Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
508. szilisári (válaszként erre: 505. - R-é-k-a)
2011. jún. 27. 13:41

Én hétvégén is elhivatott vagyok, pedig voltam esküvőn és kerti grillezésen is, 2x, úgyhogy nyugalom, kitartás, mindent meg lehet úszni jól is.

(a testem meg cserébe -1,5 kilóval jutalmazta az akaratomat :-)

507. R-é-k-a (válaszként erre: 506. - Judy1974)
2011. jún. 27. 13:32
Szia. Tudom tudom, de annyira megkívántam. És úgy voltam vele, hogy ma eszek édességet, de utána már nem. Persze tudom ez nem magyarázat, mert nem kellett volna.És direkt azért is írtam le ide, hogy megkapjam érte a magamét!:) Mi se tartunk itthon egyébként, régen ettem már chips-et már több hónapja és most úgy éreztem megengedhetem. Meg is lett az eredménye...:(
2011. jún. 27. 13:18

Sziasztok! Hétvégén úgy látom, mindenki kicsit megcsúszik, vagy legalább is többet eszik mint egyébként. Én is! Rékának mondom, hogy amit nem akarok enni, azt egyszerűen nem veszek. Értem itt a chips-re, kekszre. Másképp én sem tudnám megállni. Ha van otthon, esélyes, hogy meg is eszem. Ezért nincs otthon. Épp most mondta a kisebbik lányom, hogy a hétvégén volt a barátnőjénél, és anya, náluk mindig van otthon chips. Nálunk miért nincs? Én meg mondtam, hogy nézze meg a F-t, az anyukáját és az apukáját. A szülők 100kg körül vannak, a kislány is több mint én, 13 évesen. Ezért- ez volt a válaszom, és az én okos lányom megérti, és bőven elég neki a chips akkor, ha pl. szülinapi bulit tart.

Ennyi, bocs, ha hosszú voltam!

2011. jún. 27. 12:45

Sziasztok! Hát nekem sincsenek most túl jó híreim...Szombaton elég sokat ettem, tegnap meg vettünk chips-et meg kekszeket... Ami jó hír hogy a súlyom nem változott, vagyis 80 vagyok még mindig. Asszem nem vagyok elég elszánt....Ideje összeszednem magam.


Gubaj: köszi és Neked is kitartást! =)

504. gubaj05
2011. jún. 26. 21:21

Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a hétvégéje én egy kis lazulást engedélyeztem magamnak, de gondoljatok süti, pizza vagy hamburgerhegyekre szimplán csak 2x ettem 2kor és 5kor nem tudok ellenállni a petrezselymes krumplinak és a sült májnak :) a mérleg még mindig 67en áll nem mozog viszont többen is megjegyezték a családból, hogy igen csak formás vagyok és kezdek izmosodni, szóval semmi stressz mert végül is rájöttem nem a kiló számít hanem úgy maga az alak összességében remélem a nyaralásra már én is elégedettebb leszek!


Hétfőtől szerdáig tudok menni zumbázni utána itthon fogok aktívkodni.


Mindenkinek további kitartást és rengeteg sikerélményt kívánok!!!

503. szilisári (válaszként erre: 502. - R-é-k-a)
2011. jún. 25. 22:22
O, ha ez megnyugtat, en nagyon szivesen lennek 79,5,de az meg 1,5 honap kemenykedes lesz. Ah, pedig regebben mar 68-nal eret vagtam volna magamon. Mindegy, most mar azzal dolgozom, ami van ;-) en is grilleztem, cukkinit, paradicsomot, gombat, padlizsant, ugy vagyok vele, hogy hamar itt kuzdok, akkor visszafele mar nem lepek, nincs az a sutemeny vagy rantott sajt, amiert ez megerne.
502. R-é-k-a (válaszként erre: 501. - Macilány)
2011. jún. 25. 21:06
Szia! Örülök, hogy visszajöttél. Ne aggódj én is így jártam. Bár ez nem szépít a helyzeten. Én már a múlt héten voltam 79,5 is de ma grilleztünk és olyan jót ettem, hogy rá sem merek állni a mérlegre. Húzz bele mostmár és írj mindig, majd mi helyre teszünk ha kell. Ne add fel, sikerülni fog, csak akarni kell! :D
2011. jún. 25. 14:13

Sziasztok!


Megjöttem! Bár semmi jó hírem nincs :( A héten nagyon sokat dolgoztam... számoltam a napokat, hogy mikor lesz végre hétvége és hát eljött! Szóval a héten minden téren lusta és diéta ellenes voltam :( Sokat ettem, keveset mozogtam... szóval semmi okom boldognak lenni, semmi okom dicsekedni... kérek szépen sok-sok fenéken billentést!

500. szilisári (válaszként erre: 499. - Gubaj05)
2011. jún. 25. 00:41

először is köszönöm a kedves szavakat, igyekszem, hogy méltó legyen a folytatás :-)))

másodszor nem tudom, hogy mi a neve magyarul (van-e egyáltalán), de akkor egy tankini-re van szükséged, úgyhogy alhatsz nyugodtan :-)

499. gubaj05
2011. jún. 24. 23:47
Bakker olyan ideges vagyok! Kicsit centizgettem fürdés előtt, csak hogy mégis mi a helyzet mekkora fürdőruhát vegyek ilyenek és mélységesen fel vagyok háborodva nem az eredmény miatt hanem az alkatom miatt. Csípő eredmény szerint: 38as derék szerint: 40es mell szerit: 42-44es. Tehát ha veszek a mellbőségemre egybe részes fürdőrucit az a csípőmön eláll ugyan ez a szitu ha ruhát akarnék venni úgy értem, hogy valami alkalmit! Szóval ezért nem alszok még bosszant a dolog! ja bikini kizárva a strihák miatt a hasamon! Szerintetek mit csináljak! (persze tudom ez legyen a legnagyobb problémám) jó éjt Mindenkinek!!!
498. gubaj05
2011. jún. 24. 22:45

Sziasztok!


Megvolt a zumba és feltöltődtem annnyira, hogy itthon lenyomtam 20 perc RR hasat. Nem volt könnyű de már csak azért is végigcsináltam mert bizonyítási kényszerem van és a párom is itthon van, szóval nem akartam feladni! Utána ettem egy kis salit (paradicsom, paprika, retek, uborka csak így összekeverve)


Szilisári: olvastam a naplód, nagyon tetszik az írásod, stílusod. Figyelemmel foglak követni:9 és csak így tovább! 1,5 hónap -10 nagyon szép eredmény. Bár én is kattatam volna hamarabb rá a zumbára már biztos az áhított 60nál járnék! Mondjuk nekem az a szerencsém, hogy régebben sportoltam és vannak rejtet izmaim nem kell kiépíteni őket csak elő kell bányászni a zsír alól:) ez az utolsó pár kiló megy le a legnehezebben!

497. szilisári (válaszként erre: 490. - Judy1974)
2011. jún. 24. 18:37
nem egyszerre nyomtam le, mert szétmenne a fenekem tőle, de pont jó volt, ma is tervezem, mert nem volt időm a rendes edzésemre, de ez így pont kellemes, kicsit izzadni a tévé előtt.
496. szilisári (válaszként erre: 491. - Gubaj05)
2011. jún. 24. 18:36
Szia! Hát én sajnos 98-ról indultam és 59-60-at céloztam meg (ennyi volt a régi súlyom), de ebből szerencsére lement már egy tízes. A módszeremről a naplómba írok, igazából az a lényege, hogy eszem, amennyit szeretnék, de bizonyos dolgokat (például édességet) soha nem fogyasztok, meg persze sportolok. Nem szeretem túlbonyolítani :-)
495. gubaj05 (válaszként erre: 492. - Barbye123)
2011. jún. 24. 15:34
:) sok boldogságot!
494. R-é-k-a (válaszként erre: 489. - Szilisári)
2011. jún. 24. 15:30
Szia! Üdv a csapatban! Remélem velünk tartasz. Sok sikert Neked! :)
493. judy1974 (válaszként erre: 492. - Barbye123)
2011. jún. 24. 13:16
gratulálunk, vigyázz magatokra!
2011. jún. 24. 13:13

sziasztok!

voltam Uh-n és kiderült 11 nappal fiatalabb a terhességem.... tehát ma vagyok 6+4 hetes raktam fel képet....

491. gubaj05 (válaszként erre: 489. - Szilisári)
2011. jún. 24. 13:02
Üdv a csapatban! És hajrá! Milyen célokat tűztél ki magad elé és milyen módszerrel próbálod elérni?
490. judy1974 (válaszként erre: 489. - Szilisári)
2011. jún. 24. 10:19

Másfél óra bicajozás, az jó sok. Tegnap este én is zumbán voltam, utána pedig bicajoztunk egy órát a párommal.

Ma reggel 20 perc popsival indítottam a napot és málnás-meggyes joghurtot reggeliztem.

2011. jún. 23. 21:47

kicsit korábban kezdtem a fogyókúrát (csak két héttel), de itt is mindenkinek szorítok :-)


én is bringáztam ma, de sajnos nem a szabadban, csak itt a négy fal között, de megvolt a másfél óra.

2011. jún. 23. 21:18

Sziasztok! Ma megvolt a bicajozás! Kitekertünk barátnőmmel meg a barátjával Mártélyra a Tisza partra napozni tőlünk kb. 10km. Szóval oda-vissza meg volt a 20km. Alig ettem nap közben, inkább csak ittam ebben a melegben.


Szép estét! :D

487. gubaj05
2011. jún. 23. 20:34

Hazaértem zumbáról és borzasztó éhség fogott el így megittam fél liter vizet és már nem is vagyok éhes. :) nagyon remélem szombat reggel újra jóban leszünk a mérleggel!!! majd beszámolok róla!


Jók legyetek szép estét!

486. gubaj05
2011. jún. 23. 11:48

Sziasztok!


Mai nap eddig semmi extra, mérlegre nem álltam szurkolok mindkettőtöknek, hogy a elérjétek a célt!

Ma még csak folyadékot ittam de lassan ebédelek vmi levest összedobok. Egyenlőre ennyi!


Hajrá Csajok!!!

2011. jún. 23. 11:15

Sziasztok! Én is itt vagyok ma csak egy kicsit, holnap leszek többet.


Én is kitűztem erre a hétvégére az 54-gyel kezdődő álmot, de annyira beálltam az 55-re, hogy nem tudom meg lesz-e. Hétvégén mérek, majd referálok!

Szép napot, jó tornát mindenkinek, holnap ugyanitt!

2011. jún. 22. 22:53
Hát igen, én is úgy vagyok vele, hogy nem muszáj hogy konkrét időpontra lefogyjak, csak meglegyen. De persze azért kisebb célokat én is kitűzök magam elé. Én ma nem tornáztam. Egyszerűen nem volt kedvem, de ez rossz kifogás tudom. Holnap megyünk barátnőmmel meg barátjával biciklizni (kb. 20km) ez is valami.. :)
483. gubaj05
2011. jún. 22. 22:19

na én megint itt vagyok! holnap már tudok menni zumbázni :) ma se ettem sokat és RR-ből is megvolt 2*20 perc (comb és a has)


Réka: annyira örülök neked!!! tudom milyen jó az amikor egyszer csak megindul. szóval hajrá!

azért meg nem aggódok, hogy nem lesz meg a 60 csak lehet kicsit később és persze erre is van vigaszom ha lassan megy le nem jön vissza (azt mondják) az eredeti cél 60 szeptemberre szóval nem vagyok elkeseredve mert tudom, hogy meg tudom csinálni:) de minden szugerálás jól jön!


holnap újra itt! pussz

482. R-é-k-a (válaszként erre: 481. - Gubaj05)
2011. jún. 22. 14:14

Szia! Én itt vagyok, úgyhogy nem magaddal levelezel. Ne add fel, de tudom hogy úgy sem fogod, mert látom hogy eléggé határozott vagy, ha folytatod rendesen tuti meg lesz a 60, én majd szugerálom!


Most megmértem magam, mert féltem hogy nem vagyok már 80 alatt, de szerencsére igen, mert 79.5-öt mutatott a mérleg!:)

Majd jövök még! :D

481. gubaj05
2011. jún. 22. 13:08

Szép napot!

Lassan kezdek begolyózni, hogy magammal levelezek, de ha Ti feladtátok ám legyen. Az én elhatározásom sziklaszilárd! Tudom vannak időszakok mikor az ember elkeseredik, elfárad, de pont ezért gyűltünk itt össze, hogy lelkesítsük egymást! Sajnálom, hogy így elfogytunk és nagyon jól érzem magam veletek!


Remélem még előkerültök...

480. gubaj05
2011. jún. 21. 22:03

Szép estét!


A mai napom semmi extra nem mozogtam semmit, bár ha a lakás kitakarítása és a séta Lénával annak számít akkor igen. Enni szinte semmit nem ettem. Kicsit el vagyok keseredve kétlem, hogy sikerül elérni a 60at 4 hát múlva de a 62-63 remélem sikerül. Holnap mindenképpen mozognom kell!!!


jó éjt!

2011. jún. 21. 21:31

Sziasztok!


Én úgy felbuzdultam ezen a 79.8on, hogy ma nem is ettem aztán délután :)

Reggel ettem egy joghurtot, ebédre egy salátát paradicsomból, paprikából és egy szelet húsból, vacsorára meg egy szelet csokit ettem.


Remélem többiek nem tűntök el, és jöttök még! :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook