Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar valamit? fórum

Létezik, hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2015. aug. 5. 09:12

Szerintem ott a töprengésed megoldásának a kulcsa, hogy családja van.

Akkor szerintem máris nincs min gondolkodni. Viselkedj vele te is kedvesen, de távolságtartóan, hogy eszébe se jusson levadászni téged. Mert gondolom, nem akarsz társa lenni egy családos embernek abban, hogy megcsalja a feleségét. A meghívásokat sem kell feltétlenül elfogadni, időnként igen, időnként nem. A hazafuvarozást meg végképp nem...

12. algea (válaszként erre: 11. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 09:11

Akkor tényleg nagyon naiv vagy:) Vagy azt minek nevezed, hogy egy férfi folyton azt hajtogatja neked, hogy más férfi kollégák biztos csak miattad jönnek oda kérdésekkel, stb. Ez az udvariasság kategória?


Nézd, szerintem ha még csak be sem látod, hogy milyen zavaros ügybe keveredsz vagy keveredhetsz, ha ezt folytatod, akkor nincs miről beszélni. Most tényleg azt akartad hallani, hogy semmit nem akar tőled, csak egyszerűen ilyen?

2015. aug. 5. 09:08
Nem szoktunk flörtölni
10. algea (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 09:06
Szerintem flörtöl, nem 100%, hogy "azt" akarja, de egy kis izgalom, játék vagy neki mindenképp. Szerintem nem szerencsés helyzet, mert még ha a férfi nem is akarna továbblépni a flörtnél, a felesége jogosan akadna ki, ha erről a játékról tudomást szerezne, márpedig a nyílt munkahelyi flörtök nem szoktak titokban maradni sokáig. Ezért én a helyedben, pláne ha nem akarnék tőle semmit, akkor több távolságot tartanék.
2015. aug. 5. 09:06

Már megint munkahelyen?

Melón kívül kellene keresgélni, nem foglalt kollégákon pörögni...


Nem kezdeményez, ennyi. Nem mindegy mit gondol?

Ha kezdeményezne kellemetlen lenne, nem? De.

8. cukilányka (válaszként erre: 5. - Lilimia)
2015. aug. 5. 09:01

Udvarias olyan szinten, hogy még azoktól is megkérdezi hogy mi újság veled, aki nem annyira szimpatikus neki, és igazából nem is érdekli az illető.

Nem enged előre az ajtóban néha, néha igen.

Csak ezeket a meghívásokat nem értem. Kicsivel több pénze van mint másoknak a munkahelyen, lehet hogy ezzel akar felvágni?

7. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 09:01

Létezik, de jobb, ha távol tartod magad tôle!

Mert ha nem mindenkivel ennyire figyelmes, akkor bizony elôbb-utóbb le fog vadászni, amennyiben hagyod magad!

Nôs pasi pedig nem fuvaroz haza egyedülálló fiatal nôt csak úgy... meg kölcsön sem kér!

2015. aug. 5. 08:58

Igazából nem tudom hogy álljak hozzá.

Nem szeretnék tőle semmit egyébként, viszont tudom magamról hogy naiv vagyok.


Egyáltalán nem "lép" felém úgy, pedig ez a helyzet már hónapok óta fennáll.

Néha úgy viselkedik velem mint a többi kolleganővel, visszafogott nagyon, máskor pedig nagyon kedves velem.


Én arra gondoltam hogy mivel tetszem neki, ő családos, ezért csak udvarias és figyelmes velem, mert ennyit azért lehet.

2015. aug. 5. 08:55
A legvalószínűbb, hogy egy munkahelyi románcra vágyik, bár három olyan férfit is ismerek, akik alapvetően udvariasak, és előzékenyek. Ebből kettő biztosan nem akar tőlem semmit, a harmadik meg a párom, és már akkor is nagyon úriember volt, amikor még meg sem fordult a fejünkben, hogy talán egy pár legyünk. De a nagy számok törvénye...
4. b6fb711c0e (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 08:48
Előkészíti a terepet ;-)
2015. aug. 5. 08:48

Csak nehogy egyszer annyi mindent egyen-igyon a büfében, hogy ne tudd kifizetni!


Ő meg másnap leszámol.

2015. aug. 5. 08:47

Ó igen!


Ez az úri ember le akar veled feküdni.


:)

2015. aug. 5. 08:42

Van egy férfi kollégám, akivel ha együtt vagyunk műszakban, nagyon sokszor meghív kávéra, kólára, megkérdezi hogy kérek-e valamit a büféből és mindig felajánlja hogy hazavisz engem, már a műszak kezdete előtt.


Hozzáteszem hogy előfordult olyan is amikor megkért, hogy adjak neki kölcsön pár száz forintt mert nem volt nála a pénztárcája akkor, szóval volt hogy én hívtam őt meg kérésére, de ez ritkábban fordult elő.


Tisztában vagyok azzal hogy tetszem neki mint nő. A munkahelyen sok pasinak tetszem és kedvesek velem, ezt ő is látja. Mindig szokott arra célozgatni hogy mennyi rajongóm és hódolóm van itt is és munkahelyen kívül is.

Ha valaki valamiért odajön hozzám a munkával kapcsolatban (kérdést tesz fel, stb.), utána mindig azt mondja hgy biztos csak miattam jött oda hozzám a kollega egy ürüggyel.


Előfordult már olyan is hogy másokat is elhívott a büfébe hogy jöjjenek velünk, olyanokat is, akiket tudom hogy nem annyira kedvel.

De legtöbbször engem hív el hogy menjek, hiába hogy ott állnak mellettem a többi kollegák is. De néha őket is hívja hogy jöjjenek velünk.


Értelmes lánynak vallom magam, viszont férfiak terén tapasztalatlan vagyok és nem tudom eldönteni hogy csak udvariasságból teszi ezeket, vagy esetleg akarna tőlem valamit?

Azért sem tudom eldönteni, mert nem nyomul, nem mászik rám, nem rámenős, ráadásul családja van !!! Sokat beszélgetek vele és nem annak ellenére hogy tapasztalatlan vagyok, egy nagyon értelmes és intelligens családcentrikus embernek ismertem meg, egyáltalán nem tűnik egy hűtlen, csajozós alaknak. Amikor hazavisz, akkor sem mászik és nyomul, teljesen normálisan viselkedik velem.

Amikor először felajánlotta hogy hazavisz engem, akkor azt sem tudta hol lakom a városon belül, vagyis nem tudta hogy neki útba esik-e a lakhelyem.



Viszont ilyen férfiról sem hallottam még aki csak úgy udvariasságból meghívogat kávézni.


Vagy léteznek ilyen udvarias férfiak ?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook