Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

124. 00a194caf9 (válaszként erre: 120. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:40
Tényleg? Nehezen tudom elképzelni, hogy csak azért lehetne, tudatosan. De biztos igazad van, biztos igy van. Ez nekem igen furcsa, hiszen csak megkülönböztetést vállalnak megukra, főleg a férfiak.
123. kingi7 (válaszként erre: 118. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:39

Való igaz, hogy nem tudom-ez is olyan korodbeli védekezés, teljesen normális- de hidd el, ahogy idősödik az ember, rengeteget tanul.40 évesen egy kicsit többet él meg, mint 20 évesen :)

Én 34 évesen találtam meg a párom és hihetetlenül büszke vagyok, mert nagyon kerek az életem vele.

Senki nem mondta, hogy keresd, jön magától. Inkább ez egy zsákutca, ami nem vezet sehová.

Sok nő azért fordul nőhöz, mert nagyot csalódott-vagyis ő látja így- gyenge,hogy felálljon és a barátnőre azt hiszi a szerelme és a szextársa.

122. 00a194caf9 (válaszként erre: 116. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:38

Érthető, hogy nem szeretnéd, hogy ilyet lásson. De fog ilyet látni. Szerintem a te dolgod annyi, hogy szeressed, és elmagyarázzad neki, van ilyen is.


Szerintem ne neveld a gyűlöletre, már csak azért se, mert ha netán ő is az lesz, akkor az fogja nagyon megviselni. És hidd el, ez nem azon múlik, hogy milyen példát látott. Hiszen én is hetero példát láttam mindenhol, mint még sokan mások, és most nézz rám.

2011. máj. 4. 21:38
Micsoda begyöpösödött és 0 intelligenciás emberek vannak, hihetetlen! Mit kell őt győzködni, hogy majd talál magának egy férfit!Úgy kezelni, mint egy gyereket, mintha ez egy kis hóbort lenne számára ez a kapcsolat. Szerintem ezek a fórumozók végig se olvasták cikket, csak a címet és jönnek is mint a "megváltók" akik majd észhez térítik az eltévedt kislányt...
120. KisFarkas83 (válaszként erre: 111. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:38
Nem csak az a korosztály akiket írtál... Divatszakmában dolgozom,és itt köztudottan sok a meleg pasi.. Ezzel nincs is baj,csakhogy nagyon sokan csak azért "melegszenek meg" mert trendi... Na ez a gáz,nem a Te sztorid...
119. kingi7 (válaszként erre: 115. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:35

" nem szenvedsz hiányt semmiben" vagy nem tudsz róla. Én nem tudom elhinni, hogy egy nő tud egy férfit pótolni. Megvan a miértje, hogy miért ez a normális.

Gyerekek? Anyukád lesz egyáltalán nagymama?

118. 00a194caf9 (válaszként erre: 114. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:35

Lehet, hogy nem találtam meg, de ezen már kár vitázni. Minek keressem???


Hogy mennyit éltem, és mit láttam 22 évesen, azt te nem tudhatod.

2011. máj. 4. 21:35

Szép jó estét mindenkinek! Nagymama vagyok, a kilenc éves unokámmal álltunk a 7-es busz megállójában. Egyszer csak két férfi is odajött mellénk. Először csak beszélgettek, nem magyarok voltak, hanem németek, azután megfogták egymás kezét, majd átölelték egymást. Végül szenvedélyes csókolózásba kezdtek. Két viszonylag jó külsejű, már nem is igazán fiatal emberek voltak. Unokám döbbenten nézte, én próbáltam elterelni a figyelmét.

Jött a busz mi is felszálltunk, ők is, a nyalakodást a buszon sem hagyták abba. Visszataszító volt. Nem vagyok prűd és "öregesen" sem gondolkodom, de ez nagyon nem tetszett. Őszintén megmondom, a leszbikus-homoszexuális kapcsolatot elítélem, természetellenesnek tartom.

Nem tehetek róla, mint, ahogyan azok sem, akik nő létükre nőbe szerelmesek, vagy férfi létükre férfibe.

116. kingi7 (válaszként erre: 113. - Spinneli)
2011. máj. 4. 21:33

De bonyolult, mert én nem szeretném, hogy ilyet lásson, akárcsak a meleg büszkeség napját... hát hagyjuk. Nem szeretném, hogy narkóst lásson fetrengeni...stb

Nem szeretném, hogy rossz példát lásson,mert én vagyok érte a felelős.

115. 00a194caf9 (válaszként erre: 110. - Kingi7)
2011. máj. 4. 21:33

Hivunk egy mosógépszerelőt! :) Amúgy a párom mérnök-informatikus végzettségű, számitogépet szerel, perefektó angolból, hivatásos jogsival rendelkezik. Amikor édesanyám szobáját festettük volt 3 férfi a házban, de mégis csak barátnőm tudta neki összerakni a hangfalat a tv-vel és a dvd-vel.


Ha valami elromlik itthon, akkor azonnal képes megszerelni, de ha nem, mindig tud szakembert hivni. Továbbá főz, mos, takarit szó nélkül. Tehát nem szenvedek hiányt semmiben.

114. kingi7 (válaszként erre: 109. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:31
Én nem hiszem, hogy hozzá tenném, hogy "nem baj" ez nem normális. 23 évesen még sok dolgot nem láttál nem éltél meg. Effektív írtál az orgazmusodról, hogy vele sikerült. Persze, mert az ismeretlen és a "rosszaság" a tiltott gyümölcs... ez külön tuningolja a fantáziát és erre hitted azt, hogy csak nővel sikerült, ami ebben a korban még előfordul, mert fiatal szélcsap az ember. A férfiakkal meg túl "standard", de az is lehet, hogy nem találtad meg a neked való férfi társat, amit az emberek igen kis része talál meg 22 évesen.
2011. máj. 4. 21:31

"anyu, a két néni miért csókolózik? "


Mert szeretik egymást?


Annyira talán mégsem bonyolult válaszolni erre.

:)

2011. máj. 4. 21:30

Csak a tisztázás végett... Nem hiszem hogy meggondolatlanul írkálgatok, tesz más azt hiszem könnyelműbb kijelentéseket is mint én... valóban,elmondtam a véleményem,befoghatom,de akkor ez nem csak rám vonatkozik...

De tulajdonképpen nem számít mit írok én vagy mit ír más... Én férfival,Ő nővel boldog. Aki ezen háborog,hát háborogjék békével. Igazad van,nem tisztem senkit pátyolgatni,megteszi ő maga. Bocsánat...

111. 00a194caf9 (válaszként erre: 100. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:28
Igen, vannak, akik divatból teszik ezt. Szerintem ez a réteg a 14-17 év körüli lányokat érinti. És nem miattunk teszik ezt, hanem mert a szüleik nem beszélgetnek velük eleget erről, meg a világ dolgairól, nem nevelik, csak tartják őket...
110. kingi7
2011. máj. 4. 21:25

Én nem fogom soha megérteni a finom szóval élve a Homoszexuálisokat.

A lányotoknak mit mondanátok, ha két azonos nem ű csókolózik és megkérdezi " anyu, a két néni miért csókolózik? "

Megvannak a normák egy kapcsolatban, a férfi és női szerepek, amit a másik nem pótolhat. A lányomnál érzem, hogy mi az apa szerepe,és mi az enyém. Az ember társas lény és a férfi-női kapcsolat a normális. Ebből születik a gyermek. Ha torzult családban van egy gyermek soha nem lesz egészséges... iskolába mit mond? 2 anyám van? milyen lelki sebeket szerez?

Ha mondjuk meg kell szerelni a mosógépet,melyikük teszi? Számomra elfogadhatatlan és visszataszító.

109. 00a194caf9 (válaszként erre: 102. - Norci10)
2011. máj. 4. 21:21

Hidd el, ez nem divat, csak manapság már többen merik vállalni. Régebben titokban csinálták. Szerintem merő divatból senki nem teszi ezt.


Az én édesanyám először nagyon nehezen fogadta a dolgot, de mivel látta, hogy komoly, igy megismerte barátnőmet. Azóta nagyon szereti, tárt karokkal várja mindig, és már semmi baja nincsen vele, mert látja, mennyire szeretjük egymást. Az Ő édesanyja is igy van vele, aki egyéként 61 éves. Nagyon szeret engem, és látja, hogy milyen mély kapcsolatunk van egymással.


Akaratos dolog, szeretem a barátnőmet,és akarom is még sokáig szeretni. :)


A gyerekeid nem fognak ettől sérülni (szerintem). Gondolom kocsmába nem járnak (amit arról irtál tényleg gusztustalan).

Egyébként meg el lehet nekik magyarázni, hogy létezik ilyen is, és ez nem baj. Ettől még nem lesznek ők is ,,ferdék". Ha gyűlöletre neveled őket, és esetleg mégis azok lesznek, akkor viszon egy életre meggyűlölhetik saját magukat, és titkolózhatnak, akár előtted is.

108. CheshireCat (válaszként erre: 106. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:21
:DD most engem is meglepett a tiéd
107. belladonna3 (válaszként erre: 103. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:21

Ezek szerint Te csak szívóskodni akarsz!

Ismétlem,nem szóltam hozzád,próbálj meg a saját kereteid között maradni,ha nehezedre is esik.

A cikk írója egy szóval sem kért meg téged,hogy pátyolgassad.Leírtad a véleményed?Akkor szevasz!

Nagyon meggondolatlanul írkálgatsz és ítélkezel,próbálj meg elvonatkoztatni az adatlapomon lévő képtől,mert az csak egy avatar.

106. KisFarkas83 (válaszként erre: 104. - CheshireCat)
2011. máj. 4. 21:19
:O Meglepett a kommented... Nem tűnt fel hogy Őt védem?!
105. kingi7 (válaszként erre: 104. - CheshireCat)
2011. máj. 4. 21:18
:DDDD
104. CheshireCat (válaszként erre: 96. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:17

market megosztotta a történetét de nem azért, hogy bárki véleményt mondjon, csak az, aki dicséri, a többi meg foglalkozzon a maga dolgával. igy gondoltad? :)

'ha egyetértesz szivesen látunk, ha nem, akkor begyöpösödött vaskalapos... irigy is vagy tutira, a gépet meg kapcsold ki most :P'

103. KisFarkas83 (válaszként erre: 99. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 21:12
Ezek szerint te egy tökéletes lény vagy...Gratulálok... Látszik is az adatlapi képeden hogy te nem hivalkodsz... Jogos a panasz,én kérek elnézést...
102. norci10 (válaszként erre: 1. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:11

Nem olvastam végig az összes hozzászólást,de amennyit igen,az mind nagyon toleráns. Nekem kicsit más a véleményem erről a hatalmas toleranciáról és a vállalom magamat és érzéseimet dologról. El nem ítélek senkit szexuális hovatartozása miatt.Az eszemmel felfogom,hogy ez nem akaratlagos dolog. DE ez mégsem természetes. A nő és a férfi lettek egymásnak teremtve,ez az élet rendje. Anyaként (két lányom van) még előtte állok ezeknek a dolgoknak.Azt tudom,hogyha bármelyik is leszbikus lenne,azt kénytelen lennék elfogadni és nem tagadnám ki. DE ez manapság divat.Ráadásul megkapja a nyilvánosságot is,ami nagyon nem tetszik. Mindenki boldogan és felszabadultan vállalja önmagát és hirdeti másságát,legyen az színész,zenész stb... A gyermekeim pedig ezt látva nőnek fel,pedig mégsem ez a világ legtermészetesebb dolga. Igazából nem tudom,mi is lenne a helyes,mert azt én sem kívánnám,hogy bujdokolniuk kelljen azoknak,akik így élnek.Hiszen abban tökéletesen igazad van,hogy ugyanolyan tagjai vagytok a társadalomnak. Viszont felháborítónak tartom,hogy a merjük vállalni "mozgalom" buzdítására már a helyi kiskocsmában is falják egymást a lányok félrészegen,meztelenül,pedig egy kis faluban élek. Hát ide jutunk a nagy szabadságban...

Zárásként:mivel önmagamnak sem tudok pontos véleményt alkotni a dologról,kívánom azt,hogy megtalálhasd az igazi boldogságot-lehetőleg egy férfi oldalán,mert akárhogy is nézzük,de az Isten vagy a természet,vagy mindkettő-ki miben hisz- az ellenkező neműeket teremtette egymásnak.

101. kingi7 (válaszként erre: 98. - Gota)
2011. máj. 4. 21:09
Igen, mert az emberi normáktól eltér. Én nem írom le inkább a véleményemet a cikkhez...
100. KisFarkas83 (válaszként erre: 97. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:08
Mint korábban írtam, a legjobb barátom meleg,boldog kapcsolatban él... Látom mennyire szeretik egymást,és érzelmi vonzatában nem érzek különbséget egy hetero kapcsolat és az övék között... Ezért tüntetek vadul,mert az én szememben ugyanolyan értékű az is aki a saját neméhez vonzódik,mint egy hetero! Aki ily módon éli meg ahogy Te is és a barátom is semmiképp nem elítélendő! Nem "divatbuzi" mert be kell lássam vannak olyanok is,de ezért miért kell mindekit elítélni? Bocsánat ha durván vagy bunkón fogalmaztam,de felháborít az igazságtalanság...
99. belladonna3 (válaszként erre: 96. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:08

Drágaság nem gondolod hogy pontosan azt oktatod amit neked kéne megtanulnod?

Felesleges vakkantgatni,mert nem hozzád szóltam először is!Másodszor,a stílusommal semmi gond,nem bántottam meg senkit,nem írtam ocsmány szavakat,te viszont peddzegeted,de jobban teszed ha eldugulsz.

98. gota (válaszként erre: 95. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 21:05

Na ez az, amit soha, de soha nem fogunk elérni. Mert nézzük csak mondjuk a kövér embereket. A társadalom elítéli őket. (Gyakran már az is elég, ha az ember még csak nem is kövér, hanem mondjuk nem sovány.) És mondjuk egy állásra nagyobb valószínűség szerint a vékonyabbat veszik fel.

Igazából annyit akartam ezzel mondani, hogy előítéletek mindig is lesznek. Ha meleg vagy, akkor azért, ha duci vagy, akkor azért, és még sorolhatnám a példákat. Lassan már a dohányosok is hátrányosan lesznek megkülönböztetve...

97. 00a194caf9 (válaszként erre: 96. - KisFarkas83)
2011. máj. 4. 21:03

Engem egyébként nem zavar semmi, csak az, amikor olyanokat hallok, hogy mi nem vagyunk emberek, le kéne lőni minket... A kapcsoltunk nem életszerű, nem lehet valódi.


Ezért irtam, nem kell szeretni, nem kell kedvelni, DE szerintem lelőni sem. És igen, a kapcsolatom nagyon is életszerű, sőőőőt....

96. KisFarkas83 (válaszként erre: 87. - Belladonna3)
2011. máj. 4. 20:59
De,valóban,szólásszabadság van... Csak nem mindegy hogy ezt milyen stílusban teszed! Market megosztotta a történetét,de nem azért tette hogy a hozzád hasonló vaskalapos,begyöpösödött gondolkodású emberek bírálják,elítéljék őt ezért... Nem hivalkodott, nem "mutogatta magát",de ha olvasnád a többi kommentet,talán meg is értenéd... Vagy nehezedre esne egy kis empátiát mutatni más emberek felé?
95. 00a194caf9 (válaszként erre: 91. - Gota)
2011. máj. 4. 20:59
Nem kötelező szeretni, dehogy sértődöm meg! :) Igazad van. Nem is ezt irtam szerintem. Nem kell szeretni, de ezért, csak ezért, utálni sem. Legyek olyan közömbös, mint mindenki más.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook