkrém után, csak érjem el végre azt a 69,9-et:)


Ma is voltam futni, kedvem volt, lelkesedés volt, ennek ellenére ma is szenvedés volt. Mostanában nagyon meg vagyok halva, egyértelműen a kaja miatt ( ha mozogni is akarok mellette, akkor úgy néz ki kevés ). Na nem baj, többet nem merek enni, mert még a végén megáll a mérleg, és akkor semmi nem lesz, ami motiválna. Max kicsit visszaveszek a tempóból.

A mozgás egyébként is állítólag 20%-ban járul hozzá a diétához, és nem is hagyom abba, csak kicsit vissza kell venni.


Szép estét lányok, holnapig szugera Mindenkinek!

395. gubaj05 (válaszként erre: 393. - E6e5405fd3)
2011. jún. 7. 21:22

Nyugiiiii! Semmi stressz! A száraz fehéret meg megérdemled akár sikerül akár nem, de fog! miből is lesz?


RR ma pihen mert a zumbás csaj nagyon meghajtott utána megettem 1/8ad dinnyét tudom gyümölcscukor meg minden de 80%-a víz és tudtommal a víz nem hizlal! Rájöttem az én gyengém nem is az édesség sőt a sós keksz alig bírok ellenállni mikor a kisasszony azt rágcsálja!

394. R-é-k-a (válaszként erre: 393. - E6e5405fd3)
2011. jún. 7. 20:44
Sok sikert a holnapi vizsgádhoz, remélem sikerülni fog. Szorítok! :D
2011. jún. 7. 20:23

Szia LÁnyok:)!

Öröm ide látogatni, végre előkerültek (Skittles kívételével), az elveszett báránykáink, Barbinak külön szorítok, hogy minden rendben legyen <3!

Ma úgy látszik "turórudinapvolt"...úgyanis ÉN IS benyomtam egy óriásat:D...egyébként meg kb. meggyet meg epret eszegettem egész nap, semmi kaját nem kívántam ebben a melegben.

Kivételesen nem rohangáltam, a hnapi vizsgámra készülődtem nagy erőkkel...de már lassan a sírás kerülget:((( úgy érzem semmit nem tudok, minden zavaros és kilátástalan és legszívesebben szálankét tépném ki a hajam:S...hnap viszont este leküldök egy üveg száraz fehéret (tudom, hogy nem kéne, így "diétázás" közben, de CSAJOK ezt a vizsgaidőszakot másképp úgy érzem nem tudom feldolgozni:D...)

wááááááááááááááááááááááááááááááááá

392. gubaj05 (válaszként erre: 390. - R-é-k-a)
2011. jún. 7. 19:13

Pont most ettem meg egy túró rudit gondoltam zumba előtt belefér :) vacsi nem volt!


Barbi: mi is tűkön ülünk!!! Alig várjuk az infókat:) addig is csak egészségesen


most megyek cupp Mindenkinek este jövök

391. barbye123 (válaszként erre: 377. - Gubaj05)
2011. jún. 7. 19:07

Szia!!!!

Eddig minden ok!

3 tesztet csináltam mind pozi lett!

kedden megyek dokihoz.... tűkön ülök.... remélem minden okés lesz....

további jó fogyit, majd megírom hogy mi van....

2011. jún. 7. 18:55
Na megvolt megint az egy óra torna, vacsorára szintén salátát ettem pirítóssal, meg megajándékoztam magam egy túró rudival. =)Kívántam már az édességet. Nálatok mi a helyzet?
389. gubaj05
2011. jún. 7. 15:04

Sziasztok!

Olvastalak titeket nap közben is de csak erre volt időm most alszik a csöppség így van időm írni.

Mai napom semmi extra. Reggeli tojás ebéd virsli volt. Lassan felkel akkor megyünk apával focizni este zumba és remélem nem tör rám semmilyen éhség roham!


Réka: köszönöm szépen.hál'Istennek nem csak szép de okos is így egy élmény a babázás most már, hogy ilyen nagylány.


puszi nektek és szép napot

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook