Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
4334. Dexi80 (válaszként erre: 4329. - 68454605f4)
2015. ápr. 1. 08:39

Szia!

Szerinted 19-es fsh-mra érdemes lenne barátcserjét szedni, úgy hogy április 30-án megyek első konzira a Kaáliba?? Nem fog jobban felnyomni, mint ahogy most áll??

Egyébként én is ezeket szedem: Inofolic, Woman's krém, aztán Q10,omega3, szelén és most kezdem majd a barátcserjét.

4333. 68454605f4 (válaszként erre: 4332. - Figura ede)
2015. márc. 31. 16:19
Igen,sajnos ez így van...,csak reménykedni lehet h ha minden passzolna, éppen akkor jó kezekben legyünk!A remény hal meg utoljára! :-))
2015. márc. 31. 15:43
A probléma minden idősebb nőnél megvan a petesejt velünk öregszik!Nekem amióta nézik sőt elötte is volt peteérésem és a hormonok is a koromhoz képest rendben vannak!DE!A petesejtjeinkkel nem lehet mit kezdeni csak reménykedni mindent elkövetni hogy jobb minőségüek legyenek!De már szám szerint is kevesebb tűszőnk növekszik és hiába van több ha nem tartalmaznak sejtet ill nem alkalmasak már !Persze ahogy mondják lehetnek még jók de már kevés nagyon kevés ezért az esélyeink is természetesen romlanak!Nem derült ki nálam semmi ez logikus és ezt tudjuk hogy sajna így van!Hiába jók a hormoneredmények na persze ez is kell de ez csak az egyik tényező ami a gépezethez kell!Szóval sok mindennek épp akkor kell stimmelnie!i segítünk magunkon ahogy tudunk de ehhez kell az orvos is aki tud igen csak baklövést csinálni mert ha nem időben nem jó terápiát alkalmaz akkor te és én hiába tettünk meg mindent amit mi tudunk!!Na persze a természet a főnök!Eddig mindig volt sejt a tűszőben amit leszívtak és megtermékenyült osztódott de nem megy tovább a dolog!Na itt jön az amibe nem tudunk belelátni beleavatkozni!Idáig okk na de mi zajlik odabent? Ki tudja?!!
4331. 68454605f4 (válaszként erre: 4330. - Figura ede)
2015. márc. 31. 14:48
Ez miből derül ki,h nálad ez a probléma?Gondolom leszívásnál derült ki,ugye?És nálad is volt ettől függetlenül peteérés mindig?De gondolom későn érő volt,elöregedett?Annyira még nem vagyok ebben otthon,hiába,csak most kezdjük!De érdekelne,hogy mi volt neked az előzménye? :-)
4330. figura ede (válaszként erre: 4329. - 68454605f4)
2015. márc. 31. 13:40
Nekem legelső hormonnál volt 14.4 na persze nem annyira sok de ez is magas volt!Fogalmam nincs mitől de azóta jó legutóbb volt 6.9!De hát oké nem is ez a legnagyobb gond hanem a petesejtünk!Tulajdonképpen az orvos szerint csak ez a baj!Kihordani megszülni jó a méh de a sejt már nem alkalmas arra hogy tovább emberkévé fejlődjön!Persze van még bizti jó is csak már nagyon kevés!Na ezt kellene kifogni!Na de hogyan?Nem tudni oda bent lehet szétesik vagy keményebb már a nyálkahártyánk is!Az embrio glu valamelyest segíthet még állítólag Dániában már rutinosan avval ültetik be ill abban a folyadékban tárolják beülti elött !Azt olvastam az az anyag hialuront is tartalmaz ami egyébként a nyálkahártyánkban is van!Persze ami nálunk már szintén fogyóban van a szervezetünkben!Nem tudom ez is egy lehetőség!
4329. 68454605f4 (válaszként erre: 4328. - Figura ede)
2015. márc. 31. 12:58
Szia!Tudod én is írtam,hogy nekem műtét után 1héttel 76 volt,amitől 2 napig magam alatt voltam!Most pedig 2.cn-on 7.2 3.cn-on 5,56 volt!NE KÉRDEZD MIÉRT???Végülis az az egy hormon,amit nem lehet rendbetenni,csak legfeljebb DHEA-val!De az szintén káros a szervezetre,nem mintha ez az egész Lombik-procedúra nem lenne az!!:-)Én csak azzal tudom magyarázni,hogy 7.napon és főleg közvetlen műtét után nézettem meg a múltkor,és ugye az endó-műtét hormonálisan is teljesen megzavar!Persze én is tartok attól,h a következő vv-en talán rosszabb lehet,de másrészről pedig,ha tényleg olyan rossz lenne mégis az FSH-m,akkor nem lenne rendben a méh és petefészek aránya,nyálkahártya vastagsága,peteérés ovuval sem...tehát reménykedem!A baj az,h vv-nél nem fogom látni az eredményeket,csak a ciklus végi 2.konzin tudom meg,addig izgulhatok! Neked mennyi is volt az a "rossz"FSH-d?Ja,egyébként én amit szedek az:Inofolic,Ovant-terhes vitamin,barátcserje,D3 krém és Woman's krém.:-)
2015. márc. 31. 11:40
Hát igen na erre nincs magyarázat!Gondolom laza a csajszi!Ő bizti nem stresszel mint mi!!Örülök a jó híreidnek így tovább!Jó lenne ha mindenki ilyet írna és meglenne a gyümölcse!Mitől van az hogy az fsh beáll magától?Legutóbb 6.9 volt azt mondták erre ez okk!De elötte magas mitől áll ez be?Nem szedek semmit rá!
4327. 68454605f4 (válaszként erre: 4324. - Figura ede)
2015. márc. 31. 09:01

Sziasztok lányok! Erre csak azt tudom írni,h tegnap voltunk a SOTÉ-n,első konzultáción.A kinti kapualban egy kismama állt cigivel a kezében..már akkor felfigyeltem rá,h ez mekkora felelőtlenség.Majd kifelé jövet,kb 1,5 óra múlva szintén ott állt,szívta mintha elvennék tőle.Ha engem kérdeztek,minden 10 percben lenn volt.Nem az én dolgom,nem itélkezem,de úgy elgondolkodtat,h aki meg szeretne,és egészségesen,felelősségteljesen él,nem jön össze,és sokszor nincs magyarázat,miért?


Szóval,mi is túl vagyunk a konzin.Leleteimre a doktornő azt mondta abszolút ok!UH-csinált..szép méh,minden tekintetből megfelelő,két petefészek ok,az egyikben éppen ovu-volt,sárgatest látszódott.Dokinő megjegyezte h eddig nincs ok aggodalomra,látott ő már sokkal fiatalabb páciensnél húzós problémákat!Ezt azért mondta,mert aggódtam h a pajzsmirigyem most éppen túlműködik!!Említette h fő szempont az FSH!!Ha az ok,a többit csak be kell megfelelően állítani.Azért megkönnyebbültem kicsit,h nem is működöm még rosszul!:-)Következő mensinél kezdődnek a vv-k,és a 2.konzin meglátjuk? :-) Mindenkinek szerencsés évet kívánok!Remélem egymás után babásoduk,lányok!!:-)

2015. márc. 29. 19:42
Rena nem tudom nem nézegettem még neked nincs gyermeked?Nem hinném hogy azok a nők akik csak szülik a gyerekeket pl családi pótlékért stb ne politizáljak azok genetikailag anyának lennének kódolva!Nem küld senki ezotériára stb !
4325. Rena81 (válaszként erre: 4324. - Figura ede)
2015. márc. 29. 18:16
Az orvos szerint ez csak biologia. Igen, de szerintem ez annal tobb. Megszuletunk, a dns-unkben kodolva minden informacioval, ugy hogy minden sejtunk tudja, hogyan kell tokeletesen mukodnie. Miert van, hogy vannak naok, akik 50,60 evesen is tudnak szulni? Itt kell lennie egy lelki tenyezonek, sorsszeru feladatnak, nekunk ez a feladatunk, az ismerosodnak valoszinuleg massal kell majd megkuzdenie.Tudom, menjek ezzel az ezoteria oldalra, de en hiszem, hogy minden betegsegnek melyen gyokerezo lelki hattere van. En ezt magamrban is felfedeztem,gyerekkorom ota utaltam, hogy no vagyok, es magam korul sem viselem meg a noket. A ferfiakra mint valami isten tekintek, tehat valami miatt en nem tudok nokent mukodni, nalam ez az ok, es a meddoseg az okozat. :)
2015. márc. 29. 16:37
Komolyan itt minden ellentmondásos!Íme egy példa!Tessék!Nekem is van ismerősöm 43 éves beteges napi 2 doboz cigin meg kávén colán kívül nincs benne szinte semmi!Alultáplált idegbeteg aki gyógyszereket szed na és pikk pakk 2 hónap leforgása alatt teherbe esett!Ja és véralvadás gátlót kell szednie!Na már meg is szült!Nem fogom ezt soha megérteni mi az ami benne okk nálunk meg nem!!!Vannak példák bőven!Persze ez igen rossz példa hisz felelőtlen de lehet a leszarom tablettát is szedi a többi gyógyszerrel ????????
4323. merci1005 (válaszként erre: 4321. - Figura ede)
2015. márc. 29. 14:40
Mikor a hormon eredményeimmel teherbe estem a dokim azt mondta hogy nincs mit adni a véreredményre sem. Lehet egy aktuális kiugróan rossz eredmény. Hivatalosan az eredményeimmel nem nagyon eshettem volna teherbe azt mondta a doki hogy ilyen eredményekkel még csak nem is stimulál. És mégis spontán magamtól teherbe estem még abban a hónapban amikor az a rossz eredméyn volt.
2015. márc. 29. 08:37
Ja és én is gratulálok és minden szépet és jót kívánok minden babás fórumosnak!
2015. márc. 29. 08:32
Szióka van olyan köztetek aki két helyen is megcsináltatta az AMHt és más lett az eredmény?Igaz ez nem hinném hogy változtat a tényen de kíváncsi lennék mert konkrétan én nem láttam csak üzibe írták!Na és mi van azokkal akik a rossz hormon eredmények mellett babásodtak?És azoknak az anyukáknak sem lehet jó az AMH juk akik spontán szültek vagy babát várnak 40 felett vagy a körül?Hát igen ez is 5000 ft na de mindeggy!Csak elgondolkodtam !Hát itt olyan kavarca van na és mi a magyarázat ezekre az esetekre!!!!Szerintem ők sem tudják!Széttárt kéz és hmm!
4320. merci1005 (válaszként erre: 4319. - Remény2013)
2015. márc. 29. 06:07
04.09 én veszik le a prenát. Egyébként jól vagyok köszi :) Növöget a pocim feszülget. De szerencsére jól vagyok. :)
4319. Remény2013 (válaszként erre: 4313. - Merci1005)
2015. márc. 28. 20:18
Szia Merci. Mikor mesz a prena tesztre? Minden okes veled?
4318. Rena81
2015. márc. 28. 17:07
Egyenlőre még nem gondolok semmi rosszra, sem cisztára, sem masra, csupan, hogy ez mar a pof egyik fázisa, bar önmagában már ez is elég rossz :(
2015. márc. 28. 16:53
Endo műtét előtt,nekem is sokszor volt 19-23 napos mensim!:-)
4316. 68454605f4 (válaszként erre: 4314. - Rena81)
2015. márc. 28. 16:51
Szia! Nálam ugyan ez van,de én tudom hogy ösztrogén dominanciám van.Múlt havi 3.napin mindössze 1260pmol/l volt.Ezért is voltam endometriózisos..6 hete műtöttek,remélem nem túl gyorsan,v egyáltalán nem jön vissza!Nekem is mensi óta egyfolytában fájnak és nagyobbak a melleim,ez egyébként még prolactin túltengéstől is lehet,de az nálam most rendben van!:-)Ja,és lehetnek mindkét mellben ciszták,illetve ha ciszta van bármélyk petefészken(ben),akkor is fájhatnak a mellek!:-)
4315. eduarda (válaszként erre: 4314. - Rena81)
2015. márc. 28. 16:43
Nekem januárban 22 napos volt,mert lett egy cisztám :-( előtte 24-27 naposak voltak
4314. Rena81
2015. márc. 28. 16:24
Sziasztok! Van itt valaki akinek extrem rövid a ciklusa? Eddig, az amugy sem hosszu 24, 25 napos ciklusom volt, de most azutolso ketto csak 22 napos lett, es ez azert megdobbentett. A mellem meg vegig feszul, utalom, hogy egy napig sem mukodom normalisan.
4313. merci1005 (válaszként erre: 4312. - 68454605f4)
2015. márc. 28. 05:26
Köszönöm szépen! :)
4312. 68454605f4 (válaszként erre: 4310. - Merci1005)
2015. márc. 27. 12:12
Szerintem mondhatom mindenki nevében itt,h nagy gratula a babához,és zökkenőmentes babavárást!Mi is bízunk benne h még 2015-ben, hozzánk is leszáll a gólya!!:-))
4311. 68454605f4 (válaszként erre: 4308. - Figura ede)
2015. márc. 27. 12:07
Persze,nálam sincs soha előitélet,mindenki ahogy érzi!:-)
4310. merci1005
2015. márc. 27. 05:10
Sziasztok csajok! Nem vagyunk öregek! Én is 43 vagyok. 12 hetes kismama. Kitartás ! Mindenkinek össze fog jönni. A januári nagyon rossz hormoneredményemmel ( magas fsh, amh kisebb mint 0,1) jelenleg itt ficánkol a pocimba egy édes kis csöppség:) Mi augusztusban azt mondtuk h a 2015 évben nem jönn össze a baba akkor nem próbálkozunk. Engem a nagyon jó barátnőm is majd hogy nem lehülyézett hogy ennyi idősen miért vállalok egy gyerket, mert hogy fel is kell nevelni. Azért a 43 évet még nem tartom durvának kb 45 ig azért belefér szerintem.Mindenkinek kitartást! Én inofolicot ittam novembertől, meg vagyok győződve hogy az segített a dologban :)
4309. Remény2013 (válaszként erre: 4308. - Figura ede)
2015. márc. 26. 20:53
Szia. Udv a klubban. En is 42 multam. Mar van egy 10 eves fiam. 3 eve koltoztunk vegre ossze az apjaval es azota gyurunk kistesora. Egyszer terhes lettem, de ures petezsak volt,ezert el kellett venni. Amh 0,1 fsh 20. Ezek januari ertekek. Azota mehpempo,inofolic,d vitamin,elevit,dieta es aviva torna. A menzeszem kezd beallni es ugy latom valami elindult. Es persze petevezetekatjarhatosagi,de az rendben. Kitartas nekunk:)))
2015. márc. 26. 18:43
Hát ezt mindenki maga dönti el!Hát én is szabtam magamnak határt!Na persze sok nőre azért nem bíznám még ha nem is 51 éves!Na meg soknak nem is kell csak megszüli!De igazad van!Én sem csinálnám már!De én ezt a hölgyet kedvelem tehát nem ezt az oldalát nézem ha találkozunk!
4307. 68454605f4 (válaszként erre: 4306. - Figura ede)
2015. márc. 26. 18:35
Azt azért már túlzásnak tartom,mert fel is kell nevelni azt a gyermeket,de nem is csodálkozom!Én itt dolgozom kinn Bécsben,jelenleg is még kint vagyok.Innen egy osztrák hölgy kiment külföldre,lehet szerbiába,ott beültették a babókat,és kb:1 hónapja szült ikreket,61 évesen!!Jól írtam..61évesen.Ez már azért nagyon felelőtlenség...de azt mondom 45-ig még válalnám!:-)
2015. márc. 26. 18:29
NOS AZ ÉN HORMON EREDMÉNYEIM JÓK FENE TUDJA TALÁN GENETIKA DE JÓK!ENGEM NEM KÜLDTEK MÁR SEMMILYEN MÁS VIZSGÁLATRA SEM !HÁT EZ IS ELŐNY ENNYI IDŐSEN NEM KELL FUTKÁROZNI!oLYAN HÖLGYET ISMEREK AKINÉL 51 ÉVESEN ÜLTETTEK BE ÉS MÁR 6 ÉVES A DRÁGA KISFIÚ!mIT SZÓLSZ AVA?
4305. 68454605f4 (válaszként erre: 4304. - Figura ede)
2015. márc. 26. 18:27
:-)))))))
❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook