Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben fórum

Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben (beszélgetős fórum)


1036. Angyajka (válaszként erre: 1030. - Petyó86)
2016. máj. 10. 12:53
Az inszem sem sokkal jobb. Nagyon csúnya dolgok vannak a betegtájékoztatóban. Nekem kellett egy kis idő, míg megemésztettem. Amúgy is parázok a daganatos betegségektől. :(
1035. Angyajka (válaszként erre: 1031. - Petyó86)
2016. máj. 10. 12:51

Szerintem nekik olyan rutinjuk van, hogy simán összeteszik fejben pár perc alatt. Nem hiszem, hogy konzílium kellene hozzá. :) Ne aggódj!


Én holnap reggel kezdek nála. Azt mondta reggel menjek, de most gondolkodom, hogy a reggel 09:30-at jelent, mert akkor kezdődik az ultrahang? Na tessék, ez meg én vagyok. :D Előadom a hattyú halálát és még csak fel sem fogom, hogy mit mondtak.


Regina, segíts! Te hányra szoktál menni, mert írtad, hogy korán odamész.

Na, meg az a closti is idegesít. Meg a pünkösd, meg az eső, meg az, hogy az sem tudom mikor vegyek ki szabit. Már teljesen hülyének néznek ezekkel az 1-1 napokkal, amit örökké variálok. Ááááá.

1034. Angyajka (válaszként erre: 1033. - 42233ef8c1)
2016. máj. 10. 12:46
Jajjjjj!!!! Gondolom vörösödtél rendesen. :D
2016. máj. 10. 12:26
Tegnap voltam a drogériában, többek között vettem teszteket is, a kijáratnál becsipogott a táskám. Jön oda az őr mosolyogva, jajjj, láttam, vett terhességi teszteket is, valószínűleg az csipogott be. Na de mindezt olyan hangosan, hogy az üzlet összes vásárlója hallotta. :D
1032. 42233ef8c1 (válaszként erre: 1031. - Petyó86)
2016. máj. 10. 12:09

:))))

Nagyon várom a híreket holnap este! :)

Izgulok érted, megy a drukk!!!! :)

1031. Petyó86
2016. máj. 10. 12:02

Képzeljétek, elhagytam a cetlimet, hogy holnap hányra megyünk vissza este a konzira. Tudom-tudom, ilyet is csak Petra csinál... :))

Felhívtam a megadott mobilt, és Sipos doki vette fel, olyan tüneményes volt, mondta hogy csörögjek délután. :) Minden idegszálam feszül a holnap este miatt. A várakozás kiborít, ma vagy fél órán keresztül fénymásolgattam a leleteimet, zárókat, laborokat.. Azon gondolkodtam, hogy vajon a papírokat együtt Tanár úrral megszakértik egy kávé mellett, vagy hogy ennek mi lehet a folyamata. :)) Jövök holnap este a hírekkel Lányok!

1030. Petyó86 (válaszként erre: 1026. - Baybee)
2016. máj. 10. 11:55

Egy bizonyos idő, és sok inszem után nem csodálom hogy így gondolod.. Nagyon idegörlő és lélekölő ez.. Én a lombikban két dologtól tartok nagyon, az egyik a szurkák tömkelege, a másik, hogy a stimut hogy fogom viselni.. mert vagyok annyira érzékeny már eleve a menzeszre, meg a peteérésre is, el nem tudom képzelni, hogy a petefészkem hogy fogja majd érezni magát, de majd megbeszélem vele, hogy tartson ki, és akkor egy jó darabig békében leszünk. :))

Szerintem nem csoda, hogy ma ilyen a kedved, kell időt hagyni magadnak, és hát az esőt nem kommentálnám, én is eláztam ma... :D

1029. baybee (válaszként erre: 1027. - 42233ef8c1)
2016. máj. 10. 10:57
Nem, olyan opció nincs, hogy feladni. :)
1028. 42233ef8c1 (válaszként erre: 1025. - Angyajka)
2016. máj. 10. 10:53

Másfél hetet adok a gólyának! Nincs több esélye! Ezt vegye fenyegetésnek. :D

Aztán megy a sütőbe Angyajka receptje alapján. :)))))

1027. 42233ef8c1 (válaszként erre: 1026. - Baybee)
2016. máj. 10. 10:46

Fel a fejjel Baybee!!

Ez a pocsék időjárás is rátesz egy lapáttal, tudom. De nem adjuk fel, igaz?!

:)

1026. baybee (válaszként erre: 1025. - Angyajka)
2016. máj. 10. 05:42

Én ezt már a dokiknak is megmondtam, hogy csak tapogatózunk. Min. 3 olyan lényeges momentum van benne, amiről halvány fogalmuk sincs, viszont a lombikkal kiküszöbölhető.

Amúgy a BMCben az volt a nagy mézes madzag, ami szimpi volt, hogy bár a protokoll 6 inszemet ír a lombik előtt, ők azt mondták, hogy ha 3 nem sikerül, nem játszadoznak tovább, megy a lombik.

Persze a gyakorlatban már nem így van, sőt egyenesen tagadta, hogy valaha ilyen mondat elhagyta a száját.

És azt bírom, hogy minden doki azzal jön, hogy a lombik az lórúgás. És a sok inszem az mi? Az a lassú /idegméreg/ halál... Ezzel még az ember lelkét is megölik. Na mind1, bocsi szarul indul a napom. Esik az eső, én meg kis vászoncipőcskében...

1025. Angyajka
2016. máj. 9. 20:29

Fel a fejjel mindenkinek! Baybee, most én ezt nagyon át tudom érezni, de tovább kell lépni. Muszáj! Nálam is eltörött a mécses szombaton, de megyek tovább.


Reginának igaza van, tényleg lutri ez az inszemináció. A lombik biztosabb, de durvább kezelés is. Szerdán tesztelj és előre! Augusztus meg nincs messze, hipp-hopp itt van. Addig lelkileg is meg tudsz erősödni. A sport meg baromi sokat számít. Majd meglátod, főleg, hogy fogyni is akarsz. Augusztusra olyan jól feltöltődsz, a szerveted, meg a kis lelked, hogy ott nem is lesz esély a kudarcra. Addig meg lehet spontánkodni. ;) Petrával beneveztek a hármas ikrekre. :D


Regina, Edit törjétek meg ezt az ördögi kört, mert nézem a receptet a gólyára. :D

1024. 42233ef8c1 (válaszként erre: 1021. - Baybee)
2016. máj. 9. 20:06
Szívből kívánom, hogy két nap múlva ott legyen a két csík, ha halványan is, de ott legyen!!!
1023. baybee (válaszként erre: 1022. - Petyó86)
2016. máj. 9. 19:52

Kíváncsi leszek, hogy mikorra lesz tb.s időpont.

Azért nagyon szar érzés a pénz kérdése, mert tudom, ez mindent vagy semmit, mert több fizetősre nem lesz pénz.


De abban azért bízok jobban, mert ott már nem csak "vaktában" lövöldözünk, hanem a Babgyárban összerakják, és kész babót kapunk vissza. Már csak vigyázni kell rá. Na mind1, eddig meg volt a fejemben a forgatókönyv, de most kezd szétcsúszni.

Azt hiszem mégis csalódott vagyok, nem jó ez így...

1022. Petyó86
2016. máj. 9. 18:47
Nagyon nehéz ügy ez a pénz kérdés.. Mindenképp iratkozz fel a tb-sre, reméljük nem kell igénybe venni mert addig összejön, de veszteni valód nincs vele. Én is szerdán szeretném megkérni Sipos dokit, hogy engem is vegyen fel, mert bízok az elsőben, de azért a kisördög nem alszik. Szerintem egyáltalán nem szánalmas ha reménykedsz, szerintem itt egytől-egyig mindenki reménykedett/reménykedik... én szinte minden ciklusomkor teszteltem, hátha-hátha. Aztán maradt a csalódottság, másnap meg újra neki lelkesedtem. El sem tudom képzelni nektek itt majdnem hónapról hónapra milyen érzés nekimenni a kezeléseknek, emelem kalapom mindannyiótok előtt! És tényleg nem szabad feladni! Picit megnyugtató, hogy azért a lombik még mindig ott van lehetőségként, olyan nincs hogy az ne sikerüljön! Valamelyik este épp mondtam a férjemnek, hogy fogalmam sincs mi mikor kezdhetünk, gondolom ciklusfüggő is, de a napokban várom hogy megjöjjön, és szívem szerint még egy hónapot én is várnék. Millió gyógyszert szedtem be az elmúlt másfél hétben, és megyek edzeni is holnapi kezdéssel, úgy hogy remélem nagyjából majd egyeznek a terveim a doki véleményével is. Egyébként Baybee, mekkora lenne ha majdnem egyszerre lombikoznánk!! :))) Persze ne érts félre, kívánom hogy ne kelljen! :)
1021. baybee
2016. máj. 9. 18:37
Köszönöm csajok, hogy itt vagytok. Tényleg sokat jelent. Szeretem, hogy kevesen vagyunk itt. A fb.on az ilyen csopikban annyian összegyűlnek és nagyon sokan szeretnek okoskodni.
1020. baybee (válaszként erre: 1016. - 42233ef8c1)
2016. máj. 9. 18:28
Fogok még tesztelni. :)
1019. baybee (válaszként erre: 1016. - 42233ef8c1)
2016. máj. 9. 18:27
Inkább már csak a látszatot próbálom fenntartani, szedem a bogyit. Amíg nem jön meg, addig reménykedek.
1018. baybee (válaszként erre: 1015. - Petyó86)
2016. máj. 9. 18:25

29.ciklusnap ez, inszem utáni 15.nap.

Valószínűleg kéne már legalább halványan látszani a reménycsíknak. Bár nekem még sosem volt ilyenem. :(

De majd szerdán újra tesztelek.

1017. baybee (válaszként erre: 1014. - Angyajka)
2016. máj. 9. 18:20

Nem adom még fel, bár kicsit "szánalmas" már bizakodni, mert tényleg semmi jele nincs a 2. csíknak. De még 2 napig szedem a duphastont, és szerdán új tesztet csinálok.


Viszont nem szeretnék több inszemet. Igazából már ezt sem nagyon szerettem volna, de megbeszéltük a férjemmel, hogy adjunk még egy esélyt, hátha a nehezen összegyűjtött "lombik" pénzt már a babóra költhetjük. De ha tovább folytatnánk az inszemet, akkor már ehhez a pénzhez kéne nyúlni.

Viszont a héten kérek konzultációs időpontot, mindenképp feliratom a tb.s lombikra magam, és augusztusban szeretném a fizetőset. Addig meg megyek konditerembe, és min. 10kg.t le kell még fogyni. /magam miatt/


Most olyan semmilyen a hangulatom. Nem mondom, hogy csalódtam, vagy nem erre számítottam. Igazából csak rossz érzés tudni, hogy abból a pénzből egy csomó babacuccot meg lehetett volna venni. :(

1016. 42233ef8c1 (válaszként erre: 1013. - Baybee)
2016. máj. 9. 18:05

Sajnálom Baybee! :(

Nekem mindkét esetben azt tanácsolták, teszteljek 2 nap múlva is, mert van akinek csak később látszik! Ne add fel a reményt!!

1015. Petyó86 (válaszként erre: 1013. - Baybee)
2016. máj. 9. 17:55
Ajjj,nemm lehet igaz.. sajnálom nagyon!! :(( Ma már tutira ki kellene mutatni a tesztnek? Hányadik napon vagy?
1014. Angyajka (válaszként erre: 1013. - Baybee)
2016. máj. 9. 17:43

Az edzőteremben izzadok, de gondoltam gyorsan idenézek hátha írtál. Nem erre a hírre számítottam. :( Még ne add fel!!!


Nekem akarok beleszólni, de nem próbálsz meg egy 6. inszemet, ha mégsem sikerült?

1013. baybee
2016. máj. 9. 17:36

Hát... Ennél negatívabb nem is lehetne... Csontra egy csík... Halvány szikrája sincs reménynek.

Hát kőkemény anyagi kiadás lesz a lombik. :(

1012. 42233ef8c1 (válaszként erre: 1010. - Baybee)
2016. máj. 9. 16:54
Jajjj, Istenem, nagyon drukkolok Neked!!! :))
1011. 42233ef8c1 (válaszként erre: 984. - Petyó86)
2016. máj. 9. 16:51

Jajjj de kis cuki lehetett! :)

Én mindkettőnek örülnék! :)

Imádnivalóak a kisfiúk is, van egy tüneményes kis csibész Keresztfiam.:) Imádom!! :) Szerelem!! :)

A szívem mélyén azt érzem, kislányom lesz. :))

Jajjj de várom már! Van már nekünk is egy nevünk. :))

1010. baybee (válaszként erre: 1007. - E-dit22)
2016. máj. 9. 16:16
:) :) :) Még úgy 3/4 amíg hazaérek, aztán mire ráveszem magam. De most úgy döntöttem, hogy teszt ide vagy oda még szerdáig biztosan szedem a duphadtont és akkor újra tesztelek. És majd az dönt.
1009. baybee (válaszként erre: 1001. - Angyajka)
2016. máj. 9. 16:12
Itt ezt mondták? A BMCben tök ellenkezőjét. Csak azért gondoltam, hátha a szurival lassabban nőne és nem lenne gond a hétvége.
1008. baybee (válaszként erre: 1000. - Angyajka)
2016. máj. 9. 16:09

Igen hülye időpontban van uh. :( De itt legalább nem kell sokat várni. A többi helyen ugyanez min.3 óra volt. És persze ott is délelőtt. :S

De ezek szerint te a közelben dolgozol? Az szerencsés, nekem onnan még Budára kell átmennem.

1007. E-dit22
2016. máj. 9. 16:09
Baybee, pont kondiban leszek mikor tesztelsz :) agyon izgulom magam miattad :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook