Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kristályokkal gyógyítás fórum

Kristályokkal gyógyítás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
15. 978d6e406c (válaszként erre: 14. - Spaceman)
2011. okt. 14. 19:58

Igen,ez így van-hogy tényleg a kő választja olyankor az embert!:)Ezek akkor is hatnak,ha valaki nem hisz bennük,mert a hatásuk valódisága abszolút.

És igen,nagyon szépek tudnak lenni,örülök neki hogy

te is szereted a kristályokat!És annak is hogy írtál:)

2011. okt. 13. 23:23
Én nagyon szeretem a kristályokat,sokféle van itthon belőlük.Nem csak céltudatosan vettem őket(mint pl.rózsakvarc,hegyikristály,ametiszt),hanem volt,hogy a szépsége ragadott meg egy-egy kristálynak,s azért vettem meg.Állítólag ekkor pont ennek a kőnek az erejére van szükségünk,mert nem mi választjuk a kristályt,hanem ő minket.De ha nem hisz benne az ember,a szemnek akkor is szép,s így dísznek sem utolsó.:)))
13. 978d6e406c (válaszként erre: 10. - 6b006fc769)
2011. okt. 11. 12:01
Hát igen!:)El lehet viselni ezeket!:)Legtöbben(szerintem sajnos)tényleg csak ékszerként gondolnak rájuk,pedig jóval többek annál.De örülök,hogy szereted a kristáyokat,az mindíg jó!:)
12. 53dfddad18 (válaszként erre: 8. - 5e1b581a2e)
2011. okt. 9. 17:01
És a kötések fajtája alapján?
11. 53dfddad18 (válaszként erre: 7. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 16:59

Miért nem érdemes kutatni? Attól elveszik az erő?

Ha egy valós jelenségnek végsőkig ki szeretnénk aknázni a lehetőségeit azt bizony érdemes kutatni!

10. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - 5e1b581a2e)
2011. okt. 9. 16:21
Azt hiszem, rám a szabályos kristályszerkezet van a legjobb hatással. Pl: arany, ezüst, gránátcsoport, gyémánt.
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 5. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 16:18
Van ez annyira közismert, hogy már túl is vagyok rajta. Kb. öt-nyolc éve én is így gondoltam, de mára már elvetettem ezt a lehetőséget. Hiába az ember öregszik, egyre szkeptikusabb lesz, már nem hisz el minden csodát. Így nehezebben is nyerészklednek rajtam a csodatévők:) Maradt az a lehetőség, hogy a szépségükkel hatnak:)
8. 5e1b581a2e (válaszként erre: 6. - 53dfddad18)
2011. okt. 9. 16:09

Odass!!!:)))

[link]

2011. okt. 9. 15:45

Igen,a szabályos kristályrendszer is fontos szerepet játszik(pl.szakrális geometria),de igazából nem ez a fontos.Nem vagyok én professzor,sem vizsgázott kristálygyógyász,hogy úgymond kiselőadást tartsak erről az egészről,csak szeretnék olyan emberekkel beszélgetni,akik hasonlóképpen szeretik és használják az ásványokat,mint én.

Egyébként a kristályok erejüket a Földanyából nyerik,hiszen onnan származnak.Viszont ez némileg változik,például ha napfénnyel,vagy holdfénnyel töltjük a köveinket,már nem csak a Földanya ős energiája,hanem a nap vagy épp a hold fényenergiája,amit az ásvány visszasugároz.Nem olyan relytélyes energia ez,amivel gyógyítanak.Tulajdonképpen többféleképpen is tudnak hatni:például az emberi energiarendszeren keresztül,mint a csakrák.Minden ásványnak megvan a maga sajátos hatása,és hogy melyik csakrán keresztül tud igazán hatni.Ezért is szokták mondani,hogy szív csakrához ajánlott a rózsakvarc,stb.Egyébként személy szerint én úgy gondolom,hogy nem is érdemes nagyon mélyen kutatni,hogy honnan nyerik erejüket,ami annál fontosabb:hogy melyik kristály miben tud segíteni nekünk.

6. 53dfddad18 (válaszként erre: 5. - 978d6e406c)
2011. okt. 9. 15:22

Én nyitott vagyok. Gondolom ha nem a szépség a fontos, akkor maga a kristályszerkezet hordoz magában valamit relytélyes erőt.

Az alapoknál lenne érdemes kezdeni!

Hányféle kristályszerkezetről is tanultunk annak idején kémiából...?

5. 978d6e406c (válaszként erre: 4. - 53dfddad18)
2011. okt. 9. 15:09

A kristályok valóban gyógyítanak,szó szerint.

Elmondom,hogy vannak kifejezetten(az emberi megítélés szerint)csúnya kövek,erejük azonban ugyanolyan,mint egy szép ásványé.

Nagyon is sokan próbálnak-és gyógyulnak is- kristályokkal,ezt nem csak úgy mondom,folyamatosan tapasztalom önmagamon,és a kedves ismerettségi körömben is.Ez már nem filozófia,hanem bizonyítottan hatékony terápia,csak sajnos Magyarországon még nem annyira közismert,mint külföldön.Én azokat az embereket "hívtam meg"ebbe a fórumba,akik valóban elég nyitottak arra,amiről én itt beszélek.Aki nem hiszi,járjon csak utána!:))

2011. okt. 9. 14:42

Szia Fischtib! :)

A kristályok lelket "gyógyító" ereje a szépségükben rejlik.

Ezért aztán senki nem próbál gyógyulni egy-egy darab bazalttal, vagy mészkővel.

3. 978d6e406c (válaszként erre: 2. - 6b006fc769)
2011. okt. 9. 12:29
Igen,már a nézegetésükkel is örömöt okoznak!:)Sőt,a színek is tudnak gyógyítani,egyébként is,már csak ezért is gyógyítanak:))
2011. okt. 9. 12:25
szeretm a kristályokat, mert szépek. szerintem a szépségükkel gyógyítanak:)
2011. okt. 9. 12:22
Sziasztok!Szeretnék olyan emberekkel beszélgetni,ismerkedni,akiket érdekelnek a kristályok ezoterikus,gyógyító hatásai.Akik elég nyitottak ahhoz,hogy elfogadják,és esetleg kipróbálják az ásványokat!Nem vagyok szakképzett kristálygyógyász,de már sokat tanultam a kristályokról,és szeretném megosztani az emberekkel szerény tudásom,gondolataim.Ha valaki szereti őket,vagy érdeklődik eziránt,azt mindenképp ide várom!:)))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook