Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki milyen szomszédokkal van körülvéve, milyen a kapcsolat velük? fórum

Ki milyen szomszédokkal van körülvéve, milyen a kapcsolat velük? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 4. 08:00
itt a legtobb ember nem is oismeri a szomszedjat./en ismerem az enyemet/
34. globus
2011. okt. 31. 15:00
Remek, baráti viszonyban vagyunk. Bármikor kérhetünk egymástól, átmehetünk, csengethetünk, számíthatunk egymásra. Jó érzés :)
2011. okt. 31. 14:59
Olaszos :D
2011. okt. 31. 14:58

Kertes házban élünk régóta több mint 22 éve, a környéken MAJDNEM mindenkit kedvelek.

Közvetlen szomszédainkkal baráti a viszony.

Egy ember van akivel nem jövök ki , a szembe szomszéd majom újgazdag, lekezelő viselkedéssel.

2010. jan. 15. 11:08
Mi egy 14 lakasos hazban lakunk, ebbol kb. 6 szomszedot ismerek. Veluk jol kijovunk, leginkabb fiatalok laknak itt. Ket idosebb lako van, az egyik nyugdijas hazaspar pont szemben lakik velunk, ok nagyon kedvesek es segitokeszek. A masik idos holggyel mar meggyult a bajom, bantja a lelket hogy magyar vagyok. Ja, es a hazmesterunk nagyon jo fej! Nagyon a szivebe loptam magam, mindig megall beszelgetni velem, es sokat segit. Egerkenek hiv... :)
30. manul
2010. jan. 15. 10:45

Az én egyik szomszédom az Anyukám,na vele néha meggyűlik a bajom!

A többiekkel semmi gond!:DDD

29. mmacus
2010. jan. 15. 10:40
A mi lépcsőházunkban 8 lakás van, egy üres, hat szomszéddal pedig a köszönésen kívül semmiféle kapcsolatunk nincs.
28. javorne0727 (válaszként erre: 20. - 099c0bed40)
2009. szept. 15. 22:36
nálunk pont fordított a helyzet
27. Bcicus
2009. szept. 15. 20:54
Nagyjából semmilyen. A szembeszomszédomat kb 5 szor láttam, mióta itt lakunk. Ha kutyákkal vagyunk mindig megdögönyözik őket. A közvetlen szomszéddal, szián kívül még nem beszéltem.
2009. szept. 15. 20:49
Családi házas utcában lakom, nekem jók a szomszédaim. összejárás nincs velük, de bármi segítaségre szükségünk, vagy szükségük van készen állunk.
2009. aug. 5. 21:01
csupa kedves emberek a szomszédaim
2009. aug. 5. 20:47
sziasztok én 7 lakásos bérházba lakom 6 család alkesz jol meg vagyok velük
2009. aug. 5. 20:41
Egyik szomszédomat nem ismerem, nemrég költöztek ide, s még be sem mutatkozott, a szomszédban egy fiatal fiú lakik, köszönőviszonyban vagyunk, mikor kisebb volt, elküldtem a boltba, persze kapott érte egy csokit.
22. ce00df587e (válaszként erre: 21. - Eszter0920)
2009. aug. 5. 15:59
bízzunk benne nézd levegőnek és nézz át rajta
2009. aug. 4. 22:30
a helyzet az,hogy én már elköltöztem egyszer már külön voltunk a férjemtől egy évig de most minden oké.Őa csaj nagyon sokat kevert köztünk amikor a gyerekem az apjánál volt probálta a lányomat ellenem hangolni olyanokat mondott neki,hogy majd anyád helyt anyád leszek meg ilyeneket meg amit még a gyerek nem mond el.multkor itt voltak nállunk kimentem a férjemhez megpuszilgattam a csaj remegett az idegtől.amugy egy ronda bányarém a férjem nyugtat,hogy neki nem kellene soha ez csaj és ezt én is tudom de ha meglátom vagy ha meghallom a hangját már remegek tölle.ez az érzés elfog mulni valaha?
2009. aug. 4. 20:53
Bal oldali szomszédommal se szó se beszéd, a jobb oldalival meg napi csevegés és egymás segítése mindenben.
19. ce00df587e (válaszként erre: 18. - Eszter0920)
2009. aug. 4. 20:11
mondd meg neki hogy házi nyúlra nem lövünk!!de ne költözzetek el
2009. aug. 4. 19:32
az én szomszédom a férjem öccse és az élettársa a csaj rá van kattanva a férjemre.szerintetek mit tehetnék?
2009. aug. 4. 13:38
Azt hiszem rajtunk is múlik, ki hogyan éli meg a szomszédokat. Mi laktunk már öreg bérházban, minden szomszéddal jóban, 4 emeletes társas házban, ahol a 3 szomszédos családdal sokszor esténként kiültünk a zárt folyosóra beszélgetni, kártyázni, mert mimdenhol volt 2-2 gyerek, így nem zavartuk őket se, és mi is hallottuk a nyitott ajtón át ha valami baj volt. Imádtam ott lakni. Most egy lakóparkban lakunk, úttörőként 3.-nak költöztünk egy akkor még homoksivatagba, ami azóta nagyon szép kertes lakóhellyé alakult, itt mindenkivel jóban vagyunk, de az első 5-6 szomszéd család az akivel összejárunk, felemlegetjük a nomád időszakot, és aki hajlandó barátkozni, az is jön. Bográcsozunk, beszélgetünk. Volt olyan, hogy az egyik szomszéd kiírta az üzenőfalra, hogy az utcájukban szalonnasütés lesz. Ez abból állt, hogy a háza előtt tüzet rakott, aki akart odament, vitte a saját szalonnáját, kenyerét, hagymáját, sörét, és este 10-ig nagyon jól éreztük magunkat. Igaz van olyan szomszéd is, aki egész vasárnap kalapál, zörög, de nem lehet neki szólni, mert egy kigyúrt kopasz állat, neki mindenki elnézi ezt, és csak egymás közt puffogunk rá.
2009. aug. 3. 21:47

családi házban élünk. Egyik oldalon egy idős házaspár, egész nap veszekednek, de néha jókat lehet rajtuk derülni. Amúgy velünk nagyon kedvesek.


A másik szomszédunkban van több enyhén fogyatékos gyerek. Sajnálom őket, de meg tudják keseríteni az ember életét. Egyébként a szülők se teljesen normálisak. Tavaly szeptemberben minden nap fűtöttek, függetlenül attól, hogy 20 fok volt kint. Én meg a füsttől nem tudtam kivinni a lányomat, nem tudtam kiteríteni stb.

A füvet akkor nyírja, amikor ott áll az autónk és veri rá a kavicsot stb.

Szóval szeretjük őket!

2009. aug. 3. 20:31
Nekem mindkét szomszédomban 55 év körüli házaspárok élnek és rendesek mind.Jól megvagyok velük.
14. ce00df587e (válaszként erre: 9. - Lehoagi)
2009. aug. 3. 17:16
az a jó mikor nem kell más családi életét hallani.én is egy 4 em.bérházba lakok,sokat még nem láttam de az életüket már tudom szinte kívűröl.is mikor ide költöztem ez elött 3 évvel azt mondták hogy nyugodt hely hát ezt így nem mondanám.
2009. aug. 3. 17:16

A jobb oldali szomszédom egy jófej csaj, nagyon nyitott, néha elbeszélgetünk, plusz jó pont, hogy van egy tündéri mopsza.

A másik szomszédunk egy idősebb hölgy, aki csak a teleket tölti itt, semmi gond vele, kicsit süket, úgyhogy nem zavarja, ha bulizunk.

:)

12. ce00df587e (válaszként erre: 10. - Gesztenyevagyok)
2009. aug. 3. 17:14
végül is van előnye meg hátránya is:)
11. ce00df587e (válaszként erre: 8. - D58b988bee)
2009. aug. 3. 17:13
probálj meg nem tudomást venni róla,hátha egyszer abba hadja
2009. aug. 3. 17:12
az én két szomszédom: két nagyothalló néni. vasárnap reggel: egyikük üvölteti a rádióban a misét, másikuk pedig fennhangon társalog a hörcsögével: "Elbújtál te kis huncuut?" hát...így.
2009. aug. 3. 16:40

Bp-től 30 km-re 28 lakásos társasház. közösképviselők vagyunk, szerintetek!??! nagyon gáz,könyvet szándékozok irni. A Barátok közt dögunalom hozzájuk képest!!! évvége felé költözünk egy hatalmas földterületre, 2 ha, ház , állatok, lovak stb. és a lényeg: nincs szomszéd!!!

szerintetek!?!?

8. d58b988bee (válaszként erre: 7. - Ce00df587e)
2009. aug. 3. 16:32
Szaladgál az önkormányzathoz mindent lefényképez meg akarja szabni, hogy ki mivel fűtsön. Nincs beleszólása, de megtudja keseríteni az ember életét az biztos.
2009. aug. 3. 16:27
egyébként meg nem hiszem hogy az öreg hölgy nek van bele szólása.mindenki azt csinál a saját portáján amit akar
6. d58b988bee (válaszként erre: 5. - Ce00df587e)
2009. aug. 3. 16:25
eddig mindenki akkor sütögetett, azzal fűtött és akkor rakott tüzet, amikor akart na most már nincs ez.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook