Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok fórum

Lidl---termékei és a velük kapcsolatos tapasztalatok (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
372. Klimpírozi (válaszként erre: 370. - 874eb11dfd)
2009. márc. 1. 09:37
felhasználás előtt alaposan leöblítendő:)))
371. Klimpírozi (válaszként erre: 366. - Purple rain)
2009. márc. 1. 09:37

így igazt, az osztrákoknál, az olaszoknál nagyon jó a Lidl és az Aldi is, bár a bizonyos termékek nálunk is jók egyediek..

a magyar árukról annyit, most olvastam egy értékelést, összehasonlítást ezügyben..s úgy tűnik, nem a magyar cucc kerül ki az árversenyből, a minőséget pedig bátran lehet megkérdőjelezni..

2009. márc. 1. 09:21
vettem egyszer ott ubit ( savanyú), olyan homokos volt,hogy alig lehetett enni..
369. G.
2009. márc. 1. 09:05

Én a "pisis" eset óta 1* voltam a Lidl-ben.Átszoktam a Pennyre.Olcsóbb és alap élelmiszereket ott is megkapod.Ha "extra" kell azt máshol is megkapom.Kivétel,ha valami OTT van extra akcióban.

Ami továbbra is onnan van:Formil mosógél,és az olcsóbbik mosogató tabletta.

Egyébként meg sztem is általában az a jellemző,hogy éretlen zöldárút akciózzák,ami ugy "nyersen" megrohad.A többi,bizony nem olcsóbb mint máshol.

368. purple rain (válaszként erre: 367. - 7abb7adbf0)
2009. márc. 1. 00:59
a kereskedelem már nem így működik. Ha nem elég csili-vili a csomagolás, vagy nem megy a reklámja, kevesen veszik. Amig az emberek beszélgettek, elég volt elmondaniuk egymásnak, mi a jó, és bevált. Az az apró tény, hogy földrajzilag itt helyezkedünk el, nagyban befolyásolja télen a friss árukat. A hollandokat árban megverni, egy magyar gazdának, lehetetlen.
367. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 366. - Purple rain)
2009. febr. 28. 23:15

Ez külön dühítő számomra. A magyar áruk annyival nem drágábbak, egyébként is rendesen felmentek a Lidl árai. Időnként van egy-két jó akció és annyi. Miért nem nyílnak olyan jó kis magyar háztáji, szövetkezeti vagy magánboltok, mint voltak régen? És megtakarítanák a közvetítői jutalékot? Minden frissen szedett és azonnal megy a boltba!

Hm?

Ez nem működne?


A Magosz is csak reklamálni tud? Miért nem ezeket szervezi meg? Mert ebből lehetne esetleg pénz és akkor nem lehet kiabálni a Dózsa György úton, hogy monnyon le!


:-(((

2009. febr. 28. 23:05
körbejártam a környező ország lidl-jeit, a magyar a legdrágább, és minőségben a legsilányabb. Az olasz, német, osztrák nagyon jó, nagyon sok áru más, nem szlovák, és lengyel.
365. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 364. - 2577cdcc12)
2009. febr. 28. 22:38

Nekem is feltűnik, ha nem nagybevásárlást végzek. De baromi gyorsan húzogatta le a kasszás, én baromi gyorsan pakoltam és félszemmel még a gépet is tudtam nézni, ami nem teljesen a vevő felé van állítva - ők tudják, miért nem. És közben kapom a slipet, és azt hiszem, hogy a blokk is mellette van. Mondjuk, tényleg egyszer fordult elő.


De ami viszont nagyon nem tetszik, az az áru kiírás. Fent van ugye kiírva, hogy pl. paradicsom, fürtös, xFt. Húdejó, megveszed. A kasszánál derül ki, hogy egész mást blokkol, mint ami ki volt írva. Reklamálsz. Ki a bűnös? A kedves vevő. Vagyis te és a többi hülye, szemét, égetni való kuncsaft, akik direkt összekeverik az árut, hogy téged meghülyítsenek. Érted? Mindig nekik van igazuk, és a kód alapján tényleg. Csak az egész rohadt üzletben nincs egy kódleolvasó készülék - ahogy ezt a Metro évekkel ezelőtt bevezette már - hogy te is lásd, hogy mit is veszel és mennyiért. Mert, nem kell mondanom a vevők sem angyalok és tényleg összekeverik az árut. De az egész áruházban kb 10 percig nem találtam eladót, aki felvilágosítással tudott volna szolgálni. Azért ez egy Spar-ban, Kaiser's-ben, stb. nincs! És ahogy azt már előttem kifejtették, annyira már nem olcsó. A Flóra margarin 10 Ft-tal drágább, mint a Kaiser's-ban. Nem pénz ma már a 10 Ft, de akkor is! Miről beszélünk? Arról, hogy leárazták a tök éretlen, kőkemény paradicsomot 300.-Ft-ra és csak egy hét múlva kellett kidobni, mert éretlenül megrohadt? Érted ugye, hogy mit nem értek! A bevezető reklámjukból élnek ma is.


:-((

364. 2577cdcc12 (válaszként erre: 362. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 28. 22:12

Ezt nem egészen értem. Csak észreveszi az ember, hogy a mögötte álló cigarettáját nála húzzák le... A blokk meg ott jön ki, kvázi az ember orra előtt, Te is elérnéd, azt feltűnés nélkül hogyan tudja eltüntetni a pénztáros onnan?

Egyébként nekem ilyen dolog feltünne, simán kérnék egy másolatot, de ott rögtön meg tudja neked a gépen mutatni,hogy mit ütött be, és mit nem...

2009. febr. 28. 22:11
Én Lidl-ben még nem jártam meg eddig de tényleg nagyon kell figyelni.Mondjuk a Zuglóiban nem voltam még.
362. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 361. - 2577cdcc12)
2009. febr. 28. 22:06

Pont a múlt héten történt, hogy mögöttünk állt egy férfi 1 csomag cigarettát vett. A kasszás sietett, én hiába figyeltem, illetve azt láttam, hogy a férfi nem fizetett, hanem nagyon sietett, a kasszás meg megesküdött, hogy odaadta nekem a blokkot. De nem adta. (Pár hétig megtartom őket, már kíváncsiságból is, hogy minek, mennyire megy fel vagy le/!/ az ára.) Szóval a cigit nekem számolta fel, a blokkot neki adta oda. Hogy ne lássam. Valószínűleg a barátja volt az illető.


Hát ez történt Zuglóban a múlt héten. Az összes állítólagos megtakarítást ráfizettem egy 700.-os cigire. Csak azért - is - dühített, mert épp mondtam, milyen jó, hogy már nem dohányzom, milyen drága lett!

Puff neki.

:-(((

361. 2577cdcc12 (válaszként erre: 359. - 7abb7adbf0)
2009. febr. 28. 21:57

Én is a zuglóiba járok, és még sosem történt velem ilyen, pedig mindig megnézem a blokkot...

És az árujuk is jó, sőt a kasszás sem vág pofákat már záráskor sem...

2009. febr. 28. 21:56
Igen az a baj,hogy a nagyobb helyeken próbálkoznak az átveréssel ez mindenhol így van,sőt nálunk a Sparban is ha nem figyel oda az ember 2x is lehúzzák ugyanannak a terméknek az árát.
359. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 358. - Tépőzár)
2009. febr. 28. 21:51

Hát igen. Ilyesmi előfordult már a zuglóiban is. Vagyis hasonló. De nem kell aggódni. Mindegyik multiban előfordul. Kisboltokban nem.


Kis hazánkban sosem lesz vége a korrupciónak, korrumpálásnak, csalásnak, lopásnak. (Olvassátok el a Tesco könyvet. Nagyon tanulságos.)


Tisztelet a kivételnek.


:-(((

2009. febr. 28. 21:28

Ha a gyöngyösi Lidlben vásároltok, feltétlenül nézzétek át a blokkot! Nagyon szeretik az árukat duplán áthúzni a kasszánál, illetve olyan akciós árakat írnak ki, ami nincs is! A panaszkönyvbe már szinte bele sem lehet írni, televan: és az árkülönbözetet az "úgynevezett" üzletvezető majd bemutatkozás nélkül csak úgy "nőiesen", laza csuklómozdulattal beledobja a kosaradba, hogy húzzál már el onnan! Semmi sztornó, vagy efféle!!!

Én csak ritkán megyek, mert nincs arra időm, hogy aztán még más boltba is elmenjek, itt ugyanis nincs minden, amit akarok.

2009. febr. 28. 21:19
15.kerületben.Itt most húzták fel a 3.Lidl-t.
356. 4b6a2525df (válaszként erre: 353. - 75be3dc33e)
2009. febr. 28. 21:03
Melyik kerületben van?
355. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 352. - 4b6a2525df)
2009. febr. 28. 21:02
Én leginkább sajtot, paprikás szalámit és fekete-erdei sonkát, meg zöldséget és 85%-os keserűcsokit veszek a lidliben. (Ez utóbbit a férjemnek, én utálom, hálistennek.) Egyelőre még meg vagyok elégedve vele. Ja, meg papírárut.
354. gici
2009. febr. 28. 21:00
én nagyon sajnálom hogy a SASKIA ásványvizet eltüntették állitólag nemlehet mér rendelni pedig nagyon jó volt
2009. febr. 28. 20:51
a nálunk lévő Lidl-ben nagyon jó a zöldséges részleg.A mirelit áruk is kedvező áron vannak.Nekem a kedvencem a rántott mozzarella és a rántott camambert sajt.(sütőben süthetőek zsiradék nélkül)
2009. febr. 28. 20:47
Délután voltam a mi Lidinkbe, hát meg kell, hogy mondjam elég elkeserítő. Januártól nagyot zuhant az árufelhozatal, először még azt hittem, hogy év eleji leltár, de most február végén már nem nagyon hitegethetem magam ezzel:(
2009. febr. 28. 12:37
ma megcsíptem 2 darabot a kedvenc kávéhabomból / monte ravy coffe gourmet /, ami ritka min a fehér holló:)
2009. febr. 27. 20:34
a növényi alapú tejszínhabspray...az nagyon fincsi...
2009. febr. 26. 12:24
Én a zöldséges részét is szeretem. Most vettem nagyon finom brokkolit 199-ért.
348. 7abb7adbf0 (válaszként erre: 344. - Stuxx)
2009. febr. 13. 18:20
És legalább 30%-kal olcsóbban a legtöbbet!:-))))
2009. febr. 13. 17:09
Szerintem is jó a Lidl,nagyon jók a jégkrémek,csokik,gumicukrok,szemüvegtörlőjüket pont tegnap kerestem,de az nem mindig van.....kislányom szereti a nápolyikat és a szezánmagos ropit,ja és a mascapone is nagyon szuper!!!!
346. 200a1d39d3 (válaszként erre: 345. - 9c8432d068)
2009. febr. 13. 17:07
Na akkor azt meg kell kósálnom feltétlen:PPP
2009. febr. 13. 17:05
Nagyon finom a most akciós spanyol vörösbor is.
344. stuxx (válaszként erre: 342. - 200a1d39d3)
2009. febr. 13. 17:02

Igen az nekem is nagyon bejött!

Nemrég köményeset is kipróbáltuk. Az is finom!


Leginkább azt kedvelem a Lidl élelmiszerkínálatában (is), hogy olyan termékeket is lehet kapni, amilyeneket más boltokban nem.

És ezek a termékek más ízvilágúak, mint amiket eddig megszoktunk.


Ha változatosságra vágyom, mindig benézek (vagy az Aldiba).

Ott is lehet egy csomó olyan terméket venni, amiket a Hiperekben (Te, Au, Co, InSp, Ka, stb.) nem.

343. ebcfbfbb78 (válaszként erre: 342. - 200a1d39d3)
2009. febr. 13. 16:41

na azt még soha sem mertem venni!!

de az mostanság lesz talán akcióban...

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook