Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


16. Akvamarin (válaszként erre: 15. - Orsi86)
2009. aug. 29. 22:49

Igen,én is ezt tapasztaltam,rájuk ez a jellemző.

A K....-ra is sokan panaszkodnak,hogy fásultak,hajszoltak,nem kedvesek.Pedig ők is abból élnek,mint ezek.

15. Orsi86
2009. aug. 29. 15:04
Most voltam először a Forgács intézetben és nagyon megvagyok elégedve. Még egy orvos se vett komolyan amióta próbálom kivizsgáltatni magam. De itt nagyon emberien Már alíg várom.
2009. aug. 28. 09:22

Sziasztok!


Nálunk a kivizsgálások és az inszemek megtörténtek a magándokimnál. Júniusban kértünk időpontot a Forgács Intézetnél. Augusztus 26-án találkoztunk először a Tanár Úrral. Szeptemberben megtörténnek a vérvételek és a párom sperma vizsgálata. Megjegyzem, bármilyen jó is az eredmény, akkor is kell csináltatni újabbat. Lombik várhatóan januárban a hosszú várólista és a támogatás miatt. Akár októberben is lehetne a lombik, ha fizetősen vennénk részt rajta.

13. Akvamarin (válaszként erre: 9. - Szombatne)
2009. aug. 23. 21:13

Köszi az infót.

Szorítok majd nektek,hogy megtapadjanak a babák.

Kaptam időpontot Sipos dokihoz szeptember 7-re.

12. Orsi86 (válaszként erre: 11. - Szombatne)
2009. aug. 20. 07:42

Köszönöm az infót. :)

Majd írok, hogy milyen vizsgálatok voltak.

2009. aug. 19. 19:46

Szia!

Vérvétel 2. és 21. ciklus napon ez ingyenes.Sperma vizsgálat 6000ft. A konzikat bizti tudod az 10.000ft.Nekem csak ennyit csináltak.Uh nem volt.

10. Orsi86
2009. aug. 19. 19:30

Sziasztok!


Mi jövőhéten megyünk a forgács intézetbe előszőr kivizsgálásra. Milyen vizsgálatokat szoktak így elsőre csinálni és mennyibe kerülnek?

9. szombatne (válaszként erre: 8. - Akvamarin)
2009. aug. 19. 16:26
Tényleg az inszem fizetős.Én 26-án kezdem a lombikot akkor leszek a ciklus 23 napján akkor kapok decapyptylt ami leállítja agyban a petefészek működését és a mensi 2-3 napján ők kezdik el injekcóval stimulálni a petefészket minnél több tüsző érjen meg.Kb szeptember 14 -ig leszívják a petesejteket és 2-3 nap múlva kapom vissza.Tehát 26-ától kb 3 hét a beültiig ezt nevezik hosszú protokollnak.A rövid protokoll 2 hét azt a mensi 2-3 napjától kezdik el csinálni onnan 2hét.Ezt nem tudom kiknek csinálják.Nekem a hosszú lesz.Szóval szept.16-án már két babával a pocimba fekszem itthon és várom az eredményt.
8. Akvamarin (válaszként erre: 7. - Szombatne)
2009. aug. 19. 09:06

Az kézpénzes,szerintem ott nem kell várni,eddig sem kellett.Az előkészítése is sokkal kevesebb idő,mint a lombiknak. Kb 5 napig kell gyógyszert szedni vagy injekciózni.

Neked meddig tart egy kezelés?

Hány szuri kell,és mennyi időt kell várni a beültetésig?Lerírnád nekem a menetét az egésznek?

7. szombatne (válaszként erre: 6. - Akvamarin)
2009. aug. 18. 21:21
Engem a Tanár Úr kezel.Ő júliusban volt szabin és augusztus elején ment a Sípos doki 2 hétre,szóval a héten szerintem már van.De már május elején kértem sorszámot és most kerűltem sorra.5-6 hónapot kell várni a várólista miatt.És most azt hallottam hogy szepptembertől kevesebbet támogat a TB és így még többet kell kivárni.Bár az inszemnél nem tom hogy hogy van.
6. Akvamarin (válaszként erre: 5. - Szombatne)
2009. aug. 18. 12:23

Másodikra sikerült,a tesót idén ősszel szeretnénk megpróbálni,meglátjuk,mikor lesz rá lehetőség.

Tényleg,nem tudod,meddig vannak szabin?

Én Sipos dokihoz járok,nekem ő az orvosom.

De ha neked most van a beavatkozás,gondolom dolgoznak félgőzzel.

Ki kezel téged?

5. szombatne (válaszként erre: 4. - Akvamarin)
2009. aug. 18. 11:34

Szia!

De jó ezt hallani mert még soha nem hallottam hogy sikerűlt volna valakinek inszemináció már nem a Forgácsban hanem ugy általában.

Elsőre összejött? Mikor lesz tesó?

2009. aug. 18. 11:21

Szia.

Én már jártam ott,náluk fogant a lányom inszeminációval,és oda készülünk menni a tesóért is. :))

Üdv a klubban.

2009. aug. 18. 11:19
Valaki?
2009. aug. 17. 21:16
Ha valaki rátalál erre a fórumra várom nagyon sok szeretettel.
2009. aug. 17. 21:00
Várok beszélgetni mindenkit aki a Forgács intézetbe jár!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook