Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Level diéta fórum

Level diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Level diéta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2362. Kriszta8908 (válaszként erre: 2360. - Pannamama)
2013. márc. 10. 23:54

SZióóó!! Nem tűntem el, csak a hétvégén költöztünk.hát előre egy heti edzés megvolt :)

Holnap kezdem a diétát, hát kicsit variálás lesz, mert ma, holnap és kedden éjszakázok, de kitalálok valami időbeosztást, hogy jó legyen..

Te hol tartasz?:)

2361. pannamama (válaszként erre: 2358. - Mandella)
2013. márc. 8. 12:04
Szia mandella! A diéta közben is kell szigorú hétfőzni, de ezt akár a diéta után is betarthatod! Ártani nem árt :)
2360. pannamama
2013. márc. 8. 12:01
Szia! Ezzel én is így vagyok, nagyon lassan indult be a fogyás, most úgy néz ki belendültem. Visszamentem dolgozni és talán ezért. Én nem vagyok nagy gyümis, inkább zöldséget eszek, meg most ugye a level is jól megy. Megfogadtam hogy 2 hétig nem állok mérlegre, pedig kíváncsi vagyok :) Most észrevettem, hogy ahogy fogytam 5 kilót a bőröm nem veszi fel a tempót, ráadásul a narancsbőr... Egy ideje szemezgetek egy masszírozógéppel, nem túl drága és sokan megvannak vele elégedve. Tudom, nem ebben rejlik a karcsúság titka, de már ha a gödreim kisebbek lennének boldog lennék! Jó lenne a nyáron felszabadultan rövidnacit húzni :D
2359. Kriszta8908 (válaszként erre: 2355. - Pannamama)
2013. márc. 8. 11:08
Szia!A mostani 2 hónapban, hogy elhagytam a kenyeret, és sokkal több gyümölcsöt eszek, 4-5 kiló ment le...MErt semmi konkrét diéta nem volt, csak abonett a kenyér helyett...de írtóra megszerettem..:)Néha bűnözök, de nem jött vissza egy kg sem szerencsére.Régen sem ettem sokat, terhesség alatt híztam sokat, de nagyon nehéz volt leadni.Most járok a végénél, de ezek a kilók mennek le a legnehezebben.Régen jártam akkupunktúrára is, ahhoz kaptam diétát, na az nagyon sokat segített, de már nem emlékszem a nevére.Viszont, amit múlthónapban csináltam keserűs kúra, igaz elég borzasztó íze van, és 1 napig wc-hez vagy kötve, de nagyon megkönnyebbült tőle a gyomrom, szervezetem..és azóta sokkal felszabadultabb vagyok, és biztosan kihat majd a következő diétámra is.
2358. mandella (válaszként erre: 2357. - Zola8787)
2013. márc. 8. 10:36

oké, így lesz, köszi

akkor az a szigorú nap, amit a diéta ír, az jól értem, arra vonatkozik, hogy miután visszatérünk a normális evéshez, hogy vissza ne jöjjenek a leadott kilók, minden hétfőn kell tartani egy ilyen szigorú napot?

2357. zola8787 (válaszként erre: 2356. - Mandella)
2013. márc. 7. 22:47

6. napod legyen ismét az 1.

Nem kell itt bonyolítani :)

5 nap után mindig kezd újra.

2356. mandella
2013. márc. 7. 15:31

sziasztok! nekem ma van a 2. napom, de jól bírom. hadd kérdezzek valamit. ha egyfolytában 15 napig szeretném csinálni, akkor hogyan kell? 5 nap után kellene tartanom egy szigorú napot, és utána indul újra az első nap?

vagy hogy?

vagy simán az 5. nap után megint jön az első nap?

köszi!

2355. pannamama (válaszként erre: 2354. - Kriszta8908)
2013. márc. 7. 15:29
Milyen diétákat próbáltál már? Jött vissza pár kiló utána? Én ettől félek, hogy végigcsinálom és aztán visszajön amit leadtam, ugyan nem szeretnék zabálni a diéta után sem.
2354. Kriszta8908 (válaszként erre: 2352. - Pannamama)
2013. márc. 7. 13:58

Szió!:) Szerintem is az lesz, hogy azt hagyom ki..

Jó látni, hogy elég jól bírod, remélem nekem sem lesz gond..Nekem is inkább a hétvége lesz a nehezebb, mikor majd főzök, és ugye a 3 éves lányom szereti a nasit, pudingot,túró rudit..amit általában nem szoktam enni, de biztos vagyok benne, hogy meg fogom kívánni.. :) De nem ez lesz az első diétám, majd átvészelem ezt is :)Ha sokan mások kibírjátok, nehogy már nekem ne menjen :) Viszont én a tejföl helyett szerintem kefírt fogok enni.és még így is jó leszek, mert sajnos eléggé finnyás vagyok ennivaló téren, a tojást se nagyon enném meg...de most erőt veszek magamon, és valahogy csak megeszem... :)

2353. pannamama (válaszként erre: 2347. - Zola8787)
2013. márc. 7. 10:08
Zola! Te már elkezdted? Hogy megy? :) szerintem az első 1-2 nap nehéz, utána meg a közepe felé, nekem is itt borult sok diétám, uncsi volt a menü, semmi főtt kaja. Gyanítom, ha sikerül a 3 hét, ebben az évben nem eszek több tejfölt :D
2352. pannamama
2013. márc. 7. 10:04
Szia Kriszta! Szerintem akkor mindenképp az estit hagyd ki, reggel van az embernek a legtöbb sava! Másrészt én narancs helyett mandarint eszek, az talán nem olyan savas és kisebb is. Hétfőn kezdtem és eddig semmi nasiroham, semmi éhség, sőt tegnap elhagytam a vacsit. Javaslom ha valaki megéhezik közben inkább egyen egy kis zöldséglevest, husi nélkül. Szerintem az még belefér. A hétvégétől rettegek, itthon lesz a párom, akkor szokás szerint nagy ebédet főzök neki, filmezés=nasizás... remélem megállom :)
2013. márc. 7. 06:08

Ha vársz hétfőig, akkor csinálhatnánk együtt :) Bár ha a jövőheti buli a cél, akkor ne várj meg :)

Én félek, hogy nagyon savat csinál nekem a sok narancs, így szerintem a napi 3-ból egyet ki kéne hagynom.Szerintetek a déli vagy esti legyen az?

2013. márc. 6. 20:25
Sziasztok!Holnap én is komolyan neki rugazkodok ennek a diétának,bár nem először,de mindig feladtam.Jövőhét szombaton megyek szórakozni a barátaimmal,és hát addig remélem valamennyi lemegy.Elég sok felesleg van rajtam:81kg/162cm.Leírni is rossz!Valaki csatlakozhatna,hogy legyen erőm végigcsinálni.:)
2349. pannamama
2013. márc. 6. 10:57
Jaj dejó, hogy ennyien lettünk :) remélem mindenkinek sikerül elérni a célját! Nekem ez csak a 3. napom de jól megy, nem vagyok éhes. Szeretném 3 hétig folytatni a diétát. Nem várok túl sokat, ismerem magam lassan de biztosan fogyok, így ha 3-4 kiló lemegy a végére, örülni fogok. Nincs tapasztalatom hullahoppban, ugrálókötélben sem, de úgy hallottam hogy jól formálja a csípő környékét, az ugrálókötél inkább kardio mozgás. Jó hogy van időtök mozogni, én napközben a babámra vigyázok (aki most fedezi fel a lakást és napközben nem alszik) este pedig dolgozom, amikor apa itthon van. Bár mindenhová gyalog járunk, és a munkám is fizikai munka, jobban haladnék a fogyással ha többet mozognék :( Kenyérféléket, cukrot én sem eszek november óta és lement 5 kiló, de még 5 kiló a célom nyárig :)
2013. márc. 6. 04:59
Sziasztok.én jövőhét hétfőn kezdem el!Január óta diétázok,nem viszem túlzásba,de a kenyeret/zsömlét 90%ban abonett helyettesíti,este már nem nagyon eszek,túl vagyok egy keserűsós kúrán is!!Még ezt rádobom,és már jöhet is a torna,és a futás:))van valakinek tapasztalata az ugrálókötéllel,vagy hullahopp karikával?használ valamit?csatlakozik valaki hétfőn?
2347. zola8787
2013. márc. 5. 21:38

Sziasztok! Holnap én is kezdem. Régebben már csináltam, akkor 3 hét alatt 9 kiló ment le.

Most is hasonlóak a célok.

Felszedtem fél év alatt vagy 20 kilót, rengeteg, de csakis magamnak köszönhetem, mert csak zabáltam és zabáltam, sport meg semmi. Ezt a diétát ilyen előfutárnak szánom, hogy gyorsan menjen le jó sok kiló.

Sportolni is szeretnék mellette, futni, illetve Shaun T - Insanity fitness-t :)

2346. mandella (válaszként erre: 2345. - Pannamama)
2013. márc. 5. 14:36

szia!

én meg holnap folytatom, pár nap kihagyásom volt, ma vásárolok be a hétre :)

2345. pannamama
2013. márc. 5. 11:01
Sziasztok! Én tegnap kezdtem el, ha van kedve valakinek csatlakozni az írjon! Jó lenne nem egyedül diétázni, megbeszélni a tapasztalatokat :)
2344. mandella
2013. febr. 21. 19:56
nincs itt senki?
2343. Vick81
2013. jan. 24. 10:53

Sziasztok. én is elkezdtem ezt a diétát, de most kicsit tartok attól, hogy ha abbahagyom visszajön a duplája.

Már egyszer - évekkel ezelőtt - fogytam vele, de akkor lényegesen több plusz kiló volt rajtam és gyorsan ment a fogyás. Most meg a 3. napnál tartok és egy dkg-t sem mozdult a mérleg. 5-6 kilót szeretnék fogyni, de ha nem használ és ráadásul még azt is elérem, hogy elkezd tartalékolni a szervezetem és ha rendesen eszem a dupláját hízom vissza... ez kicsit aggaszt.ja és tornázom is 2 naponat a norbis kick Box-ot. vajon miért nem mozdul meg a súylom? Aki már végégcsinálta visszajöttek neki a kilók?


bocs, kicsit hosszú lett.

2342. SütiReni
2013. jan. 23. 17:13
2.napomnal vagyok es minden jól megy most picit vacsi elott éhes vagyok. Várnom kell még 1 órát de be kellett vennem egy szolocukrot mert nagyon lement a vércukorszintem. De sebaj ennyi belefér. :) amúgy nagyon élvezem! :)
2341. mami007
2013. jan. 23. 15:36

A linket sajnos nem engedi elküldeni, de írjátok be a google-ba:zsírégető fehérje diéta;)

Csajok nem feladni, nekem sikerült!

Kitartóbb lettem, sokkal energikusabb, edzek..amire ezelőtt soha nem lettem volna képes:)Hajrá

2340. mami007 (válaszként erre: 2338. - PhoenixLibera)
2013. jan. 23. 15:32
Én sem szoktam szigorúan tartani magam a diétához.Én is éjszakázom rendszeresen, ez nekem nem okozott gondot a diétában.Arra viszont ügyelj, hogy rendszeresen étkezz.Fontosnak tartom az ötszöri étkezést.A párom testépítő, és az anyagcsere gyorsítás miatt szükséges az ötszöri étkezés.Nem tudom mire ne gondolj,lehet akár egy alma is.Az csak be tudod iktatni?Sok sikert és kitartást!
2339. SütiReni (válaszként erre: 2338. - PhoenixLibera)
2013. jan. 23. 09:10
Szegény igy neked mindenképp nehéz minden dieta. Teljesen felborítja az étkezésedet. Lehet neked nem is konkrét dieta kellene hanem csak amikor eszel egyél mindenből ami egészséges vagy vágysz rá csak mindenből keveset. Mert ha nem tudod tartani a diétát akkor csak folyamatosan lelkiismeretfurdalasod lesz! Akkor meg megette a fene az egészet mert soha nem fog lemenni aminek le kell a stressz miatt. Nem vagyok doki ez nekem csak saját tapasztalat.
2013. jan. 23. 08:49
Sajnos én nem tudok mindent szó szerint betartani, mert olyan az időpeosztásom meg a pénztársám, stb. Pl salátát rendszeresen kihagyom. De valamikor egy egész étkezést kihagyok és majd a következőhöz eszek valamennyit az előzőből is, mert nincs időm... nagyon aránytalanul oszlik el.Heti 2-3-4 alkalommal megyek éjszakára 12 órázni, emiatt. Szerintetek ettől még működni fog?
2337. SütiReni
2013. jan. 22. 09:03
Na elkezdtem. Remelem úgy sikerül ahogy szeretném! :)
2336. SütiReni
2013. jan. 21. 18:54

Sziasztok! Én holnap fogom kezdeni 5 napot biztos. Aztán meglátjuk. :) az biztos amikor anyukám csinálta neki nagyon bevált! Igaz akkor meg nem tudta h cukros igy nem tudta végig csinálni viszont az anyagcsereje úgy beindult h végül ez után semmi erőfeszítés nélkül ledobott 30kg. Én most azért 6-7kg várok ettől. Igy ezért gondolom 2x megfogom csinálni. :))

Ma mar rendesen vissza fogtam a kajálást igy tuti h menni fog!!! :D

2013. jan. 21. 18:05

Sziasztok!


Én most kezdtem újra. Kétszer kezdtem bele, de mindig volt indok feladni még az első 5. nap előtt... de láttam, hogy tényleg működik,mert az első 3-4 nap mindig lement a napi 1 kiló. Mostmár a második szériát kezdem, ezúttal kitartok a végéig :) Sajnos mérlegelni nem tudok majd csak a legvégén, mert itt a koliban nincs mérlegem. De a karácsony után sztem bőven 85-ről indultam megint.

2334. andikaaaaaa (válaszként erre: 2332. - Mami007)
2013. jan. 14. 20:36
Értem, én eddig, 2.4kilót fogytam(tegnapra,12 nap alatt) ma nem mérlegeltem, és még 2nap és lejár :):):) aztán pihi egy kicsit, de lehet, hogy érdekel a fehérje diétád,majd látom,hogy ennek mi lesz a vége :) Köszönöm, előre is.
2333. f5cd9eff0f (válaszként erre: 2332. - Mami007)
2013. jan. 14. 14:09
Nekem is segitenel? Mit takar a feherjedieya? Koszi
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook