Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯
184. norci10 (válaszként erre: 183. - 00a194caf9)
2011. máj. 5. 09:13

Tudom,hogy nem pont idevág.Írtam is. Valóban politikai döntés eredménye. Ami viszont abból fakad,hogy utcára mennek,harsognak és követelik a jogaikat. Na ez a baj.

Nézzünk már szét a világban vagy akár csak kis hazánkban. Meleg bárok,swinger clubok vannak. Egyes országokban a könnyű drogok engedélyezettek. Engedélyezett az azonos neműek házassága. Szép lassan eljutunk addig is,hogy ők is örökbe fogadhassanak. Hát lassan örülnünk kell,hogy a pedofília még üldözött!!!

183. 00a194caf9 (válaszként erre: 176. - Norci10)
2011. máj. 5. 09:06

Az operálás már egy másik téma. Ők nem homoszexuálisok, hanem transzszexuálisok, a kettő teljesen más, nem összehasonlítható.


Sajnos amit írsz szintén borzasztó. De erről már nem mi tehetünk. Ez már politika. Jellemző a mai világban, hogy nem arra fordítunk kellő figyelmet és energiát, amire leginkább kéne. Nagyon sajnálom a rákos gyerekeket.

182. 00a194caf9 (válaszként erre: 175. - 4bea353f17)
2011. máj. 5. 09:03
Köszönöm szépen. :) Ő kezd megenyhülni, 1 hete találkoztunk, és sírva borult a nyakamba, azt mondta, tudja, hogy nagyon hülye volt. Ez nagyon nagy előrelépés!
181. 00a194caf9 (válaszként erre: 172. - Dcf348385f)
2011. máj. 5. 09:02

Köszönöm. :) Teljesen igazad van! Sajnos sok borzalom van a világban, és sok sanyarú gyereksors, nem biztos, hogy pont velünk kéne ilyen szinten foglalkozni.

Vannak ennél komolyabb és nagyobb bajok is. Bár ez lenne a legszörnyűbb dolog, ami a világon létezik...

2011. máj. 5. 08:54
Ha csak így lehetsz boldog, akkor ezt vállalnod kell.
2011. máj. 5. 08:42

Számomra a szülő is "csak" épp olyan ember, mint a többi, leszámítva, hogy felelek érte, mikor bajban van. A véleménye miért számítana jobban?! Ugyanannyit hibázik, mint bárki más, ebből a szempontból csak egy a sok közt...


Elolvastam a cikket, mert kíváncsi voltam a másik nézőpontra. Sok igazad lehet a gyűlölködés okában... Akinek jól megy az élete, ügyesen kunkorítja a boldogsága szálait, valóban nen gyűlölködik...

178. dcf348385f (válaszként erre: 176. - Norci10)
2011. máj. 5. 08:21

Ez a politikai hozzáállás hibája,nem az övék.Ha rajtuk vagy rajtunk múlna - szerintem-, nem így lenne. Évezredek óta nincs egyenlőség, s a társadalmi javak elosztása sem fer.Mint az alapítványoktól eltünegető pénzek pld.

:)

177. dcf348385f (válaszként erre: 175. - 4bea353f17)
2011. máj. 5. 08:17

A szülő, a felnőtt, a társadalom, s az ő gyermekkorának, saját személyiségének, környezetének a végterméke.Saját beidegződéssel.Nem könnyű kinyitni azt,akinek a beidegződés szégyent termel,s inkább tagad,megtagad,csak ne kelljen szembenéznie.


Az erőszak lehet leki, s lehet testi.Nem folytatom, úgyis tudod:))

176. norci10 (válaszként erre: 168. - Pallasz1)
2011. máj. 5. 08:15

Ez itt a fő probléma,hogy nem otthon,zárt ajtók mögött zajlik sokminden. Mert arra én is azt mondanám,ámen,legyen. De túl nagy fórumot kap a téma manapság.

Vegyük csak azt a példát,hogy nők férfivé,férfiak pedig nővé operáltatják magukat. A műtét sorozat bizonyos részei TB által támogatottak,mert ezek az emberek,ha nem változhatnak át,akkor mentálisan sérülnek...Rákos gyermekeknek pedig gyűjtést kell szervezni...na ez az,ami felháborító!

Ez nem pont idevágó példa volt,csak azt kívántam érzékeltetni,hová tart a világ a fene nagy szabadsággal és elfogadással!!!

2011. máj. 5. 07:47

Én egyáltalán nem tudom elfogadni Édesapád hozzáállást, Market! Egy szülőnek el kell tudnia fogadnia, ha a gyermeke így döntött, sok szülő ott követi el a hibát, hogy próbál ráerőltetni valamit a gyerekére.


Sok sikert, szerelmet kívánok nektek! :-)

174. dcf348385f (válaszként erre: 162. - Binky)
2011. máj. 5. 07:37
Igen:)
173. CheshireCat (válaszként erre: 170. - 00a194caf9)
2011. máj. 5. 07:35
nemértem. mit állitottam??
172. dcf348385f (válaszként erre: 169. - 00a194caf9)
2011. máj. 5. 07:32

Teljesen mindegy,ki melyik nemet kedveli, ha van benne erkölcs és szeretet.Mivel 2 nőnek nem lehet gyereke, az örökbefogadásnál okoz ez inkább gondot,mint a nevelésnél.

S olvasom, felelősségteljes is vagy, szal, a társadalommal van baj, az elmaradással, az előítéletekkel.

Részemről, örülök,hogy boldog vagy :))Aki nem vállalja fel önmagát - legyen az bármi -, az személyiségzavarttá válik.Miért is jobb az másoknak?Kényelmi szempontból.

Olvastam lent, hogy majd a gyermeked látja kárát a kapcsolatodnak.Így van.De nem a te hibádból, életviteledből kifolyólag,hanem mert ilyen a felnőttek java része, s így nevelik fel saját gyermekeiket - na, ott is lehetne kapargatni,így van -, s mert a pedagógia, mint olyan,megszűnt létezni.Nem kell ehhez a leszbikus párokat kispécizni.Elég,ha odaállsz az iskolaudvarhoz, s meglátod:tanár elfordul,ha verik a gyereket, kiközösítések - rengetegen állnak egyedül a szünetekben, s megvetnek mindenkit,mindenki,aki nem olyan,mint ők,s isznak,cigiznek.... -

Nekem szimpatikus,ahogyan az életedhez állsz:))

171. 00a194caf9 (válaszként erre: 162. - Binky)
2011. máj. 5. 07:22

Nagyon igazad van! :) Szerintem sem való, senkinek! És nem tudom miért jön mindenki a felvonulással, én nem tartozom azok körébe,aki ilyen helyekre jár. A párom se.


Na igen. Én is normális családban nőttem, de hogy miket kellett megélnem ebben a normális családban, arról tudnék regényeket irni. :) Apa mintám ugyan volt, a fiú testvérem azt is követi, de lehet, hogy jobban járt volna, ha inkább két nő mellett nő fel, mert ezt a férfi mintát követve szegény nem sokra fog jutni... :( És ezen anyukám meg én később már nem is tudtunk változtatni.

170. 00a194caf9 (válaszként erre: 157. - CheshireCat)
2011. máj. 5. 07:15
Jujjj, én ilyet nem is irtam! Miért állitassz valótlanságot? :(
169. 00a194caf9 (válaszként erre: 142. - Kingi7)
2011. máj. 5. 07:10

Bocsánat, ha erre nem reagáltam, elég sok hozzászólás van... Mivel még fiatal vagyok, ezért nem szeretnék egyenlőre gyereket, ezen nem is gondolkodtam.


Viszont, ha a kapcsolatom olyan jó, és tartós lesz, akkor gondolhatod, hogy nem fogom befejezni csak azért, hogy keressek egy potenciális férfit, aki megtermékenyithet. :)

168. pallasz1 (válaszként erre: 156. - Anyucika3)
2011. máj. 5. 07:08

Abszolut egyetértek,a gyerekvállalás kérdéssel pedig főként,nem hisze el hogy egészséges lelkületű gyermek nevelődik két azonos nemű szülő mellett.Valahol ez visszaüt majd.Persze a hetero szülők se hibátlanok,sőt,sok köztük a mocsok,de azért a nagyja szerintem igyekszik mindent megtenni.


A másságot valahol elhiszem,elfogadom,de meg nem tudom érteni..kórosnak tartom,de úgy vagyok vele,az ő dolguk,otthon,zárt ajtók mögött.

167. 00a194caf9 (válaszként erre: 136. - Norci10)
2011. máj. 5. 07:06

Igen, ebben teljesen igazad van! Szerintem egyébként amit a kocsmás sztoriról irtál valóban gusztustalan, és ez nem is oda illő, senkinek, se leszbikusnak, se heteronak. Senkinek, mert ez magánügy.


Nagyon jó, hogy felvilágositottad a lányodat, de úgy, hogy ha esetleg ő is ide jut, merjen veled őszinte lenni. Szerintem ez a legfontosabb.


És valóban, nem ez a követendő példa. A követendő az, és csak az lesz, ami neki jó, és amiben ő a boldog.

166. 00a194caf9 (válaszként erre: 134. - Kingi7)
2011. máj. 5. 07:02

Hogy hogy mitől lehetek mellette nő? :) Mellém nem kell férfi ahhoz, hogy nő legyek. Sőt SENKI nem kell az oldlamra, hogy megéljem a saját nőiessgemet, és annak érezzem magam.


Szerintem a te párod olyan ember, akiben minden megvan ami számodra fontos,és ami neked értéket jelent. És ez nagyon jó! Az én páromban is minden megvan, ami nekem fontos, és ami nekem érték.


Egyébként pedig a lent leirt dolgokat is elvégzi, vagy elvégzem, vagy elvégezzük ketten. Ami inkább jó az én nőiességemnek az az, ahogy rám néz, ahogy odafigyel rám, ahogy törődik velem, és az, ahogy én törődhetek vele, és figyelhetek rá.

165. gota (válaszként erre: 163. - CheshireCat)
2011. máj. 4. 23:38
Mondjuk azért ebben van némi képmutatás is, nem? Legalábbis én azt tapasztaltam kint, hogy ha már hozzáérsz valakihez, az is "bűn". (Pedig csak lehet, hogy kérdezni akartál valamit...)
164. gota (válaszként erre: 160. - D81e282077)
2011. máj. 4. 23:35

Khm. Mi van?

Ezt most pro vagy kontra írtad? És az előző hozzászólásodat?

163. CheshireCat (válaszként erre: 160. - D81e282077)
2011. máj. 4. 23:21
ezt ne gondold, én amerikában élek, elvileg minden mocsok melegágyában, de itt még a hetero párok se nagyon csokoloznak az utcán, nemhogy a melegek. hiddel nekem hogy otthon sokkal nagyobb szabadosság van meg szabadság az ember ilyen hajlamainak kimutatására. az amerikaiak nagyrésze sokkal konzervativabb mint a magyarok.
162. Binky (válaszként erre: 156. - Anyucika3)
2011. máj. 4. 23:16

a melegtársadalom nagy része, legalábbis aki nem csinál nagy ügyet abból, hogy ő más, nem vonulgat az utcára


azt hiszem heteroból is elég sok balf@sz létezik, nem tudom miért lenne kevesebb a homoszexuálisok között


egyébként én azt tartom undorítónak, mikor BÁRKI nyalja-falja egymást az utcán

kézfogás oké, de rosszul vagyok, ha azt kell néznem, hogy egy lány és egy fiú nem tud egymásról leakadni

tök mindegy, hogy milyen neműek a szereplők, ez otthonra való


a családról meg nekem az a véleményem, hogy a gyereknek szeretet kell, meg némi pénz és voilá, jó ember lesz belőle

a 'normális' családokban lehet válás, erőszak, lelki terror és még sorolhatnám, talán egy olyan pránál, akik megküzdöttek egymásért, több a kitartás

2011. máj. 4. 23:16

Gratulálok és sok boldogságot kívánok Nektek!

Édesapád szíve idővel meg fog lágyulni, hiszen szeret téged. Adj időt, amíg helyre teszi magában a dolgokat. Ha azt látja, hogy boldogan éltek, Te boldog vagy és kiegyensúlyozott, akkor meglátod előbb-utóbb közeledni fog. Próbálj felé közeledni Te is. Rendben lesznek a dolgaitok, majd szorítok!

2011. máj. 4. 23:10
Magyarorszag elmaradi es a sajat szuklato eszmei rabszolgassagval kuzd ..
2011. máj. 4. 23:08
Vannak sokan hala Istennek mind Elton John !eljenek boldogan .
158. anyucika3 (válaszként erre: 157. - CheshireCat)
2011. máj. 4. 23:07

Nem tudom azok a "más" párok akik gyerekeket akarnak nevelni,bele gondolnak e abba,hogy a gyereknek ez mivel is jár.Vagy csak mert úgy gondolják nekik ehhez is joguk van,akaratoskodnak,hogy már pedig nekik is gyerek kell!De lehet egy gyereknek "normális" élete egy ilyen "családban"?Hát nem biztos,hogy azon kívül amit írtál,büszke lenne a családjára.És az is biztos,hogy nagyon sok lelki kárt okozna benne,hogy így kell felnőnie,mert egy bizonyos koron túl már tudná,hogy nem az a normális élet ahogy ők élnek.Meg lenne bélyegezve szó szerint.

Minden gyereknek Anyára és Apára van szüksége,még akkor is ha később esetleg "más" lesz.

157. CheshireCat (válaszként erre: 156. - Anyucika3)
2011. máj. 4. 22:56

nehogymár bocsánatot kérj a véleményedért! :)) nekem igenis tetszik :)

a gyerekneveléssel kapcsolatban: valahol lejjebb valaki kerdezte mit mondana market a lányának ha lenne, ha megkérdezné, hogy anya, az a 2 néni miért csókolózik... hát ilyen kérdés fel sem merülne a kislányban, ő ebben nőne fel, neki ez olyannyira természetes lenne mint hogy lélegzik. Az a kérdés merülne fel hamarabb, hogy anya, az a néni miért csókolózik azzal a bácsival? Utána persze megtudja, hogy az a többség, de az, hogy ebben szocializálódott szerintem szinte biztossá teszi hogy ő is próbálkozni fog lánnyal, talán hosszabb vagy rövidebb időre, mire kiderül a maga számára is hogy melyik nemhez vonzódik. Ezen meg lehetne vitatkozni, hogy ez jó vagy nem, szerintem egyértelmüen nem.

156. anyucika3 (válaszként erre: 102. - Norci10)
2011. máj. 4. 22:36

Egyet értek a véleményeddel.Én is elfogadom valamennyire,hogy létezik a másság,vagyis inkább csal tudomásul veszem,de nem tartom "normálisnak",példa értékűnek,követendőnek.A nemi hovatartozás legyen mindenkinek a saját magánügye,és kezelje is akként!Ezt pláne nagyon diszkréten.Mi sem vonulunk fel sehol,hogy heterok vagyunk,normális életet élünk,nem akarunk ezzel sehol sem feltűnősködni.Ezt egyenesen gusztustalannak,a normális erkölcs sértésének tartom,amikor rá akarják erőszakolnia a társadalomra,hogy azt el kell fogadni,mert természetes.Hát nem az!És sok fiatal csitri tényleg divatból leszbi,mert manapság ez sikk,menő dolog.Sok abnormális dolog van a világban,de nem kellene erősködni,hogy ezt fogadjuk el természetesnek!Azért amikor az utcán nyalják-falják egymást,és a gyerekeimnek ezt kell látni,pofán tudnám vágni őket,mert undorítóak.És azzal is egyet értek,aki azt írja,hogy ne nevelhessenek gyerekeket.Talán nem véletlen,hogy 2 azonos egyneműnek nem lehet természetes úton utódja.Mert nem erre vagyunk teremtve,nem ez a normális.Fogadja el mindenki a saját korlátait.

Bocs a véleményemért,tudom,hogy nem fog tetszeni,de a cikkíró véleményekre volt kíváncsi.Hát én így gondolom.

155. spinneli (válaszként erre: 116. - Kingi7)
2011. máj. 4. 22:27
Peidg látni fog ilyeneket, burokban tartani sem lehet, szerintem pont inkább az a cél, hogy a szülő felkészült legyen, hogy érdemi, értelmes, és lehetőség szerint gyűlölet mentes válaszokat adjon a gyermekének bizonyos kérdésekre.
❮❮ ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook