Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Június 19-től fogyjunk együtt, egymás segítségével, motivációjával! fórum

Június 19-től fogyjunk együtt, egymás segítségével, motivációjával! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. jún. 22. 09:42
nagyon eltűnt mindenki!!!! igaz, és se voltam túl aktív a fórumon :( nagy a meleg! ezt kihasználva a héten dinnyekúrát tartottam, hűsítő és laktat. Minden nap ebédre és uzsira dinnyét ettem. a nadrágaimon érzem az eredményét. igaz azért minden nap tornáztam is min. fél órát, de 2x többet. és Ti? Valaki???
107. Judit36 (válaszként erre: 102. - *ForróCsoki*)
2012. jún. 21. 20:01
Hat hallod nekem sincs tulzottan kedvem....naprol-napra halasztgatom a konditermet is :(
106. Ditta0818 (válaszként erre: 105. - Szixtin)
2012. jún. 21. 09:52

Szívesen:)

Jó is lenne ha kiráznám a kisujjamból:D

de édes vagy köszike:)

Mi volt a mai reggeli?

105. szixtin (válaszként erre: 101. - Ditta0818)
2012. jún. 21. 08:06
köszönöm ezzel most kicsit feldobtál :D HA így feltudod dobni az embereket akkor a kisujjadból kirázod.;) Szívből kívánom hogy sikerüljön mindenkinek!!! ;)
104. szixtin (válaszként erre: 95. - Szandi1215)
2012. jún. 21. 08:00
végül is ez is igaz :)
103. Ditta0818 (válaszként erre: 102. - *ForróCsoki*)
2012. jún. 21. 07:16

Szia!

tegnap csak este mozogtam nagyon meleg volt napközbe:( És nagyon nehezen vettem rá magam

102. *ForróCsoki* (válaszként erre: 96. - Judit36)
2012. jún. 21. 06:59

Sziasztok. :)


Nekem a meleg miatt nem nagy kedvemben a mozgáshoz, alig tudom rávenni magam. :S

Más is van így ezzel?

101. Ditta0818 (válaszként erre: 93. - Szixtin)
2012. jún. 21. 06:50

Szép jó reggelt.

Hát most bekeményítettem heti 5x kardiót azt tartom, a szobabiciklit, ellipszistrénert, és a taposógépet használom felváltva hogy ne szokjak hozzá túlzottan egyikhez se.kaja ügyileg tartom a tervet napi 5x 6 x eszek. korgó poci egyáltalán nincs ,éhség érzet se.

Hát én kéthetente szombatonként tartok csaló étkezést ami abban merül ki hogy a szénhidráttal betöltök,többet eszek belőle:) Kitartás hát tegnap majdnem azt mondtam abbahagyom az egészet de szerencsére nem tettem inkább kardióztam fél órát

Vannak néha ilyen gyenge pillanataim de szerencsére átlépek rajta:) Lesz kitartásod írd le ha úgy érzed nem megy stb megpróbálunk lelket önteni beléd.Akarni kell nagyon és sikerülni fog:) hajrá!!

100. Natus87 (válaszként erre: 90. - Newsy)
2012. jún. 20. 20:50
Kérj engedélyt a titkos naplómhoz.Ott leírom hogy miket eszem. :)
2012. jún. 20. 20:10
Ettem mar toluk, de nekem borzaszto sos minden, ezert is szeretnem en csinalni. Na meg nem mellekesen ugy szeretnem intezni,hogy a parom is jollakjon belole meg ha massal kiegesziti is :)
2012. jún. 20. 20:00
Lehet tőlük rendelni elég kedvező áron, és jó nagy adagot adnak, és finomak is nagyon!
2012. jún. 20. 19:56

Es egesz nap azon agyaltam,hogy ugy elkezdenem az update-t, de pillanatnyilag ahhoz sincs folos energiam,hogy utananezzek,mikor mit lehetne ennem.


Esetleg valakinek kesz update etrendje? ;)

2012. jún. 20. 19:53

Na sziasztok:)


Hogy ment ma? En egesz nap meloztam es bevallom, lecsuszott egy jegkrem 3 ora korul. De azon kivul csak husit, joghurtot es zoldsegfeleket (paradicsom, paprika,uborka) ettem. Rengeteg vizet iszom...a hoseg is megkoveteli ugye es azt hiszem a mai mozgast kihagyom. De azert megjegyzem,hogy a munkahelyemre es vissza ma gyalogoltam...nem lassan teszem hozza :) Kb 50 perc osszesen.

95. Szandi1215 (válaszként erre: 94. - Szixtin)
2012. jún. 20. 19:37
:))) igen, ez igaz lehet, bár én nem bánom, hogy magas vagyok, mert akkor legalább jobban eloszlik a súlyfelesleg :) egy alacsony nőn szerintem jobban meglátszik pár kiló, mint egy magason, bár embere válogatja...
94. szixtin (válaszként erre: 65. - Szandi1215)
2012. jún. 20. 19:19

igen :)

csak az a gond ha magas vagy , hogy ha van rajtad pár kiló felesleg már nagydarab vagy :l meg én kiskoromba rettentő duci voltam, hál isten hogy megnőttem :D

93. szixtin (válaszként erre: 63. - Ditta0818)
2012. jún. 20. 19:17
Étkezésből megpróbálom a napi ötöt de sajnos jobban érzem magam ha csak 3-szor eszek egy nap de a 3 liter folyadék az megvan . Semmi különösebbet nem eszek reggeli egy szelet barna kenyér és rengeteg zöldség ebéd az van amit anyu főz :) és vacsorára valami nagyon egyszerű és könnyű étel. Minden étkezés előtt iszok jó sok vizet és 6 után nem eszek. Hál isten nincs gondom úgy elaludni hogy korog a gyomrom :) Hát ezen a héten kihúzták a fogamat úgy hogy a sportolásól visszavettem, de úgy gondoltam hogy minden napra egy testrészre gyúrok (comb, csípő, has,kar) így talán nem lesz annyira unalmas. meg hetente 2x elmegyek futni. Jah és minden hét szombatjára beterveztem egy bűn napot amikor étcsokit fogok enni . Hát tömören ennyi :D az a kérdés lesz -e kitartásom, de majd meglátjuk . Neked vannak ilyen elvetemült terveid? :D
2012. jún. 20. 11:43
Majd számoljatok be az eredményekről! :)
91. *ForróCsoki* (válaszként erre: 88. - Natus87)
2012. jún. 20. 07:50

Én is így fogom. :)

Kalória számolással fogyok, súlytartásnak pedig ugyan úgy elhagyom a fehér kenyeret, a sima lisztet a sok tésztát és minden olyasmit, amit most sem eszek.

Maximum majd csak ritkán főzök ilyesmit. :)

90. Newsy (válaszként erre: 81. - Natus87)
2012. jún. 20. 07:05

Szia!

Nem írsz esetleg naplót. Most ugyant a Dukanba vágtam bele, de én azt gondolom a paleo a legegészségesebb életmód... Sajnos én tipikus "túl civilizált" ember vagyok, a rossz értelemben: gyorskaja, kóla, finomított élelmiszerek, és ezen nagyon szeretnék változtatni... Csináltam 3 hétig a nyers diétát és csodákat tett, ennek ellenére sajnos feladtam, de a paleo egy fokkal talán megvalósíthatóbb...

89. tyereskova01 (válaszként erre: 88. - Natus87)
2012. jún. 19. 21:13
ez igaz :)
2012. jún. 19. 21:12
Természetesen mindenkinek szíve joga eldönteni hogyan fogy le. :) A lényeg, hogy inkább életmód váltás legyen,mert könnyen lehet, ha abbahagyjuk a diétát,vissza is jönnek a kilók...
87. tyereskova01 (válaszként erre: 84. - Judit36)
2012. jún. 19. 21:08
a te pártodon állok. én sem vagyok híve ezeknek a meghatározott diétáknak. annyit teszek, hogy kevebbet eszek, és elhagytam a szénhidrátban gazdag ételeket. 2 éve így fogytam 20 kilót. nem igazán hiszek azóta a csoda dolgokban :)
86. Szandi1215 (válaszként erre: 84. - Judit36)
2012. jún. 19. 21:05
Az én párom is :))) Ez a genetika, Valakinek nagy szerencséje van ebből a szempotból. A párom húga pedig tiszta izom, anélkül, hogy bármit is mozogna :) ez van.. jó kártyát osztottak nekik
85. Szandi1215 (válaszként erre: 83. - Judit36)
2012. jún. 19. 21:03
Én rendeltem egy ideig update 1 kaját, de ahelyett, hogy fogytam volna, csak híztam tőle, pedig nem ettem azon kívül semmit, ami nagyon hizlaló lett volna.. ettem mellé pl. gyümölcsöt este, de hát az nem tartozik a hizlalós kajákhoz.. szóval én nagyot csalódtam benne. de lehet, hogy azért nem fogytam, mert nem volt elég túlsúlyom hozzá, bár én a 15 kilót azért már elég túlsúlynak érzem. Mindenesetre én azt a következtetést vontam le, hogy finom meg minden, de max súlytartásra jó... Persze ez a nagyon túlsúlyos, esetleg cukorbeteg embereknél biztos másképp működik.
84. Judit36 (válaszként erre: 82. - Szandi1215)
2012. jún. 19. 21:00
Kertem en is a paleo-soktol infot, de most azt a korszakomat elem, amikor nincs kedvem semmit sem betartani az adagok komoly csokkentesen kivul (bar,hogy oszinte legyek, a parom 3x annyit eszik,mint en :S). Es tokkkeletesen nez ki :)
2012. jún. 19. 20:58

Egyebkent meg azt szeretnem mondani,hogy az update-en gondolodom, mivel egy ismerosom (hugom volt osztaltarsa) 42 kilot fogyott vele. A bore nem lett plotty stb.

Szoval nem tudom. Mint eletmod egesz elhetonek tartom.

Egyenlore maradok a mindent es sokszor nagyon keveset es ha kesobb ugy erzem,hogy kepes leszek figyelni a mikor mit-re is, akkor talan valtok.

82. Szandi1215 (válaszként erre: 81. - Natus87)
2012. jún. 19. 20:56
Megnéztem ezt a paleo diétát, és sokkal szimpatikusabb, mint a Dukan-féle diéta! Köszi, hogy megemlítetted! Azt megkérdezhetem, hogy hány kilóról fogytál le olyan sokat 42 nap alatt? (priviben, ha gondolod..) Köszi mégegyszer!
2012. jún. 19. 20:34

Sziasztok!

Jó sokat írtatok tegnap óta. :)

Én paleo-diétát tartok (illetve próbálom életmóddá tenni). 42 napja csinálom, 11 kg ment le eddig,és nagyon jól érzem magam. :)

80. Szandi1215 (válaszként erre: 79. - Judit36)
2012. jún. 19. 20:21
Én is olvastam a fehérjeporról, hogy nem éhezel vele meg stb. el is gondolkodtam rajta, csak nekem túl drágának tűnt akkor :S
79. Judit36 (válaszként erre: 37. - Pallasathene)
2012. jún. 19. 20:15

Bocsi,kozben elmentem melozni :)


Igen,csak a port ittam ket hetig. AKarki akarmit mond, nem eheztem...egyaltalan.


A Dukan-ra esetleg keress ra, eleg egyszeru a szisztema es hatasosnak tunik ha valaki eleg kitarto. Es a lenyeg,hogy rogton az elso napokban latszik...magyarul megadja a kezdo lokest :)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook