Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok fórum

Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
312. virgilius (válaszként erre: 311. - Icus)
2009. jan. 13. 11:09
Biztos az adott hely főnökségén múlik ez, a pénztárosok meg nem merik kockáztatni az állásukat.
311. Icus (válaszként erre: 307. - Franc22)
2009. jan. 13. 11:02
SZólt! Épp ez a próbléma, hogy egymásnak szóltak az eladók, pénztárosok, de be nem engedte őket senki:(
310. Icus (válaszként erre: 306. - G.)
2009. jan. 13. 11:01
Még nem mertem venni, de gondolkodtam rajta:)) ÍGy nem tudom ízlik-e vagy sem?:) De, mostmár a Lidl-ben is a pénztárgép kijelzőjét lesem:((
2009. jan. 13. 09:04
Érthető G. álláspontja a wc-s témánál, csak ezt hiba úgy beállítani, mintha lidl-es sajátosság lenne. Aki most nem segített, azzal lehet, hogy legközelebb abban a bankban találkozol, ahol legutóbb beengedtek. Ez csak emberi hozzáállás kérdése.
2009. jan. 13. 08:59
Magnum utánzatú jégkrém. nekem nagyon bejön,és olcsó...bár most drágult, de harmadannyiba kerül, mint a Magnum,ízre pedig szinte tökéletesen megegyezik vele
307. Franc22
2009. jan. 13. 08:59
Én a Lidl-ben dolgoztam és ha szólsz a kasszásnak, hogy a picinek pisilnie kell, akkor Ő csenget a bízti őrnek, aki bevezet téged és a picit a dolgozóknak fent tartott mosdóba. Legalábbis én mikor ott dolgoztam, én minden kisgyereket beengedtem, aki hozzám jött szólni. Volt rá példa, hogy a kolléganő nem engedte be, de ha netán ott voltam és hallottam a téma tárgyát, akkor én szóltam, hogy nyugodtan bemehet. Sajnos nem terveztek a Lidl-be mosdót, de ennek az is talán az oka, hogy kicsi a hely.
306. G. (válaszként erre: 304. - Icus)
2009. jan. 13. 08:38

Én azt hittem ezt a témát már lezártuk....:-(

De akkor leiírom,hogy értsd,mi a gondom.

Soha,eddig sehol sem fordult elő velem eddig,(lehet,hogy szerencse kérdése,és nem is fordult sokszor elő)hogy ha pisis probléma adódott akkor nem engedtek be a mosdóba.És mivel nagyon ledöbbentem,ezért leírtam.Nap mint nap szembesülnünk kell(nem csak nekem-gondolom) az emberek közömbösségével,nemtörődömségével.Akkor nem is tudom,miért lepődtem meg?

A régen témához pedig csak annyit:a gyógyszertárban jegyezte meg a hátam mögött egy mamika,hogy minek a sok flancos por a megfázás ellen,régen csak méz volt és akkor is meggyógyultak.Meglepődött amikor hátranéztem és megkérdeztem tőle,hogy akkor ő minek áll a sorban egy tucatnyi recepttel a kezében?Hiszen régen sem volt ennyi gyógyszer,mégis éltek az emberek?Nem szólt vissza.

Szóval.Nem én fújtam fel a témát,csak leírtam a véleményem.Mert ugye ez egy fórum,nem a Parlament!?Es itt szabad véleménye van mindenkinek.És nem foglak meghurcolni ha neked nem izlik a bécsi virslijük.:-)

Szép napot mindenkinek!

305. Icus (válaszként erre: 302. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 13. 05:55
Szerintem nemcsak tűnik, hanem tisztább is. Bár a hétvégén, elkeseredtem egy kicsit:( Elöttem egy férfi azt Bécsi virslit vett. AZtán jött is vissza, mert a gép az eredeti áron számlázta nem az akcióson 150Ft-ot kapott vissza miután reklamált. DE, a pénztáros odahívta a műszakvezetőt, aki egyből tudta, ja ez a virsli!! Piroska adj az Urnak 150Ft-ot ez nincs átárazva:( Kapásból tudta, mi a helyzet és ez olyan, de olyan tescos:((
304. Icus (válaszként erre: 296. - G.)
2009. jan. 13. 05:48

"Az egyik "hozzáértő" azt mondta,hogy mivel nem sarki kisboltról van szó ezért ha nincs külön vásárló wc,akkor szükség esetén lehetőséget KELL,hogy adjanak."


Mi az hogy nem sarki kisbolt? Honnan van a határ? Mi az, hogy kell??? Hova van ez leírva? Ki vagy mi kötelez bárkit is erre?


A nagy multiknál van WC. Üzletpolitika, vagy esetleg előírás,és nem emberség. A Lidl üzletek kicsik ők nem terveztek be WC-ket. Pár évvel ezelőttig egyáltalán nem voltak WC-k az üzletekben. Egy nagyáruházban engem sem engedtek be egyszer (SKÁLA, 15 éve még nagy és uralkodó volt), onnantól kezdve nem is kérdeztem meg. Kimentem az utcára és neki álltam kihámozni a fiamat a kezeslábasából:( Olyan boltba kell járnod, ahol eltudod vinni a gyermekedet, de ez nem a Lidl-t vagy a sarki boltot mínősíti. Ha éppen a parkban jön rád a vékony, ahogy mondod, és nincs a környéken bolt, akkor kinek az emberségére apellálsz? Melyik lakásba, családi házba engednek be? És lehetne még ragozni...szerintem nagyon felfújod a dolgot:(

303. Klimpírozi (válaszként erre: 300. - 7abb7adbf0)
2009. jan. 12. 20:49
a lényeget kihagytam, hamu fejemre:)))
302. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 301. - 87dcc92a81)
2009. jan. 12. 20:48

Igaz. Nem akarok én belepofátlankodni, mert valahol G-nek igaza van a gyerek miatt, de a dolgozókat meg kötik a higiéniai előírások.

Tudom, tudom, elvileg igen, gyakorlatilag nincsenek ilyenek. Sajnos. Mármint higiénia. Meg szabály. Meg előírás. De ez legalább tisztábbnak TŰNIK, mint a tecso.

:-((

301. 87dcc92a81 (válaszként erre: 296. - G.)
2009. jan. 12. 20:32
ennek a sztorinak a termékekhez semmi köze...max.az ott dolgozó emberekhez.
300. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 289. - Klimpírozi)
2009. jan. 12. 20:26

Valamint a fekete-erdei sonka:-)))


Szóljon, ha megint akciós lesz! Én is rákaptam a lidlire.

És nagyon jó és még finom is a 30%-kal csökkentett zsírtartalmú paprikás szalámijuk 10 dkg-os kiszerelésben. Nem ragad, tapad össze a frigóban, mert nem zsíros!

81%-os keserű csokoládé 125 g 279.-Ft. Ugyanez Kaiser's-ban közel 700.-/100 g.

Tegnap akciós volt a pici aprítógép 0,5 l-es chopper. Hagyma-, fokhagyma vágásra, valamint sajtreszelésre isteni! (Nekem van nagyméretű Bosch, de azt erre a célra nem lehet használni.)

2 l-es light cola 169.-Ft. Finom. Teljes kiőrlésű kenyér 500 g 164.-Ft, ez máshol 3-400.-Ft.


Mint fentiekből kiderül, örülök, hogy többektől hagytam magam rábeszélni és most hetenként egyszer odajárunk. Ja, szavamat ne felejtsem, gyönyörű volt a karaj!!! És a többi hús is. Volt kocsonyahús, megtöltött káposzta, hurka, kolbász, szinte minden volt és elég sokan voltak, de nagyon gyorsan ment minden. Az árukon megspórolt pénzből vettem a choppert (aprítót) 2.990.-ért.


Örülök, hogy hallgattam rátok, lányok!


:-))

2009. jan. 12. 19:22
Szeretek a Lidl boltokban vásárolni
298. G. (válaszként erre: 297. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 12. 19:19
Topiknyitóként ennyi "kilengést" meg mertem engedni magamnak...Bocs..De ez is Lidl-s téma.
297. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 296. - G.)
2009. jan. 12. 15:46

de ez a téma nem ide tartozik - sztem

nem mintha egyik üzletet is védeni akarnám.

296. G. (válaszként erre: 294. - Icus)
2009. jan. 12. 14:38

Egy másik fórumon is leírtam az esetet.Az egyik "hozzáértő" azt mondta,hogy mivel nem sarki kisboltról van szó ezért ha nincs külön vásárló wc,akkor szükség esetén lehetőséget KELL,hogy adjanak.És ha felnőttre jön rá a vékonyf...sás?Vagy végignézik azt a megalázó jelenetet,hogy netalán egy felnőtt,netalán még beteg,vagy terhes nő végighugyozza a lába szárát?Terhesen ha a gyerek ugy fordul,akkor bizony előfordulhat,hogy a záróizmod nem bír sokáig görcsben állni.

Ellenőrzés?Csak ugy megemlítem,hogy a kimérhető "lapátos" aszalt gyümi,magok....azóta nem veszek,mióta a dió és a mogyoró tele volt rágottal.(egér vagy patkány,nemtudom)

Egyébként egyszer a Spárban kellett s.o.s a wc.Az egyik eladó bejött velünk az öltözőbe,megmutatta a wc-t.Az öltözőben leült,megvárta mig pisil a gyerek és kikisért minket.

Emberség.

295. Icus (válaszként erre: 285. - Lina15)
2009. jan. 12. 09:43
Az nem sz@r az ehetetlen:(( Én a kutyámnak se adnám:(
294. Icus (válaszként erre: 293. - G.)
2009. jan. 12. 09:42
Akkor szerencséd volt. Nem engednek be sehol sem :( Ha megteszik és pont akkor jön egy ellenőrzés, és miért ne akkor jönne, akkor őket büntetik meg:(
293. G. (válaszként erre: 292. - Ebcfbfbb78)
2009. jan. 12. 09:37
Hááát tudod,eddig ilyen sosem volt.Mindenhol beengedtek ahol "bajba" kerültünk.Még egyszer egy bankban is.Emberség és megértés.Ennyi.
292. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 291. - G.)
2009. jan. 12. 08:55
hááát, sztem más üzletben sem engedtek vna be a wcre....
291. G.
2009. jan. 12. 08:18

A Lidl-ben vásároltunk.Egyszercsak megszólalt a 2 éves lányom,hogy neki pisilni kell.Gyereket felkap,futás körbe a bolton,sehol egy eladó...Irány pénztár,ott tutira van valaki.Szépen kértem segítsenek,mert a kislányom.....Pénztáros ingatja a fejét,átszól a másiknak,az is csak ingat,mondja,hogy csak személyzeti van.....közben gyerek:"anya,pisilni kell"Másik pénztáros csönget.Harmadik munkatárs kidugja a fejét az ajtó mögül,ez már szájat is húzott,bekérdez a negyedikhez az ajtó mögé....jön a válasz:NEM!

Kint -10 fok volt.A gyerek 2 éves múlt.És akinek gyereke van,az nagyon jól tudja,hogy hiába ültetted rá otthon,akkoris a boltban fog kelleni...

Nálunk a Lidl kint van a város szélén a prérin.Nincs nyilvános wc.

Igy most kicsit csalódtam a dolgozó hölgyek rugalmatlanságán.És már nem is érdekelnek annyira a Lidl-s termékek.

290. Ritkó
2009. jan. 11. 22:18
Nagyon finom az a meggylikőr, amit ott lehet kapni, meg a citromos üdítő.:)
2009. jan. 10. 09:53
Lidl mosogatógép hozzávalók és sült borsos sonka forever:))
2009. jan. 10. 08:58
Én nagyon szeretem az olívás masnijukat.
2009. jan. 10. 08:51
Én most a zöld fűszeres krémsajtot próbáltam ki és nagyon finom.
2009. jan. 10. 08:45
A vajas tartós kenyeret vettem a több napos ünnepre, nagyon finom volt mindenkinek ajánlom.
285. lina15 (válaszként erre: 281. - Csipkerózsika)
2009. jan. 10. 08:41

A virslijükkel semmi gondunk nem volt nagyon jó...más boltban rossz a felhozatal és milyen a minősége!én tudom !!!!

húsiparban dolgozom .pl:a tescós az nagyon sz@r

284. Franc22
2009. jan. 10. 08:40
Én is szeretem a virslijüket!!! Most a lasanyéra kaptam rá. Nagyon jó!!!(szerintem)
283. Yulcsy
2009. jan. 10. 08:12
Mi nem nagyon járunk a L,mert felénk nincs.De ha a szüleinkhez hazautazunk, akkor otthon találkozok pár termékkel.Az édességek nagyon jók,finomak.A joghurtjaik is jók.Mást még nem nagyon kóstoltunk.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook