Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok fórum

Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
402. Klimpírozi (válaszként erre: 401. - Virgilius)
2009. máj. 15. 13:15
a közelünkben sajna nincs, Ausztriában és Olaszországbn nagyon szerettem a mindennapos Aldi portyákat:)
401. virgilius (válaszként erre: 399. - Klimpírozi)
2009. máj. 15. 13:01
Én meg azóta átszoktam az ALDIra, elsősorban azért, mert ott nagyságrendekkel jobb a gabonapehely kínálat. Ez utóbbiban a LIDL siralmasan rosszul áll, pedig nálunk alapvető beszerzési cikk. :)
400. c4cd20e0ca (válaszként erre: 399. - Klimpírozi)
2009. máj. 15. 12:34
Csatlakozom az előttem szólókhoz! :)
399. Klimpírozi (válaszként erre: 398. - Trapiti)
2009. máj. 14. 16:36

hasonlóképp...feloldva a kezdeti réteglátogatók miatti szorongást, szinte a legjobb beszerzési forrásunk lett..

:)

398. trapiti
2009. máj. 14. 16:30

Mi már szinte csak Lidl-ben vásárolunk :)


W5 mosogatótabletta, öblítő, sonkák-szalámik, sajtok, csokik :) A 100%-os almalé (a literes és a másfél literes is jó), öszilé.

Süthető zsemle :)

3.5%-os tej, 7.5%sürített tej - kávéba isteni :)))))

2009. máj. 4. 11:38
Formil mosópor. Szuper! Szebb a ruha, mint akármi mással, mondjuk az Arieltöl amúgy is kékesek lettek a fehér ruhák. De ettől egyszerűen tökéletes fehér!
396. G.
2009. máj. 4. 03:29
W5 vízkőoldó:275 ft.És tisztára mint a cillit.
2009. márc. 23. 09:31

Reggel voltam én is, a kaliforniai paprika 400.- tal olcsóbb /kg mint a CBA-ban, a kígyóubi is akciós (vettem is hármat), a körte is guszta, a narancs is akciós, műzli is olcsóbb és Cerbona termék, joghurt is akciós.........stb


Jól be is vásároltam, mert mindez a CBA-ból minimum 2000.-rel lett volna több.

2009. márc. 21. 14:40

Mi ma voltunk a Lidl-ben, és jól bevásároltunk, nagyon szeretünk oda járni, mert van néhány dolog, amit csak itt lehet kapni Spanyolországban. Vagy például a joghurtok isteniek, mert amúgy még egy normál Danone joghurt is állati sz@r egyébként...


Mivel mi otthon sütjük a kenyeret is (mert az sem túl jó enyhén szólva...) a Rivercote lisztkeverékek nekünk nagyon beváltak, meg a Milbona joghurtok (lehet, hogy van eltérés a márkákban...) a W5 felmosó, a kekszek és csokik is jók, a Floralys zsepi és WC papír... Ja és a Combino tészták, és a hámozott paradicsom konzerv (Pomodori pelati) Ennyi jutott most így elsöre eszembe. A mosóporokat nem próbáltam még.

2009. márc. 21. 14:01
Ma vettem pont szilvásgombocót,gyerekeknek nagyon ízlett,a narancsos felmosójuk is nagyon jó,túró 349-ért szerintem jó áron van,wc papír kéztörlő szintén,és nagyon finom a mélyhűtött zöldborsójuk.
392. 75be3dc33e (válaszként erre: 391. - 7ac3ef7d1d)
2009. márc. 13. 08:33
A camambert és a rántott sajt áfonyalekvárral nekem az egyik kedvencem a Lidl-től.A felvágottak szintén finomak és elfoadható az áruk is.A száraztészták közül a tarhonya nagyon bevált.
2009. márc. 12. 18:40

Minden hétvégén a Lidl-ben vásárolunk be, eddig még nem volt semmi negatív tapasztalatom vele kapcsolatban. A háztartási eszközöktől egészen a nasiig mindent ott veszünk meg, lassan már 3 éve.


Kedvenceim:

-Linessa szalámik

-Linessa joghurt

-Linessa krémtúró

-feta sajt

-camamber sajt

-rántott sajt + áfonya lekvárral

-szilvásgombóc

-túrós derelye

-bagettek

390. 75be3dc33e (válaszként erre: 387. - 9c8432d068)
2009. márc. 11. 22:17

Köszi az infót.

Én is elég sok mindent onnan szerzek be,van amiért kimondottan oda megyek vásárolni.A mosószert még nem vettem de akkor megpróbálom.

389. perfi
2009. márc. 11. 14:07

Mostanában sokat járunk a LIDL-be, amik bejöttek nekünk:

-Freeway cola (szeretjük az ízét)

-Pilos piros tejföl

-Tzatziki (a dobozos)

-az összes joghurtja és túrókréme finom

-jegeskávé

-papírtörlő (jó vastag)

-mirelit szilvásgombóc (életem legfincsibb mirelitje)

-Pikok szalámi

-Milsun 700gr-os trappista sajt

-prémium pulykamell

-csirkemellsonka

-W5 mosogatószer

-a dobozos hamburger hús

-tészták

-mogyorókrém (nem a nutella)

-a csokival bevont fuppasztott rizs

-dobozos hámozott paradicsom


Most ennyi jutott hírtelen eszembe!

2009. márc. 11. 13:07

Lidl-s kedvenceim:

- csokigolyó

- csokival bevont mazsola (hmmmm)

- gumicukrok (természetesen)

- kétkamrás joghurtok

- jegeskávé

- vödrös túró

- csirkemellsonka


:)))

387. 9c8432d068 (válaszként erre: 386. - 75be3dc33e)
2009. márc. 11. 13:05

Én a FORMIL folyékonyat használom,és tudomásom szerint többen is itt a fórumon.

Nekem bejött. A fehér flakonosat veszem.

2009. márc. 11. 08:34
Sziasztok.Szeretném megkérdezni,hogy folyékony mosószert Lidl-ből próbáltatok-e.Érdekelne milyen,szépen mos?(olyanra gondolok amit csak ott lehet kapni (nem Tomi v.Persil stb).
2009. márc. 2. 15:28

én is figyelem az akciókat: étolaj, szalámik, felvágottak, gyümölcslé stb..


de ezeket akkor is megveszem ha nincs akció mert nagyon különleges ízűek...


a vékonyra szeletelt párizsi, meg mortadella stb is nagyon finom.


sárgarépa a nem csomagolt - az eddig nekem mindig nagyon jóízű volt..finom édes


meg a hobby kellékek azok is jók szoktak lenni.

2009. márc. 2. 14:54

Sajnos ez általános minden új üzletláncnál,hogy amikor megnyílik egy új üzlet becsalogatnak az olcsó árakkal,megszokjuk megkedveljük a dolgokat és észre sem vesszük de késöbb már talén a dupláját kell fizetni értük.


A nem szezonális gyümölcsöt sehol sem érdemes megvenni mert a mínősége pocsék.


Igen én főleg az akciókat figyelem mindenhol-bár előfordult már hogy az is becsapás.

2009. márc. 2. 14:47
Nekem tetszik, hogy gazdag a választék jó minőségű étcsokiban (60% felettire gondolok).
2009. márc. 2. 14:14

Pécsett,a Lahti utcai Lidl-ben szoktam hetente 1-2 alkalommal vásárolni,de még soha nem tapasztaltam,hogy rosszul blokkoltak volna. Remélem,így is marad.

Mindig megnézem a blokkot vásárlás után,mert másutt nekem sincs jó tapasztalatom. Pl.Tesco

Sajnos,a zöldárú valóban elég drága most,és a gyümölcs is.

Látom,ahogy a Lidl is szépen,folyamatosan emeli az árakat.Pedig eleinte nagyon jól,olcsón lehetett vásárolni.

Most már csak az árak miatt nem nagyon érdemes a Lidl-be sem menni,csak akkor,ha valami speciális dolgot ott akarok megvenni.

2009. márc. 1. 19:01

A "pénztáros is ember.".... és én is az vagyok. Élvezni szeretném a vásárlást. és nem görcsölni, hogy figyeljek.

Egyébként meglehetősen sok a peres ügye is a cégnek.Akit érdekel, nézze meg a honlapjukon.

2009. márc. 1. 17:34

én meg télen egyáltalán nem veszek pl paradicsomot stb-t mert íztelen...


max banánt, mandarint, narancsot

2009. márc. 1. 17:32

Hát látom nagyon vegyes kép alakult ki a Lidl-ről.

Remélem olvassa ezt egy Lidl-s is.


Pont ez benne a szomorú, hogy ahány város, annyiféle a Lidl, pedig ezt a hálozatot azért hozták létre, hogy mindenhol egyforma árú legyen, Én is jártam a környező országok Lidl-jében, és alig vártam, hogy Magyarországra is bejöjjenek. A tavaji évi nem is volt gondom a szentendrei Lidl-vel, nagyon klassz volt a zöldség -gyümölcs felhozatal, de most egyszerűen kétségbeejtő és drága is.


Én az "éretlen" gyümölcsökkel (kivéve a banán) azt szoktam tenni, hogy vásárlás után 1-2 napig a lépcsőházban tárolom (ott télen kb. 12 fok van) majd beviszem a szobába az erkély ajtó elé, ott éri fény és mellette van a radiátor. Pár napig ott van, többször megforgatom, és nagyon klasszul beérik. Pl a mangóval is ezt teszem, ámbár csak olyat veszek meg, aminek a teteje egy kicsit sárga már.

2009. márc. 1. 17:21

Mi a Lidl-ben Pennyben vásároljuk az élelmiszereket a húsokat kívéve(azt húsáruházban)és a friss pékárút sem mert azt a közeli pékárú boltban.

Szeretem a Formil folyékony mosószert,a gyerekek a túrókrémjüket,a teljes kiörlésű szeletelt kenyerüket.

Sokszor van nagyon jó akció a Lidl-ben.Sőt már többször vettem itt nagyon jó mínűségű ruhaneműt is.

Én kisvárosban lakom ahol szinte az összes eladót-pénztárost ismerem és még nem is hallottam olyanról,hogy vkit becsaptak volna direkt.De ők is emberek és tévedhtenek azért kell mindig még a távozás elött átnézni a blokkot.

2009. márc. 1. 14:19
Én a mézes szezámmagos szeletüket imádom!
376. Franc22
2009. márc. 1. 14:18
nagyon imádjuk a mogyorós csokijukat, ami sárga csomiban van és 99forint!!!
375. Klimpírozi (válaszként erre: 374. - C7d2b2db7f)
2009. márc. 1. 13:10
az edami sajtja, az a piros borítós, valami isteni:)
2009. márc. 1. 12:38
Én itt vásárolom a mirelit zöldségeket, a szalámiféléket, a sajtokat, olcsó, és finom minden. Az edami sajtból szoktam sajtos pogácsát csinálni, és aki megkóstolta, még mindenki megdícsérte.
373. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 370. - 874eb11dfd)
2009. márc. 1. 11:56
hát mondjuk ez a lidl hibája hanem a gyártóé - nem ők pakolják bele az ubit az üvegbe....
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook