Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


946. baybee (válaszként erre: 944. - Angyajka)
2016. máj. 7. 16:31

Hát ez nem jó hír, sajnálom. De azért még egy kicsit reménykedjünk, jó?

Én most az esélytelenek nyugalmával várom a hétfőt. De csak du. tesztelek, mert hajnali 3kor, amikor kelek félálomban tuti elfelejtem.

945. Angyajka (válaszként erre: 943. - Baybee)
2016. máj. 7. 11:04

:))) Jaj, ne haragudj Baybee, de én nem tudtam megállni. Felnevettem. :)))


Semmilyen kismama vitamint nem szedek, már 3 éve szedhetném és még ki tudja mennyi van vissza. :(


Inofolicot iszom, amit elvileg ir-re mondanak, de tele van folsavval és az anyagcserében segít. Szerintem ez is elég beteg dolog, hisz nincs ir-em. :)))

2016. máj. 7. 10:59

Sziasztok Lányok (Asszonyok ;))!


Mindenkinek csodálatos napsütéses hétvégét kívánok, bár nálunk csak fel-fel tűnik a nap.


Én ma reggel rossz hírekre keltem. Az én kis óramű pontosságú szervezetem érezte, hogy eljött az új ciklus első napja és teljesen igaza is volt. Egy kis barna folyást tapasztaltam reggel és a derekam majd leszakad. Egyértelmű jelek számomra, bár a barna folyást én spontán ciklusban sosem tapasztalom, de a 2-3. inszem alkalmával már bemutatkoztunk egymásnak. Mégis későn volt az a fránya hétfői inszem. :( Tudtam én, de milyen az ember lánya, reménykedik, hogy egy kis spontán ügyködés célra vezet. Miért is vezetne, hisz eddig sem volt hatása, max. az élvezet. :D Azért meg megéri. :D


Bevettem a délelőtti Duphastont, így annak hatására most ismét "tünetmentes" vagyok, de ugye ez csak a gyógyszernek köszönhető. Holnap reggel a biztonság kedvéért lövök egy tesztet és abbahagyom a gyógyszert. Ezután elmegyek és megveszem azt szemtelenül drága cipőt (számomra az), amit vagy 2 hete megláttam egy szemtelenül drága cipőboltban. A bolt is örül, hogy érdemes volt vasárnap kinyitnia és az én vérző lelkem is gyógyulásnak indul, mert kb. 2 múlva egy szexi és überkirály magassarkúban teszem szét ismét a lábaim. :D


Mindenkinek szurkolok! Baybee nem feladni, sikerülni fog!!! Tessék hétfő (reggel!!!) tesztelni!

943. baybee (válaszként erre: 939. - Petyó86)
2016. máj. 7. 10:46
Én szedek gravidát. Az uram meg /ne tessék nagyon felröhögni/ femibiont. Még Czeizel bácsi mondta annó, hogy nekik sem árt a folsav miatt, azon túl a többi része meg multivitamin. Régebben neki is a gravidát adtam, de tavaly a G1 intézetben, ahol megcsinálták a sperma vizsgálatot ott kimondottan ezt mondták neki. Nem tudom mennyi a pr része ennek, de azóta neki ilyet kell vegyek. ;)
942. baybee (válaszként erre: 932. - Angyajka)
2016. máj. 7. 10:40
:) oké, tesztelünk hétfőn... /délután.../ ;)
941. 42233ef8c1 (válaszként erre: 939. - Petyó86)
2016. máj. 7. 08:37

:D Ez egy jel!!!

En azóta szedem, amióta próbálkozunk. Szerintem hasznos lehet.

940. 42233ef8c1 (válaszként erre: 938. - Petyó86)
2016. máj. 7. 08:33

Nagyon tetszik, amit írtál és a pozitív hozzáállásod! Ezt az utat csak így lehet végigjárni. :)

Számtalan megpróbáltatáson vagyok már én is túl az életben, oldalakat tudnék írni róla és bármilyen reménytelennek is tünt a helyzet, soha nem tudtam annyira kiégni és megkeseredni, hogy feladjam. :) Most is így vagyok ezzel, hiszen a legnagyobb álmomról van szó. :)) Szó sem lehet arról, hogy feladkuk! :)) Örülök, hogy ti is így gondolkoztok és nagyon jó, hogy vagytok, szeretlek olvasni benneteket :)

Nyílván stresszel jár a sok vizsgálat/kezelés és sokakat felőröl a folyamatos küzdelem. De én úgy fogom fel, minden egyes lépéssel előrébb kerülünk a célunkhoz. :) Nem mondom, hogy soha nem borulok ki, ilyenkor jól kisírom magam, de másnap újra felállok és előre nézek. :) Mindig a végső győzelem számít. ;)


Szép hétvégét Mindenkinek! :)

Drukkolok nagyon Nektek és várom hétfőn a jó híreket!! :)

2016. máj. 6. 22:09

Hétfőn annyira fogom várni hogy írjatok!:)

Képzeljétek anyukám hívott ma, hogy körözött a házunk felett a gólyanéni vagy bácsi... szerinte ez jel.:D Szép hétvégét mindenkinek!! Ja Csajok, még valami.. kismami vitamint szedtek? szerintetek ér valamit így prevenciós jelleggel? vagy tök felesleges?

938. Petyó86 (válaszként erre: 932. - Angyajka)
2016. máj. 6. 22:04

Klassz, hogy ma már jobb a kedv! :)

Szerintem nem olyan fából faragtak minket, hogy el lehetne venni a kedvünket, igaz csajok? :)) Én nem is szeretem azokat a dolgokat, amik az ölembe pottyannak, bár sosem kaptam meg egyszerűen semmit, de annál édesebb lesz a győzelem. :)

Minap olvastam a cukkenberges lombikos csoportban, hogy valaki azt írta kilép, mert látja, hogy mennyi a negatív tapasztalat, meg a keserűség, amit persze megértek, mert hát nem fenékig tejfel egyik eljárás sem, de ez is hozzá tartozik, szerintem sokat lehet ezekből tanulni. Vagy csak én látom félig telinek a poharat?! Ki tudja? :)


A legjobb barátnőmnél úgy derült ki hogy baba van, hogy melóból rohant haza aludni..nem vicc.. annyira az elején volt még, hogy a doki hazaküldte, hogy ő nem lát semmit se, és a teszt is negatív volt. Ma már 9 éves a kislánya :)) Szóval ez nagyon biztató jel. DRUKKDRUKKDRUKK

937. Angyajka (válaszként erre: 935. - 42233ef8c1)
2016. máj. 6. 19:08
A világ lefurcsább kezdeti tünete lenne. :D
936. Angyajka (válaszként erre: 934. - 42233ef8c1)
2016. máj. 6. 19:07
:))) Egymásba beszéljük a gyereket. :D
935. 42233ef8c1 (válaszként erre: 933. - Angyajka)
2016. máj. 6. 18:39
Szerintem itt baba van a dologban. ;)
934. 42233ef8c1 (válaszként erre: 932. - Angyajka)
2016. máj. 6. 18:38

Jó hallani, hogy ma már derűsebb vagy! :)

A reményt nem vetted el, viszont annyit írtunk a mellfeszülésről, hogy mára totál megfájdultak. :D

Pedig még csak a 2.napon vagyok. :D

2016. máj. 6. 18:03
A tegnapi gyomorsav odáig jutott, hogy ma gyomorfájásra keltem, ami sosem szokott lenni. Nagyon fájt és annyira ingerelt, hogy a wc mellett töltöttem pár percet, de üres hasból mi jönne. Az egész délelőtt ez a "valami megrekedt a bordáim között" érzés volt, erős hányingerrel. Délután kicsit lepihentem, amire szerintem évek óta nem volt példa, így most jobb valamennyivel, de még mindig itt ez a remegő érzés a gyomromba. Érdekes. Kíváncsi vagyok a holnap reggelre elmúlik-e.
2016. máj. 6. 18:00

Sziasztok Csajok!


Feltámadt hamvaiból a főnix madár, újra színesek a fák, bár halványabbak, de már nem szürkék. ;) Nem tudom, hogy a bogyó vagy a gyogyó miatt, de valami árnyékot vetett a pozitív gondolataimra.


Jel, tünet, legyen bármi is, ma sincs és holnap sem lesz, sőt nem is volt soha. :)


Már féltem, hogy én itt a nagy kesergésemmel elveszem mindenki reményét, de örülök, hogy megmosolyogtattalak titeket. :D


Ahogy nézem most szinte mindenki a várakozó fázisba került. :) Izgi.


Petra, szuszáááá!!! Ott vannak azok a papírok, szépen összeszeded, sorba rendezed, közben le is higgadsz, van még rá pár napod. Ott meg minden rendben lesz, a jó doki bácsi elmondja a menetrendet és uccu neki. Nem fog könnyen menni nyilván, de kinek megy itt könnyen? Szépen jössz, elmondod, hogy mizu, mi meg szorítunk ezerrel!!!


Regina, Edit kitartás! Ti is kb. egyszerre fogtok tesztelni. :) De jó, szorítok nektek!!!


Baybee, te miért várnál olyan sokat? Úgy jó hosszú lenne a luteálisod, nem? A 14 nap bőségesen elég a beágyazódásra. A tüszőrepedés meg úgy is irányított volt. Szépen tesztelünk hétfőn! Ne légy nyuszi! :)

931. 42233ef8c1 (válaszként erre: 928. - Baybee)
2016. máj. 6. 16:04
Akkor a jövő hét is izginek ígérkezik! :)
930. baybee (válaszként erre: 925. - E-dit22)
2016. máj. 6. 15:21
Nem is értem őket, sztem napi 5 embernél többet nem írnak be. És azt sem értettem, hogy az időpont csak arra kell, hogy bevigye a kispohárnyi hadsereget, azt vki átveszi és leadminisztrálja. Mert a dokihoz akkor mehet a férj, ha kész a sperma vizsgálat. És az nem ugyanazon a napon van.
929. baybee (válaszként erre: 924. - 42233ef8c1)
2016. máj. 6. 15:17

Hétfő előtt semmiképp sem. Épp ma vettem meg a tesztet. 2db.os mártogatósat. A mellfeszülésen kívül, néha szúrkál a hasam de ennyi. A többi csak képzelt tünet, mint pl. többet járok pisilni.

Így egyelőre csak egyre jobban parázok, és minden pisilésnél azt nézem mi jön ki belőlem. :S


Egyébként most az jutott eszembe, hogy múlt hónapban a mellfeszülés a 14.nap környékén elmúlt, de még utána jópár napig nem jött meg. Most 12.én nem kéne megjönnie, lehet addig kitolom a tesztelést.

928. baybee (válaszként erre: 921. - Petyó86)
2016. máj. 6. 15:08
Nagyon izgi lesz. :) De nyugi. Addigra mi is tudni fogjuk Angyajkával, hogy jól célzott-e a doki.
927. baybee (válaszként erre: 920. - Petyó86)
2016. máj. 6. 15:05
Ha nem érzel semmit magadon, akkor tuti. :)
926. baybee (válaszként erre: 910. - Angyajka)
2016. máj. 6. 15:03
Jobban vagy mára? A hiszti meg a depi is "jel". Ez is a bogyóktól van. De ha azt vesszük a mellfeszülés meg szúrkálás se biztos, bármit is jelent. A múlthónapban is ezeket éreztem, mégsem lett semmi.
925. E-dit22 (válaszként erre: 919. - Baybee)
2016. máj. 6. 13:50

pont így jártunk mi is.

aztán meg letagadta 1 hónap múlva a telefonban, amit mondott...

924. 42233ef8c1 (válaszként erre: 922. - Baybee)
2016. máj. 6. 13:19

Baybeee megvárod a hétfőt vagy mar korábban tesztelsz?

Vmilyen tünetet érzel egyébként?

923. 42233ef8c1 (válaszként erre: 920. - Petyó86)
2016. máj. 6. 13:18

Szerintem jól teszed, hogy hallgatsz a megérzéseidre, inkább nézesd meg mindig, hogy minden okes e, minthogy stresszelj miatta. :)

Én meg szinte sosem betegszem meg, aminek örülnöm is kellene, de lehet, hogy most a túl erős immunrendszerem tesz keresztbe nekem. :/

Anno a suliban is, amikor majdnem az egesz osztály kidőlt, akkor sem lettem beteg, Anyukám úgy írt vmilyen igazolást a tanarnak, hogy én is hagy lóghassak már egy kicsit. :)

922. baybee (válaszként erre: 908. - Angyajka)
2016. máj. 6. 13:05
Ezek szerint hétfőn tesztelsz? Én nagyon agyalok, hogy mikor...
2016. máj. 6. 13:03

Lányok, jövőhét szerda mindjárt itt van... kezdek izgulni.. még le kell másolnom a korábbi leleteimet Sipos dokinak, meg hónom alá veszem az AMH eredményt, és menetelek előre.

Lányok hétvégén rileksz, írjatok majd hogy kivel mivan!!!

920. Petyó86 (válaszként erre: 918. - Baybee)
2016. máj. 6. 13:03

Hónapok óta tervezem, és most meggyőztél, hogy ez tök fontos, bejelentkezek ma akkor én is, jobb a békesség. Egyébként olyan szinten idegörlőek ezek a vizsgálatok, nekem tavaly vettek biopsziát a nyakamból egy mirigyből, már temettem magam, mire megjött az eredmény, hogy minden okés. :)

Engem egyébként hipochonderkének neveznek a munkahelyemen, van akik kinevetnek, de eddig akárhová mentem, mindig kiderült valami, szóval valamilyen szinten tök jól működnek a női megérzéseim, remélem a mell uh is rendben lesz.

919. baybee (válaszként erre: 898. - Angyajka)
2016. máj. 6. 13:03
Ez sajna így van. A legdurvább a SOTE andrológia. 2.hóban azt mondja, hogy a nő, hogy 8.hóban hívjam, mert akkor kezdik kiadni az időpontokat szeptembertől. Bepróbálkoztam júliusban, akkor még elhajtottak, majd 8.1.én délelőtt 9 körül azt mondja 2016.3.24. :)
918. baybee (válaszként erre: 896. - Petyó86)
2016. máj. 6. 12:44
Én sem a klasszikus cicitrancsírozós mammón voltam, hanem mell uh. Amúgy az uh az jobb is. Pl. anyósomnak tavaly először a klasszikot nyomták, majd visszahívták és az uh-n derült ki, hogy gáz van. Én szoktam menni minden évben, mett az én nagyimnak is volt mellrákja és állítólag ezek amiket kapunk fokozzák a hajlamot.
917. 42233ef8c1 (válaszként erre: 914. - E-dit22)
2016. máj. 6. 11:17

Hajrá Edit! :)))


Angyajka, remélem, jobb már a kedved! :) Hiszen sikerül mindannyiunknak Csajok, én tudom!!! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook