Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lombik - Alacsony AMH fórum

Lombik - Alacsony AMH (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
2015. ápr. 7. 14:10
Szia szerintem az ösztradiol okk mert ezek szerint volt ovud!Nekem 596 volt tehát igen volt peteérés ebben a hónapban !A progi nekem 58.7 azt nem tudom de meg lehet nézni van hormon táblázat !
2015. ápr. 7. 13:49
Azért hozzáteszem,h igaz 20.napi vv,de utánna 23.napon meg is jött!!:-)
2015. ápr. 7. 13:47
Sziasztok Lányok...szerintetek 20.napi vv-n progeszteron:10,900nmol/l ösztradiol:587,0pmol/l? Szerintetek nagyon rossz eredmény? Gondolom kapnom kell rá progi-pótlást? Volt már valakinek beülti előtt ilyen? Még csak most kezdem holnap a vv-t. Ez az előbbi eredmény igaz a ciklus 20.napján lett levéve,de 23.-on meg is jött!!Csak aggódom,hogy lehet-e ebből később megtapadás?:-))
2015. ápr. 3. 14:02
Minden fórumosnak BOLDOG NYUSZI VÁRÁST KÍVÁNOK!Szegény bizti kemény tojást hoz ebben a cudar időben!
4360. 68454605f4 (válaszként erre: 4358. - Dexi80)
2015. ápr. 2. 11:25
Én csak a SOTÉt tudom neked mondani.Mi hétfőn voltunk első konzin,ott kiadják a vérvételes beutalókat.Nekem a következő ciklusban 4 vv-m lesz,közben intéződik a párom spermavizsgálata és Andrológiai vizsgálat,ami lehet külső,tehát nem SOTÉS.Ha megvannak a leletek,jön a 2.konzi,és ha minden ok,már a második ciklusban stimuzni fognak!Tehát itt már nem volt szó várakozásról..de mire a leletek készen lesznek,és élesben megy,addig eltelik 2 hónap.Ez elég várakozás,nem?:-)) Persze én endometriózisos is voltam,ezért kell igyekezni,nehogy visszajöjjön addig,de eszem ágában sincs várni...minden hónapban lehet kevesebb az esély,legalábbis az én koromban!!:-))
4359. 68454605f4 (válaszként erre: 4357. - Dexi80)
2015. ápr. 2. 11:17

Szia..Én is most kezdtem 1 hete,ciklus 12.napjától. Már a 9.től fájnak a melleim,ami nálam is szokványos,de mióta kenem,még erőteljesebben.Mindegy,jövő héten úgyis mammográfia,lehet megint vannak ciszták a mellemben,majd kiderül!Én régen barnáztam,de elmúlt,mert szedek Bromocriptint.Nekem a barnázás a túlzott prolactintól volt.

Ne is mond a költségeket!Én a múlt hónapban csak vitamin csomagra,Women's és D3krémre elköltöttem 50.000Ft-ot.És akkor még nálam is volt vv,és maszek doki is,persze csak akkor ha nagyon muszály!!De mégis mikor költsünk ennyit,ha nem akkor amikor lehetséges a várva-várt gyermekáldás!!Jó hogy az ember sokmindent kipróbál,amivel segítheti termékenységét,pláne ha már nem is fiatal!!:-))

4358. Dexi80
2015. ápr. 2. 10:08
Ha elmegyünk a Kaáliba első konzultációra és meghallgatjuk hogy mit mondanak, tanácsolnak, utána még dönthetünk úgy hogy nem azonnal kezdünk, vagy akkor már bele is csapunk a közepébe??
4357. Dexi80 (válaszként erre: 4356. - 68454605f4)
2015. ápr. 2. 10:07

Ez az első ciklus hogy használom. Nekem félidőtől kell kennem. Elkezdtem barnázni, úh. tuti meg fog jönni és mostmár fájnak a melleim is. Végülis ez nekem nem újdonság mert minden hónapban szokott mielőtt megjön, nem is kicsit... :( A hátam nem fáj.

Megjöttek a megrendelt dolgaim, 15ezret ott is hagytam értük: ino, barátcserje, omega3, Q10 stb.,stb. Őrült vagyonok repkednek el mindenfelé: doki,vérvétel, étrendkiegészítők és akkor még a hormonokról nem is beszéltünk... :((

4356. 68454605f4 (válaszként erre: 4334. - Dexi80)
2015. ápr. 1. 20:23
Írtad hogy te is használod a Woman's krémet.Neked van valami tüneted tőle?Mert nekem nagyon fájnak a melleim,bár olykor szoktak egyébként is,de talán most még jobban,Van hogy napokig a hátam is.Igaz mondta a hölgy akitől rendeltem,h első 2 hónapban lesznek tünetek,de aztán hozzászokik a szervezet.:-))
4355. 68454605f4 (válaszként erre: 4354. - Figura ede)
2015. ápr. 1. 20:16
:-))
2015. ápr. 1. 17:58
Na és a párod tudta hogy oda jár pénzt költeni?Na ő már tudta hogy ennek a jósnőhöz járásnak nem lesz jó vége ehhez nem kellett a jósnő!De megakarta erősíteni nála hogy kiszórja a pénzt az ablakon akkor így fog járni!Bejött neki!Félig!Elrendezte magát!
4353. 68454605f4 (válaszként erre: 4352. - Figura ede)
2015. ápr. 1. 17:48
:-))Nem én próbáltam ki,hanem a párom mesélte,ez kb 6-7 éve volt,én akkor még sehol nem voltam.Párommal 3,5 éve vagyunk együtt!!Mindegy,hülyeség tudom...:-)Csak úgy eszembe jutott...
2015. ápr. 1. 17:44
Dolgozni bocsi!
2015. ápr. 1. 17:43
Ne foglalkozz ilyen butasággal a jósnő meg mennyen dolgoáltad zni normális helyre ne hülyítse a népet!Jajj ilyet ki sem mondanék! És a kedves mit jósol magának?Azt hogy ezért kap egy 5000est?Számlaadás nélkül?Ejnye bejnye ez fekete mágia meg fekete munka!!Nem baj kipróbáltad de lehet hogy beépített ügynök rád küldte a volt asszonyka hátha elrémíszt kicsit az exétől!Vedd ezt röhejesre mert az!!!
4350. 68454605f4 (válaszként erre: 4349. - Figura ede)
2015. ápr. 1. 17:04
Szia..igen,és azt meg el se meséljem,h a párom előttem lévő barátnője ement egy jóshoz,és kártyából megjósolta hogy páromnak lesz egy barátnője-élettársa,nagyon fogják egymást szeretni,de a nő nem tudja megajándékozni gyermekkel!:-( Tudom,h ne higgyek ilyesmiben,de mindenesetre eddig úgy nézett ki!:-) Igaz,az én egyik kolléganőm is jósolt nekem tenyérből,egy kislányt,majd lehet egy kisfiút! Szegény ti,most gondoljátok hogy van egy őrült köztetek...persze h nem dőlök be az ilyesminek..csak érdekesség.:-))
2015. ápr. 1. 15:08
Csak olvasgatok csak figyelek és elszörnyülködve nézem hogy az itt levő nők egy kis fsh érték javulásnak is stb hogy tudnak örülni velem együtt persze és mennyi mindent megtesznek hogy gyerekük legyen!Ilyenkor kinyílik a bicska a zsebembe mert addig amíg mi itt úgymond szenvedünk lelkileg stb addig két cigi stb közt meg odakint szaporulat van!Nincs igazság!Az odaát van ?
4348. Dexi80
2015. ápr. 1. 14:22

Hihetetlen hogy mennyi dolognak kell stimmelnie hogy összejöjjön!! És akkor itt kapcsolódnék az előző beszélgetésetekhez, hogy bezzeg aki nem figyel oda, és iszik, cigizik stb.,stb....

Nekem erre mindig azt mondja a talpmasszőröm hogy minden okkal történik.

4347. 68454605f4 (válaszként erre: 4346. - Dexi80)
2015. ápr. 1. 13:47
Nem azért,hanem mert időközben sajnos mindkét petevezetékem átjárhatatlan!Műtétnél próbálták mrgnyitni,de meg sem mozdult!Ez lehet korábbi gyulladástól(ami volt 2,5 éve)vagy az endó nőtt bele.A lényeg h nálunk csak ez a megoldás létezik!Azért persze próbálkozunk,de míg ezt nem tudtam,el sem tudtam képzelni h miért nem jön össze nekünk!!Hát ez van...:-)
4346. Dexi80
2015. ápr. 1. 13:40
Ezek tök jó eredmények, bármelyik is legyen a jó!! :) Akkor neked ezek szerint az endometriózis miatt kell lombikoznod??
4345. 68454605f4 (válaszként erre: 4343. - Dexi80)
2015. ápr. 1. 13:39
Nem vagy pajzsmirigyes? Alul v felül működő,mert az is nagyon jó,ha ezzel nincs probléma!:-)
2015. ápr. 1. 13:34
Egy másik magánlaborban csináltattam 2.napit,(most a ciklus elején)ott 7,2 volt,majd amit nem tudtam előre,nőgyógyászom kért egy 3.napit is amin már több mérés is volt,és azon volt 5,56. 3. napit TB-s laborban csináltattam, én mindig oda szoktam járni,még soha nem volt gond!:-)
4343. Dexi80
2015. ápr. 1. 13:31

Ha 10 alatt van, az már nagyon jó!! Azzal tuti sikerülni fog!!! :))

Bárcsak nekem is lejjebb menne egy kicsit!! De hátha ezek a vitaminok majd besegítenek egy kicsit... Mert egyébként meg minden más eredmény rendben van, legalábbis úgy tűnik.

4342. 68454605f4 (válaszként erre: 4341. - Dexi80)
2015. ápr. 1. 13:27
Az FSH nem tud ennyire ingadozni,max pár egységet,pld egyik hónap 6,9 másik pedig 8,3..ez csak 1 péda! Én az első mérést magamtól csináltattam,eleve a 7.mensinapon,ami nem ér semmit,de legfőképpen műtét után 1 héttel.Mivel endometriózis műtétem volt,ami durván hormonális,ezért a műtős dokim DR Bokor a SOTÉN,mondta h a műtét nagyon bekavarja a hormonokat,ezért a műtétet követő havit kellett volna nézetni,és persze a 3.és 21.napon!Ő azt mondta,hogy így nem volt értelme,ennek a vérvételnek.Nálam ezelőtt talán egyszer néztek FSH-t,kb 12éve,de akkor terhes is voltam,csak el kellett vetetnem,az akkori párom nem akarta.Tehát ez most úgy néz ki,hogy ez a magas érték vagy a műtéti hormoneggyensúlytalanság,vagy azért történt,mert elkeverték az eredményem máséval a magán laborban.Ez az endokrinológus véleménye is!!Szóval,ez minden képpen komplikált,de a lényeg az hogy holnap úgyis megyek nőgyógyászhoz,és ő ír ki nekem 21.napi hormonsort is,tehát ellenőrizve lesz!!Ha valakinek ilyen rossz lenne az eredménye,már nem is menstruálna,illetve kisebb volna méhe,petefészke,és nem funkcionálna semmi.Ezért mondták 3 helyen is,hogy ne aggódjak,de az én koromban,nem lehet nem aggódni!!:-))
4341. Dexi80 (válaszként erre: 4340. - 68454605f4)
2015. ápr. 1. 13:13
Neked akkor most hol mozog a valós fsh értéked?? Az 5,56 és a 76,16 között van egy kis különbség..
4340. 68454605f4 (válaszként erre: 4339. - Dexi80)
2015. ápr. 1. 13:10
Tegnap előtt volt 1.konzink a SOTÉN.Így következő havitól jönnek a vv-k.Remélem minden rendben lesz,csak az kicsit zavar,hogy egy eredményt sem fogok látni,egyenesen a dokinál fog landolni,így várhatok a 2.konziig a kiértékelésére...stb.1.konzin megmutattam az e-havi hormonsort,doktornő azt mondta hogy nem rossz,van esély..de ugye minden hónapban változhat,ezért csak remélhetjük h következőleg is hasonló jó lesz,és kezdhetem a stimut!Én a barátcserjét kb 1 hónapja szedem,még olyan sokat nem tudok mondani.Azért ehhez kell egy kis idő,tapasztalat,de rosszat biztosan nem tesz,tegnap az endokrinológus is mondta,de ő például feleslegesnek találja,az én esetemben.De én mégis szedem,mert egyébként Hashimotora is nagyon jó,nekem pedig az van.Ha pajzsmirigyes vagy,mindenképpen jót tesz,de persze a dokik ilyenkor semlegesek,hisz nekik nincs érdekükben ezt ajánlani,inkább gyógyszereket szedettetnek velünk,abban van az üzlet!:-)
4339. Dexi80 (válaszként erre: 4337. - 68454605f4)
2015. ápr. 1. 11:38

Hát pedig egyre inkább az az érzésem hogy egy-két orvostól eltekintve, akik tényleg értik a dolgukat, itt és más hasonló fórumokon több hasznos infót lehet találni... Engem is rendesen mellékvágányra tett az első dokim, én meg akkor elkezdvén a baba-projektet, hittem neki. Hiszen ő az orvos... persze. Ha akkor azt mondja hogy menjek el megmutatni az értékeimet endokrinológiára vagy meddőségire, már nem itt tartanánk...

Nem befolyásolsz egyébként, mert már megérkezett a barátcserjém. :) 32 naposak a ciklusaim de előtte 4-5 nap barnázásom van és utána is még 1-2. Ezt jó lenne végre már eltüntetni.

Te hol lombikozol??

2015. ápr. 1. 10:48
Amit szedhetnél rá az a DHEA-hormon,jamgyökér-kivonat,de annak is van rendesen mellékhatása..de az az eggyetlen,ami rendbeteheti az FSH-t.:-)
4337. 68454605f4 (válaszként erre: 4334. - Dexi80)
2015. ápr. 1. 10:46
Szia! Kedves Dexi...jotól kérdezed!!:-) Fogalmam sincs! Biztos olvastad az előzményeimet,nekem is a legelső mérés iszonyatos magas(háromszorosa a tiédnek!)Tegnap voltam az endokrinológusomnál,és ő azt mondta h nem létezik h valakinek 76,16 és rá 1 hónapra pedig 5,56...Szerinte elcserélték a leletem valaki máséval!!Magán labor volt,hát oda sem megyek többet!!Bocsánat hogy kitértem...szóval nem tudom,de én is szedtem vv előtt is,és abszolút nem tett rosszat,sőt...szerintem még egy kicsit rendbe is tesz,pláne ha összevissza havizol. De nem akarlak befolyásolni...:-)
4336. Dexi80
2015. ápr. 1. 08:49

Tegnap voltam endokrinológusnál és természetesen a 19-es fsh miatt semmi jóval nem bíztatot. Ő is ezt ecsetelte hogy látja hogy stimulálható vagyok (vittem a korábbi inszemes stimu lapomat), de valószínű hogy nem jó a minőségük a megérő petéknek... :(

Rákérdeztem, hogy az amh érték 1,3-ról 2,3-ra emelkedése miatt lehet bizakodni? Erre azt mondta, hogy legalább nem nulla, de endokrinológiai szempontból nem jelentős a javulás... Úh. úgy tűnik engem már csak a csoda ment meg a lombiktól... :((

4335. Dexi80
2015. ápr. 1. 08:41
Természetesen az fsh-ra gonoltam hogy felnyomja... :D meg az én idegeimet is... :P
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook