Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Leszbikusságom története fórum

Leszbikusságom története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Leszbikusságom története

34. 6752c58fe3 (válaszként erre: 16. - Süngombóc)
2011. máj. 4. 17:24
Párkapcsolatban nem csak szeretet, hanem szexualitás is játszik.
33. 6752c58fe3 (válaszként erre: 1. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 17:21
Nekem fura, hogy soha nem vonzódtál a nőkhöz. Van/volt egy pár meleg barátom, ismerősöm. Egytől egyig úgy vélik, hogy aki meleg, az már gyerekkorában érzi. Lehet, hogy ez inkább vmiféle fellángolás, kicsapongás, önkeresés. De igazából ez mindegy, élvezd amíg jó!
2011. máj. 4. 17:16
én igazabol csak azt sajnalom, h nem volt a cikk irojanak az eleteben egy normális boldogs kiegyensulyozott hetero kapcsolata ahol mindent megkapott. mert akkor könnyebben megtalálná a helyes utat, lenne igazi összehasonlitasi alapja
31. Gubóka (válaszként erre: 30. - 36a26f5226)
2011. máj. 4. 17:15

nem azt mondom h görcsösen kell keresni.


ha valaki randizik a fiukkal, de igazabol érzi h lányokkal szeretne, azt mondom hagyja ott a fiukat és uccu neki a csajozásnak.


de ha valaki igazabol fiukkal szeret randizni és belesodrodik egy iylen dologba. ugyhogy alapvetöen sajat elmondasa szerint sose forudlt meg a fejében, én ott azt mondom h ha egy oylan fiu jött volna aki mellett nőnek erezte volna magat biztonsagban, etc akkor ez a cikk nem jelent volna meg.

2011. máj. 4. 17:09
Viszont, ha valaki görcsösen keresi az ellentétes nemű párját, annál inkább sem jön össze, vagy akkor van az,hogy bárkivel összeáll, és ismét rossz, boldogtalan kapcsolatba sodródik...
29. zena01
2011. máj. 4. 17:08
Tartsatok ki egymás mellett, sok boldogságot!
2011. máj. 4. 17:08

Igen, az is nagy baj, hogy sokan azt szeretnék, ha mindenki az ő akarata szerint élne, ahhoz viszont nagyon sok felé kellene szakadni, és az már összetett, többszörös személyiségzavar lenne...


Mindenki úgy éljen, ahogy neki jó, és nem úgy, ahogy másnak!!


És mindenki saját magának feleljen meg, és ne másoknak!! Aki azt akarja, hogy x személy neki feleljen meg, az nem igazi szülő, vagy barát!!

2011. máj. 4. 17:07

nekem semmi bajom a melegekkel, ezt most szeretnem leszögezni.


viszont valahol én nem tartom jónak hogy egy fiatal lány (aki velem egy idős) egy nővel éljen együtt.


szerintem nem találtad meg azt a férfit aki azt tudná nyujtani neked amire szükseged lenne, lett volna. viszont ott volt a barátno aki tényleg egy lelkitárs lehet sok esetben. és élt a helyzettel. kihazsnálta h mennyire kötödsz hozzá.


mielött megkérdeznétek boldog vagy a szerelmemmel, nem azért irtam a véleményem mert igy elem ki csalodottsagom vagy valami :D


remelem h nem jol latom a helyzetet, és sose fogod megbanni a dolgot és h boldog vagy.

de én a helyedben tovább probálkoztam volna a boldogság keresesevel egy megfelelo fiuval. szerintem aki elöször fiuval randizik és nem a tarsasadalmi elvarasok miatt, az igenis belesodrodik egy iylen helyzetbe es nem annnak szuletett. és akkor már másrol szol a dolog nagyon szerintem

26. 36a26f5226 (válaszként erre: 22. - 2f26e3ce5e)
2011. máj. 4. 17:05

Az igaz, sajnos vannak olyan szülők, akik a gyermeküket nem a gyermeküknek tartják, hanem a tulajdonuknak, akik kényük-kedvük szerint uralkodhatnak rajtuk egy életen át, és ha nem hagyja magát a gyermek, akkor ki van tagadva!!


Erre mondják, hogy megbukott a szülői iskolában!!

25. Shila
2011. máj. 4. 17:03

Jah es meg valami! A vilag egy szebb hely lehetne,ha csak mindenki elfogadna a masik massagat! Hiszen a neveben is benne van,az a MASik,nem o!

Ha mindenki a sajat haza tajekan kapirgalna es "Csak" szeretne...

2011. máj. 4. 17:03

Az emberek zöme sajnos irigy, megkeseredett és elfelejtette mi az az öröm,boldogság... Nem számít kinek az oldalán találod ezt meg, ez a Te,és CSAKIS a te döntésed... Joga az égegyadta világon senkinek nincs ítélkezni!!!

Köszönöm,hogy megosztottad velünk a csodádat,mert sajnos a mai viágban mármár csoda ha valaki boldog... Kívánok nektek soksok gyönyörű együtt töltött időt!

Ja, mellesleg a legjobb barátom fiú, meleg. Soha,egyetlen pillanatig nem éreztem Őt emiatt kevesebbnek,értéktelenebbnek más embereknél,sőt!


Sólyom,neked csak annyit, hogy 23 évesen már nem olyan fiatal az a lány..

23. Shila
2011. máj. 4. 16:59

Igy ismeretlenul is orulok a boldogsagotoknak!


Ez a fontos ,nem az ,hogy milyen nemu az ember parja! Ha boldog vagy es boldogga tudsz valakit tenni,az szamit es semmi mas!

Azok az emberek,akik utalkodnak es a masik eleteben vajkalnak,azok "erzelmi koldusok". Csak sajnalni tudom oket.


Es azok a "baratok" egy ilyen bejelentes utan mar nem baratok tobbe,azok nem is voltak baratok! Legalabb tudod mostmar,ki az ,aki tenyleg megerdemli a BARAT cimet!


En csak gratulalni tudok a donteshez,hogy felvallaltad az erzeseid.


Sok boldogsagot a jovoben! :)


ui: En irnek egy levelet az Apukamnak minden erzesemet beleirva,... Lehet meg nem hallgatna,de szerintem a levelet elolvasna..hatha megvaltozna a velemenye a temarol!

sok sikert

2011. máj. 4. 16:58

Kedves Market!


Iszonyatosan szerencsésnek mondhatod magad,hiszen megtaláltad a másik feledet.A te életedben nem egy férfiben,hanem egy nőben.Ami egyáltalán nem szégyelni való.Van,aki egész életében csak keresgél,boldogtalanul kóvályog a kapcsolatok útvesztőjében.Sehol sem talál megnyugvást.Ezzel szemben te mertél belevágni,mertél szembeszállni mindenkivel,a boldogságodért.Csak 1 életed van,apukád ehhez segített hozzá.A kezedbe adta,hogy te dönthess róla!.Csak ezért tartozol neki köszönettel.Az életedért.

Ha nem békél meg,megfosztja magád attól a pillanattól,hogy egy nagyszerű lánnyal,a lányával lehet.Te boldog leszel,mert rátaláltál a lelki társadra,aki kitart majd melletted jóban,rosszban.Ha elég erős a kötelék,gyermeket vállaltok,és szerencsés lesz az a gyermek,mert 2 nagyszerű anyja is lesz,akik majd iszonyatosan jó szülők lesznek:))

Éljetek boldogan:))Ezt kívánom nektek:))

21. 274c9996b8 (válaszként erre: 16. - Süngombóc)
2011. máj. 4. 16:54

Butasagokat beszelsz :)

A közvetlen környezetemben törtent meg ugyanez egy növel aki szegyeneben majdnem öngyilkos lett ! Több mint egy evig rabszolgaja volt a leszbikus nönek , aki ugyancsak piat vetett be egy buli alkalmaval !

A masik törtenet egy testverpar (fiuk!) 14-eves korukban kerultek a penzes bacsi homoszexualis befolyasa ala ! Elösször az egyik , aztan a masik ma mind a 2-fiu bolondokhazaban van !

Itt a forumon arrol van szo hogy a 23-eves leany soha nem jutott orgazmushoz a fiu kapcsolataiban ! (Ez kor meg bizony nagyon fiatal:)

Aztan talalkozott a "jo" megertö baratnevel , aki kepes volt varni,kivarni a megfelelö alkalmat..... pofonegyszeru ....

Hogy Te mit ereztel vagy erzel a baratned irant az a Te dolgod , de teny hogy az ugynevezett homokosok több mint 95% nem homokosnak szuletett , hanem belesodrodott a helyzetbe ....

20. kenzol
2011. máj. 4. 16:51

Legyetek sokáig boldogok!

Az én véleményem az,hogy a háloszobába mi történik,az totál magánügy,mindegy hogy hetero-,bi- bagy homoszexuális valaki. Az,hogy kézenfogva jártok,az meg a Ti dolgotok,úgyse nyaljátok-faljátok egymást az utcán,mint sok hetero fiatal,ami szerintem elég visszás.

Előítéletek mindig lesznek, és akik ítélnek azok nem a barátaitok,velük nem kell foglalkozni.

19. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 16:50
Sok boldogságot!:)
2011. máj. 4. 16:44
gratullálok hogy felvállaltad önmagad és a társad.. sok boldogságot kivánok!:)
2011. máj. 4. 16:41

Én azt gondolom ez a dolog a a nők többségében benne van.

Feltehetőleg a férfiaktól sem testileg sem lelkileg nem kaptad meg, amire nőként szükséged lett volna.


Betegnek sem tartalak és el sem ítéllek emiatt. Sok boldogságot kívánok!


Az azért hozzátartozik az igazsághoz, ha ezt egy férfi írta volna le, talán a ne szólj szám nem fáj fejem elvet követtem volna. :-)))

16. Süngombóc (válaszként erre: 14. - 274c9996b8)
2011. máj. 4. 16:37

Semmi köze az, hogy valaki "túl fiatal".Szeretetben nincs kor.

Én határozottan állítom, hogy habár férjes asszony vagyok és van egy tünemény kisfiam, de akkora szeretet, mint amelyet egyik barátnőm iránt oda-vissza éreztem, soha nem történt meg velem pasival.Pedig volt jócskán, legfőképpen hosszútávú kapcsolatom.

Ez lélek függő, semmi köze a nemiségnek, ez az, amit egyesek soha nem fognak megérteni, mert meg sem tapasztalták.

2011. máj. 4. 16:33

Nagyon szépen megfogalmaztad az egészet, aki elítél az valóban önmagából indul ki, úgyhogy az vesse a követ Rád, aki elmondhassa, hogy harmonikus kapcsolatban él és tudja mi az, hogy BOLDOGSÁG és SZERETET.Nagyon kevesen tudják és még kevesebben gyakorolják.De ítélkezni azt nagyon tudnak jobb híjján.

Én azt mondom, hogy előbb tükörbe kell nézni és csak utána kritizálni másokat.

Sok boldogságot Nektek és ne törődjetek azokkal, akik átgázolnak Rajtatok.

14. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - 00a194caf9)
2011. máj. 4. 16:32

Tul fiatal vagy meg ahhoz hogy allast foglalj hogy , valoban hova is tartozol ? !

En szemelyessen nem hiszem hogy beteg vagy "olyannak" szuletik egy homoszexualis ember , en azt gondolom hogy az ember(-ek!) belesodrodnak az ilyen helyzetekbe ! Van aki tuleli,van aki elfogadja van aki bolondokhazaba kerul olyan sokkot kap !

Abbol a kevesböl amit irtal az jött le hogy , nem jött össze a fiukkal , de mint irtam tul fiatal vagy meg !

Aztan talalkoztal a jo "baratneval" aki tudott es kepes is volt varni a megfelelö pillanatra :)

2011. máj. 4. 16:31
Legyetek nagyon sokáig boldogok!
2011. máj. 4. 16:30
Sok sok boldogságot és örömet kivánok nektek...remélem én is megtalálom a saját boldogságomat :) Gratulálok
2011. máj. 4. 16:29

Én csak annyit kívánok:szeressétek nagyon sokáig egymást,és legyetek nagyon boldogok...sokan megköveztek már engem azért,hogy nem feltétlenül ragaszkodom az emberek többsége által elfogadott és annyira favorizált családmodellhez...nekem is férjem van...és éltem előtte egy nagyon rossz házasságban...és mindig elmondom

,hogy ne feltétlenül ragaszkodjunk a "CSALÁD"-hoz,mert nem biztos az a jó,ha a gyerek azt látja,hogy apukának/anyukának inni kell,verekedni,tűrni a megaláztatásokat...egy gyereknek nem így kell szocializálódnia...szerintem mindenki azzal legyen boldog,akivel szeretne,és akivel tud...és hidd el,az apák megbocsátanak...az enyém is megtette,pedig nem beszélt velem,mikor kiderült,hogy válni fogok...de belátta,hogy máskülönben az életünk lehetetlen...

2011. máj. 4. 16:25

Nagyon jó volt olvasni, mert én ugyan ilyen nagyon jól érzem magam, és abszolút nem különböztetlek meg Téged, vagy a Párodat semmiben. Nincs különbség :) Annyi, hogy neki nincsen kukija :) Az én páromnak meg igen. Nagy cucc :D

Szeretem a boldog embereket, és olvasni lehet a Te boldogságodat! :) Nagyon sok, boldog évet kivánok Nektek! :) Apud szeret, csak gondolom agyban is ebben a világban él, ahol semmit, és senkit nem fogadunk el, ha más. Ma elmúlik!

SOK SOK SZÉPET!!! :)

2011. máj. 4. 16:24

Szia! SZimpatikusan írtad le a történeted, nekem ebben főleg az tetszett, hogy bevállaltad önmagad, és ez így van rendjén.

Én hetero vagyok, de lassan váltok,mert a pasiktól már készen vagyok!:D

Viccet félretéve, sok boldogságot kívánok Nektek!:)


ui.: remélem Apud megért egy kis idő múlva és túl teszi magát ezen, mert szeret!

2011. máj. 4. 16:22

Az a lényeg, hogy ti boldogok vagytok, és csak ez számít.

Sok boldogságot! :D

2011. máj. 4. 16:22

Ha nem írod le azt hogy boldog vagy hidd el aki elolvassa a cikket az érzi.

Átsugárzik! Kívánom hogy ez az érzés tartson nagyon nagyon sokáig !

2011. máj. 4. 16:18

Én ugyan hagyományos házasságban élek,de elgondolkodtató soraid előtt kalapot emelek.Remélem,mások sem fognak itt betámadni.

Kívánom,hogy ez a boldogság,ami végre rád talált,tartson nagyon sokáig!

2011. máj. 4. 16:15
javítás: attól, hogy "VALAKI" meleg...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook