Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Létezik, hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar valamit? fórum

Létezik, hogy egy férfi ennyire udvarias legyen, vagy akar valamit? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
73. gribedli*** (válaszként erre: 58. - C40efa00cc)
2015. aug. 5. 17:12
Nem, csak olyan hülye kérdéseket tesz fel.
72. gribedli*** (válaszként erre: 63. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 17:11

Mert te már ott tartasz, hogy lehetne köztetek annyi, ami miatt ő ettől a dilemmától fog szenvedni, hogy otthagyja-e a családját?


Könyörgöm, egy kolléga, és egy kávén kívül sok minden nem is történt köztetek! Ne menj már ennyire előre! Persze, hogy kizárt, ha családos, de azt se gondold bele, amiket itt leírsz. Te már azon filózol, hogy mi lesz, ha....miből gondolod, hogy nem hagyna faképnél udvariasan akár egyetlen kufirc után?


Még semmit sem tudsz róla, sem a szexuális szokásairól, sem arról, hogy van-e vonzalom. Mire alapozod mégis?

71. cukilányka (válaszként erre: 70. - 8707c2ada9)
2015. aug. 5. 17:06
De mit írtál ezzel a teszteléssel? Ki tesztel kit?
70. 8707c2ada9 (válaszként erre: 67. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 16:56

Fölöslegesen nem lelkizni semmin,görcsöket okoz!:)

Különben én is egy szinpatikus,gavallér...stb.

ósdi (nem Ózdi) pasi vagyok!:)

69. 76c87e32e1 (válaszként erre: 66. - 8707c2ada9)
2015. aug. 5. 16:54
Nem kéne adni alá a lovat, ha valaki ennyire nem tudja megítélni, hogy egy férfi akar-e tőle valamit vagy puszta udvariasság, az nem kezelne könnyen egy munkahelyi viszonyt, és évekig azon rágódna, most mit akar a férfi, mit jelent, amit mondott, ahogy ránézett stb. :) Egyszerűbb, ha keres magának egy függetlent, és nem kávézgat más férjével. :)
68. cukilányka (válaszként erre: 65. - Fincsi5)
2015. aug. 5. 16:52

Nem azt mondom hogy bunkók akikkel találkoztam, de teljesen mások mint ez a kollegám.

Sajnos ilyen közegben mozgom, igen.

67. cukilányka (válaszként erre: 66. - 8707c2ada9)
2015. aug. 5. 16:49
Ezt az utolsó mondatodat hogy érted?
66. 8707c2ada9 (válaszként erre: 63. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 16:38

Látod ...,Te magadat ítéled el,már jó elöre ,mikor még nem is történt semmi!

Mi a gond? Fiatal vagy és azt csinálsz amit akarsz!

Gondolod,hogy Ö nem fog utánnad "tesztelni" senkivel!? Egyszerübben kéne a dolgokat nézni...

65. fincsi5 (válaszként erre: 63. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 16:32

Te eddig csak bunkókkal találkoztál?

Teljesen le vagy döbbenve, hogy mást is látsz.

Rossz közegben mozogsz.

64. 76c87e32e1 (válaszként erre: 62. - 8707c2ada9)
2015. aug. 5. 16:20

Ne haragudj, de szerintem butaság, amit írtál. Ha egy nő kiöltözik, szexisen illeg egy férfi előtt, azon persze hogy látni lehet majd a tetszést. Kivéve ha meleg vagy nagyon nem esete a lány. :) Biztos kedveli és tetszik neki, különben nem vele járna kávézni, senki se megy olyannal munkahelyi ebédre, szünetre, akivel utál lenni. De mert tetszik neki nőként, még nem biztos, hogy próbálkozna, valakinek jelent valamit a házasság. :)

Elrontani erőltetett flörttel egy most sima munkahelyi kapcsolatot felesleges és butaság. A végén a férfi fogja azt hinni, hogy kikezd vele.

63. cukilányka (válaszként erre: 62. - 8707c2ada9)
2015. aug. 5. 16:18

Inkabb nem tesztelem, mert a vegen en leszek beallitva csabitokent :)

Nekem az hogy csaladja van, kizaro ok. Szerintem soha nem hagyna ott a csaladjat senki miatt, amennyire ismerem, felelossegteljes ember.

viszont az udvariassagaval es a lovagias viselkedesevel - ami lehet ez nala termeszetes viselkedes - konnyen meghodithatja a noi sziveket.

De szerintem meg ha belem is szeretne, akkor sem hagyna ott a csaladjat.

62. 8707c2ada9 (válaszként erre: 56. - 76c87e32e1)
2015. aug. 5. 15:10

A háromból egy sem kizáró ok!

Tesztelni lehet,álmodozni róla de nem kell rögtön megrendelni!:) ...mint a deviza hitel!:)

61. loch ness (válaszként erre: 52. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 14:26
Az a baj, hogy a gondolataidban mindenféle ok és lehetőség felmerül, az is, te hogyan reagálnál és miért, de azt az egyet soha nem írtad le, hogy "azért nem, mert családja van". Ezek szerint ez neked nem számít? Mert nagyon úgy jön ki a dolog.
2015. aug. 5. 14:09
Igen, vannak elvétve, kedves, udvarias, elôzékeny, lovagias férfiak!
2015. aug. 5. 13:58
Feküdj le vele.
58. c40efa00cc (válaszként erre: 45. - Gribedli***)
2015. aug. 5. 13:54
Mérges vagy?
57. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 13:54

Szerintem be akar szervezni! :)

Valószínű jól jönne nekik egy !/családbarát/ bébi szitter, aki néhanapján besegít ;)

56. 76c87e32e1 (válaszként erre: 53. - 8707c2ada9)
2015. aug. 5. 13:52

Minek tesztelgetni azt, aki:

1. munkatárs

2. családja van

3. nem is jó pasi


Ha valaki ezen rágódik és tesztelget, akkor inkább ő van ráindulva, különben örülne, hogy a férfi nem próbálkozik, és nem lesz a munkahelyen kellemetlen szituáció. :)

55. c40efa00cc (válaszként erre: 27. - Gribedli***)
2015. aug. 5. 13:51
:))
54. 76c87e32e1 (válaszként erre: 52. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 13:49
Az udvarias férfiak ritkábbak. :) Ha kínosnak érzed ezt, akkor ne menj vele kávézni és menj egyedül haza. Lehet teljesen ártalmatlan, nekem is volt olyan kollégám, aki utált egyedül kávézni, ebédelni, és mindig azt hívta el, akiről tudta, hogy megy vele, mert különben egyedül üldögélne. Ha ez próbálkozás lenne, akkor biztos tenne olyan megjegyzéseket, célzásokat, puhatolózna.
2015. aug. 5. 13:49

A helyedben kipróbálnám,hogy mit is akarhat a pasi!

Napokig itt rágódni...,éjszaka nem aludni...

Szép az idö,biztos van pár sexi göncöd,nem kell

túl öltözni,picit izgatón!:) Ha hozzád ér akkor

valamit akar,valószinü dugni (elnézést a kifelyezésért) ...de ha családja van?

52. cukilányka (válaszként erre: 51. - 76c87e32e1)
2015. aug. 5. 13:41

Nekem feltűnő ez a túl sok meghívás, mintha már hozzászoktunk volna. Franc tudja csak hogy akar-e valamit - szerintem a családja miatt biztosan nem, amúgy meg csak ő tudja -.

Inkább az itt a kérdés hogy vannak-e ilyen udvarias, lovagias pasik. Sok kollegám tényleg olyan hogy inkább nem kommentálom. Ritka az ilyen pasi na ... a környezetemben! Aztán lehet mégiscsak léteznek.


Amúgy ha bepróbálkozna, nem tudom mit tennék, valószínűleg sokkolna, de normálisan visszautasítanám, annyira nem jó pasi :-)

51. 76c87e32e1 (válaszként erre: 50. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 13:35
Nem értelek, hogy mi a problémád. :) Ha ezek munkahelyi meghívások, kávézások, a férfi nem nyomul, nem hoz kellemetlen helyzetbe, akkor mi a baj? Ha bepróbálkozik, udvariasan elutasítod. Vagy azt szeretnéd, hogy próbálkozzon?
50. cukilányka (válaszként erre: 49. - 76c87e32e1)
2015. aug. 5. 13:23

Nagyon sok férfi kollégám van és soha egyik sem hívott meg se engem, sem mást. Engem azért is lepett meg ez a viselkedés, mert nem vagyok hozzászokva az ilyen meghívásokhoz.


Nem vagyok magányos amúgy :-)

49. 76c87e32e1 (válaszként erre: 47. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 13:21

Keressél mást magadnak. Nagyon magányos lehetsz, ha ezen a férfin töröd a fejed. Normális, ha kollégák gyakran együtt kávéznak, az is, hogy többnyire a férfi fizet. És az is, hogy ha együtt végeztek, elvisz kocsival, valószínűleg nem kell nagy kerülőt tennie.

Ha akarna valamit, sokkal kínosabb lenne a helyzet, örülj, hogy normálisan viselkedik és nem próbálkozik.

48. ed3c2ba4d8 (válaszként erre: 1. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 13:20
Ez a pasi akar tőled valamit, csak (valószínűleg a családja miatt) nem lép. Viszont nagyon szeretne téged, hidd el! :)
47. cukilányka (válaszként erre: 46. - 76c87e32e1)
2015. aug. 5. 13:07

Hát igen, azért sem akarom a kollegákat kikérdezni..

Lehetséges amúgy hogy félreértem a kedvességét.

Én is azon a véleményen vagyok hogy ha akart volna tőlem valamit, már rég lépett volna.

46. 76c87e32e1 (válaszként erre: 38. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 13:03

Szerintem te többet látsz ebbe, mint ami van. A leírtak alapján nem egy messzi, más osztályon, helyen dolgozik, és direkt utánad fut, hogy vihessen kávézni vagy haza. Ha akart volna valamit, célozgatott volna, flörtölt volna.

Ne akarj kavarni, csak mert tetszik neked. :) Visszafelé is elsülhet, nemcsak az lehet kényelmetlen, ha a munkatársaidat faggatod (az olyan ciki és gyerekes), az is, ha te próbálkozol be nála.

45. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Cukilányka)
2015. aug. 5. 11:37

De akkor meg miért teszed fel magadnak a kérdést?!


Szeretnéd, ha többet akarna? Ez a baj? Szeretnéd, ha nyomulna?


Mert én nem szoktam magamnak feltenni ilyen kérdést a tök normálisan viselkedő pasasokról. Meggyőződésem, hogy az udvariasság igenis JÁR minden nőnek (illetve a férfiaknak is), ne legyen már megkülönböztető jellege. Így, ha valaki normális velem, nem fogom azt gondolni, hogy többet akar. Ha a többiek nem udvariasak veled, akkor az nem neki érdem, hanem a többiek szégyene, mert nem tudnak viselkedni.


Te pedig, ha ennyire kattogsz a dolgon, valószínű, hogy tetszik. De családos, ezért off limit. Azzal meg egyetértek, hogy megnézném, te hogy viselkednél, ha a férjed csinálná ezt. Akár azt is, ha a te férjed minden hátsó szándék nélkül, normálisan viselkedne egy lánnyal, néha hazavinné, és a lány ezt túl komolyan venné és elkezdene kombinálni. Vedd már észre, hogy ha ez hónapok óta így megy és te nem teszel semmit, nem történik semmi. De ha elkezdesz így álmodozni, ahogy teszed és netalán te teszel valami többet, kész a baj. Igaz, még mindig mondhat nemet ő is.


Mondom, keress már egy függetlent!

2015. aug. 5. 11:26
... háááát engem minden nap hazavisz a főnököm kocsival, sőt reggel el is hoz, csörög, amikor beér a városba, és én kimegyek az úthoz, délután ugyanott tesz ki. ... és együtt kávézunk mindennap, igaz, hogy én főzöm, de ő veszi a hozzávalókat. 14 éve együtt dolgozunk, még nem mondta, hogy szeretne tőlem valamit! :)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook