Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kenyérsütő géphez BEVÁLT receptek fórum

Kenyérsütő géphez BEVÁLT receptek (beszélgetős fórum)


82. Imo
2009. jan. 24. 18:50
a vaj lágy
81. Imo (válaszként erre: 80. - Katalin1962)
2009. jan. 24. 18:50
2 dl meleg vizben felfuttatom a rendes élesztőt(1/3 részét)kb 500g liszt adok még hozzá ha vizesnek érzem, 4db burgonya, 2 evőkanál vaj v. margarin, 2 teáskanál só egy kevés őrölt kömény
2009. jan. 24. 18:15
Köszi de sajna már a krumplis változaton is túl vagyok. Élesztő vagy por élesztő? Porral próbáltam nem igazán sikerült. Az édes kelttészta viszont szuper benne. Ma is csináltam nagyon jó lett. Viszont ahhoz élesztőt használok. Receptek leírásában általában port találtam.
79. Imo
2009. jan. 24. 17:39
én 4 kisebbet szoktam beletenni és isteni puha a kenyerem, lényeg: ne legyen darabos
78. Imo (válaszként erre: 77. - Katalin1962)
2009. jan. 24. 17:38
rakjál bele főtt krumplit(jól pépesítettet)
2009. jan. 24. 17:36
Ha tudtok légyszí segítsetek nekem! Nem sikerül a kenyerem mindíg kemény, sűrű és nehéz. Az íze jó de így nem az igazi. Előre is köszi!
76. boribakter (válaszként erre: 75. - Háromszéki)
2008. nov. 23. 12:32

E.Margit oldalán sok kenyérsütőgép leírása megvan, hátha a tiéd is:

<a href=http://gportal.hu/gindex.php?pg=5695141>Gépleírások</a>

(ha nem linkként jelenik meg, akkor másold ki a "http...141" részt a böngésződ URL-sávjába fent)

2008. nov. 22. 10:58
Sziasztok! Kaptam egy használt Nethaus kenyérsütőgépet, de nincs meg hozzá a használati utasítás. Segítsetek! Köszönöm.
74. rozsazsa (válaszként erre: 16. - Lolinno)
2008. nov. 8. 20:15

Szia kedves..én ma vettem kenyérsütő gépet és szeretném elkérni a jól bevált receptjeidet.

Hauser BM-800-as kétkaros géphez van olyan recepted,amivel kezdhetnék sütni?

Köszönöm

73. rozsazsa (válaszként erre: 70. - Boribakter)
2008. okt. 30. 14:00

Köszönöm, nagy segitség vagytok. Ezt találtam:

küldök privit.

72. micimacko72 (válaszként erre: 70. - Boribakter)
2008. okt. 30. 12:39
Szia! Leirnád milyen az a dagasztás nélküli kenyér? Én most épp a pogácsának valót dagasztom és kelesztem a gépben. Nagyon szeretem, örülök, hogy megvettem. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2008. okt. 30. 10:52

Két kalácsreceptet írok, mindkettőt sokszor csináltam már és nagyon szeretem őket:


Kakaós kalács (mindmegette.hu-ról)

3 dl tej

5 dkg margarin apróra vágva

4-5 evőkanál cukor

2-3 evőkanál kakaó

pici só

50 dkg liszt

1 csomag szárított élesztő

Néha teszek bele mazsolát, kandírozott citromhéjat, diót...


Foszlós kalács

2,5 dl tej

5 dkg vaj

5 dkg porcukor

50 dkg liszt

1 kávéskanál só

2 tojás sárgája

1 csomag szárított élesztő

1 csomag vaniliás cukor

Mazsola, dió, aszalt gyümölcsök...


Édes kenyér és világos sütési mód. Kalácsnál nem szabad magasabbra tenni, nekem a közepes színnél is elégett kicsit...

70. boribakter (válaszként erre: 69. - Rozsazsa)
2008. okt. 23. 16:28

Nem, szoktam lekvárfőzésre is használni. Mivel kb. 1,5 kilós kenyeret-kalácsot tud sütni, és ekkora tésztát keverni, így a nagyobb mennyiség miatt használom. Ha kisebb kalácsot, kenyeret szeretnék, mert ajándékba lesz, vagy különleges az íze, vagy esetleg egyszerre használom a két sütőt, akkor a kicsit is bevetem. De olyan is van, hogy abban sütök, mert a másikat pihentetem... Szóval nincs különbség, igazából a nagyság a különbség, meg a sajátos programok, például a nagy - mivel újabb generáció - előmelegíti a hozzávalókat, a kicsi nem. De nem szokott gond lenni, mivel mindenhez igyekszem szobahőmérsékletű vagy langyos cuccokat tenni egyébként is.


Tegnap a nagy kétkaros gépben sütöttem olyan kenyeret, amihez a sütőliszt kevés volt, így tennem kellett hozzá plusz cuccot, hogy kijöjjön 700 g-ra a száraz rész, és ennek megfelelően több vizet, sót és élesztőt pakoltam hozzá. Tök izgi volt számolni és kutyulni! Mint egy kis patikus... Vagy boszi... :))))


Tovább is adom a megszerzett tapasztalatot:

380 g sütőkeverékhez (ABO Mill Sütnivaló félbarna liszthez - tartalmaz sima lisztet, rozslisztet, zsiradékot, aszkorbinsavat és élesztőt) töltöttem 320 g-nyi saját keveréket:

100 g sima lisztet (BL-55)

200 g réteslisztet

20 g krumplipüréport

3/4 tk élesztőt

1/4 ek 20%-os ecetet (= 1/2 ek 10 %-os ecet vagy fél késhegynyi aszkorbinsav).

A keletkezett 700 g-os keverékre töltöttem a sütőlisztpapíron szereplő, ekkora szárazanyaghoz szükséges víz- (420 ml = 1 és 3/4 csésze) és só- (14 g = 1,5 tk) mennyiséget.

Alapprogramon, közepes színnel sütöttem, és tökéletesen mennyei lett. :)


Most épp dagasztás nélküli kenyér sül a sütőben, de ez nem ennek a topiknak a tárgya :))))

69. rozsazsa (válaszként erre: 68. - Boribakter)
2008. okt. 22. 21:16

A kétkarossal is csak kenyeret készitesz?

Sok a különbség a két gép között pl: dagasztási időben sütésben, főleg ha más is készül benne?

Köszi a választ előre is.

68. boribakter (válaszként erre: 66. - Rozsazsa)
2008. okt. 22. 17:20

Én kettőt használok, két német márkát (persze az egyik tutira Dél-Kelet Ázsiában készült, mert rá van írva, hogy Made in Taiwan :))); a taiwani németet (Bomann-klón AFK, egykaros) 3 éve, tökéletesen működik; a német németet (Elta, kétkaros) kb. fél éve, de az volt előbb, csak nem nálunk, és vagy 4 évet átaludt bontatlan csomagolásban. :)))

A keverőlapátok száma igazából a tészta mennyiségétől függ. 1 kg-nyi tésztát pl. két lapáttal könnyebben dagaszt meg, mint eggyel, így az ilyet sütni tudó gépeket cska kétkaros formában lehet kapni.

2008. okt. 17. 10:44
Nekem Nethaus egylapátos gépem van. Majd minden nap használom, már 2 éve. Bevált!!
2008. okt. 17. 09:46

Segitséget, tanácsot kérnék szeretettel....

Már két kenyérsűtőt vettem, de egyik se müködött. Vissza kellett vinni. Az egyiknek még a teteje is kiolvadt a 2-ik sütésnél.

Kinek melyik márka tipus vált be igazán?

Érdemes két keverőlapátost venni, ha süti tésztát is szeretnék kidolgozni benne?

2008. szept. 26. 14:42
A reggelikenyerek tutifinomak lettek ;) A sósnak fele már elfogyott, az édesből két szelet... :) (Mert már tele lettünk a sóssal)
64. boribakter (válaszként erre: 63. - Dc445fa93a)
2008. szept. 26. 14:40
Teljeskiőrlésű kenyérhez mindig kell adni sikért, vagy sima lisztet, esetleg plusz aszkorbinsavat (NEM citromsavat, az más), akárcsak a rozshoz, mivel nem olyan "erős" (nem olyan magas a gluténtartalma), mint a finomlisztnek. A tk. lisztben benne van a gabonaszem teljes része, a héja is, így nehezebben emelkedik meg. Tömörebb lesz. Érdemes teljes kiőrlésű / whole wheat / vollkorn programon sütni (ez kb. 4 órás progi), mert ez jól megdagasztja pluszban, hogy jobban keljen. De soha nem lesz olyan puffos, mint a fehér kenyér (cserébe viszont egészségesebb jóval) ;)
2008. szept. 26. 09:21

Sziasztok!

Tanácsot szetnék kérni hátha valaki tud segíteni.

Nekem "Clatronic" kenyérsütőm van,és mindig tömör

lessz a teljeskiörlésű lisztből készűlt kenyerem. Lehet hogy nem jó programot használok?

Ha valakinek ilyen gépe van és sikerűlt ilyen liszt-

ből kenyeret sütnie,beírná nekem,hogy csinálja?

Ha lehet recepttel,programmal,sűtési idővel?

Köszönöm előre is.Margit

62. boribakter (válaszként erre: 59. - Bea0824)
2008. szept. 26. 00:39

Kenyérsütőliszt. Viccen kívül: a leggyorsabb és mindig sikerül. Ha már kopog a család szeme a kenyérhiánytól, akkor csak bedobom a sütőlisztet+vizet+sót a gépbe, meg meg szoktam bolondítani valamivel, aztán start...

Az ABO-Mill lisztjeit melegen tudom ajánlani, nem ügynök vagyok, hanem szuperelégedett vásárló. :D

Ma a Sütnivaló fehér kenyérhez c. lisztet tettem be, kétfelé osztva:


1. Reggelikenyér (édes verzió)

400 g sütőliszt, 240 ml víz, 8 g só

+ extrák: 1 cs vaníliás cukor, 2 ek feketekávé, 12 szem kakaós gabonagolyó (pittyegéskor)

ALAP program, közepes szín.


2. Reggelikenyér (sós verzió)

600 g sütőliszt, 360 ml víz, 12 g só

+ extrák: 1 cs kenyérfűszer*, fél csésze aprított tv-paprika (pittyegéskor), ujjnyi vastag trappista sajt darabolva (kelesztés előtt kell rászórni, hogy belekeljen, és az oldalára is rásüljön) - ha van szalonnám, azt is bele szoktam tenni, egy marékkal beleaprítom (bármikor adagolható dagasztás alatt)...

ALAP program, sötét szín.


Azért reggelikenyerek, mert sima vajjal kenve is teljes értékűek, nem kell felvágott, zöldség, gyorsan kész vannak és finomak. :)


* speckó felfedezés: én szoptatós teát használok, mivel a kenyérfűszer sem áll másból, mint ánizsból, édes- és sima köményből, korianderből stb. Egy filternyi teafüvet szórok a kenyérre, isteni íze lesz tőle! (Nem olcsóbb, mint a kenyérfűszerkeverék, de nekem sok évről maradt egy rakás szopitea, inni nem iszom, mert puffaszt, viszont kenyérbe sütve már nem teszi.

2008. szept. 25. 16:20

460 g lisz

1 púpos evőkanál krumplipüré por

fél kanál ecet

2 kicsi mérő só (ami a géphez van)

2 kicsi mérő cukor

fél csomag élesztő

25o ml víz

2 evőkanál étolaj

2008. szept. 22. 13:14

Alap kenyér 1250 g


70 dkg liszt

4,5 dl langyos víz

3 teáskanál cukor

3 teáskanál só

pici olaj

11g-os élesztő fele


közepes sütésen

nekem ez a kenyér mindig 100 %-an sikerül....

2008. szept. 22. 13:10
Kenyérsütőgéphez keresek jól bevált kenyér receptet.?
58. boribakter (válaszként erre: 57. - Micimacko72)
2008. szept. 10. 10:37
Lehet jénaiban is sütni, nekem sincs nagy, így nem sütöttem, de láttam Vasedényben is, meg a Sparban is jó kis jénaikat. Sőt római (Pataki) tálban is lehet sütni... Eddig csak tepsiben sütöttem kenyeret :)
57. micimacko72 (válaszként erre: 56. - Boribakter)
2008. szept. 4. 07:11

Nehéz eset a párom! Amikor én vásárolok, mindig morog, hogy hol tudok ennyit elkölteni? De mikor ő megy akkor meg természetes, hogy minden milyen drága! Pedig egy boltba járunk mindketten! De ő FÉRFI!!!


Ha sütőben sütöd akkor miben? Jénaiban? milyen méretű? Nekem elég alacsony jénaiaim vannak. De olyan jó lenne kipróbálni.

56. boribakter (válaszként erre: 55. - Micimacko72)
2008. szept. 3. 22:47
Igen... nem lehet könnyű! Érdemes sütőben sütni, úgy tényleg inkább bolti kenyér jellege lesz. Párodat az nem győzi meg, hogy fél-negyedáron juthat kenyérhez, ha az otthon sültet eszi?
55. micimacko72 (válaszként erre: 54. - Alyce)
2008. szept. 2. 13:07
Igen, azt a részét is nagyon kihasználtam. De én sütöm a kenyeret magamnak. Apának meg veszem a boltban. De néztem, hogy ha tepsiben sütném, jobban kenyérre emlékeztetne. Mert a férfiak nálunk nehéz esetek!!
54. alyce
2008. szept. 2. 13:05
Én a kenyérsütőt nem is igazán kenyérsütésre használom, annál inkább a dagasztóprogramot. Nagyon jól megdagasztja és keleszti a kelttésztákat, isteni finom dolgokat tudtam vele csinálni eddig (kakaós csiga, fánk, bukta, kalács...stb.)
2008. szept. 2. 12:35
Nálunk eddig nem voltak ezek, csak most láttam először. Nem is nagyon mertem venni de szerintem tuti lett. Még sütőben nem próbáltam pedig jó lenne, mert apa nem igazán eszi meg, mert neki nincs az a bolti kenyér filingje annak ami a gépben sül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook