Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik ennyire félénk férfi? fórum

Létezik ennyire félénk férfi? (beszélgetős fórum)


2023. máj. 25. 14:18
Van ilyen is olyan is!!!De ha félénk ott gondok vannak tuti!!!!
2023. máj. 24. 17:29
szerintem többet látsz bele, mint ami tényleg van. Egy próbát megér, hívd el egy kávéra, de ha ott sem kezdeményez, felejtős
11. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 23. 20:42

Soktényezős, először is hogy bejössz -e neki (és hogy mennyire), milyen gátlásai vannak, mennyire gondolja komolyan, kezdeményező -e, te mennyire kezdeményezel, jelzel -e neki, közel engeded -e magadhoz...?


Pasik általában kezdeményeznek a választott nő felé, de ez sem törvényszerű.


Az, hogy más nőket lájkolgat már gyanúsabb, ha közben meg feléd nem jelez. Ott van a képesség, hogy jelezzen, mégsem teszi. Akkor lehet hogy mégsem mozgatod meg őt annyira.

2023. máj. 23. 13:42
🐷🐰
2023. máj. 23. 12:49
Vannak pasik akik sosem mernek kezdeményezni. Esetleg úgy megpróbálhatod hogy elhivod meginni egy kávét munka után vagy ilyesmi. Persze elő adva hogy jaj de nincs kedved még haza menni úgy be/ki ülnél valahova itt a jó idő. Nincs kedve csatlakozni? Ez lehet simán baráti gesztus is,de akár lehet belőle több is, van lehetősége lépni. Így nem kerülsz te sem kellemetlen helyzetbe mert nem annyira egyértelmű a szitu. Simán mondhatod ha később valaki szóba hozná hogy te csak haveri alapon hivtad, nem ért rá egy barátnőd sem de nem volt kedved haza menni még. Persze mindezt a munkaidő vége felé csak úgy lazán. Ha vissza utasítja, szerintem ne pazarol rá a figyelmedet. De akár hivhatsz más kollégát is, igy még annyira sem feltűnő, ha van baráti kolléga is, öt akár be is avathatod. Ha bele megy a találkozásba jobban le tudod szűrni milyen is ő és hogy vajon tényleg tetszel-e neki.
8. PöttyösPanka (válaszként erre: 7. - Leoborta)
2023. máj. 23. 08:08
Pedig azt hittem, a nagyon gátlásos embereknek kedvez, hogy nem kell élőben kezdeményezni, elég ráírni a másikra.
2023. máj. 22. 21:33

Létezik. Egyre több a befele forduló, magával és a másik nemmel kezdeni nem tudó ember. Késztetést érzek arra, hogy az ilyen magányos embereket összehozzam. Társkeresőt kellene nyitnom, szívvel-lélekkel tudnám végezni.

Van, aki már 15 évesen túl van néhány szexuális-nem szexuális "kapcsolaton", de bőven akadnak 20-30 éves szűzek! Olyanok, akiknél, ha megtörne a jég, boldog apák-anyák-férjek-feleségek lennének. Kár értük! Nem mernek, nem tudnak nyitni ebben a mai harsány, erőszakos világban.

2023. máj. 22. 20:22

Szerintem jobb ha nem tudod meg,mi miatt félénk és gátlásos.

A szitu adja magát,ne spekulálj.


De ha nincs veszteni valód,kerüld meg a főbejáratot,és mondd a szemébe,h valakinek tetszik,neki bejönne az illető?szőke,barna szemű blabla--de szoktad figyelni ezeket,vagy nem is számít?...Ismered amúgy,de egyelőre nem mondhatom meg ki az,ezt kérte...És ha itt dolgozna,akkor is...?

5. ab443a467a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 19:43
Ők is kezdeményeznek valamilyen formában, ha látják rajtad, hogy van esélyük nálad.
4. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 16:24

Miért nem lépsz te? Próbáld meg elhívni valahova. Moziba, színházba, kirándulni. Lehet ott feloldódna. Persze az is lehet, hogy többet képzelsz bele, mint ami van, de egy próbát megér.

Hülyeség lenne csak azért elmennetek egymás mellett, mert az egyik nem mer, a másik nem akar kezdeményezni.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 22. 15:50

Szerintem már most hülyét csinálsz magadból, hogy ezt a kérdést feltetted.

Igen létezik, és az is, hogy te többet gondolsz bele, mint ő...

2023. máj. 22. 15:27

Minden létezik. Sőt, annak az ellenkezője is.

Ha rólad van szó miért beszélsz E/3. személyben?

2023. máj. 22. 15:14

Szerintetek létezik annyira félénk férfi, hogy bár nagyon bejön neki a csaj, mégsem lép semmit? 30 fölött ráadásul van ilyen? Amúgy visszahúzódó a pasi, zavarban is van mindig. Alig tud egy értelmes mondatot elmondani, ha a szemembe néz. De pl. fb-n se adja jelét.. nem reagál a dolgaimra, de látom, hogy szinte válogatás nélkül lájkolja a nő ismerősei képeit. Ha a közelemben van azt érzem bejövök neki, a viselkedéséből, az apróságokból. Ha beszélünk, csak munkaügyben, de mindig kedves velem. Ennyire félreérteném? Ha egy férfinek bejön a nő, akkor kezdeményez, akkor nincs olyan, hogy félénk? Létezik olyan, hogy pl mindenkinek lájkol, csak aki bejön neki, annak nem? Volt olyan, hogy messziről bámult, jött felém, majd ahogy elment mellettem, nem nézett rám, hogy köszönjünk.

Tudom lerágott csont a téma, de szükségem van valamelyik irányba megerősítésre. Szìvesen "mennék utána", ha úgy van, hülyét csinálni viszont nem akarok magamból, meg az időmet vesztegetni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook