Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2011. máj. 27. 09:00

Jó reggelt Mindenkinek! :)


Sajnos a tegnapi napom nem teljesen úgy sikerült, mint szerettem volna. A reggeli, ebéd, vacsi nem volt gond (olyan 700 kcal-át ettem összesen,amiben 70g szénhidrát volt). Viszont a futásra már nem tudtam magam rávenni, és már nem is tudok menni csak hétfőn.:((

Nagyon lustizós estém volt, megmozdulni sem volt kedvem.


Kelnorem, remélem igazad van... Most hétvégén egyetlen mérleg sem lesz a közelemben, és ha szerencsém van, hétfőre sikerül innen elmozdulni.Ha végre elérem a 70-t (még 2-3 hét biztosan), majd meglepem magam egy B.A. túró jégrémmel...:)


Réka, azt hiszem tudom, hogy érted:) Tényleg nagyon sok erőt tud adni ez a kis csapat. És nem hagyjuk, hogy bárki feladja...ha az elmúlt 11 napot ilyen ügyesen végigcsináltuk, sikerülni fog, csak folytatni kell azt, amit eddig.


Gubaj,mi is büszkék vagyunk Rád:)) Majd írd meg mit mutat a mérleg. Remélem kellemes meglepetést fog okozni.:) Nagyon drukkolok!:)


Puszi mindenkinek!

2011. máj. 27. 07:02

Mindenkinek köszönöm az elismerő szavakat!

Szép napot és olvadó kilókat mindenkinek!

296. Macilány (válaszként erre: 290. - Gubaj05)
2011. máj. 27. 07:01

Szia!

Köszönöm a bízató szavakat :)

Nekem 1 hónappal több időm van mert én július 10-i vagyok:)

Szép napot!

295. gubaj05
2011. máj. 26. 21:22

Szép Jó Estét Hölgyeim!


Nem rég értem haza zumbáról és nagyon jól esett:) Mai menüm egy tányér leves és egy sport szelet, de szigorúan 2ig ettem délután meg egy kis sali volt terítéken. Már alig várom a holnap reggeli mérlegelést nagyon büszke vagyok magamra, hogy eddig kibírtam :) mindent betartottam csak pozitív lehet az eredmény!


Mindenkinek csodás estét kívánok!

2011. máj. 26. 19:42

Macilány naagyon ügyii vagy GRATULÁLOK:)!!!

10nap alatt 4kg, az nem semmi:), és nem is tűnik annyira drasztikusnak a diéta, úgyhogy tuti nem fog visszajönni:)!!

Aysha ez csak tuti egy-két napig tartó stagnálás, ne rémisszen meg, folyatódni fog a kg-ok leolvadása, nagyon nagyon szorítok, csak KITARTÁS!!!

Mucsacsa, jól teszed, hogy iszol ebben a melegben muszáj, egyébként szerintem ha néha-néha egy két deci cukros ital becsúszik nem para, főleg ha az ember diétázik nekem sokszor a fejfájásom a sima cola mulasztja el:).

Viszont, amit ajánlhatok az a Kristályvíz Aqua + Active grapefruit és citromfű ízű ásványvíz, 0.nemtudom hány kcal van benne szinte semmi, és bubis is meg nem is és irtó finom:))!!!Én ezt iszom, illetve zérókolát:)..meg epreszöldteát ásványvízzel felhigítva:)!

R-é-k-a, Gubaj nektek is kitartás SIKERÜLNI FOG mindenkinek, minden egyes dekának örülni kell én azt mondom, mert az az embert mégjobban ösztökéli:)!

Rólam annyit, hogy még mindig a norbis kajámon élek:), bár a mai annyira nem ízlett...nem is ettem túl sokat, viszont elméletileg hnaptól pirosnap mintha vmit már kezdenék észlelni ezügyben...Pl. iszonyat édességéhségem van:D...de pirospontot érdemlek, mert SEMMIT nem vettem a boltban vízen kívül:) de irtó nagy önfegyelem kellett mert a szemetek naná, hogy a kasszához tolták a jégkrémes pultot és naná, hogy a duplacsokiskaramellás magnum elkezdett szemezni velem:)...majdnem elbőgtem magam amikor kijöttem:)

Amúgy van asszem turórudis fagyi amit a béres alexandra reklámoz (al.ida turó ice l.ght) ezt kedves fogyistársaim szintén bátran ajánlom nektek, egy darab 60kcal :)))

293. R-é-k-a (válaszként erre: 280. - Skittles)
2011. máj. 26. 19:04
Szia. Hát szerintem is már ez is jó eredmény, biztosan sikerülni fog Neked is. Háát én a kattanással úgy vagyok, hogy még nem jött, csak azt tudom, hogy mostmár nagyon le szeretnék fogyni végre. Mert már elegem van :) Olyan rég óta próbálkozok, de most ez a fórum sokat segít, hogy ne hagyjam abba:)
292. R-é-k-a (válaszként erre: 285. - Macilány)
2011. máj. 26. 19:00
Szia. Szerintem a -4kg nagyon jó!Gratulálok, nagyon elszántnak tűnsz, tuti sikerülni fog az 5,5 is! :)További sok sikert:)
291. R-é-k-a (válaszként erre: 287. - Mucsacsa)
2011. máj. 26. 18:55

Szia.


Hát én sima vizet, ásványvizet, vagy rostosat iszok.Levest szoktam enni, bár mostanában nem volt rá időm, de egyébként szinte mindennap eszek. Elvileg mindennap tornázok egy órát, de most szórólapozok éppen, besegítek egy ismerősnek és az teljesen kimerít. Napi 6-7 óra biciklizés felér egy tornával szerintem.

290. gubaj05
2011. máj. 26. 14:09

Mindenkinek köszönöm az elismerés, de nem ezért raktam fel persze hihetetlenül jól esik ;) (igazából januártól feküdtem rá teljesen a témára csak tavaly nyári képet találtam)


Macilány: nagyon jó eredmény nekem eddig a legtöbb havi 3 kg szóval igazán nagy eredmény amit elértél!

és júni 10re tuti közel leszel a célodhoz (mellesleg apukámnak is akkor van a szülinapja én addig még vagy 2 kg akarok fogyni nagy buli lesz)


Mucsucsa: te próbáltad már ezt a diétát? gondolom felesleg függő az, hogy milyen eredményt érsz el?

289. mucsacsa (válaszként erre: 279. - Gubaj05)
2011. máj. 26. 13:34

Szia!


Be lehet tartani,iszol mellette sok vizet.Szerintem nem lehet kapni készen bifszteket,én nem is ettem azt (nem is szeretem),ettem helyette natúr hússzeletet.Jó volt úgy is.Viszont jó mellette vitamint szedni mert ez aztán kiüríti a raktárakat.

288. mucsacsa (válaszként erre: 285. - Macilány)
2011. máj. 26. 13:30

Szia!


Gratulálok!!szerintem naggggyon jó eredmény!!Ügyes vagy nagyon!

287. mucsacsa (válaszként erre: 278. - R-é-k-a)
2011. máj. 26. 13:29

Szia!


Egyenlőre most próbálok keveset enni ,de mindent amit megkívánok,este ha lehet vagy semmit vagy keveset,egy fél szelet kenyér,teavaj,párizsi.

Viszont szomjas vagyok ebben a melegben,vettem egy pepsit reggel....ez nagyon nem jó!

Te mit iszol?

Reggel a méleg 81,9-et mutatott.

Te levest eszel?Én igen,de el kéne hagyni mert attól csak megéhezek.


Nagyon hangzik a csirkesali!Tegyél bele csípős paprikát bőven,az is fogyaszt! ;-)


Én elkezdtem tornázni valami régi amerikai videokazira,jó volt,de elkezdtünk felújítani,most azt sem tudom hol a tv...

Te sportolsz?


Lehet,hogy most pár napig nem tudok majd jönni.

2011. máj. 26. 11:54

Sziasztok Lányok!


Rengeteg munkám volt (és még van is) azért tűntem el ennyire, de most muszáj egy kis erőt és lelkesedést gyűjtenem (ahogy végigolvastam, amiről eddig lemaradtam, szerintem már sikerült is:)


Nálam is eljött, amitől rettegtem...ma reggel először történt, hogy egy grammal sem láttam kevesebbet a mérlegen. Pedig nagyon küzdöttem, mostanában napi 600-700kcal-nál nem ettem többet, és ebben szinte alig volt szénhidrát, minden este egy órát futottam. Remélem nem állt meg teljesen, csak kicsit lelassult. Majd kiderül... azért még reménykedek.:))


Macilány tényleg nagyon ügyes vagy:)... a -4 eszméletlen jól hangzik!:))

Gubaj nagyon csini lettél..jó lenne már ha nekem is ilyen látványos lenne az eredmény, tényleg motiváló, amit elértél, rengeteg munkád lehet benne:) És az a kis pöttöm veled a képeken..hát ő tündériii!:)) Tatárt szerintem max házhoz szállíttatni tudsz, de tatár ízű melegszendó krémmel már találkoztam:))


Kitartást mindenkinek, sokat!:))

2011. máj. 26. 11:15

Sziasztok!

Akkor a tegnap ígért eredmény:

10 nap = -4 kg szerintem nem rossz eredmény!

Mától pedig újra kalóriaszámolgatás!

És mától újra -lehetőség szerint minden nap- minimum fél óra bicajozás! Megyek is!


Ja és nagyon boldog vagyok, mert az első célom elérhető közelségbe került.... :) július 10-e a születésnapom és addig már csak 5,5 kg-ot kell fogynom, hogy teljesítsem a célomat!

2011. máj. 25. 23:13

VÉGE!

Letelt a 10 nap, de fura, mert nem vagyok boldog tőle... az elején annyira vártam, hogy már csak x nap... most meg, hogy itt van, máris hiányzik. Úgytűnik szeretem a szabályokat, szeretem, ha korlátok közé vagyok szorítva?! Vagy csak nem szeretek gondolkodni, hogy mit is egyek? :) Nem tudom.... holnap reggel leírom a mínuszok számát is! Jó éjt mindenkinek!

283. Macilány (válaszként erre: 278. - R-é-k-a)
2011. máj. 25. 23:11

Szia R-é-k-a!

Az én egyik "salátám"... párolt vagy főtt brokkoli, főtt tojás (darabolva), sajt (reszelve), füstől-főtt tarja (felkockázva)... kapros öntettel mennyei, de én már beérem tejföllel vagy kefírrel is :) Szerintem abbahagyhatatlan :)

282. Skittles (válaszként erre: 281. - Gubaj05)
2011. máj. 25. 22:46

Gratula! Nagyon ügyes vagy, és CSINOS! meglestem a fotót, büszke lehetsz magadra.


jó éjt

281. gubaj05
2011. máj. 25. 22:43

Nekem mindig erőt adott ha elolvastam egy sikersztorit vagy láttam egy akkor és most képet. Ezen felbuzdulva gondoltam én is csinálok egye és akit érdekel megnézheti az adatlapomon. Nem dicsekvésnek szánom félreértés ne essék csak az a bizonyos ha ő meg tudta csinálni akkor én miért ne tudnám!


Jó éjt mindenkinek és még több kitartást holnapra! (még mindig nagyon éhes vagyok)

280. Skittles (válaszként erre: 272. - R-é-k-a)
2011. máj. 25. 21:53

Szio!

én a 13 naposat csinálom, nekem még van 2 napom. de hihetetlenül ledöbbentem magamon, úgy látszik sokat váratott magára az a bizonyos "kattanás", de jó hatékony és így is marad. Rá kellett jönnöm, hogy tényleg fejben dől el minden. Mondjuk jobban örülnék, ha dupla ennyi minusz kilónál tartanék, de hát na.... a pajzsmirigy gyulladásom mellett ennek is örülök, mert eléggé rémhíreket hallottam, hogy így meg úgy nem lehet fogyni. Én igenis lefogyok, és csinos leszek.

jajjj és majd elfeledtem, hogy TI is:P

279. gubaj05 (válaszként erre: 276. - Mucsacsa)
2011. máj. 25. 21:21
Húúú ez egész durvának tűnik de ha vki mint például mi elszánt szerintem tartható! Lenne pár kérdésem tatárbífszteket lehet készen kapni?
278. R-é-k-a (válaszként erre: 273. - Mucsacsa)
2011. máj. 25. 21:21

Szia.

Azért írtam ezt a súlycsoport dolgot, mert valamiért úgy vagyok vele, hogy jobban átérzem a helyzeted és ez jobban hajt engem, hogy van valaki akivel hasonló cipőben járunk, és figyelhetem hogy Te hogy haladsz és próbálom én is tartani a lépést.Nem akarok lemaradni. :)

Legfőképp azt teszem a salátákba amit itthon találok: retek, paradicsom, hagyma, és ezt leöntöm olivaolajjal. Meg a görög salátát is nagyon szeretem. Ma csináltam egy fetás-csirkesalátát pirítós darabokkal. De már nincs új ötletem salátákból és ezeket a hozzávalókat már unom kicsit:)

Te egyébként hogy haladsz, szoktál sportolni valamit? :)

277. gubaj05
2011. máj. 25. 21:14

Csajok mindenkinek csak így tovább!!!

Épp most vacsorázok fél kígyóuborka, régen éheztem meg ennyire mint most pedig csak sétáltunk a gyermekkel még zumbázni se voltam. DE elővettem a terhesség előtt hordott nyári felsőimet ÉS mind remekül áll! Ez megint nagy erőt adott, de ezt az éhséget nem tudom mire vélni! Apropó fagyi én is sóvárogva hagytam ott a jégrémes pultot a boltban a kedvence az egyik a tripla csokis magnum...

2011. máj. 25. 21:13

Ezt ismeritek?

Én már csináltam többször,kemééééény volt,de jól összehúzza a gyomrot és egyből lapos lesz a hasad.


Los Angeles-i fogyókúra

Egyfolytában legfeljebb háromszor ismételhető, utána 1-2 hét szünetet kell tartani. Tudományosan alátámasztott kúra és három hét alatt ha mindent betartunk 20 kg fogyást garantálnak.

Öt napra szükséges hozzávalók:

10 db narancs, 5 poharas tejföl, 8 közepes paradicsom, 6 tojás, 21 db kétszersült, 2 fej saláta, 1 csemege uborka 15 dg zöldség (répák), 12 dkg tatárbifsztek, 12,5 dkg sovány túró, 20 dkg gépsonka, 1 alma, 3 szelet párizsi.

Reggelire minden nap 1 narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé, vagy tea szaharinnal.


1. nap


Ebéd: 1 narancs, 1 tojás, 1 phár tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora 2 paradicsom, fél fej saláta, 2 tojás, 2 db kétszersült, fél pohár tejföl


2. nap



Ebéd: 1 narancs, 1 tojás, 1 pohár tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora: 6 dkg tatár bifsztek, 1 paradicsom, 1 narancs, 1 kétszersült, fél pohár tejföl, 1 csésze kávé vagy tea


3. nap



Ebéd: 1 narancs, 1 tojás, 1 pohár tejföl, 1 fej saláta

Vacsora: 3 szelet párizsi, 1 narancs, 1 kétszersült, fél pohár tejföl, 1 csésze kávé vagy tea


4. nap



Ebéd: 12,5 dkg túró, 1 paradicsom, 1 csemege uborka, 1 kétszersült

Vacsora: 6 dkg tatárbifsztek, 2 paradicsom, 1 alma, 1 kétszersült


5. nap



Ebéd: 20 dkg gépsonka, 1 paradicsom 1 kétszersült

Vacsora: 25 dkg vízben főtt zöldség, 1 tojás, egy paradicson


Hogy a leadott kilók ne jöjjenek vissza, a diéta után minden hétfőre a következőt ehetjük:

Reggelire: 1 pohár citromos víz

Ebédre: 1 alma 1 kétszersült

Vacsorára: 1 tojás, 1 paradicsom, 1 kétszersült.

Az Előírt ételek semmi mással nem helyettesíthetôk

275. mucsacsa (válaszként erre: 262. - Macilány)
2011. máj. 25. 21:10

Nagyon ügyes vagy,hogy megcsináltad!!!Gratula!!

Azért óvatosan a gyümikkel,elég sok cukor van benne!

274. mucsacsa (válaszként erre: 270. - E6e5405fd3)
2011. máj. 25. 21:08

Igazán ügyi vagy,hogy inkább ide jöttél fagyi helyett!Én is megálltam ma a boltban a jégkrémes hűtő fölött,de csak néztem nehéz szívvel.. :-),eljöttem onnan!

Sőt,a túró rudimat a pénztártól vittem vissza.

Viszont colat vettem...lightot...

273. mucsacsa (válaszként erre: 260. - R-é-k-a)
2011. máj. 25. 21:06

Szia Réka!


Valóban egy súlycsoport vagyunk! :-)


Milyen salikat szoktál enni?


Orsi

2011. máj. 25. 20:51
Sziasztok!Akkor ma vége lett a villámdiétának? Már én is azon gondolkozok pedig, hogy megcsináljam e, mert nagyon szeretnék már fogyni..Skittles Te is azt csináltad? Ma csináltam vacsorára egy nagyon finom csirkés-fetás salátát. Tornázni megint nem tornáztam. Egyszerűen nincs kedvem, valami más sportot ki kéne találnom. Vagy csak erőt kéne vennem magamon! :S Kelnorem ügyes vagy, hogy nem vettél fagyit! :D
271. Skittles (válaszként erre: 269. - Barbye123)
2011. máj. 25. 16:01
én vagyok...lassan meg már kivagyok. tiszta hiszti, fáradt...áááá.....de próbálok az álomalakra gondolni, és megbeszéltem magammal, hogy veszek egy jó kis farmert ha 8-assal kezdődne már a súlyom.
270. e6e5405fd3 (válaszként erre: 269. - Barbye123)
2011. máj. 25. 15:57

ohh bárcsak így lenne:), én megvontam magamtól a gépet, mert hajlamos vagyok elfeledkezni az internet világában, hogy vizsgaidőszakom van:), úgyhogy én ezért vagyok ilyen "csendes"...

csak most épp rámtört egy hihetetlen édesség iránti vágy:) már majdnem felöltöztem,, hogy elmenjek boltba és 5kg fagyival és édességel térjek haza:), aztán inkább erőt vettem magamon,és felnéztem ide még több erőért:D...áhh...

2011. máj. 25. 15:33

hogy eltűnt mindenki.... :)

mindenki lelépett.... bár nem csoda ilyen szép időben nem a gép előtt ücsörgünk...

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook