Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek ha a bíróság megítéli a 20%-ot és külföldi fizetése van ( 700eft átszámolva) akkor azt tényleg megkapom? fórum

Szerintetek ha a bíróság megítéli a 20%-ot és külföldi fizetése van ( 700eft átszámolva) akkor azt tényleg megkapom? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 22. 18:39
Mo-n nincs bejelentve, külföldön van és mint egyéni vállalkozoként szerepel egy cégnél ha jól tudom
2011. nov. 22. 18:18
Hidd el, csak a belföldiből fogod kapni. Általában a külföldi bért ilyen esetekben mint napidíjat számolják el. Az pedig más elbírálás alá esik. Ha a saját jó akaratából ad, akkor kapsz csak több pénzt. Tapasztalat.....
2011. nov. 22. 18:16

Az összeget a Mo-on bejelentésre került összeg alapján számolják.Ha külföldön van bejelentve,természetesen az ott érvényes szabályok szerint járnak el,így akár nagyobb összeget is kaphatsz.Ha sehol nincs?

Akkor nehéz lesz bizonyítani,hogy van miből fizetnie.

4. 6187eb1c9a (válaszként erre: 1. - Beni15)
2011. nov. 22. 18:16
A keresztlányom is hasonló cipőben jár,megegyezett az ex-el havi hatvanat fizet .
2011. nov. 22. 18:07
hááát.....sokat ismerek akinek külföldi a fizuja és több elvált dea tartsádíjat mégsem a kinti után száámolták...nem tudok hogy játszották meg a srácok van aki fellebbezett de itthon az exnej 25ezret kap kb nem a kinti fizu után....
2011. nov. 22. 18:07
Szia én ugy tudom,hogy mivel külföldönn dolgozik így az itteni mindenkori minimál bér 20%jár de ha okos vagy akkor be mész a bíróságra és arra hivatkozva,hogy ebből nem tudod fentertani a családot kérhetsz gyerektartás díj növelést! Ami a bíró tól függ és az Apától ! de szerintem még mielőtt ilyenekhez folyamodnál beszéld meg az Apával hátha hajlandó többet adni? ha csak lehet! további szép estét neked! szia:)
2011. nov. 22. 18:02
Szerintetek ha a bíróság megítéli a 20%-ot és külföldi fizetése van ( 700eft átszámolva)akkor azt tényleg megkapom vagy csak a minimálbér ös

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook