Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! fórum

Május 16: Kezdjük a fogyit! Akik megszabadulnának pár kg-tól! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
568. gubaj05
2011. júl. 11. 13:57

Sziasztok!


Judy: annyira irigyellek, nekem folyamatosan stagnál 66,2 aztán 67 mikor, hogy szóval most ez van pedig még szombaton is zumbáztam meg görkorizam több mint egy órát szóval azzal vigasztalom magam, hogy izmosodok biztos:) mert formásabbnak látom magam meg nagyon sokan azt mondják, olyanok is akik nap mint nap látnak!

csináltam magamról fürdőrucis képet még nem tudom feltegyem e de elég valószínű mert annyira nem szörnyű!


Macilány: BOLDOG BOLDOG BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!

2011. júl. 11. 13:25

Sziasztok!

A hétvége meglehetősen sűrű és pörgős volt (családi dupla szülinap), a lányomnak buli, vasárnap családi, baráti összejövetel. Kaja volt rengeteg, de csak grillezett dolgokat ettem, az egyetlen kihágás a barátnőm által készített tiramisu torta volt, ami borzasztó finom, így abból kellett, hogy egyek. Nem tornáztam semmit, az edzőterem is elmaradt, viszont szombat reggel óriási örömömre 54.4-et mértem.

Úgy látszik beindult megint, mert egy hét alatt így fél kiló ment le, pedig semmit sem csináltam másként, mint eddig. Örülök neki, de ezután a hétvége után most inkább nem is mérek, amúgy is OLYAN napjaim vannak, így ez még egy ok.

2011. júl. 11. 11:48

Sziasztok!

Kinek hogy telt a hétvégéje? Én szombaton még 83kg voltam, mert elég sokat ettem, de ma reggelre szerencsére 80at mutatott a mérleg. Szombaton tornáztam egy órát, ma is fogok majd.

Macilány Utólag is Boldog Születésnapot Kívánok! :)

565. gubaj05
2011. júl. 8. 21:07

Sziasztok!!!


Nagyon szépen köszönöm a lelket öntő szavakat sokkal jobb lett tőle a kedvem és megint új erőre kaptam! Voltam zumbázni is az meg hihetetlen milyen lelkesedés adott megint imádom! És elkezdtem gondolkozni a futáson is, egyetlen egy akadálya a bedöglött mp3 lejátszóm meg még gyűjtöm az erőt. Úgy gondolom és az edzőm is ezt mondta, hogy van már a zumbának köszönhetően némi állóképességem így nem a nulláról kezdeném szóval lehet belevágok!


Ahogy így belegondolok ma szinte semmit nem ettem pár falaton kívül remélem meg lesz az eredménye, holnap reggel mérleg!!!


Szép estét!!! :)

2011. júl. 8. 12:13

Sziasztok!!

Húú halljátok én olyan jót tornáztam, találtam egy Czanik Balázs videót capoeira aerobik volt. Egy órás, de én úgy megizzadtam hogy csak na. Untam már a saját itthoni kis tornámat, és most rá is jöttem, hogy az ehhez képest semmi se volt! =) Szeretném mostmár mindennap csinálni.

Gubaj szerintem sincs semmi aggódni valód, mert tényleg nagyon jól nézel már ki. És mindig eljársz zumbázni,eddig is megvolt eredménye és ezután is meglesz!


Szép napot mindenkinek! =)

563. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 560. - Judy1974)
2011. júl. 7. 22:49
Szerintem lehet abban valami igazság, hogy a futás rengeteg endorfint termel...Ez elég furán hangzik, de tényleg sokkal vidámabb vagyok egy jó nagy futás után. És mostanában kezdem újra érezni, hogy tudom kontrollálni magam, nem ugrok minden apróságért, nem durran el az agyam a legkissebb hülyeségen, ahogy eddig (mióta nem dohányzok)Nem igazán szerettem ezt a -szépen fogalmazva- 'temperamentumos' énemet.:))
562. 65ee7f8f80 (válaszként erre: 561. - Gubaj05)
2011. júl. 7. 22:31

Jajj te lány,... ha ilyen önmarcangolós hangulatod támad, gondolj arra, hogy újra jól állnak rajtad a régi ruhák, és milyen sokat változtál, csinosodtál mióta belevágtál a fogyiba (ajánlom figyelmedbe az alsó sor első képét az albumodban:))

Ha eddig sikerült eljutnod, az a pár kilócska, ami most neked olyan szörnyűnek tűnik már hipphopp meglesz. Majd meglátod!!:))

561. gubaj05
2011. júl. 7. 21:22

Sziasztok!

Ma a jó idő ellenére mégis rám törtek a "hú mekkora egy dagadt disznó vagyok" gondolatok és ilyenkor valahogy a tükör is nagyobb képet mutat! Hol van az önbizalmam??? Pedig régen mennyire magabiztos voltam... Na mindegy. Mai nap reggeli joghurt ebéd lecsó uzsonna joghurt. Közben majd 2,5 liter citromos víz. Megvolt az esti zumba is szóval nyugodt lelkiismerettel fekszek le.


Nektek további sikereket!

560. judy1974 (válaszként erre: 559. - 65ee7f8f80)
2011. júl. 7. 13:46
örülök, hogy neked is ilyen poz. tapasztalat a futás! Én is nagyon rákattanatam, most már szívesebben futok, mint biciklizem, meg hasznosabbnak is érzem!
2011. júl. 6. 20:34

Hello Lányok!


Mostanában nem sok időm volt..bocsi. Hétfő óta jó kislány voltam, nem bűnöztem ( pedig kókuszos, vaniliás, túrós palihegyekkel szemezek 2 napja, a 30-40 db jégkrémről nem is beszélve a fagyóban.)


Voltam futni is...nem is akár hogy.:))Tegnap az 50 perc futásom alatt végig az orromon vettem a levegőt, az első 25 percben még csak meg sem izzadtam (pedig nem a nagyis, kocogós tempót diktáltam:) Nem fáradt el a lábam sem egyáltalán. Egyedül pulzusmérő mutatta, hogy szaladgálok rendesen. Olyan 170-180 közt volt..nem is éreztem.:))


Aki gondolkozik, hogy belevágjon e a futásba, a leghatározottabban IGEN!!! 2 és fél hónapja 3 perc után szakadt le a vádlim a helyéről, és úgy kapkodtam a levegőt, mint egy asztmás malacka...soha nem bírtam futni régen sem.

Nem gondoltam, hogy ilyen rövid idő alatt, ennyit lehet fejlődni. Az eleje tényleg kínszenvedős volt, de nagyon megérte:))


Puszi nektek! Holnap remélem már lesz kis időm!


Réka a hétvégém nekem is inkább hízókúra volt..csak vissza kell zökkeni, hajrá!!:))

558. gubaj05
2011. júl. 6. 20:29

Helló!


Macilány: csak ügyesen!!! és így tovább!


Vége a zumbának teljesen feltőltődtem de kell is mert vár egy halom vasalni való :( mondtam már mennyire utálok vasalni??? Nagyon nagyon!!!

Ma csak joghurtot ettem meg egy kis zöldséget!


további szép estét!

2011. júl. 6. 20:05

Sziasztok!

Én is itt vagyok, bár általában csak futva belépek, elolvasok mindent, beírom a naplómba mit is ettem aznap és már megyek is tovább... vasárnap lesz az első határidőm amit kitűztem magamnak... a születésnapom és sajnos még hiányzik addig 3,7 kg fogyás, de sebaj... ha 2-3 héttel később lesz meg az se zavar, a lényeg, hogy meglegyen:) A következő határidőm pedig augusztus 26, addig még 8,7 kg fogyást terveztem be... szerintem ez tartható lesz, de majd meglátjuk!


Szép estét mindenkinek!

2011. júl. 6. 13:43

Sziasztok! Azért nem írtam, mostanában mert nem történt semmi különös, beleértve azt is, hogy a héten még nem tornáztam. Ráadásul tegnap este grilleztünk, tegnap előtt meg pizza volt a vacsora. De igyekszem visszatérni a rendes táplálkozáshoz, meg a mozgáshoz is.


Macilány: Csak így tovább!Ügyes vagy! :)

2011. júl. 6. 12:00
Hát, igen....aki jól akar kinézni, annak nem fogyizni kell, hanem életmódot váltani ,ami tartósan meg is marad (mondjuk örökre). Ezt szokták mondani az okosok. Meg hogy a mozgás se kampány-szerű legyen, hanem ugyanolyan állandó tevékenységként legyen beillesztve a napirendbe, mint pl. a Híradó megnézése. Ez nem egyszerű, meg mi magyarok alapjában sem ilyenek vagyunk. A spanyol barátnőméknél, mindennapi program, hogy lemennek a partra teniszezni. Minden nap! nem is akárhogy néz ki a közel 50 éves férje! Ausztriában pedig megismerkedtünk egy idősebb házaspárral akik minden este jártak gyalogolni télen, nyáron, esőben mindig! Olyan fittik voltak ,pedig szerintem közelebb voltak a 80-hoz, mint a 70-hez!
554. gubaj05
2011. júl. 5. 21:41

Szép estét!

Ma sajnos nem tudtam menni zumbázni, mert a párom elment focizni, de szombaton igyekszem pótolni görkorival vagy valamivel. Nem sokat ettem viszont nem is nagyon ittam szóval ebbe megint bele kell húznom! És egyre inkább foglalkoztat a kérdés, hogy most már mindig fogyózni fogok mert hát ugye ezt meg is kéne majd tartani. Valahogy úgy gondolom, hogy továbbra se eszem este 6 után alkalmanként vmi mozgás, de sajnos nem lesz rá túl sok időm mert az államvizsgámra fogok készülni és rengeteg tanulnivalóm lesz...

553. judy1974 (válaszként erre: 550. - Macilány)
2011. júl. 5. 10:38
Nagyon ügyes vagy, jó, hogy így motiváljátok egymást. Tegnap az én párom is találkozott egy régen látott ismerőssel, aki megállapította, hogy eltűnt a pocakja. Olyan büszke voltam rá!!! nekem pedig a ma reggel kezdődött jól ,mert végre 55 alá ment a mérleg (már egy jó hónapja nem mozdult!) és 54.8-54.9-et mértem reggel! Nagyon feldobott!!
2011. júl. 5. 10:10

Hajrá mindenkinek, én továbbra sem bűnöztem és már -12 kilónál tartok. Remélem a maradék 24 is ilyen szépen fog elmúlni rólam.

És ne hagyjátok magatokat elcsábítani, hosszútávon sokkal jobb érzés, ha ellenálltok egy-egy süteménynek, csak hitessétek el magatokkal!

2011. júl. 5. 08:49

Jó reggelt Lányok!


Na reggel összeszedtem magam, és lesz ami lesz alapon rádobtam magam a mérlegre. Hát nem is olyan rossz a helyzet, mint vártam. A pénteki 70,2-ből 2 nap bűnözéssel, egy nap futással és diétával sikerült, 71,1-et csinálnom.

Remélem péntekre megint 70 körül lesz.


Macilány, neked sok-sok gratula, nagyon ügyi vagy.. csak így tovább, az a 7.6 nagyon jó eredmény!!!


A párod pedig mivel 'pasiból van' percek alatt le tud 10-20 kg-t dobni, ha igazán nekifog a diétának (tapasztaltam öcsémen aki 125-ről 90 kg-ra fogyott kb 3 hónap alatt, és igazán nem is koplalt)...így van beállítva a ffiszervezet..velük nehéz versenyezni.:)


Jók legyetek és szép napot napot mindenkinek! Puszi!:)

550. Macilány (válaszként erre: 549. - Gubaj05)
2011. júl. 4. 21:02
Köszönöm! Nagyon elszánt vagyok :) különösen, hogy a párom jobban áll a fogyival mint én! Úgyhogy bele kell húúúúúúúúznom!
549. gubaj05 (válaszként erre: 548. - Macilány)
2011. júl. 4. 20:59
:) nagyon örülök Neked!!! Ügyi vagy!!!
2011. júl. 4. 20:53

Sziasztok!


Hál' Istennek egy sikeres hét áll mögöttem! Minden nap kizárólag U1-es ételt ettem és ugyan nem tornáztam így is sikerült megszabadulnom 1,6 kg-tól :) Ezzel már az elmúlt 9 hét alatt 7,6 kg-ot tudhatok magam mögött ami a tervezett 9 kg-nál azért kevesebb, de én így is BOLDOG vagyok :)


Szép estét Mindenkinek!

2011. júl. 4. 13:58

Sziasztok Lányok!


Hmm. azt hiszem nyugodtan írhatnám, hogy lapítottam az elmúlt pár napban. Húgi olyan szülinapi bulit csapott, hogy csak na. És persze olyan nincs, hogy ne egyek a szülinapos oroszkrém tortájából, mondhattam bármit..itt kezdett minden elromlani.:)

Össze sem mertem számolni, de a szombati napom kb 2000 kcal lehetett, a vasárnap pedig detto (pezsgővel, borral, tortával,sütivel).. ennek a hétvégének már úgy is mindegy alapon.

Híztam is tuti, érzem magamon, így a reggeli mérlegelés inkább kimaradt.

Holnap vagy holnapután már lehet megnézem mennyit sikerült összebűnözni.:)


Nektek gratula lányok, Rékának főleg az 'évfordulóhoz'.:)))

És nagyon drukkolok, Judy és Gubaj...magamnak csak annyit szeretnék, hogy a mérleg péntekre annyit mutasson, mint egy héttel azelőtt.:))


Szép napot!:)

2011. júl. 4. 13:11

kemény elhatározás, de biztos meglesz! Ügyes vagy! Nekem is jó lenne hétvégére VÉGRE, hogy 54-gyel kezdődjön a számom. Nem lehetetlen, de már nem mondok semmit....csak remélek....

Most hétvégén nálunk is maratoni szülinap lesz, kezdődik már csüt-ön, és szombat-vasárnap is eszem-iszom. Nagyon résen kell lennem!!!

Ráadásul a csüt-i zumba is elmarad, mert pont aznap este tartjuk a keresztfiam szülinapját. Ez van!

545. gubaj05 (válaszként erre: 544. - Judy1974)
2011. júl. 4. 12:55

Én a lányom miatt amúgy is itthon vagyok nekem inkább a a hétvégi nagyszülő látogatás kemény mindenféle finomságok meg a "miért nem eszel?" "nem ízlik" "ennyi belefér" mondatok kergetnek az őrületbe; főleg anyósnál, anyukám megérti! De ennek is vége! Egész héten zumba nem győzöm elégszer hangsúlyozni, hétvégére -1.5 kgot várok!!!


Hajrá csajok!!!

2011. júl. 4. 12:15

Sziasztok!


mindenkinek eltelt a fogyis-nem fogyis hétvége? Otthon mindig nehezebb, mert a melóban azt eszi az ember, amit visz magával(jó esetben) otthon viszont ott a hűtő.... sokkal keményebb!

Én átvészeltem a hétvégét takarítással, vásárlással a lányaimmal, kondizással, gardrób-rendezéssel, úgyhogy hamar elrepült.

evéssel nem volt gáz, sok salit, dinnyét, barackot ettem.

543. gubaj05
2011. júl. 3. 21:00

Sziasztok!

Ennek a hétvégének is vége végre borzasztó idő volt erre felé (borsod) kb 3 órát sütött a nap egész hétvégén és ettől a gyerek is nyűgös volt én is de még apa is :(


Étkezésre próbáltam odafigyelni azt hiszem sikerült is mert leginkább zöldséget és dinnyét ettem meg két szelet sütit!

Hétfőn zumba és egész héten tudok menni alig várom!!!


Holnap várok mindenkit Pusssz

2011. júl. 1. 20:46

Sziasztok!


A mai napot kicsit lazábbra vettem, fél órát ugrálóköteleztem (1000ugrás) számoltam! :D


Most meg megyek a barátomhoz, ma vagyunk 3,5 éve együtt és épp főz nekem, úgyhogy muszáj ennem! Remélem tehetek ma kivételt! :D

541. gubaj05
2011. júl. 1. 14:30

szép napot!

Ma már kicsit megint jobb a kedvem, olyan fincsi pizzát sütöttem és igen nem tudtam ellenállni meg kellett kóstolnom uh a mai étkezés letudva egy kis vékony csíkot ettem vmikor 12 körül. Amit magamnak főztem az is isteni lett de azt is csak kóstoltam gyümölcsleves.

Holnap délelőtt 10től lesz zumba uh tudok menni már alig várom rendesen függő lettem!


Veletek mi a helyzet?

540. gubaj05
2011. jún. 30. 20:08

Szia és köszi Mindenkinek!

Teljesen kész volt a mai napom egész nap versenyt futottam de csak az idővel és teljesen elfelejtettem enni, mikor eszembe jutott már 3/4 6 volt így megmaradtam 2 db sós keksznél. Azaz hazudok mert amit a gyerek meghagyott azt megettem 2x is!


Csajok hajrá! fussatok ma helyettem is!


Aysha: akartam is mondani, hogy ha nem rendszeres az éjszakai evés nem fog túlságosan bekavarni!


Pussz

2011. jún. 30. 19:16

Sziasztok!


A mai napom uaz, mint a tegnap, csak szorozva 2-vel. Hétvégén majd szugerálom a kedves bosst, hogy térjen észhez, mielőtt mindenki idegroncs lesz körülötte.

Viszont nem bűnöztem, enni is alig ettem, olyan mérges vagyok. Tényleg minden rosszban van vmi jó. :)))


És reggel voltam futni!!!:) Csak fél órát, mert többre nem volt időm... de valahol el kell kezdeni (az már fizikai képtelenség, hogy ettől is korábban ébredjek, bár eddig a reggeli futásról is ezt vallottam:)


És a legjobb hír, hogy a tegnapi éjszakai bűnözés ellenére sikerült egész 1 dkg-tól megszabadulnom:))) Jó hírek vége pont.


Jaaaa, és gratula mindenkinek! Gubaj, naaagyon ugyi vagy!!! És Réka, szerintem nem kell aggódnod, ha megnézed, hogy Macilány és Gubaj is mennyire eredményes volt, az nem lehet, hogy te kimaradj a sorból. Főleg, hogy nem is nagyon bűnöztél a héten, viszont jó sokat mozogtál... majd drukkolok, meg szugerálok meg minden!!! :)


Mentem futni! Este még jövök!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook