Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Japán Wakame fórum

Japán Wakame (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
81. Jutasz (válaszként erre: 80. - L.Niki)
2010. febr. 20. 12:55
Szeretném megkérdezni hogy cseppek vagy kapszula ez a termék.És mennyit kell naponta szedni?Te melyik kiszerelést választottad?Bocs a sok kérdésért.
80. L.Niki
2010. febr. 20. 12:46
Sziasztok!Nekem is küldtek e-mailt erről a "csodaszerről".Megörültem hogy végre talán le tudom adni a sok-sok kilót ami szülés után rajtam maradt.Nem néztem utána csak megrendeltem.Mikor másodszor megkaptam ugyanazt az e-mailt már gyanús lett a dolog,és akkor gondoltam utána nézek egy kicsit a neten.Nem kell mondanom eléggé letörtem amikor olvastam miket írtatok de akkor már nem volt mit tenni ,gondoltam elbuktam pár ezer forintot.Csütörtökön meghozták.Gyorsan rá álltam a mérlegre hogy tudjam mennyi is vagyok pontosan.aztán ráálltam péntek reggel és csoda -0,5 kg ,már ennek is örültem,ma reggel pedig mikor megnéztem most -1 kg.Remélem holnap megint 1 el kevesebbet mutat majd a mérleg.Úgy néz ki talán ez végre beválik,és nem is vízhajtó mert egyáltalán nem kell többet menni pisilni meg semmi extra.
79. simple (válaszként erre: 76. - Hedi0729)
2010. febr. 19. 18:44

Szia!


Én is nagyon várom, hogy beszámolj nekünk a tapasztalataidról!

2010. febr. 19. 17:33
*10 napig :DDD
2010. febr. 19. 17:33
Hát erre én is kiváncsi vagyok. Bár ennyi kamu cucc után én nem bíznék ebben a cégben. Egyébként ez az alga dolog elég hihető lenne, ha nem írtak volna ennyire túlzó dolgokat és nem találtam volna még 4 hasonló oldalt, ahol különböző fogyasztó tablettákat árulnak ugyanazzal a szöveggel, ugyanettől a forgalmazótól, ugyanolyan árakkal... Meg hát 1kiló egy nap... örökre... Hát... :DDD Ettől függetlenül tényleg kiváncsi vagyok. Lehet, hogy valami durva vízhajtó, amitől ideiglenesen tényleg kisebb lesz a súlyod, de mivel csak 10-ig fizetik vissza a pénzt ezért erre már csak akkor jössz rá, ha lejárt a garancia.
2010. febr. 19. 17:02
Én is nagyon kiváncsi vagyok rá, talán jövő héten meérkezik a csomag! mivel ma már péntek van! Ráadásul külföldön tartózkodom , az otthoni cimemre kértem és onnan küldik ki nekem! Tehát jövő héten már meg kell,hogy kapjam! Én irtam egy emailt a cégnek hogy mi a garanvia arra,hogy visszakapom a pénzem ha nem jó és azt válaszolták hogy a papirokkal amit kapok hozzá és az üres flakont kell visszaküldeni! Ha valami gebasz lenne felhasználom a honlapot amin igérik a pénzvisszafizetést! Ebből nem jöhetek ki nagyon rosszul, max várni kell a pénzemre ha mégsem jó! De talán mégis:) Próba cseresznye:) Sziasztok.
75. tikati (válaszként erre: 72. - Hedi0729)
2010. febr. 19. 15:37
Szia! Köszönöm, hogy hogy megosztod velünk a tapasztalataidat, szerintem már mindannyian nagyon kíváncsian várjuk a fejleményeket! Hát akkor zsírok égjetek! :)
74. f979700a86 (válaszként erre: 72. - Hedi0729)
2010. febr. 19. 15:14
Én is várom a tapaszlatokat.
73. 6b959121ac (válaszként erre: 72. - Hedi0729)
2010. febr. 19. 14:28

Szia!

Én nagyon kíváncsi vagyok a tapasztalatidra! Mindenképpen számolj be!

2010. febr. 19. 14:05
sziasztok! Én is egy vagyok a sok nő közül akik pár plusz kilotol szenvednek! Vettem a bátorságot és megrendeltem a japán vakamet,amiről már mindenki hallot (csak rosszat)de még senki nem próbálta! Én is kiváncsi voltam ezért rákerestem a neten és igy találtam meg ezt a forumot! Hozzáteszem nem vagyok tulsulyos de van némi fölöslegem amit leszeretnék adni! De mivel rengeteget dolgozom (de komolyan!) igy nincs időm futkározni meg ilyesmi,ezért ugy döntöttem kipróbálom. hamarosan megérkezik a csomag és ha gondoljátok akkor szívesen beszámolok arról amit a készitmény használata alatt észreveszek.. És még mielőtt azt hinnétek nem vagyok aennek a cégnek a munkatársa, csaupán most regisztráltam mert most találtam rá erre a forumra! Na és persze szívesev megosztom veletek a tapasztalataimat! Ha valaki szeretne beszélgetni írjon bátran! Üdv: Hédi
71. Melcsi096 (válaszként erre: 70. - Melcsi096)
2010. febr. 19. 12:24
azt kifelejtettem, hogy "vannak pofátlanabbak akik azt ÍGÉRIK..
2010. febr. 19. 12:23
Sziasztok! Én csak azért regisztráltam be, hogy megtudjam mutatni, hogy vannak pofátlanabbak akik napi 2 kilót fogynak éjszaka, és degeszre zabálhatja magát az ember a lunasl.. segítségével, csak az én hozzászólásom törölték utána, mert bemásoltam a linket. Az 59es és a 61es hozzászólás azért tűnhet értelmetlennek.
2010. febr. 18. 23:02
Szerintem nem foglalkozának vele. Amúgy nekem is eszembe jutott, hogy fel kéne őket jelenteni, de szerintem az egyik az, hogy eltűnének, mint szürkeszamár a ködben és mire csinálnának valamit velük, addigra nem létezne a cég, a másik, meg hogy nem hiszem, hogy ezzel itt Magyarországon valaki is foglalkozik. Ráadásul szlovák cég. Na meg ráadásul mi nem is tudnánk őket feljelenteni, csak ha vettünk volna tőlük valami szart és be lennénk csapva. Mondjuk szerintem nálunk le se szarják az ilyen ügyeket.
2010. febr. 18. 20:22
Döbbenetes... Nem elég,h 15 kilót fogyok,mielőtt kimondanám,h "parasztvakítás",de még gigantikus izmaim is nőnek,mialatt az ágyban fekszem és kilószámra tolom a marcipános bonbont!!! Minden esetre elismerésem a weblapok szerkesztőinek,akik időt és energiát nem sajnálva ilyen rendkívül igényesen és aprólékosan alkották meg ezeket az oldalak. És részvétemet is továbbítanám nekik,hiszen bizonyára fáradságos munka napról napra letörölgetni a nyálat a tükörről,midőn reggelente belenéznek és szembeköpik magukat. Az egészben az a szomorú,h egyáltalán nincs kizárva,h ha kétségbeejtően túlsúlyos,elkeseredett,boldogtalan,önbizalom hiányos és naiv,de mindenesetre irracionálisan jóhiszemű nő lennék,akkor hajlamos lennék szemet hunyni a nevetségesen túlzó bárgyú badarságok,ellentmondások és képtelenségek felett és reménysugárként kapaszkodnék ebbe az orbitális átverésbe. Szóval... miután mindannyian ilyen okosan felfedeztük,h ez nem frankó,nem kellene szólni vkinek?! Mármint az emberek megtévesztése és a pénzük kicsalása nem illegális?! Esetleg?! Már csak női(/férfi) szolidaritásból is,nehogy vki véletlenül bedőljön ennek! Nem tudjátok kinek és hogyan lehet jelenteni az ilyesmit?
2010. febr. 18. 16:43

Ja meg még ez a kettő. Komolyan mondom nézzétek meg, ha röhögni akartok.

[link]

[link]

2010. febr. 18. 16:29

Ehh... utánanéztem picit a forgalmazó cégnek. (Ez egy szlovák cég) Csak fogyókúrás cuccokat forgalmaznak és minden terméknél 10 nap alatt 10 kiló mínuszt ígérnek. :DD Még az árak is ugyanazok... Most ezeket kukkoljátok meg! :D Vicces. Én marha már majdnem elhittem... [link]

[link]

Na ennyit erről. Inkább diétázom.

65. simple (válaszként erre: 64. - Hurkakolbász)
2010. febr. 18. 16:18
Nekm is gyanús egy kicsit, hisz most regisztrált. Bennem is felmerült, hogy az egyik reklámozó lehet.
64. hurkakolbász (válaszként erre: 63. - Xmonikx)
2010. febr. 18. 16:08
Bocsi,de te lehetsz bárki azok közül akik reklámozzák és bármilyen néven írhatsz a fórumra, hogy bevált, meg minden.És az hogy lehet, hogy eddig senki nem hallott róla semmit, és mindenki az e-mailek miatt keresett rá, de te már 2009 októberében lefogytál tőle? És ha neked már bevált ez az egész, akkor gondolom már nem keresgélsz rá, hogy mi ez? Akkor hogy találtál rá a fórumra? Lehet, hogy hülye vagyok, csak kicsit gyanús... Azért bocs!
2010. febr. 18. 15:35

Sziasztok!!!

Senkit nem szeretnék meggyőzni semmiről de az az igazság,hogy nekem bevált.2009.októberében jutottam hozzá a cseppekhez és azóta 30 kg fogytam.120kg nyomtam és most 89kg vagyok.Ja és nem diétáztam.Az egyetlen változás az volt,hogy naponta 5-szőr ettem keveset(na meg a nasi!!!)A célom eléréséhez még 20kg kellene fogyni de most egy kis szünetet tartok.Csak még annyit,hogy nem hashajtó hatású készítmény teljesen gyógynövényekből áll.Én az orvosommal beszéltem meg és rendszeresen ellenőrzött és semmiféle mellékhatása nincs.Még a vérnyomásom is normális lett,ami azelőtt 190/130-volt.

62. simple
2010. febr. 18. 13:29
Teljesen elképzelhetőnek tartom, hogy egy 150 kilós ember tud ettől fogyni napi egy kilót. De például egy 65 kilós ember soha az életben nem fog napi egy kilót fogyni, de még napi tíz dekát sem.
2010. febr. 18. 13:28
de ez egy vicc! nem gondolnám, hogy valaki is elhiszi, hogy degeszre zabálom magam egész nap, este beveszek 3 tablettát és reggelre meg karcsúbb leszek 2 kilóval és szemmel látom hogy a hasam lapos lett... (ja és ha nappal is szedsz, mondjuk újabb 3 tablettát, még karcsúbb leszel... főleg a pénztárcád...) és ha valaki csak 5 kilót akar leadni, potom 11nehány ezer forintért kap 6 tablettát, beveszi reggel és este elosztva, és láss csodát reggelre eltűnik az 5 kiló zsírpárna a hasról....NA NE MÁR!
60. 6b959121ac (válaszként erre: 59. - 6b959121ac)
2010. febr. 18. 13:21
Mármint a két cég mögött álló emberek ugyanazok.
2010. febr. 18. 13:19

Szerintem ez ugyanaz. Még a szöveg is azonos pl:


"Ahhoz, hogy rendelésem különleges elbánást és gyorsított eljárást kapjon, hozzáteszek még 500,- Ft-ot. (kód: X11)"


Hihetetlen.

58. tikati
2010. febr. 18. 10:39

Sziasztok! Én is megkaptam az emailt erről a csodaszerről. Már évek óta küszködöm a feles kilóimmal, egy pillanatra nagyon megörültem ennek a hihetetlen ajánlatnak, ezt ilyen egyszerűen is lehet! Gyanús volt a dolog, utánanéztem, így találtam rátok. Tényleg furcsa, vagy valóban annyira új, hogy senki nem tud róla véleményt mondani. Mindegy majd figyelem a fejleményeket.

A Gastroyalnak is olvastam a diétás ajánlatába algás étkeket, és máshol is olvastam már a témával kapcsolatosan, ezért is hittem bent egy pillanat erejéig.

57. hurkakolbász (válaszként erre: 54. - Katissza)
2010. febr. 17. 21:18
Ezt nem mondod komolyan! Honnan lehet olyat szerezni? Ebben a cuccban nem bízom, amit így e-mailen reklámoznak, de olvastam egy cikket, hogy kutatások folynak ezzel a wakame algával kapcsolatban. Szóval el tudom képzelni, hogy létezik, de sztem ez amit itt próbálak rásózni a népre nem igazi. Hogy jutottál hozzá 3 éve az eredeti cuchoz?
56. Mayalina (válaszként erre: 55. - K.tünde78)
2010. febr. 17. 20:22
köszi az infót
55. k.tünde78 (válaszként erre: 49. - Kocsner katalin)
2010. febr. 17. 19:28

kekesfekete a Herbalife termékeit használja(shake,rost tabi,multivitamin comlex stb....emellett a déli norm étkezés megengedett)amelyet mindenkinek személyre szabva állít össze a tanácsadója.

Akit érdekel nézzen be a Herbalife fórumra(csak 1 ezzel kapcsolatos fórum van )olvasgasson bele,s ha jónak találja akkor fogjon bele,a fórumon is vannak tanácsadók.

2010. febr. 17. 19:11
Sziasztok, én anno 3 éve kaptam japánból eredeti wakame tablettát, 30 db-tól 15 kilót fogytam, nekem bevált.
53. totyy
2010. febr. 17. 19:04
Én is ma kaptam egy kéretlen emailt róla. Azt írja 10 nap alatt 10 kiló leadható vele. Hááát....
52. Mayalina (válaszként erre: 44. - Kekesfekete)
2010. febr. 17. 18:55
Engem is érdekelne... :-)
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook