Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Külföldi a párom! Tényleg, a Tied is? fórum

Külföldi a párom! Tényleg, a Tied is? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
9. Gigi13 (válaszként erre: 6. - Heiniki)
2010. febr. 18. 09:12
Heiniki, és Ti hol éltek? Mióta vagytok együtt??
8. Veronika27 (válaszként erre: 1. - Gigi13)
2010. febr. 18. 08:57
Detto ugyanez volt nálunk is, mint nálatok. Mi is angolul beszélünk, nem igazán tudtunk találkozni, 2,5 éve vagyunk együtt, májusban lesz 1 éves házassági évfordulónk. Jah és hozzá költöztem külföldre:)
2010. febr. 18. 08:56
Tényleg, az enyém is:)))
6. Heiniki (válaszként erre: 4. - Gigi13)
2010. febr. 17. 19:02
a ferjem kulfoldi. nem nagyon beszel magyarul. mirol szeretnel konkretan beszelgetni?
2010. febr. 17. 19:02

Az enyém magyar állampolgár,de jó ideje kint él.Most úgy néz ki,még ebben az évben hazaköltözik.Januárban ,ment vissza,két hét múlva jön másfél hétre.:):):)

Nem egészen egy éve ismeretem meg,összajöttünk,én nem bíztam abban,hogy ez így működhet,és úgy mond lecseréltem.Bár ez így nem igaz,de ez most hosszú lenne.Aztán pár hónap múlva újra felvettük a kapcsolatot,és most decemberben újra már együtt voltunk.

Úgyhogy most úgy vagyunk,hgy tartjuk a kapcsolatot,nagyon hiányzunk a másiknak,aztán meglátjuk.Szerintem csak úgy lehet ezt,hogy elvárások nincsnek.

Azért az én szitum ,kicsit más,mint a Tiéd.

2010. febr. 17. 17:31

Hééé, Hééé,

Nincs senki, akinek külföldi pasija lenne rajtam kívül, hm??? És aki szintén nem nagyon tudja ezt megbeszélni hasonló cipőben járókkal, mert a baráti körében nincs ilyen..???

:-)

Írjatok, namána

3. Gigi13 (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. febr. 17. 17:04

ééés.. itt lakik, Magyarországon? Vagyis, azt sem tudom, te itt laksz -e:-)

Akkor Ő tud magyarul, ugye? Hogy is van ez?

2010. febr. 17. 16:40
az enyém magyar, de külföldi állampolgár))
2010. febr. 17. 16:30

Sziasztok!

Egy számomra most - és azt gondolom még hosszú ideig - nagyon aktuális témáról szeretném, ha megosztanánk egymással a tapasztalatainkat.

Fél éve vagyok együtt francia párommal. Angolul társalgunk, amely nyelven szerencsénkre nagyon jól tudunk kommunikálni.. Jelenleg távkapcsolatban élünk, csak 1,5-2 havonta látjuk egymást 1-2 hétre. De nagy a szerelem, sőt a mély szeretet és összhang közöttünk.. Ha hasonló cipőben jártok, külföldi szerelmetek van, kérlek, osszátok meg velem, ill. osszuk meg egymással a tapasztalatainkat... Érdekel, Ti hogyan élitek meg... Üdvözlettel: Gigi

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook