Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar valamit? fórum

Létezik, hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
43. moonlight13 (válaszként erre: 41. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 11:08
Ha így gondolod, akkor ne vele járkálj a büfébe! Szerintem nagyon is félreérthető a helyzet!
42. moonlight13 (válaszként erre: 38. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 11:07
Mellesleg nekem is volt olyan kollegám (nem közvetlen) aki ugyanabban a lépcsőházban lakott, mint én. Mégis pont az alábbiakban írtak miatt SOHA nem vitt be és SOHA nem vitt haza kocsival. Nekem nem lett volna kedvem magyarázkodni, hogy egyébként egy lépcsőházban lakunk, de nincs köztünk semmi.
41. cukilányka (válaszként erre: 39. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 11:07

Nem lesz köztünk semmi.

Én azért tettem fel ezt a kérdést mert idegenek véleményére voltam kíváncsi, de megtehettem volna hogy a kollegáimat megkérdezem, mivel ők jobban látják, ismerik a helyzetet, de ezzel kellemetlen helyzetet teremtettem volna bent.

40. moonlight13 (válaszként erre: 38. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 11:06
Ja, és nem az a lényeg, hogy mások látják-e, hogy melyikőtök fizet a büfében. Én sem örülnék, ha a párom rendszeresen járkálna a kolleganőjével a büfébe, és mindig ugyanazzal a nővel! Ebbe gondolj bele!
39. moonlight13 (válaszként erre: 38. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 11:04

Ne csodálkozz, ha hírbe hoznak esetleg vele! Ha már eddig meg nem tették!

Azt, hogy egyelőre nincs köztetek semmi, csak te tudod!

2015. aug. 5. 11:02

Egyáltalán nem főnök-beosztott kapcsolatról van szó.

Kívülről csak annyi látszik maximum hogy együtt megyünk büfébe, de azt nem tudják mások hogy melyikünk fizetett.

Egyébként pedig tök normálisan viselkedik, nem csipkelődünk egymással, semmi ilyen.


Az hogy hazavisz néha, arról sem tud senki.

Egyszerre jár le a műszakunk, de ő néha bent marad tovább, attól függ hogy a másik munkahelyére mikorra kell beérnie. És ha úgy indul amikor én, akkor hazavisz engem.

37. moonlight13 (válaszként erre: 36. - Láthatatlanvagyok)
2015. aug. 5. 10:56
Hát persze. Pláne akkor kellemetlen, ha főnök-beosztott kapcsolatról van szó.
36. láthatatlanvagyok (válaszként erre: 35. - Moonlight13)
2015. aug. 5. 10:55
Szinte biztos, hogy beindult a kombinatorika, főleg, ha már korábbi üdvöske korábban horogra akadt.
35. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 10:53

Nem, nem léteznek ilyen udvarias férfiak! Ez a férfi valamit akar tőled.

Jobb lenne szerintem is, ha minél előbb befejeznéd a büfébe járkálást vele, mert a kollegáid előtt előbb-utóbb nagyon kellemetlen helyzetbe kerülsz! Ők sem vakok, és lehet, hogy már most többet gondolnak, mint amennyi valójában van köztetek!

2015. aug. 5. 10:43

... innét nézve úgy látszik, hogy tőled vár bátorítást, hogy tovább léphessen. Ha flörtölsz vele, bátorítod, azzal azt is jelzed, hogy nem számít, hogy van családja... akkor lesz nyitott a pálya számára.


A kávé meghívások simán beleférnek egy munkahelyi kapcsolatba... abban nincs semmi. Fuvarozgatás... háááát néha-néha, ha arra visz az útja, de rendszert nem kellene csinálni belőle. Hja, és ha hazavisz, akkor másnap Te fiszeted a kávét, hogy egálba kerüljetek (nem forintban, csak szívesség-szívesség). Szerintem. :)

33. globus (válaszként erre: 31. - Gribedli***)
2015. aug. 5. 10:42
:DDDDD
32. gribedli*** (válaszként erre: 29. - 408020f45e)
2015. aug. 5. 10:42
Üdvöske:DDD
2015. aug. 5. 10:39
Egyébként meg ha minden pasi udvarias lenne és nem szarjankó módjára viselkedne, akkor ez normális lenne a nők között, hogy ilyenek velünk és nem tulajdonítanának ezeknek jelentőséget. Így meg az van, hogy sok a gyökér és gyökér mellett az átlagosan, vagy azalatt udvarias is UDVARIASnak tűnik, az udvarias meg NAGYON udvariasnak, a nagyon udvarias meg hát már SZERET, istenem... Minden viszonyítás kérdése.
30. Derya (válaszként erre: 25. - Marcsix)
2015. aug. 5. 10:38
hat nyilvan ez a helyes :-), de sajnos sok cselcsap pasi van...
29. 408020f45e (válaszként erre: 6. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 10:34

Szerintem addig fejezd be ezt a játszmát, amíg el nem kezdenek pusmogni a hátad mögött. Nem kell minden meghívást elfogadni és szabad visszautasítani is. Tudomásul kell venni, vannak ilyenek és még lesznek is. Elég baj, hogy nem haza siet munka után, hanem a legfrissebb üdvöskét fuvarozza, már bocsánat. Képzeld el azt a helyzetet, amikor a te párod hívogat meg más nőket a büfébe vagy mielőtt hozzád megy előtte mást fuvaroz háztól-házig.

Na ugye, mindjárt nem olyan rózsaszín a dolog!

A legjobb lesz, ha elkezdesz kitérni.

2015. aug. 5. 10:34
Útba esik
27. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 10:33

Ha foglalt, nem tök mindegy? Haza taxiztatni magadat csak akkor ér, ha nem jár arra soha tömegközlekedés mikor végzel és ha ténylegesen útbaesik neki. Ha ez már átment a "nap fénypontjába", akkor te is igencsak adod alá a lovat, mert visszautasíthatnád, tehát párszor elmegy, ha qrvára esik vagy nincs busz, stb.


A te döntésed számít. Ha neked nem tetszim a pasi, úgyis megállítanád egy pontnál. Az, hogy tőlünk kérdezgeted, csak arra megy ki, hogy tudd, hogy tetszel-e neki, de ő neked már igen. Mert ha nem így lenne, nem érdekelne tudni azt, hogy miért teszi.


Ennyire szerencsétlen vagy, vagy ennyire nincsenek független pasik a láthatáron??

2015. aug. 5. 10:33
Hogynepersze, ennyire udvarias. Tetszik neki, hogy veled villoghat. Még az is lehet, hogy nem is akar megdugni. Persze erre nem vennék mérget.
25. marcsix (válaszként erre: 23. - Derya)
2015. aug. 5. 10:32
Hát na :D Valahogy az az alap hogy siet haza a családjához a férfi. Persze ha otthon vannak problémák, meg elhidegülés stb, akkor lehet. Amúgy a környezetben az a megszokott, hogy ha idősebb házasság, ha fiatalabb házasságról is van szó, és vita ide oda, a családapa munka után hazafelé veszi az irányt, más csajok furikázása nélkül. Én bízom is benne hogy ez a helyes. Nálunk az a módi, hogy kitartunk egymás mellett jóban rosszban, és nem máshol keressük a boldogságot ha probléma van. :)
24. arzo
2015. aug. 5. 10:23

Vannak udvarias pasik, lehet ö is az, de tuti vágyik valami izgire az otthonin kívül. Ha nem hátrálsz kicsit nagy szart kavarsz, bocsi a kifejezésért.

Aki azért megy oda hozzád, hogy megjegyezze biztos ürügy volt, hogy odament a másik kollégád, az akar valamit. A többiek kávéra hívåsa pedig hatalmas álca is lehet. Gondolom sejti, csalådosként nem tuti befutó, lehet a lassú víz partot mos alapon halad. Vagy ha nincs is tudatában, de akkor is le akar vadászni, ahogy az elöttem szóló fogalmazott. Ha nem akarsz sérüléseket okozni gyereknek, feleségnek, magadnak neki, akkor igyál kevesebb kávét és menj busszal...

Én mint feleség és anya, ha ilyenröl tudnék, farkasszemet néznék veled és nem örülnél neki (a férjem sem...).

23. Derya (válaszként erre: 21. - Marcsix)
2015. aug. 5. 10:21

na, ez is vicces....

hogy el se tudsz kepzelni ilyet csalados emberrol... :-D

22. b6fb711c0e (válaszként erre: 11. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 10:11
Dehát pont azt csináljátok :-)
2015. aug. 5. 10:07
Ez az egész szubjektíven van beállítva. Ki lehet festeni egy picurkát, ahogy az illető maga látja, és más hogy reálisan hogy van, az meg hogy a pasi mit mondana erről az egészről az egy harmadik dolog. Egyébként a Férfiak szeretnek kis színt vinni a munkahelyi életükbe is, egy kis "flörtöléssel" Vannak akik jól érzik magukat egy kis pezsgéssel körülvéve. Ezek közül van aki tuti nem lépne túl egy határt, van aki viszont kísértésbe is esik. El se tudom képzelni, hogy egy családos férfi nem a családjához siet haza, hanem egy kolleginát inkább hazafuvaroz még mielőtt hazamenne... Itt már kicsit dőlnek a dolgok. Egész addig míg azt nem olvastam, hogy családos... meg voltam nyugodva, hogy egy igazi gentleman. ja meg persze a párszáz ft-os kéregetését leszámítva. Az pedig, hogy hívogat másokat is a büfébe, gondolom, nem szeretné ha feltűnő lenne hogy mindig veled megy ki egyedül. Viszont szó-szó, ilyen bonyodalomba én nem igazán lennék partner.
20. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 10:07
jézus,hány éves vagy?és értelmes?
2015. aug. 5. 10:05

Ha nem tetszik a pasi es plane csaladja van akkor az egesz ennyi volt.

En tuti nem hagynám hogy hazavigyen.

Igen, akar toled valamit. Ha te nem, akkor vegyél vissza a kedvességbol, erteni fogja.

18. marcsix (válaszként erre: 2. - 3d787b167a)
2015. aug. 5. 09:59
xDDD
2015. aug. 5. 09:51
Véleményem szerint nem kéne családos emberre gondolni sem,nemhogy büfézgetni meg hazavitetni magadat!Nem helyes dolog!Persze,tetszik az egónak,kinek ne tetszene,de gondolj bele,hogy CSALÁDJA van!! Innentől kezdve tök mindegy,hogy ágyba akar vinni vagy nem,családos pasira/nőre nem hajtunk! Ha Te lennél a felesége/gyereke helyébe,hogy esne neked? Felejtsd el a pasit ha van egy kis lelkiismereted és nyugodt akarsz lenni.Bocs,ha nyers voltam!
16. Derya (válaszként erre: 6. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 09:43

velemenyem szerint amit leirtal, tulmegy ezen a hataron.

en a helyedben visszautasitanam a bufebe menest is es a felajanlott hazafuvarral sem elnek.

nyugodtan gondolj bele a felesege erzeseibe, vajon mit gondolna, ha tudna, hogy a ferje hogyan viselkedik a munkahelyen?

15. lilimia (válaszként erre: 8. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 09:20

Párom nem képmutató, így ő csak attól kérdezi meg, hogy mi ahelyzet vele, aki tényleg érdekli. Egyik ismerős pasi szintén. A harmadikat meg minden ember hogyléte ténylegesen érdekli.

Ahogy észrevettem -majd rákérdeztem- az ajtónyitogatás a pasiknál nem automatikus, attól függ, hogy épp milyen a hangulatuk. Ha párom lazábbnak, gondtalanabbnak érzi magát, akkor még az automata ajtót is kinyitná előttem. A másik kettő azt mondta, hogy még nem figyelték meg a dolgot, de végül ők is a hangulatot mondták.

A meghívás szerintem nem villogás, pláne hogy időnként te hívod meg. Van hogy egyszerűen csak így fejezik ki a pasik a gondoskodásukat, de van hogy azt szeretnék, királynőnek érezze magát mellettük egy nő, hogy ezáltal királynak érezhessék magukat. Biztosan van, akinél felvágás, de egyáltalán nem kizárólagosan.

14. 76c87e32e1 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 09:12
Nem mindegy, ha családja van?
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook