Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Méhszájseb gyógyítása, tapasztalatok? fórum

Méhszájseb gyógyítása, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. okt. 2. 16:23

Szaisztok!


6 hónapja derült ki a gyanakvásom, hogy méhszájsebem van, ami vérző. Ez azt jelenti, hogy ha a férjemmel együtt vagyok akkor jelentkezik a vérző állapot! cikatridina hüvelykúpot vettem, úgy nézett ki elmúlt a dolog. Hónapokig panaszmentes voltam. 2 hónapja megint ezzel küszködök. Szertintetek mit tegyek? Van időpontom a magándoktornőhőz.P2-lett a rékszűrésem.

98. Nyuff
2012. nov. 30. 17:28
Hát semmit nem kaptam, azt mondta a doki, hogy szép a váladékom, nem indokolt ( ő már a második orvos a héten) Eredmény kb 5 hét múlva lesz mert ha már ott voltam mindenkinél levetettem. :)
97. tatum (válaszként erre: 95. - Nyuff)
2012. nov. 29. 14:28
Számomra nem volt egyértelmű,hogy még csak az eredményre vársz, vagy kiderült,hogy p3 az eredményed?
96. tatum (válaszként erre: 95. - Nyuff)
2012. nov. 29. 13:49

Az esetek nagy többségében gyulladás,de azért szerintem komolyan kell venni és mindenképp arra törekedni ,hogy visszaálljon p2-re!

Nekem a dokim Klion d 10 napos hüvelykúpot írt fell,illetve végeztem még utánna hüvelyregeneráló kurát is!Tejsavas irrigálás és Protexin Gynophylus kúp formájában!

95. Nyuff
2012. nov. 28. 21:42
Lányok! Tehát ha most megjön a rákszűrésem ne kapjak infarktust ha P3 lesz? Most ez gyulladás vagy rákmegelőző állapot!? Mert nekem akinél ma kiderült doki azt mondta, nem kell vele foglalkozni, hát én inkább elmegyek még máshoz is!
94. Nyuff (válaszként erre: 93. - Tatum)
2012. nov. 28. 21:20
Élesszük fel! :) Csatlakozom ! :)
93. tatum
2012. nov. 25. 17:10
Most vettem észre ,hogy már régen szóltak hozzá a témához :(
92. tatum (válaszként erre: 84. - Dorccika)
2012. nov. 25. 12:11

Erre én is kiváncsi vagyok ,nekem van egy "pici és nem csúnya" méhszájsebem ,volt egy p3-as (gyulladás)citológiám a következő már p2-lett .

Nekem azt mondta a doki jöhet a baba, nem kell kezelni ,ha a citológia érték jó!

Habár nekem soha nem okoz(ott) gondot,úgyértem pecsételést.

Még decemberbe elvégzek egy hüvelyregeneráló kúrát és (azt hiszem) januárban belekezdünk!

Konzultáltam (itt a neten)egy dokival és elmondtam neki az előzményeket, ő is azt mondta jöhet a baba!

91. jsanett (válaszként erre: 84. - Dorccika)
2012. jan. 26. 14:24
En elotte esne tul ezen. Nekem azt mondta a dokim, hogy elotte jobb megszabadulni tole. Megtettem. :)
90. dorccika (válaszként erre: 86. - Ministry)
2012. jan. 26. 14:10
Hú,köszi!Akkor hamarosan elmegyek!
89. Tündi7 (válaszként erre: 88. - Ministry)
2012. jan. 26. 14:02
Hát én hideget nem éreztem 1 hónap múlva vissza kell mennem akkor megkérdem.
88. Ministry (válaszként erre: 87. - Tündi7)
2012. jan. 26. 14:01

Igen.

Végig éreztem, hol csinálja, és utána is.

87. Tündi7 (válaszként erre: 85. - Ministry)
2012. jan. 26. 13:59

Hideget is éreztél???

Szerintem nekem csaqk akkor ecsetelték,azt mondta a doki hogy ez nem fáj akkor nem is csak mikor felálltam szinte éreztem hol csinálta ..

86. Ministry (válaszként erre: 84. - Dorccika)
2012. jan. 26. 13:56

Előtte!

Én megkérdeztem!

Nekem azt mondta, komplikációkhoz is vezethet, ha nincs megcsinálva.

Utána 2 hónappal később vissza kellett mennem ellenőrzésre, akkor adott zöld utat!

Igaz, még nem próbálkozunk....

85. Ministry (válaszként erre: 83. - Tündi7)
2012. jan. 26. 13:55

Fagyasztották.


Mellesleg azért váltottam dokit, mert az előző azt mondta, nem kell vele foglalkozni, majd magától elmúlik, még akkor is, amikor már több, mint egy hete folyamatosan véreztem, és görcsölt a hasam. :S

2012. jan. 26. 13:53
Nekem is van a doki mondta lefagyassza,azt nem kérdeztem meg ,hogy ha hamarosan babát akarok elötte érdemes vagy útána!Szerintetek,vagy van valakinek tapasztalata?
83. Tündi7 (válaszként erre: 82. - Ministry)
2012. jan. 26. 13:53
És neked hogyan kezelték??égették??
82. Ministry (válaszként erre: 79. - Tündi7)
2012. jan. 26. 13:49

Nekem is ott csinálták.

Előtte nap mondták, hogy kellene, másnapra visszarendeltek.

Elmondták mit kell vinnem, mire figyeljek, mi lehet utána stb.

Miután megcsinálták, még kb 20 percig ültem ott, nehogy rosszul legyek. Csak utána engedett el a doki.

81. Tündi7 (válaszként erre: 78. - Agnik1)
2012. jan. 26. 13:45

égett szagot nem éreztem ..mondta hogy ne ijedjek meg ha pár napig barnás folyásom van ..

akkor csak ecsetelhettek..

80. jsanett (válaszként erre: 75. - Tündi7)
2012. jan. 26. 13:43

Hat nekem is volt egy mehszajsebem, evekig kuzdottem vele, es nem javult. Egyik orvos "lecsapott volna belole kb 1cm-t", de azt nem engedtem, a masik semmit nem tudott vele kezdeni. Aztan talaltam egy orvost, aki a feluletet leegette es azota meggyogyultam, nincs mar mehszajsebem.

Ne hagyd kezeletlenul, jarj el a kezelesre rendszeresen, mert sajnos nem egy kellemes dolog, en tudom! Es allando taptalaja a bakteriumoknak! Fontos hogy megszabadulj tole!

Sok sikert! :)

79. Tündi7 (válaszként erre: 76. - Ministry)
2012. jan. 26. 13:43
Sztk alapon voltam álltalában ott olyan mintha futószallagon lenénk:((
78. Agnik1 (válaszként erre: 73. - Tündi7)
2012. jan. 26. 13:42
Jó kérdés... Éreztél égett szagot??? Ha igen akkor égették, ha nem akkor csak ecsetelték. Engem műteni kéne, de csak fagyasztották... Majd kiderül hogyan tovább, lehet nem úszom meg a műtétet...
77. Tündi7 (válaszként erre: 74. - Jsanett)
2012. jan. 26. 13:42
Akkor lehet ecseteltek szurit nem kaptam de kelemetlen volt és még most is az...
2012. jan. 26. 13:41

Nekem fagyasztották.

Elégé fájt, ráadásul előtte aláírattak velem mindenfélét.

Ha a dokid ennyire nem tájékoztat, keresnék másikat.

2012. jan. 26. 13:41
Ugy örültem hogy nem műtenek nem kérdeztem rá hogy milyen kezelés ö meg nem magyarul mondta az aszisztensnek hogy mit csinál igy nem értettem semmi....
74. jsanett (válaszként erre: 73. - Tündi7)
2012. jan. 26. 13:41
Talan ecseteles. Az egetest megerezted volna, es ahhoz be kellett volna injekciozni eloszor a mehszajat, hogy ne erezd az egetest.
2012. jan. 26. 13:39

Sziasztok ma voltam méhszájseb kezelésen viszont közölték hogy negatiív az eredményem és hogy nem kell müteni nagyon örültem viszont a doki mopndta hogy akkor el is kezdjük kezelni..

Valami kis pohárban volt valami azt fogta meg a csipesszel ....Ez milyen kezelés lehetett??

Ecsetelés égetés...?

2012. jan. 26. 13:36
Méhszájseb kezelése?
71. stünceke (válaszként erre: 70. - Meci85)
2011. dec. 30. 15:06

Szia!Én MA voltam méhszájseb fagyasztáson.Én is eléggé féltem tőle,de túl vagyok rajta,szerencsére.Egy pár perc volt az egész,akkor nem fájt,csak azóta enyhe, a menstruációs görcshöz hasonló fájdalmam van,és persze a váladék.Egy hónap múlva kell visszamenjek kontrollra.

Szerintem ne legyél kiakadva,bízzál benne,hogy elmúlik.A leírásod alapján biztos jó dokihoz jársz,ha ilyen sok mindent adott és még leírást is kaptál a fagyasztásról.Én ennek a neten néztem utána.Én is kaptam kúpot,egy hónapig kellett használni,de nekem csak összehúzta,de nem múlt el.De van rá esély,hogy neked elmúlik.mindenkinek másmilyen a szervezete.Remélem tudtam segíteni.

Gyógyulást!

70. meci85
2011. dec. 30. 11:48

sziasztok! 26 éves lány vagyok. 2 napja voltam dokinál rákszűrésen, de nem végezte el a vizsgálatot, mert méhszájsebet állapított meg. Azt mondta valamilyen bakteriális gyulladás okozhatta.Kaptam hüvelykúpot, gyógyszert, krémet és egy lapot amire a fagyasztás folyamata van leírva. én reménykedem, hogy a gyógyszeres kezeléstől meggyógyul és a fagyasztásra nem kerül sor. A tapasztalataitok szerint van erre esély?????

Nagyon magam alatt vagyok....

légyszi írjatok....

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook