Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Level diéta fórum

Level diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Level diéta

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2272. Hencsi89
2012. júl. 9. 19:56
Sziasztok! Szerintem, ha valaki nem szereti a tatárbifszeket, az ne is erőltesse. Én egy pillanatig nem gondoltam arra, hogy azt meg fogom enni, helyette jó minőségű párizsit eszek, ahol 6 dkg tatárt ír, én ott megeszek 6 szelet párizsit, az is kb. 6dkg. Sőt valahol a neten olvastam is, hogy 1 nap 1 étkezés alkalmával helyettesíteni lehet az előírt kaját másvalamivel. Nem hiszem, hogy pont a tatárbifszeken múlik, hogy fogy-e az ember vagy nem. Nekem így is nagyon eredményes volt a Level, igaz még nincs vége... :)
2271. mobidick (válaszként erre: 2270. - Kalüpszó)
2012. júl. 9. 19:39

Egyértelműen Level!

Ha utána nézel a név beírásával a Google-ban, akkor a szülőjéről sok érdekes dolgot megtudhatsz. Tőlem csak annyit, hogy végigvittem az "Amerikai narancsos diétát", utána a 2x7 napos diétát, de a Level betette a kaput. Az "amerikai narancsos" pedig szó szerint ugyanaz és mégis. Nagyon meg akartam felelni és egy életem egy halálom elszánással be akartam vállalni a tatárbifszteket. A szomszédunkban lévő étterem séfjét kérdeztem meg, végignéztem több szakácskönyvet, a netet, stb. Mivel nagyjából ugyaanaz volt az elkészítési mód, nekiálltam. Azt hiszem többé nemhogy nyershúst, de húst sem fogok enni. A gondolatától is... NEM FOLYTATOM, SZÉP ESTÉT! Szia

2012. jún. 29. 19:49
Szerintetek Leves diéta vagy Level diéta??? Melyik a hatásosabb??? Ki melyiket próbálta milyen sikerrel? Nem tudom melyiket kezdjem el. Ötlet?
2269. Kalüpszó (válaszként erre: 2268. - Hencsi89)
2012. jún. 29. 18:18
Szióóó! Na azt tök jó, hogy így bejött neked, bár 5 nap alatt lehetetlen ennyi zsírt fogyni hidd el, ez inkább víz, salakanyag stb. 1 kg zsír 9000 kcal. Ennyivel kell kevesebbet enni egy héten ha 1 kg zsírt akarsz elégetni. Kilehet így számolni mennyi az a napi kalória szükséglet. Ja, én se vagyok kövér, de bőven van mit fogni rajtam és már unom ezt a lassú fogyást és Görögre szeretnék még sokat fogyni. Mondjuk én most kinéztem hogy lehet nem Levelt kezdem el hanem levesezni fogok. Nem káposzta leves, hanem annyi, hogy reggel gyümi, ebéd meg vacsi meg valami zsírégető leves. A leves telít, de kalóriában szegény és azzal is sokat lehet fogyni. Bár egyszer kipróbálnám a Levelt is de nekem ez picit egyhangú és valószínű kínlódnék. A levest viszont variálhatod és nincs megszabva mennyit ehetsz. Persze itt ne gulyásra gondolj csipetkével. Inkább spenótleves, paradicsom, brokkoli stb.
2268. Hencsi89 (válaszként erre: 2267. - Kalüpszó)
2012. jún. 29. 09:31

Szia Kalüpszó!

Én hétfőn fogom újra kezdeni, eddig egy 5 napos részt csináltam végig, 4,5 kg ment le. Most kb. 2 hét szünetet tartottam és egy dkg sem jött vissza, sőt még néhány le is ment ez idő alatt, direkt néztem, mert én is kíváncsi voltam rá. Pedig ettem ugyanolyan kajákat, mint a diéta előtt. Ja, és nem sportoltam mellette semmit és azóta sem. Szóval sztem zsírból ment le, bár nekem nem ilyen "lötyögős" hájam van. :) Sőt, páran mondták, hogy itt-ott látszik is az a pár kg. Szóval sztem érdemes kipróbálni, veszteni valód nem hiszem, hogy van! Sok sikert!!

2012. jún. 28. 17:20
Sziasztok! Tervben van hogy július 1-jén én is elkezdtem, mivel a Norbi update-el áll a súlyom. Igaz azzal is fogytam és jó és hatásos de augusztus végén Görög és addig fogyni kell. Bár nem tudom ez a Level nem egészségtelen??? Mivel ezt orvosok alkalmazzák túlsúlyosoknál. Valaki fogyott már vele 15 nap alatt 10 kg-t??? Mert az sok nagyon. S mit mondtok hogy ez ahogy ment vissza is jön??? Tehát jojo effektus vagy nem? Félek, hogy ugye a gyors fogyás víz és izom és nem zsír. Lehet a mutató mutatja hogy fogy az ember de ugyan úgy zsíros marad és puha. Fene tudja mi a jó. Kalóriában szegény az tuti és mellette mozogni elég nehéz és megterhelő lehet. Hát majd meglátjuk. Várom a további tapasztalatokat, azért is olvasgatlak titeket. Sok sikert nektek!
2012. jún. 19. 12:01
Én a jövő hónapban kezdem újra, először csak próbát tettem vele hogy milyen, 12 nap múlva -5.5kg lement.
2265. Hencsi89
2012. jún. 14. 11:12
Sziasztok! Ma van az 5.napom, és az az igazság, hogy nekem nem az első napok voltak a nehezebbek, hanem most mikor már kezdenek hiányozni az ízek. Ez tényleg nagyon monoton és unalmas étrend, viszont ma kíváncsian fogok mérlegre állni. :) Két napja mikor mértem magam, akkor voltam 72,8 kg, tehát, -0,4 kg ment le az előzőhöz képest. Most remélem jobb lesz az eredmény, az nagy erőt adna a folytatáshoz...
2264. szedon
2012. jún. 14. 09:21

Sziasztok.Sok sikertelen vagy ideig óráig sikeres fogyókúra után végső elkeseredésemben vágtam bele ebbe a kúrába. Súlyos 108 kilóról szeretném visszanyerni a régi versenysúlyomat. vagis 35 kilónak mennie kell.

Hétfőn kezdetem el a diétát,most a 4 napon vagyok, az első 1-2 nap nehéz volt megállni h ne majszolgassak, de hogy megszoktam mostmár marad is azu előírt kaja mennyiségekből. És nincs hiányérzetem, nem sportolok egyenlőre mellette. De ma reggel mérlegeltem és nagyon meglepődtem 104,6 kilót mutatott a mérleg. vagyis -3,4kiló . Szuper!!! Kiváncsi vagyok 5 nap végére hogy állok majd . :-)) Mindenkinek ajánlanlom aki most szeretne belevágni!

2263. Hencsi89
2012. jún. 10. 16:20
Sziasztok! Én tegnapelőtt kezdtem el a Level diétát, 76,5 kg-mal. De sajna tegnap nem tudtam azokat enni, amik elő voltak írva, így ma újra elkezdtem az első nappal. Viszont az előbb kíváncsiságból, - hogy mennyit rontottam a tegnapi nappal - ráálltam a mérlegre és 73,2 kg-ot mutatott. :) Nagyon örülök neki, viszont azt még nem tudom, hogy ez a Levelnek tudható-e be. Ha leszek újabb eredményeim, írok! Sok sikert Mindenkinek!!
2012. jún. 5. 13:52
Sziasztok! Level diétát valaki probálta már? Vélemények? :)
2012. máj. 30. 12:47
Sziasztok! Én már rég csináltam a levelt, akkor 2x is, egyszer 15 napig egyszer 10 napig és nekem nagyon jó volt. Mától futok újra neki :) Kitartás mindenkinek!
2260. erus_78 (válaszként erre: 2259. - Czviklneera)
2012. máj. 22. 07:27
Szerintem nem, mert abban sokkal több a kalória, mint a kétszersültben. :(
2012. máj. 21. 16:15
Sziasztok! Én most szeretném kiprobálni előszőr, és kérdésem az lenne hogy a kétszersült helyett lehet piritost enni? Köszönöm a választ
2258. erus_78
2012. máj. 16. 07:10

3. nap (-1,1 kg)

De tegnap is csaltam, mindegy, kalóriában kevesebb, mint amit eddig ettem, valószínű, hogy ezért fogyok...

2257. Criscito (válaszként erre: 2254. - Gwendolynn)
2012. máj. 15. 08:01
Tofu is jó, de cottage cheese is, a tojás, csicseriborsó meg a legtöbb hüvelyes.
2256. erus_78
2012. máj. 15. 04:55

2. nap (-0,6 kg)

Tegnap ettem 2 almát, és sajnos este 1 süti is lecsúszott. Ma már igyekszem ügyesebbnek lenni.

2255. erus_78 (válaszként erre: 2254. - Gwendolynn)
2012. máj. 14. 13:23

Fogalmam sincs...

Én csak a főtt tojást nem szeretem. :(

De én eszem tízóraira és uzsonnára 1 almát. Szóval ezt a diétát sem fogom teljes mértékben betartani. :( De azért remélem, hogy beindul a fogyásom...

Hajrá!

2254. gwendolynn (válaszként erre: 2252. - Erus_78)
2012. máj. 14. 12:30

szia én is ma kezdeem . :)

annyi a bajom vele, hogy vega vagyok és nem tudom mire cseréljem a husikat, ti mit gondoltok? tofu?

2253. petunia (válaszként erre: 2250. - Black Reaper)
2012. máj. 14. 08:28
Hú, ez nagyon szuper eredmény!! Mostanra mennyi a súlyvesztésed?
2252. erus_78
2012. máj. 14. 08:17

Nos, hétfő van. Kezdődik a diétám. Első nap.

Van itt még valaki??????

2251. erus_78
2012. máj. 12. 20:30

Hétfőn kezdem a diétát. 4 hét múlva megyünk nyaralni. Addig le szeretnék még adni pár kg-ot.

Eddig a Ducan diétát csináltam, és le is ment 3 hónap alatt 8 kg, nem éheztem, és mondhatom, hogy nagyon jó volt, de valamiért annyira elegem lett a húsból mostanában, hogy mást ennék. Ezt a diétát még öcsémmel jó pár évvel ezelőtt végigcsináltuk, úgyhogy most nekiállok egyedül.

1 hónapja nem fogyózok, eszek össze-vissza, és jött is fel 1 kg azóta. Szóval most a cél, hogy hétfőtől péntekig Level diéta, hétvégén pici lazítás, és meglátom, hogy mennyi megy le 2 hét alatt. Sajnos egy gondom van ezzel a diétával, hogy nem szeretem a főtt tojást, úgyhogy azt vagy helyettesítem felvágottal, vagy túróval ugyanannyi kalória értékben.

2012. máj. 6. 16:12
Ez a 9 nap és 5.5kg ment le eddig. :)
2012. ápr. 30. 07:59

Második nap után: -2.6kg :)

Jó ez így, főleg hogy már ennyi lement 2 nap alatt a 15 napból.

2012. ápr. 29. 23:05

A naplómhoz is hozz lehet már szólni, amikor indítottam elfelejtettem engedélyezni a hsz-eket.

Itt a Hoxa-n minden úgy indul, hogy tiltott hsz meg titkosított mérlegelő. XD

Én nem titkolok semmit. :D

2012. ápr. 29. 23:01

Írhatnának ebbe a fórumba, nem azért.

Én mindent megeszek akár ízlik akár nem, ezt írja elő és kész. :D Aki csinálja azért írja le mennyi ment le neki három hét alatt ha lehet.

2246. jolie (válaszként erre: 2232. - Edit0511)
2012. ápr. 29. 22:27
Szia! Most telt le 2 hét, még egy hetet megcsinálok és szünet. Néha éhes vagyok, de van olyan nap amikor meg sem eszem az előírt mennyiséget.
2012. ápr. 29. 10:32
Én a többiekkel ellentétben leírtam, hogy elkezdtem és az eredményt is le fogom írni, hogy mennyi ment le amikor megcsinálom mind a háromszor a diétát egymás után. Nem tűnök el és nem felejtem el leírni s naplót is vezetek, amíg nem érem el a kitűzött célt.
2244. Black Reaper (válaszként erre: 2243. - Epri)
2012. ápr. 29. 09:33
Csak az este a gáz kicsit. :P
2243. Epri (válaszként erre: 2242. - Black Reaper)
2012. ápr. 29. 09:32
Gratula és hajrá :D
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook